Krioterapijas procedūra diviem - Veselības centrs “Krio”

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Īpašs piedzīvojums kopā, pozitīvs vieglums un iekšējs miers! Krioterapija jeb aukstumterapija dod spēku, stiprina imunitāti un atjauno veselību, kā arī liek mirdzēt un vairoties dabiskajai enerģijai. Lieliska dāvana mīļotajam – kopīgs piedzīvojums, apmeklējot krioterapijas procedūras Veselības centrā “Krio”!

  Piedāvājumā ietilpst

  • Krioprocedūras apmeklējums.
  • 15 min gara skābekļa terapija atpūtas oāzē.
  • Skābekļa kokteilis vieglai uzkodai.
  • Kopējais procedūras laiks ir 45 min.

  Par Veselības centru “Krio”

  Veselības centra “Krio” profesionāļi krioterapijas jomā strādā jau astoņus gadus. Krioprocedūra ir viena no fizikālās terapijas metodēm, kurā izmantojot aukstumu, tiek stiulētas organisma atjaunošanās funkcijas. Krioprocedūras veic pasaules sporta elites spēlētājiem, olimpiskajiem čempioniem individuālajos sporta veidoos un komandu spēlēs (hokejā, regbijā, basketbolā). Un protams – krioprocedūras ir iecienītas dermatologu un kosmetologu vidū, cilvēku ādas stāvokļa uzlabošanai.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  Krioprocedūras atstāj ļoti pozitīvu iespaidu uz cilvēka ķermeni un ādu, un ir pilnībā bez vecuma ierobežojuma, lai cilvēkam jebkurā vecumā būtu iespēja saņemt efektīvāko un veselībai draudzīgāko imunitātes nostiprināšanas un enerģijas atjaunošanas procedūru - jaunākais cilvēks, kuram vadīta krioprocedūra, ir bijis četrus gadus vecs, savukārt vecākajam klientam bijuši 92 gadi.

Uz procedūru nepieciešams pieteikties pa tālr.295 966 95, vai aizpildot pieteikuma veidlapu uzņēmuma mājas lapā www.krio.lv

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Veselības centrs Krio dāvanu karti € 29 - 250 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Veselības centrs Krio dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu