Karikatūra jeb pertūnis ar fonu vienam cilvēkam

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Karikatūra jeb pertūnis no karikatūristi.lv. Vislabākā un patīkamākā dāvana - smieklīga dāvana no karikatūristi.lv

  Vai esi pamanījis žurnālos, avīžu lapās un interneta portālos krāsainās un jautrās karikatūras un pertūņus? Piekritīsi, ka šie zīmējumi izraisa pozitīvas emocijas un liek Tev pasmaidīt.
   
  Pertūnis vai karikatūra tiks izveidots no Tavas atsūtītās fotogrāfijas. Sejas kariķējam kā karikatūrā, ja vien to prasa klients. Pārsvarā cilvēkiem ir svarīgi, lai personāžs būtu atpazīstams un pats zīmējums jautrs un draudzīgs - tāpēc pārsvarā tiek zīmēti pertūni.
   
  Nereti pertūnis spēj pateikt vairāk kā fotogrāfija - pārsteidz savus tuvos ar ko īpašu!

 • Dāvanā ietilpst: karikatūra vai pertūnis no Tavas atsūtītās fotogrāfijas  1 personai (ar fonu).
 • Pēc karikatūras saņemšanas JPG formātā, vari to izmantot dažādākajos veidos: uzdrukāt uz krūzes, krekla, plakāta vai vienkārši ierāmēt skaistā foto rāmītī.
 • Rezervācija ir jāveic nedēļu iepriekš mājas lapā www.karikaturisti.lv;
 • Iespējams izveidot karikatūru arī 24h laikā, sīkāka informācija mājas lapā www.karikaturisti.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc karikaturisti.lv - karikatūru studija dāvanu karti € 30 - 150 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu