ManaEkosistēma.lv augu terāriji dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Dāvanu kartes īpašnieks varēs iegādāties ekosistēmu, kas viņa mājvietai liksies vispiemērotākā.

  Speciāli priekš ziņkārīgajiem un tiem kuriem patīk visu izmēģināt pašiem, piedāvājumā ir arī komplekti “Uztaisi pats”, kurā ietilpst viss nepieciešamais lai izveidotu savu ekosistēmu, ieskaitot arī detalizētu instrukciju.

  Mums šķiet ka īpaši aizraujoši ir veidot ekosistēmu kopā ar ģimeni. Uz ekosistēmas piemēra var paskaidrot bērniem, ka darbojas dabas procesi, kā arī ieaudzināt mīlestību un rūpīgu attieksmi pret dabu.

  Visas ekosistēmas ir unikālas, veidotas ar mīlestību un rūpēm. Katrai ekosistēmai ir nosaukums, kas atspoguļo to būtību, un pret katru ManaEksosistēma.lv komanda attiecas kā pret savu bērnu, jo ekosistēmas radīšana ir ilgs un skrupulozs process un neviena no tām nav līdzīga pārējiem.

 • Dāvanu karti var izmantot, lai iegādātos jebkuras preces, kas atrodamas mājaslapā www.manaekosistema.lv. 
 • Pie pirkuma noformēšanas interneta veikalā lauciņā "Papildu informācija" norādi, ka vēlies maksāt ar FromMe dāvanu karti, un norādi dāvanu kartes Nr un PIN. Kā maksāšanas veidu izvēlies “Pārskaitījums ar rēķinu”.
 • Jautājumu gadījumā zvanīt uz numuru 2886929, vai rakstīt uz e-pastu [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu