Portrets - pertūnis 1 personai no Karikaturisti.lv

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Pertūnis 1 personai no Karikaturisti.lv. Vislabākā un patīkamākā dāvana - pārveido fotogrāfiju par pertūni.

  Studija Karikatūristi.lv piedāvā izveidot karikatūru/ pertūni no Tavas atsūtītās fotogrāfijas.
   
  Nereti zīmējums spēj pateikt vairāk kā fotogrāfija. Pertūnis vai karikatūra tiks izveidota no Tavas atsūtītās fotogrāfijas. Sejas kariķējam kā karikatūrā, ja vien to prasa klients. Pārsvarā cilvēkiem ir svarīgi, lai personāžs būtu atpazīstams un pats zīmējums jautrs un draudzīgs - tāpēc pārsvarā tiek zīmēti pertūni. Tiek zīmēts portrets.
   
  Pārsteidz ar ko īpašu!

 • Dāvanā ietilpst portrets karikatūras vai pertūņa stilā no Tavas atsūtītās fotogrāfijas 1 personai (bez fona).
 • Pēc pertūņa saņemšanas JPG formātā, vari to izmantot dažādākajos veidos: uzdrukāt uz krūzes, krekla, plakāta vai vienkārši ierāmēt skaistā foto rāmītī.
 • Rezervācija ir jāveic nedēļu iepriekš mājas lapā: www.karikaturisti.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc karikaturisti.lv - karikatūru studija dāvanu karti € 30 - 150 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu