Jonathan Spa Estate – spa viesnīca dāvanu karte

Par piedāvājumu

    Par Jonathan Spa Estate

    Viesnīca Jonathan Spa Estate ir neparasta, gleznainas ainavas ieskauta vieta. Tā apvieno neskartas dabas gaisotni ar eleganti izsmalcinātu interjeru. Viesnīca nodrošina augstiem standartiem atbilstošu, patiesi sirsnīgu viesmīlību, ekoloģiski tīrus un augstvērtīgus materiālus, kā arī neaizmirstami garšīgu virtuvi. Pēc pilsētas trokšņa un ikdienas rūpēm Jonathan Spa Estate klienti jūtas kā mājās, kurās valda skaistums, miers un komforts.

    Jonathan Spa Estate piedāvā

    Jonathan Spa Estate – neliela, bet mājīga spa viesnīca. Viesnīcā ir 11 labiekārtoti numuriņi ar vannas istabu un terasi (skats uz ezeru), Eiropas virtuves restorāns, kur šefpavārs ēdienu pagatavošanai izmanto vietējo lauksaimnieku produktus, kas audzēti dabiskos, ekoloģiski tīros apstākļos, spa komplekss ar slēgtu baseinu, turku un somu pirti, šungīta istabu un klasiskās, ājurvēdiskās un taizemiešu masāžas zonām, kā arī kosmetologa kabinets, kur tiek piedāvātas visdažādākās procedūras sejai un ķermenim.

  • Dāvanu karti ir iespējams izmantot jebkuru Jonathan Spa Estate sniegto pakalpojumu iegādei, bet ne restorāna rēķina apmaksai.
  • Nepieciešams veikt rezervāciju, zvanot uz tālr. +371 25606066.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu