Ko dāvināt absolventam? Lieliskas idejas izlaiduma dāvanām

27.04.2023
Dāvana absolventam

 

Izlaidums ir ilgi gaidīts un saviļņojošs notikums katram skolniekam un studentam. Vai tiek absolvēta pamatskola, vidusskola, mūzikas skola vai augstskola – izlaidums ir spilgtākā mācību gada diena, kas apzīmē uzvaru. Raksta turpinājumā lasi, kādas būtu piemērotas dāvanas absolventam.

 

Starp idejām atradīsi gan klasiskas izvēles, gan oriģinālas dāvanas izlaidumā. Ir vērts padomāt, kādas emocijas vēlies dāvināt. Tās var būt iespējas nākotnē piepildīt sapņus, vai varbūt izbaudīt atpūtu pēc labi padarītā mācību darba.

 

Dāvanu idejas apkopotas sadaļās:

 

Visas zemāk minētās idejas izlaiduma dāvanām atrastas dāvanu karšu sadaļā dāvana izlaidumā

 

Praktiskas dāvanas izlaidumā

Tie, kas izlaidumā labprātāk izvēlas uzdāvināt ko praktisku un paliekošu, parasti izvēlas dāvanu kartes. Tā ir iespēja pasniegt lielisku dāvanu, bet tajā pat laikā sniegt absolventam iespēju pašam izvēlēties konkrētu preci. 

 

Laba izvēle varētu būt dāvanu karte hobijam, kas ļautu absolventam pašam izvēlēties nepieciešamo. Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc šī ir laba dāvanas izvēle. Par vairāk citiem iemesliem vari izlasīt rakstā Kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska izvēle.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

fromme dāvanu karte

Universālā FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana jebkuram. Ar šīs kartes palīdzību dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties tieši sev visvairāk interesējošo dāvanu – aizraujošu aktīvās atpūtas piedzīvojumu, iepirkšanos kādā interneta veikalā, restorāna apmeklējumu, ēdiena piegādi vai SPA procedūru. Iespējas ir gandrīz bezgalīgas.

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo plašajā piedāvājumu klāstā iespējams atrast visdažādākos piedādāvājumus visiem vecumiem.

Dāvanu karte ūdens pudelei

ūdens pudele interneta veikals

Šī gada aktuālākā dāvana, jo izrāda rūpes par cilvēka veselību un dzīvesprieku, kā arī atbalsta #SavaPudele sociālo kampaņu. ŪdensPudele.lv dāvanu karte ļaus izvēlēties tieši sev piemērotu ilgtspējīgo ūdens pudeli, balstoties uz savu dzīvesveidu un gaumi.

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases izlaidumā, jo šī ir universāla un praktiska dāvana, kas noderēs ikvienam. 

Dāvanu karte Swarovski rotaslietām

Īpašas rotas, no kurām sev izvēlēties visskaistākās, noteikti ir Nela Gems veikalā. Piedāvājumā ir ar rokām darinātas rotaslietas, kuru veidošanai izmantotas augstākās kvalitātes materiāli – pērles, dabīgie akmentiņi un Swarovski kristāli. Dāvanu karti var izmantot arī interneta veikalā, tāpēc dāvana patiks sievietēm jebkurā Latvijas pusē. 

 

Piemērota kā: dāvana meitenei 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo rotas meitenēm patīk jebkurā vecumā.

Sporta preces no veikaliem Sportland

sportland dāvanu karte

Skolniekam, kam patīk sportot vai ir kāds ar sportu saistīts hobijs, noderēs Sportland dāvanu karte. Tā ir īpaši laba dāvana izlaidumā tāpēc, ka Sportland veikali ir daudzās Latvijas pilsētās. Līdz ar to šo dāvanu karti var izmantot dažādās Latvijas lokācijās. Turklāt Sportland piedāvājums vienmēr ir kvalitatīvs!

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim  9.,12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo sporta inventārs un apģērbs ir praktiska un laba dāvana visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem, neatkarīgi no vecuma.

Dāvanu karte rokas pulkstenim

Gaumīgs rokas pulkstenis būs laba un izmeklēta dāvana. Tas ir praktisks un vienmēr novērtēts aksesuārs, kas noder gan sievietēm, gan vīriešiem. Turklāt katru reizi, kad absolvents uz rokas pulksteni paskatīsies, viņš atcerēsies jauko notikumu. Uzdāvini dāvanu karti pulksteņu veikalā un dāvanas saņēmējs varēs pats izvēlēties, kurš modelis labāk atbilst viņa vai viņas gaumei

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo pulkstenis ir pieauguša cilvēka simbols un praktisks aksesuārs.

Daudzveidīgiem pirkumiem internetā no 707.lv

707.lv dāvanu kartePraktiska dāvana ir tāda, kas noteikti noderēs. Lai par to parūpētos, laba izvēle ir 707.lv dāvanu karte, jo tas ir veikals, kas piedāvā ļoti plašas izvēles iespējas. Te absolvents varēs sev nopirkt jaunas preces hobijam, jaunu datoru, velo aksesuārus, kādu gadžetu un daudz ko citu. 

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, lai atrastu sev nepieciešamās preces ikdienai, hobijam vai varbūt jaunajam darbam. 

Dāvanu karte galda spēlēm

Brain Games dāvanu karteLieliska dāvana absolventam, kuram patīk kvalitatīvi pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem azartiskā un satuvinošā galda spēļu vakarā. Brain Games piedāvātais spēļu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc sev piemērotāko spēli varēs atrast ikviens. 

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo galda spēles var iepriecināt cilvēkus visos vecumos. 

 
 

Dāvanu kartes gardēžiem

davanu karte restorani riga

Bieži vien rakstot skolas darbus, nepietiek laika, lai satiktos ar draugiem. Jaunieši bieži saspringtajā pavasara laikā sola viens otram satikties, tomēr bieži šie solījumi piemirstas. Tāpēc dāvanu karte restorānos, kafejnīcās vai suši ēstuvēs būs noderīga dāvana!

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

dāvanu karte restorāni rīgā

Universālā dāvanu karte Restorāni Rīgā ir lielisks variants, ja vēlies sniegt iespēju izbaudīt restorānu piedāvājumus, pēc paša dāvanas saņēmēja ieskatiem. Šī dāvanu karte ir derīga 10 dažādos restorānos, kas sniedz plašas iespējas saņēmējam izvēlēties mīļāko restorānu vai divus, jo dāvanu karti var izmantot vairākas reizes dažādās vietās.

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo piedāvājumā ir dažādi restorāni dažādām vēlmēm.

Fugu Sushi – suši piegāde

Fugu Sushi dāvanu karte iepriecinās tos Rīgā dzīvojošos absolventus, kas ir suši cienītāji. Tā kā dāvanu karti iespējams izmantot pa daļām, tas nozīmē gardas pusdienas vienu dienu un izsmalcinātas vakariņas otru, piegāde līdz namdurvīm.

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim  9.,12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo suši tiek mīlēts visos vecumos.

Vairāk Saules restorāni

vairāk saules dāvanu karte

Vairāk Saules restorānos ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā arī kompānijā ar draugiem. Restorānu viesiem ir unikāla iespēja pasūtīt ēdienus no divām izmeklētām ēdienkartēm, jo zem viena jumta satiekas gan Eiropas, gan Āzijas virtuve, kas pārsteidz ar jaunām garšām un iespaidiem.

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9.klaes, 12. klases vai augstskolas izlaidumā, kā dāvanu nosvinēt absolvēšanu ar draugiem vai ģimeni.

Gardie burito Tex-Mex Republic restorānā

texmex republic dāvanu karteTex-Mex Republic ir vēl viens restorāniņš, kas varētu ieinteresēt katru jaunieti. Te var nobaudīt gardus meksikāņu ēdienus. Runā, ka tieši pie Tex-Mex Republic var nobaudīt gardākos burito, labākos Teksasas burgerus visā Latvijā un daudz ko citu. 

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo ir īstais laiks nogaršot gardākos meksikāņu ēdienus Latvijā!

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

Viens no skaistākajiem un noteikti gardākajiem muzejiem - "Laimas" šokolādes muzejs - pārsteigs un iedvesmos ar stāstiem, interjeru un gardumiem. Tur absolventu sagaidīs neaizmirstama ekskursija, video filmēšana, skaisto mirkļu iemūžināšana, karstās šokolādes tosts, iespēja kļūt par šokolādes meistaru un, iespējams, pat atzīšanās mīlestībā uz šokolādes tāfelītes. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 9. klases izlaidumā, jo tas ir aizraujošs piedzīvojums, ko izbaudīt ar ģimeni.

 

 

Aktīva atpūta uz ūdens

Pavasarī, kad saule sāk vilināt ar siltumu, skolēniem un studentiem iespēja doties ārā atpūsties bieži vien nav pieejama. Jāsteidz izdarīt iekavētie skolas darbi, jāraksta diplomdarbi un jākārto eksāmeni. Tieši tāpēc, kad visi darbi iesniegti un aizstāvēti, absolventi ir gatavi atpūsties saulītē un atgūt iekavēto atpūtu uz ūdens

 

Brauciens ar ūdens motociklu

Ja vien dāvanas saņēmējam ir ūdens motocikla tiesības, aktīvās atpūtas centrs piedāvā izbaudīt aizraujošu izbraucienu ar ūdens motociklu Lielajā Baltezerā. Neaizmirstams brauciens ar ūdens motociklu ir garantēta ātruma un adrenalīna deva, kuru jaunietis novērtēs.

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo tas būs lielisks piedzīvojums vasarai.

Brauciens ar peldošu grila terasi

braucoša grila terase dāvanu karteForšākais veids, kā ar draugiem vai ģimeni nosvinēt savu izlaidumu, ir brauciens ar peldošu grila terasi! Tā ir īstena ballīte uz ūdens, kas ilgi paliks atmiņā gan pašam absolventam, gan ciemiņiem. Pēc nepieciešamības var sarunāt DJ, šefpavāru uz terases, kā arī drona fotogrāfijas.

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šis piedzīvojums ir jautrs, taču atbildīgs – nepieciešama pieaugušu cilvēku uzraudzība.

Maģisks saullēkts vai saulriets purvā

Pēc smagākajiem pārbaudījumiem – skaistākā atpūta! Aktīvākajiem absolventiem noteikti jāizmēģina jauniešu vidū iecienītais SUP piedzīvojums purvā. Šis sporta veids būs piemērots arī tiem, kam sports īsti neiet pie sirds – šeit līdzsvara noturēšana nav problēma, un izbraucienu var mērot pat sēžot. 

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šis piedzīvojums ir piemērots visu vecumu cilvēkiem.

Lidojums ar turbīndēli

lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli garantē adrenalīna devu ikvienam! Turbīndēlis ļauj izbaudīt lielisku atpūtu uz ūdens, apvienojot adrenalīnu ar aizraujošu izklaidi. Tas ir ideāls vasaras piedzīvojums, kura laikā iespējams lidināties virs ūdens virsmas kā Supermenam, ienirt ūdens dzelmē kā delfīnam un izšauties no ūdens kā raķetei. Šis un citi lidojumi ir lieliska dāvana, ko izbaudīt pēc izlaiduma.

 

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo lidojumu var veikt tikai no 18 gadu vecuma.

Izklaide Wild Wake veikparkā

wild wake dāvanu karteWild Wake dāvanu karte nodrošina ar veikbordu, iespējams, labākajā vietā meža vidū – Wild Wake veikparkā. Tā būs sportiska bauda gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Te varēs izīrēt ekipējumu veikošanai, kā arī izbaudīt atpūtu uz SUP dēļiem. Lieliska izklaide siltai vasaras dienai!

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo jaunietim jābūt vismaz 18 gadus vecam, vai vecāku uzraudzībā.

 

 

Sportiskas aktivitātes

Dažiem ilgais mācību gads un ar darbiem aizņemtais pavasara semestris rada vēlmi izrauties no mācību rutīnas un piedzīvot ko patiesi aizraujošu. Jo cik ilgi gan var sēdēt pie galda un mācīties? Absolventiem, kas labprāt izbaudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu, noteikti patiks kāds aktīvās atpūtas piedāvājums. 

 

Kvadriciklu un krosa motociklu noma

KMH kvadriciklu noma piedāvā braucienus speciāli ierīkotā trasē vai doties piedzīvojumā pa meža takām. Šāda dāvana patiks gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir bijusi zināma pieredze izbraucienos. Ir pieejami arī kvadricikli bērniem no 7 gadu vecuma. 

Piemērota kā: dāvana ikvienam absolventam, kam patīk aktīva atpūta vai ir vēlme izbaudīt ko jaunu.

Izbrauciens ar jaunās paaudzes balansa dēļiem

balansa dēļi izbrauciensDaudziem zināmi kā Segway zīmola izgudrojumi, jaunās paaudzes balansa dēļi nodrošina ar foršu un aktīvu atpūtu. Uzdāvini absolventam iespēju ar kādu draugu vai draudzeni doties izbraucienā, baudīt ātrumu un interesantāku pārvietošanās veidu 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Pēc saspringta mācību gada nav nekā labāka par brīvības izjušanu. Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas ļaus izbaudīt lidojumu no putna skatupunkta, sajust vēju matos un iegūt fantastiskas emocijas. 

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo lidojumu var veikt tikai no 18 gadu vecuma.

Elektrisko drifta triciklu noma

elektrisko drifta triciklu noma

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai pēc saspringtā mācību perioda. Dāvanas saņēmējs kopā ar draugu varēs izbaudīt aizraujošu piedzīvojumu – kontrolētu sānslīdi.  Ar driftam īpaši piemērotiem elektriskajiem tricikliem iespējams droši un viegli gūt asas sajūtas, braucot ar līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. Absolvents noteikti novērtēs aizraujošo izklaidi, kas piemērota visiem, netkarīga no vecuma vai fiziskās sagatavotības!

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo atrakcija piemērota jebkura vecuma cilvēkiem.

Pro autosacīkšu simulatora brauciens

virtuālās realitātes sacīkstes VR Gaming ir uzņēmums, kas ikvienam piedāvā iespēju izmēģināt virtuālo realitāte. Ar speciālu VR briļļu palīdzību tu vien dažu sekunžu laikā vari iejusties kāda spēles varoņa tēlā vai, kā šajā piedāvājumā, piedalīties pro autosacīkstēs. Autosacīkšu simulatora brauciens ir lieliska dāvana ikvienam ātruma fanam, kas sapņo par iespēju piedalīties īstās F1 sacensībās. Nu ir iespēja to izmēģināt soli tuvāk realitātei – virtuālajā realitātē. 

 

Piemērota kā: dāvana aktīvai meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā. 

 

 

Relaksējošas dāvanas atpūtai

Kad pēdējie eksāmeni jau nokārtoti, absolventus iepriecinās dāvanu karte pelnītai un tiešām relaksējošai atpūtai. Uzdāvini patīkamu dāvanu, kas palīdzēs no stresa atgūties gan absolventa prātam, gan ķermenim!

 

Pirts kompleksa apmeklējums Siguldā

SPA Hotel Ezeri dāvanu karte ir lieliska izvēle nesteidzīgai atpūtai Siguldā. Ja uzdāvināsi šo dāvanu meitenei, viņa varēs kopā ar labāko draudzeni vai savu draugu doties kopā, lai baudītu nesteidzīgu atpūtu sildoties saulē pie āra baseina, āra džakuzī vai kādā no pirtīm. Tāpat turp varat doties arī ģimenes lokā  – kopā jautrāk!

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šo dāvanu novērtēs pieaugušie, ne pusaudži.

Lielais SPA komplekts 4 stundu garumā

lielais spa komplekts dāvanaJa vēlies palutināt savu absolventu ar pilnvērtīgu relaksāciju, tad šis SPA komplekts 4 stundām ir tieši tas, kas vajadzīgs. Piedāvājumā iekļautas dažādas masāžas. Pusi dienas varēs veltīt vienīgi sev un pēc tam justies kā no jauna piedzimis!

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana dāmai 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šo dāvanu visticamāk novērtēs tieši meitenes, kas izbaudīs atpūtu arī vienatnē.

Nakšņošana kempinga mājiņā Pasiekstes vējdzirnavās

pasiekstes vējdzirnavasMeklējot piemērotu dāvanu studentam Ventspils pusē, nakšņošana kempingā Pasiekstes Vējdzirnavas ir lieliska izvēle. Tā ir iespēja izrauties no ikdienas steigas, izbaudīt nakšņošanu mājīgā vietiņā un pabūt vai nu vienam pašam, vai paņemt līdzi otro pusīti. 

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šo dāvanu novērtēs jau pieauguši cilvēki, visticamāk ar mašīnu ērtai piekļuvei teritorijai.

Ārstnieciskā muguras masāža

ārstnieciskā muguras masāžaDaudzi no mums ir pieraduši sēdēt ar šķībām mugurām – tas nu diemžēl ir fakts. Tāpēc apvienot patīkamo ar lietderīgo ir it īpaši izdevīgi, apmeklējot tādas procedūras kā ārstnieciskā masāža mugurai. Ja šī procedūra ir gan veselīga, gan arī baudpilna, tad kāpēc gan to neizmēģināt? Noguris students to ļoti novērtēs!

 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šo dāvanu novērtēs jau pieaugušāki cilvēki.

Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums

spa atpūta dāvanu karteŠī dāvana izlaidumā patiks jauniešiem, kas mīl ne tikai atpūtu, bet arī sportiskas aktivitātes. Wellness Oasis atpūtas piedāvājums ir lieliska dāvana pēc skolas stresa. Sākumā dāvanas saņēmējs varēs doties uz trenažieru zāli, un pēc vingrošanas atpūsties modernā saunu un baseinu centrā. Tā ir lieliska iespēja atbrīvoties no uzkrātās spriedzes un apspriest nākotnes plānus. 

 

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā. 

 

Lai arī ko tu izvēlētos dāvināt – atcerieties, ka ar izlaiduma svētku dāvanu prieks pārvērtīsies skaistās atmiņās, kuras saglabāsies vēl ilgi. Galvenais ir būt līdzās svarīgajā brīdī!

 

 

Citas dāvanu idejas atradīsi kategorijās Dāvanas skolotājai un Dāvanas izlaidumā.

 

Lai saviļņojošs un laimīgiem mirkļiem bagāts izlaiduma laiks!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu