Mālpils muiža – vieta skaistiem mirkļiem dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Mālpils muiža – vieta skaistiem mirkļiem dāvanu kupons

Par piedāvājumu

  Mālpils muiža piedāvā

  • Viesnīcas numuriņi. Muižā ir pieejami 22 izsmalcināti numuriņi, no kuriem katrs ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Mansarda numuros valda īpaša gaisotne – tos caurvij ozolkoka simtgadīgās sijas.
  • Telpas pasākumu rīkošanai. Muižas plašās un greznās zāles ir kā radītas dažādu pasākumu rīkošanai – lieliska vieta kāzu svinību organizēšanai.
  • Garda maltīte muižas restorānā. Mālpils muižas restorāns aicina ikvienu nobaudīt restorāna šefpavāres Aijas Gabrānes gatavotos ēdienus. Viņa 2013. gadā uzvarēja šovā Mūsdienu Latvijas garša, iegūstot labākā šefpavāra titulu. Ēdieni izceļas ne tikai ar gadalaikam atbilstošu un izsmalcinātu garšu, bet arī ar noformējumu. Muižas restorānā iespējams ieturēt gan lietišķas darījumu pusdienas, gan romantiskas vakariņas, gatavotas ar mīlestību no pašmāju ekoloģiskiem produktiem.
  • Semināru telpas. Muiža piedāvā greznas, dažāda lieluma zāles semināru, konferenču, prezentāciju un dažādu pasākumu rīkošanai. Mazpilsētas vide un svaigais gaiss radīs pozitīvu atmosfēru un veicinās darba produktivitāti. Tā ir lieliska iespēja apvienot darbu ar patīkamu piedzīvojumu.
  • Izbraucieni ar velosipēdiem. Mālpils muižas viesi var doties aktīvā, izzinošā vai romantiskā braucienā ar Elektra ērtajiem velosipēdiem pa Mālpils apkārtni, līdzi ņemot īpaši sagatavotu ceļvedi.

  Par Mālpils muižu

  Mālpils muiža atrodas vien 50 km attālumā no Rīgas un ir izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve. Muiža tika atjaunota, maksimāli saglabājot tās vēsturisko, klasicisma stilam raksturīgo arhitektonisko veidolu. Muižā var apskatīt atjaunotus vecos kamīnus un podiņu krāsnis, tumšos ozolkoka paneļu griestus, atjaunotu svinību zāļu zvaigžņu parketu, ozolkoka kāpnes. Krāšņais interjers ir papildināts ar antīkām klasicisma un bīdermeijera stila mēbelēm – kumodēm, krēsliem, dīvāniem un spoguļiem –, kā arī ar latviešu vecmeistaru gleznām, vēsturisku klavesīnu, svečturiem un citām vērtīgām greznumlietām.

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus Mālpils muižas sniegtos pakalpojumus.
 • Lūgums iepriekš pieteikties pa tālr. + 371 67102555, +371 26666600 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Mālpils muiža – vieta skaistiem mirkļiem dāvanu kupons

Kontaktinformācija

360 vizuālā tūre

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu