Ko dāvināt absolventam? Lieliskas idejas izlaiduma dāvanām

24.05.2022
Dāvana absolventam

 

Izlaidums ir ilgi gaidīts un saviļņojošs notikums katram skolniekam un studentam. Vai tiek absolvēta pamatskola, vidusskola, mūzikas skola vai augstskola – izlaidums ir spilgtākā mācību gada diena, kas apzīmē uzvaru. Raksta turpinājumā lasi, kādas būtu piemērotas dāvanas absolventam.

 

Starp idejām atradīsi gan klasiskas izvēles, gan oriģinālas dāvanas izlaidumā. Ir vērts padomāt, kādas emocijas vēlies dāvināt. Tās var būt iespējas nākotnē piepildīt sapņus, vai varbūt izbaudīt atpūtu pēc labi padarītā mācību darba.

 

Dāvanu idejas apkopotas sadaļās:

 

Visas zemāk minētās idejas izlaiduma dāvanām atrastas dāvanu karšu sadaļā dāvana izlaidumā

 

Aktīva atpūta uz ūdens

Pavasarī, kad saule sāk vilināt ar gaišumu un siltumu, skolēniem un studentiem sākas tas gada periods, kad iespēja doties ārā atpūsties bieži vien nav pieejama. Jāsteidz izdarīt iekavētie skolas darbi, jāraksta diplomdarbi un jākārto eksāmeni. Tieši tāpēc, kad visi darbi iesniegti, aizstāvēti un mācību gads beidzies, absolventi ir gatavi atpūsties saulītē pie ūdens un atgūt iekavēto atpūtu uz ūdens

 

Brauciens ar ūdens motociklu

Ja vien dāvanas saņēmējam ir ūdens motocikla tiesības, aktīvās atpūtas centrs piedāvā izbaudīt aizraujošu izbraucienu ar ūdens motociklu Lielajā Baltezerā. Neaizmirstams brauciens ar ūdens motociklu ir garantēta ātruma un adrenalīna deva, kuru jaunietis novērtēs.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo tas būs lielisks piedzīvojums vasarai.

Maģisks saullēkts vai saulriets purvā

Pēc smagākajiem pārbaudījumiem – skaistākā atpūta! Aktīvākajiem absolventiem noteikti jāizmēģina jauniešu vidū iecienītais SUP piedzīvojums purvā. Šis sporta veids būs piemērots arī tiem, kam sports īsti neiet pie sirds – šeit līdzsvara noturēšana nav problēma, un izbraucienu var mērot pat sēžot. 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šis piedzīvojums ir piemērots visu vecumu cilvēkiem.

Kaitsērfinga apmācības

Mūžu dzīvo, mūžu mācies – izaicini absolventu apgūt ko jaunu! Kaitsērfinga apmācības būs aizraujošs piedzīvojumus, kurš varētu likt arī pamatus jaunam hobijam absolventa dzīvē. 

Piemērota kā: dāvana sievietei vai vīrietim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo jaunietim jābūt vismaz 18 gadus vecam.

 

Piedzīvojums Rummu cietumā un Keila ūdenskritumā Igaunijā

Ja runājam par vasaru un ūdens priekiem, svaigu gaisu apvienojumā ar ekskursiju uz Igauniju, piedzīvojums Rummu cietumā un Keila ūdenskritumā ir perfekta dāvana absolventam, kas vēlas atpūsties šajā vasarā un uzņemt spēkus jaunu virsotņu sasniegšanai.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo aktivitātes laikā tiek laivots arī Daugavā, tāpēc vēlams aktivitāti veikt pilngadīgai personai, vai arī pilngadīgas personas uzraudzībā.

AAC – aktīvās atpūtas centrs

AAC dāvanu karte

Ja neesi pārliecināts, ko absolvents vēlētos – braukt ar veikbordu, ūdensslēpēm vai ar draugiem izklaidēties, mēģinot noturēties pie aiz motorlaivas vilkta piepūšamā pūšļa, ar šo AAC dāvanu karti tev nebūs jālauza galva. Lai pats dāvanas saņēmējs izvēlas, kas viņam labāk patīk. Piedāvājumā ir ne tikai ūdens sporti, bet arī daudzas citas aizraujošas aktivitātes.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo jaunietim jābūt vismaz 16 gadus vecam, vai vecāku uzraudzībā.

 

Praktiskas dāvanas izlaidumā

Tie, kas izlaidumā labprātāk izvēlas uzdāvināt ko praktisku un paliekošu, parasti izvēlas dāvanu kartes. Tā ir iespēja pasniegt lielisku dāvanu, bet tajā pat laikā sniegt absolventam iespēju pašam izvēlēties konkrētu preci. 

 

Laba izvēle varētu būt dāvanu karte hobijam, kas ļautu absolventam pašam izvēlēties nepieciešamo. Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc šī ir laba dāvanas izvēle. Par vairāk citiem iemesliem vari izlasīt rakstā Kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska izvēle.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

fromme dāvanu karte

Universālā FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana jebkuram. Ar šīs kartes palīdzību dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties tieši sev visvairāk interesējošo dāvanu – aizraujošu aktīvās atpūtas piedzīvojumu, iepirkšanos kādā interneta veikalā, restorāna apmeklējumu, ēdiena piegādi vai SPA procedūru. Iespējas ir gandrīz bezgalīgas.

 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo plašajā piedāvājumu klāstā iespējams atrast visdažādākos piedādāvājumus visiem vecumiem.

Dāvanu karte ūdens pudelei

ūdens pudele interneta veikals

Šī gada aktuālākā dāvana, jo izrāda rūpes par cilvēka veselību un dzīvesprieku, kā arī atbalsta #SavaPudele sociālo kampaņu. ŪdensPudele.lv dāvanu karte ļaus izvēlēties tieši sev piemērotu ilgtspējīgo ūdens pudeli, balstoties uz savu dzīvesveidu un gaumi.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases izlaidumā, jo šī ir universāla un praktiska dāvana, kas noderēs ikvienam. 

 

Dāvanu karte Swarovski rotaslietām

Īpašas rotas, no kurām sev izvēlēties visskaistākās, noteikti ir Nela Gems veikalā. Piedāvājumā ir ar rokām darinātas rotaslietas, kuru veidošanai izmantotas augstākās kvalitātes materiāli – pērles, dabīgie akmentiņi un Swarovski kristāli. Dāvanu karti var izmantot arī interneta veikalā, tāpēc dāvana patiks sievietēm jebkurā Latvijas pusē. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo rotas meitenēm patīk jebkurā vecumā.

Aktīvā dzīvesveida aprīkojums

Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai – viedos pulsometrus, GoPro kameras un to aksesuārus, austiņas, sporta uzturu un daudz ko citu. Šo dāvanu novērtēs katrs absolvents, kurš mīl kustību. Šī dāvana lieliski piestāvēs arī Latvijas Sporta akadēmijas absolventiem. 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim  9.,12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo sporta inventārs un pulsometri ir praktiska un laba dāvana visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem, neatkarīgi no vecuma.

Apģērbu veikala dāvanu karte

KLERR.lv ir apģērbu interneta veikals, kura mājaslapā ir vairāk nekā 10 000 preces, kā arī veikala Showroom ir aplūkojamas vairāk kā 1000 vakarkleitas, kas padarīs katru sievieti laimīgu. Šo dāvanu karti var dāvināt gan pirms izlaiduma – lai absolvente var piemeklēt skaistāko tērpu, gan pēc tā viņa noteikti priecāsies par iespēju papildināt savu garderobi ar īpašu apģērbu

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo dāmām elegantu apģērbu nekad nav par daudz. 

Uzvalku un kostīmu individuāla šūšana

Jaunais profesionālis noteikti ir pelnījis jaunu uzvalku, tāpēc FromMe.lv ir iespēja iegādāties lielisku dāvanu karti uzvalka iegādei vai šūšanai no BRUN! Atelier. Augumam labi piemeklēts uzvalks vai blūze būs lieliska izlaiduma dāvana, kas pacels pašapziņu, kā arī noderēs, piepildot karjeras sapņus. Turklāt, labi uzšūts un augumam piemērots apģērbs vienmēr atstāj labu, paliekošu iespaidu. 

Piemērota kā: dāvana sievietei vai vīrietim augstskolas izlaidumā, jo šajā vecumā jaunietis jau ir izaudzis, un uzvalks derēs ilgāku laiku. 

Dāvanu karte rokas pulkstenim

Gaumīgs rokas pulkstenis būs laba un izmeklēta dāvana. Tas ir praktisks un vienmēr novērtēts aksesuārs, kas noder gan sievietēm, gan vīriešiem. Turklāt katru reizi, kad absolvents uz rokas pulksteni paskatīsies, viņš atcerēsies jauko notikumu. Uzdāvini dāvanu karti pulksteņu veikalā un dāvanas saņēmējs varēs pats izvēlēties, kurš modelis labāk atbilst viņa vai viņas gaumei

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo pulkstenis ir pieauguša cilvēka simbols un praktisks aksesuārs.

Outlet Optika dāvanu karte

Neatkarīgi no tā, vai absolventam nepieciešamas brilles, dāvanu karte Outlet Optika ir laba dāvana, jo tur var iegādāties arī elegantas saulesbrilles. Tas nozīmē, ka dāvana derēs ikvienam! Tā kā piemeklēt absolventa gaumei atbilstošas brilles var būt sarežģīti, labāk izvēlēties dāvanu karti – dāvanas saņēmēja vai saņēmējs tad varēs izvēlēties sev tīkamāko modeli un sev piemērotus stiklus, lai valkātu brilles ar patiesu prieku! 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo jaunas brilles vai saulesbrilles noderēs katram jaunietim!

 

Sportiskas un ekstrēmas aktivitātes

Dažiem ilgais mācību gads un ar darbiem aizņemtais pavasara semestris rada vēlmi izrauties no mācību rutīnas un piedzīvot ko patiesi aizraujošu. Jo cik ilgi gan var sēdēt pie galda un mācīties? Absolventiem, kas labprāt izbaudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu, noteikti patiks kāds aktīvās atpūtas piedāvājums. 

 

Kvadriciklu un krosa motociklu noma

KMH kvadriciklu noma piedāvā braucienus speciāli ierīkotā trasē vai doties piedzīvojumā pa meža takām. Šāda dāvana patiks gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir bijusi zināma pieredze izbraucienos. Ir pieejami arī kvadricikli bērniem no 7 gadu vecuma. 

Piemērota kā: dāvana ikvienam absolventam, kam patīk aktīva atpūta vai ir vēlme izbaudīt ko jaunu.

Lidojums ar deltaplānu no ūdens vai lidlauka

lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu ir lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, kas sniedz jaunas un vēl nebijušas emocijas. Tā ir piemērota dāvana absolventam, jo viņš varēs apjaust –visa pasaule ir viņam pie kājām, un iespējas ir nebeidzamas!

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo ir skaitās aktivitāte.

 

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu ļauj apskatīt Rīgu no putna lidojuma. Tas būs vienreizējs, elpu aizraujošs piedzīvojums, un dāvana izlaidumā, ko absolvents vēl ilgi atcerēsies. Pirms lidojuma, kad prātu pārņems adrenalīns un bailes, viņš varēs saprast to, kas viņam dzīvē ir svarīgs. Tas varētu palīdzēt pieņemt kādu svarīgu dzīves lēmumu, piemēram, karjeras jomā.

Piemērota kā: dāvana izlaidumā puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo atrakcija piemērota pilngadīgām personām.

Lidojums ar turbīndēli

lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli garantē adrenalīna devu ikvienam! Turbīndēlis ļauj izbaudīt lielisku atpūtu uz ūdens, apvieojot adrenalīnu ar aizraujošu izklaidi. Tas ir ideāls vasaras piedzīvojums, kura laikā iespējams lidināties virs ūdens virsmas kā Supermenam, ienirt ūdens dzelmē kā delfīnam un izšauties no ūdens kā raķetei. Šis un citi lidojumi ir lieliska dāvana, ko izbaudīt pēc izlaiduma.

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo lidojumu var veikt tikai no 18 gadu vecuma.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Pēc saspringta mācību gada nav nekā labāka par brīvības izjušanu. Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas ļaus izbaudīt lidojumu no putna skatupunkta, sajust vēju matos un iegūt fantastiskas emocijas. 

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo lidojumu var veikt tikai no 18 gadu vecuma.

 

Elektrisko drifta triciklu noma

elektrisko drifta triciklu noma

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai pēc saspringtā mācību perioda. Dāvanas saņēmējs kopā ar draugu varēs izbaudīt aizraujošu piedzīvojumu – kontrolētu sānslīdi.  Ar driftam īpaši piemērotiem elektriskajiem tricikliem iespējams droši un viegli gūt asas sajūtas, braucot ar līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. Absolvents noteikti novērtēs aizraujošo izklaidi, kas piemērota visiem, netkarīga no vecuma vai fiziskās sagatavotības!

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo atrakcija piemērota jebkura vecuma cilvēkiem.

Pro autosacīkšu simulātora brauciens

virtuālās realitātes sacīkstes VR Gaming ir uzņēmums, kas ikvienam piedāvā iespēju izmēģināt virtuālo realitāte. Ar speciālu VR briļļu palīdzību tu vien dažu sekunžu laikā vari iejusties kāda spēles varoņa tēlā vai, kā šajā piedāvājumā, piedalīties pro autosacīkstēs. Autosacīkšu simulatora brauciens ir lieliska dāvana ikvienam ātruma fanam, kas sapņo par iespēju piedalīties īstās F1 sacensībās. Nu ir iespēja to izmēģināt soli tuvāk realitātei – virtuālajā realitātē. 

 

Piemērota kā: dāvana aktīvai meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā. 

Zirgu izjādes nodarbība aplokā

izjāde ar zirgu dāvanu karte

Zirgu izjādes nodarbība patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā ir iespēja pavadīt aizraujošu dienu, apmeklējot staļļus un apgūstot iemaņas, lai patstāvīgi vadītu zirgu. Kādam tas varētu būt sapņa piepildījums, kādam vienkārši interesanta aktivitāte, bet dāvana noteikti sagādās prieku. Izjāde ar zirgu ir patiesi aizraujošs piedzīojums, kas patiks ikvienam dzīvnieku un dabas mīlim.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, un tas būs aizraujošs piedzīvojums jebkurā vecumā.

 

Relaksējošas dāvanas atpūtai

Kad pēdējie eksāmeni jau nokārtoti un ilgi pelnītā atpūta jau klāt, absolventus iepriecinās dāvanu karte pelnītai un tiešām relaksējošai atpūtai. Uzdāvini patīkamu dāvanu, kas palīdzēs no stresa atgūties gan absolventa prātam, gan ķermenim!

 

Ārstnieciskā muguras masāža

Šī būs dāvana, ko vari pasniegt ar nelielu humora devu, turklāt šī masāža nav nekāds smaržīgais SPA rituāls. Šī ārstnieciskā masāža nopietni palīdzēs atgūties no pārdzīvotā perioda. Muguru kārtīgi izmasēs, un saspringtais absolvents varēs nomest no pleciem smagumu, kas sakrājies kārtojot pēdējos skolas darbus.

Piemērota kā: dāvana 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo tad jaunietis saskarās ar vislielāo stresu.

Pirts kompleksa apmeklējums Siguldā

SPA Hotel Ezeri dāvanu karte ir lieliska izvēle nesteidzīgai atpūtai Siguldā. Ja uzdāvināsi šo dāvanu meitenei, viņa varēs kopā ar labāko draudzeni vai savu draugu doties kopā, lai baudītu nesteidzīgu atpūtu sildoties saulē pie āra baseina, āra džakuzī vai kādā no pirtīm. Tāpat turp varat doties arī ģimenes lokā  – kopā jautrāk!

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šo dāvanu novērtēs pieaugušie, ne pusaudži.

Lavandas SPA procedūra

Ja vēlies uzdāvināt kādu masāžu meitenei, izvēlies lavandas rituālus. 9. klases absolvente šo dāvanu vēl nenovērtēs, bet nevajag baidīties to iegādāties priekš 12. klases absolventes vai augstskolas beidzējas. Viņa ir tikko pavadījusi vairāk kā mēnesi saspringti, veltot vakarus un naktis bakalaura vai maģistra darba izstrādei, vai arī mēģinājusi nedēļas laikā atkārtot visu 12 klašu mācību vielu. Relaksējoša masāža noteikti tiks atzinīgi novērtēta. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šajā posmā viņa saskārusies ar lielu garīgo slodzi un stresu.

Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums

spa atpūta dāvanu karte

Šī dāvana izlaidumā patiks jauniešiem, kas mīl ne tikai atpūtu, bet arī sportiskas aktivitātes. Wellness Oasis atpūtas piedāvājums ir lieliska dāvana pēc skolas stresa. Sākumā dāvanas saņēmējs varēs doties uz trenažieru zāli, un pēc vingrošanas atpūsties modernā saunu un baseinu centrā. Tā ir lieliska iespēja atbrīvoties no uzkrātās spriedzes un apspriest nākotnes plānus. 

 

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā. 

 

Dāvanu kartes gardām izlaiduma svinībām

Bieži vien rakstot skolas darbus, nepietiek laika, lai satiktos ar draugiem. Jaunieši bieži saspringtajā pavasara laikā sola viens otram satikties, tomēr bieži šie solījumi piemirstas. Kā arī daudzo izlaidumu un svinību jūklī sāk pietrūkt naudas, lai tajā pat mēnesī vēl atļautos suši un kafejnīcas apmeklējumu. Tieši tāpēc dāvanu karte restorānos, kafejnīcās vai suši ēstuvēs būs noderīga dāvana!

 

Vairāk Saules restorāni

Vairāk Saules restorānos ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā arī kompānijā ar draugiem. Restorānu viesiem ir unikāla iespēja pasūtīt ēdienus no divām izmeklētām ēdienkartēm, jo zem viena jumta satiekas gan Eiropas, gan Āzijas virtuve, kas pārsteidz ar jaunām garšām un iespaidiem.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9.klaes, 12. klases vai augstskolas izlaidumā, kā dāvanu nosvinēt absolvēšanu ar draugiem vai ģimeni.

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

dāvanu karte restorāni rīgā

Universālā dāvanu karte Restorāni Rīgā ir lielisks variants, ja vēlies sniegt iespēju izbaudīt restorānu piedāvājumus, pēc paša dāvanas saņēmēja ieskatiem. Šī dāvanu karte ir derīga 10 dažādos restorānos, kas sniedz plašas iespējas saņēmējam izvēlēties mīļāko restorānu vai divus, jo dāvanu karti var izmantot vairākas reizes dažādās vietās.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo piedāvājumā ir dažādi restorāni dažādām vēlmēm.

Fugu Sushi – suši piegāde

Fugu Sushi dāvanu karte iepriecinās tos Rīgā dzīvojošos absolventus, kas ir suši cienītāji. Tā kā dāvanu karti iespējams izmantot pa daļām, tas nozīmē gardas pusdienas vienu dienu un izsmalcinātas vakariņas otru, piegāde līdz namdurvīm.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim  9.,12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo suši tiek mīlēts visos vecumos.

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

Viens no skaistākajiem un noteikti gardākajiem muzejiem - "Laimas" šokolādes muzejs - pārsteigs un iedvesmos ar stāstiem, interjeru un gardumiem. Tur absolventu sagaidīs neaizmirstama ekskursija, video filmēšana, skaisto mirkļu iemūžināšana, karstās šokolādes tosts, iespēja kļūt par šokolādes meistaru un, iespējams, pat atzīšanās mīlestībā uz šokolādes tāfelītes. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 9. klases izlaidumā, jo tas ir aizraujošs piedzīvojums, ko izbaudīt ar ģimeni.

Mierā – trAKi mieRĪGA kafejnīca

Kafejnīca Mierā savu popularitāti guvusi ar gardajām kūkām, izcilo kafiju un mierīgo atmosfēru, kurā iespējams nobaudīt gardas siera kūkas, burkānkūkas, bezglutēna kūkas un pat vegānu kūkas un citus gardumus. Tāpat kafejnīca ir iecienīta pankūku mīļotāju vidū, jo brīvdienās tur var  baudīt mierīgus branču. Lai svētkus varētu baudīt arī turpmāk, laba dāvanas izvēle ir arī Restorāni Rīgā dāvanu karte – izvēle starp 10 restorāniem. 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo iemesls satikties ar draugiem un nosvinēt sasniegumus ir katrā no izlaidumiem.

 

 

davanu karte restorani riga

 

Lai arī ko tu izvēlētos dāvināt – atcerieties, ka ar izlaiduma svētku dāvanu prieks pārvērtīsies skaistās atmiņās, kuras saglabāsies vēl ilgi. Galvenais ir būt līdzās svarīgajā brīdī!

 

Citas dāvanu idejas atradīsi kategorijās Dāvanas skolotājai un Dāvanas izlaidumā.

 

Lai saviļņojošs un laimīgiem mirkļiem bagāts izlaiduma laiks!

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu