Daivinga klubs Jūras Vējš dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

    Daivings - tā ir iespēja apgūt jaunu, pavisam citu pasauli - zemūdens karalisti. Un ikviens, kas kādreiz ir apmeklējis to, vairs nespēs dzīvot bez šīs pasaules!

    Daivinga klubs Jūras Vējš piedāvā iepazīties ar visām zemūdens peldēšanas īpašībām un saņemt nepieciešamās iemaņas iegrimšanas tehnikai un vissvarīgākais - drošībai iegrimšanai atklātā ūdenī.

    Starp piedāvājumiem atradīsiet arī niršanas apmācības bērniem un pieaugušajem, kursu starptautiska niršanas sertifikāta iegūšanai, kā arī niršanas piederumu veikalu, visa nepieciešamā iegādei tiem, kas nolēmuši nodarboties ar niršanu!

    Interesanti, ka daudzi uzskata, ka daivings ir viens no vispilnīgākajiem meditācijas veidiem, jo iegrimšanas laikā cilvēks atrodas vienatnē ar sevi harmonijas pilnā pasaulē.

  • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus vai produktus no viņu daivinga ekipējuma veikala.
  • Vairāk informācijas meklēt www.diveriga.lv/

Daivinga klubs Jūras Vējš dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu