Dāvanu ceļvedis

Dāvanu kartes veids

Kategorija

Saņēmējs

Cena

Svētki

Kur izmantot

Ko vēlies uzdāvināt

Personu skaits

Sezona

Akcijas

Dāvanu kuponi - veids, kā uzdāvināt emocijas (489)

Visi FromMe dāvanu kuponi vienuviet. Tie ļauj uzdāvināt dāvanas ar konkrētu piedāvājumu ar fiksētu cenu. Jaukas brīvdienas SPA, lidojums ar deltaplānu, izjāde ar zirgiem, piedzīvojumu kvestus u.c.. Dāvanu kuponam var pievienot personīgu sveicienu vai novēlējumu, kas padarīs dāvanu īpaši sirsnīgu!

Dāvanu kuponi piedzīvojumiem un atpūtai

Dāvanu kupons ir lieliska dāvana tad, kad jau zini, ko uzdāvināt. Ja dāvanu kartes sniedz iespēju izvēlēties dāvanu saņēmējam pašam, tad dāvanu kupons jau ir skaidra un konkrēta dāvana. Piemēram, dāvanu karte ir konkrētā salonā – saņēmējs var izvēlēties uz kādu procedūru doties, bet kupons jau ir paredzēts konkrētam pakalpojumam, piemēram, sejas procedūrai. 

 

Oriģinālas piedzīvojumu dāvanas

Līdz ar to dāvanu kuponi parasti ir oriģinālas sajūtu dāvanas. Tie ir dažādi piedzīvojumi, aktīvās vai relaksējošās atpūtas piedāvājumi un meistarklases. Kad jau tiešām zini, ko jubilārs gribētu izdarī vai kādu atpūtas veidu uzdāvinā, tad dāvanu kupons ir vislabākā izvēle. Turklāt izvēle ir ļoti plaša, jo dāvanu kupons var būt paredzēts relaksējošai masāžai, izbraucienam ar krosa moci, pirts nomai, brīvdienu ekskursijai vai lidojumam ar deltaplānu.

 

Lidojumi – dāvanas atmiņām

Dāvanu kuponi ir forša iespēja dāvanas saņēmējam uzdāvināt kaut ko tādu, ko jau sen ir gribējies izdarīt. Piemēram, bieži dzirdēts sapnis daudziem ir lidot. Līdz ar to lidojums ar gaisa balonu būs skaista dāvana izlaidumā vai apaļā jubilejā. Tas ir dāvanu kupons, kas ir derīgs vienu reizi vienam saņēmējam. Taču atmiņas un labi pavadīts laiks – visam mūžam!

Dāvanu idejas un padomi

Ko dāvināt absolventam – idejas izlaiduma dāvanām

Izlaidums ir ilgi gaidīts un saviļņojošs notikums. Vai tiek absolvēta ...

Lasīt tālāk

Aizraujošas dāvanas vasaras baudīšanai

Tiem, kas pieraduši pie pilsētas rosīgas vides, arī vasarīgi atpūtas piedāvājumi pašā ...

Lasīt tālāk

Mātes diena – kad svin šo īpašo dienu?

Mātes diena vai Māmiņdiena – sauc to, kā gribi, taču skaidrs ir viens. ...

Lasīt tālāk

Kāpēc atrast dāvanas vīriešiem ir tik grūti?

Šajā rakstā esam apkopojuši informāciju par to, kāpēc šķiet, ka atrast dāvanas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu