Atpūta – lieliska dāvana svētkos ikvienam!

Šajā rakstā smelies iedvesmu un atrodi piemērotas dāvanas visai ģimenei svētkos. Atpūtu saņemt kā dāvanu vienmēr ir patīkami, tā kā ar šādu dāvanu nekad nenošausi greizi. Prieks ir garantēts!

 

Relaksējošā atpūta

Ja zini, ka mierīga atpūta ir tas, kas šobrīd nepieciešams, tad muguras masāža daba Spa studijā būs tā, kas spēs uzlabot garastāvokli un piešķirt mundrumu ikvienam, kurš ikdienas gaitās būs piemirsis par savu labsajūtu, savukārt SPA procedūra Šokolāde un piens Berghof būs patīkama dāvana, lai atpūstos kopā ar mīļoto cilvēku.

 

Bet, ja zini, ka atpūta kopā ar draugiem ir tas, kas pēdējā laikā visvairāk pietrūcis, tad atpūta viesu namā Ikšķile būs brīnišķīga iespēja atpūsties kopā ar tuvajiem un mīļajiem viesu namā un pirtī. Atpūta pie dabas tā ir ne tikai lieliska atpūta, bet aktivitāte, kas uzlabos tavu veselību! Ja runājam par pirtīm, tad tvaika pirts baudīšana Kučuru dzirnavās būtu lielisks veids, kā vēlreiz izbaudīt latviešu pirts rituālu kā divatā, tā draugu pulkā.  

 

Aktīvā atpūta

Bet, ja vairāk interesē aktīvā atpūta, tad ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu – vienas dienas piedzīvojums – ekskursija, ļaus iegrimt Igaunijas dabas bagātībās. Satriecošajā ceļojumā būs iespēja baudīt skaistos dabas skatus.

 

Bet varbūt lidojums ar paraplānu, veicot dažādus akrobātiskus trikus, būs šīs vasaras lielākais piedzīvojums – uzdāvini šo iespēju!

 

Šīs un citas atpūtas vietas un iespējas meklē FromMe.lv īpaši izveidotajā sadaļā, kas paredzēta atpūtai. Iepriecini tos, kas priecē tevi diendienā!

 

Izēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu