FromMe karte

Vērtējums
4.5/5
Personu skaits: Nenoteikts
Derīguma termiņš: 12 mēneši

FromMe karti var izmantot pie FromMe kartē iekļautajiem uzņēmumiem

Dāvanas saņēmējs ar "FromMe dāvanu karti" var iepirkties pie 50 populārākajiem FromMe partneruzņēmumiem.
Kur norēķiniem pieņem "FromMe dāvanu karti"? Skaties sarakstā: Visi uzņēmumi vai izvēlies kādu no daudzajām kategorijām:

FromMe dāvanu karte – praktiski labākā dāvana

Dāvanu piedāvājums visā Latvijā

Kā izvēlēties dāvanu kartes? FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana, ko var izmantot pie 50 FromMe portālā vispopulārākajiem uzņēmumiem. FromMe dāvanu kartes saņēmējs varēs izmantot jebkuru preču un pakalpojumu iegādei pie šiem uzņēmumiem (sarakstu skatīt zemāk).

Attālums nav šķērslis, lai dāvinātu!

Dāvanu kartes internetā ir lieliska dāvana, lai ātri un ērti nosūtu dāvanu jubilāram, neskatoties uz jūsu attālumu. Piedāvājam arī nosūtīt dāvanu kartes pa pastu, omnivu vai izsūtīt ar kurjeru. Ar FromMe dāvanu karti vari apsveikt pat tad, ja atrodies ārzemēs.

Plašas FromMe dāvanu kartes izmantošanas iespējas

Saņēmējs to varēs izmantot pa daļām vienā vai vairākos uzņēmumos. Bet, ja nespēs izvēlēties dāvanu, FromMe karti var apmainīt arī pret naudu.

Uzdāvini prieku un iespēju izvēlēties!

Ar ko FromMe dāvanu karte atšķiras no dāvanu kupona

Atšķirībā no dāvanu kupona ar FromMe karti tās saņēmējs savu dāvanu varēs izvēlēties kādā no 40 populārākajiem FromMe.lv reģistrētajiem uzņēmumiem visā Latvijā pilnīgi jebkuru preču vai pakalpojumu iegādei. Savukārt dāvanu kupons dod tiesības izmantot tikai uz kupona minēto pakalpojumu vai preci.

Ar ko FromMe dāvanu karte atšķiras no tirdzniecības centra dāvanu kartes

Ar plašajām iespējām! Dāvanas saņēmējs nebūs ierobežots dāvanas izvēlē konkrētā tirdzniecības centrā. Iespējams, tas ir tālu no viņa mājām. Vai, iespējams, tā sortiments neatbilst viņa gaumei. Savukārt universālā FromMe dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties dāvanu "FromMe karte" reģistrētajos uzņēmumos, kuri atrodami visā Latvijā.

Vēlies precizēt kādus jautājumus?

Sazinies ar mūsu atsaucīgajiem dāvanu ekspertiem pa tālruni +371 6 30 30 300 vai raksti vēstuli uz e-pastu klienti@FromMe.lv.

Kā viss notiek?

Kur var izmantot FromMe karti - pie 50 FromMe populārākajiem partneriem

FromMe karte partneri

Patīkamai atpūtai

 

Sportam un hobijam

 

Noderīgiem pirkumiem

 

Skaistumam

 

Aktīvai atpūtai

 

Veselībai un labsajūtai

 

FromMe karti var samainīt pret jebkuru FromMe partnera piedāvājumu (Skatīt uzņēmumus)

Sveiciet ar FromMe.lv dāvanu karti!

FromMe.lv ir jūsu biznesa dāvanu partneris, kas piedāvā plašām priekšrocībām bagāto FromMe dāvanu karti.

FromMe dāvanu karte ir lieliska izvēle, lai pasniegtu dāvanu:

 • darbiniekiem;
 • klientiem;
 • sadarbības partneriem;
 • mārketinga akciju un izložu balvu fonda ietvaros.

Kāpēc uzņēmumi izvēlas iegādāties FromMe dāvanu karti

  • Ērta dāvanu karšu iegāde un apmaksa ar pārskaitījumu, sazinoties ar klientu konsultantu vai pērkot dāvanu kartes internetā.

  • Dāvanu pasniegšanas profesionāļu konsultācijas piemērotākās dāvanu kartes izvēlei.

3 dāvanu risinājumi reprezentablai dāvanai

Unikālas dāvanas – dāvanu kuponi

Simtiem dažādu piedzīvojumu un atpūtas iespēju dāvanu karšu, ko palīdzēsim izvēlēties atbilstoši vajadzībai. Dāvanu karte noteiktā uzņēmumā, noteiktai precei vai pakalpojuma izmantošanai.

Noderīgas dāvanas – dāvanu kartes

Dāvanu karte kādā no FromMe.lv partneruzņēmumiem. Dāvanas saņēmējs to varēs izmantot pa daļām vai visu uzreiz jebkuru preču vai pakalpojumu iegādei šajā uzņēmumā.

Universālas dāvanas – FromMe karte

Populārākā FromMe.lv dāvanu karte, ko tās saņēmējs varēs izmantot jebkurā no 40 populārākajiem FromMe.lv partneruzņēmumumiem jebkuru preču vai pakalpojumu iegādei.

Sazinieties ar mums, lai:

 • saņemtu profesionāļu konsultāciju labāko dāvanu izvēlē;
 • uzzinātu par atlaidēm un priekšrocībām, ko saņem mūsu sadarbības partneri.

FromMe.lv projektu vadītāja

E-pasts: laura@FromMe.lv

Tālr.: + 371 63030300

Mob tālr.: 27243030

Adrese: Elizabetes iela 85A/2 -19A, Rīga, LV-1050

Darba laiks: 9.00 – 18.00

Salīdzinām FromMe karti un citas dāvanu kartes

  • Atšķirībā no citām dāvanu kartēm universālo FromMe dāvanu karti iespējams izmantot 40 uzņēmumu pakalpojumu vai preču iegādei visā Latvijā.
  • Atšķirībā no tradicionālajām tirdzniecības centru dāvanu kartēm FromMe dāvanu karte piedāvā plašāku un krietni daudzveidīgāku dāvanu izvēli.
  • Atšķirībā no daudzu uzņēmumu dāvanu kartēm FromMe dāvanu karte ir derīga vienu gadu no tās iegādes brīža.
  • FromMe karti ir iespējams arī apmainīt pret jebkuru citu FromMe dāvanu karti vai naudu, ja tomēr FromMe kartes uzņēmumu klāstā nav atradis uzrunājošu piedāvājumu.

Praktiska informācija

 • Dāvanu kartes noformējam un nogādājam jums vēlamajā veidā. Sazinieties ar mums, lai izklāstītu savas vēlmes.
 • Ērta apmaksa – ar pārskaitījumu pret izrakstītu rēķinu.

FromMe karte ir dāvana ar plašām izmantošanas iespējām. To var izmantot kā norēķinu līdzekli pie 50 populārākajiem FromMe partneriem, iegādājoties to preces vai saņemot to piedāvātos pakalpojumus.

TOP 50 FromMe partneru uzņēmumu lokā ir zināmi veikalu tīkli, specializētie veikali, interneta veikali, restorāni, atpūtas vietas un vēl daudz dažādas iespējas, kas ļaus izbaudīt saņemto dāvanu. Aktuālo TOP 50 partneru sarakstu varat aplūkot FromMe kartes piedāvājumā FromMe mājas lapā (saite norādīta zemāk).

Lai dāvanu karti izmantotu pirkumam kādā interneta veikalā, izmantošanas noteikumus lasīt konkrētā uzņēmuma dāvanu kartes noteikumu aprakstā.

Lai izdodas izbaudīt saņemto dāvanu!

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu. Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti an Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienu laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,0 EUR. 
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Elizabetes iela 85A/2 -19A, Rīga, LV-1050

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu