Krioterapijas procedūra dāmai – Veselības centrs “Krio”

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Mirdzums un jauneklīga enerģija ir iegūstama, turklāt – to viegli “pārņem” cilvēki apkārt. Krioterapija jeb aukstumterapijas procedūra dāmai ir lieliska relaksācijas, miera sajūtas un enerģiju vairojoša dāvana.

  Piedāvājumā ietilpst

  • Enerģijai -  visa ķermeņa krioterapijas apmeklējums.
  • Mirdzumam - kriomasāža sejas ādai, kakla un dekoltē zonai.
  • Jaunībai - skābekļa terapija.
  • Sāta sajūtai – skābekļa kokteilis.

  Par Veselības centru “Krio”

  Veselības centra “Krio” profesionāļi krioterapijas jomā strādā jau astoņus gadus. Unikālā krioprocedūra, kuru praktizē “Krio” Veselības centrā, ir viena no fizikālās terapijas metodēm, kurā izmantojot aukstumu, tiek stimulētas organisma atjaunošanās funkcijas. Krioprocedūras veic pasaules sporta elites spēlētājiem, olimpiskajiem čempioniem individuālajos sporta veidos un komandu spēlēs (hokejā, regbijā, basketbolā). Un protams – krioprocedūras ir iecienītas dermatologu un kosmetologu vidū, cilvēku ādas stāvokļa uzlabošanai.

Uz procedūru nepieciešams pieteikties pa tālr.295 966 95, vai aizpildot pieteikuma veidlapu uzņēmuma mājas lapā www.krio.lv

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Veselības centrs Krio dāvanu karti € 29 - 250 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Veselības centrs Krio dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu