Ko dāvināt absolventam? Lieliskas idejas izlaiduma dāvanām

16.02.2020
Dāvana absolventam

 

Izlaidums ir ilgi gaidīts un saviļņojošs notikums. Vai tiek absolvēta pamatskola, vidusskola, mūzikas skola vai augstskola – izlaidums ir spilgtākā mācību gada diena. Raksta turpinājumā lasi, kādas būtu piemērotas dāvanas absolventam. Starp idejām atradīsi gan klasiskas izvēles, gan oriģinālas dāvanas izlaidumā! Ir vērts padomāt, kādas emocijas vēlies dāvināt. Tās var būt iespējas nākotnē piepildīt sapņus, vai varbūt izbaudīt atpūtu pēc labi padarītā mācību darba.

Dāvanu idejas apkopotas sadaļās:

 

Visas zemāk minētās idejas izlaiduma dāvanām atrastas dāvanu karšu sadaļā dāvana izlaidumā

Aktīvā atpūta uz ūdens

Pavasarī, kad saule sāk vilināt ar gaišumu un siltumu, skolēniem un studentiem sākas tas gada periods, kad iespēja doties ārā atpūsties bieži vien nav pieejama - jāsteidz izdarīt iekavētie skolas darbi, jāraksta diplomdarbi un jākārto eksāmeni. Tas ir stresa pilns laiks skolēniem, bet studentiem tas bieži vien nozīmē katra brīvā brīža pavadīšanu pie datora vairāku nedēļu garumā. Tieši tāpēc, kad visi darbi iesniegti, aizstāvēti un mācību gads beidzies, absolventi ir gatavi atpūsties saulītē pie ūdens, un atgūt iekavēto atpūtu. 

Brauciens ar ūdens motociklu Lielajā Baltezerā 10 min

Ja vien dāvanas saņēmējam ir ūdens motocikla tiesības (ieejamas no 16 gadu vecuma, jānokārto 20 jautājumu teorijas eksāmens CSDD, nav tik traki!), aktīvās atpūtas centrs piedāvā izbaudīt aizraujošu izbraucienu Lielajā Baltezerā. Neaizmirstams brauciens ar ūdens motociklu ir garantēta ātruma un adrenalīna deva, kuru jaunietis novērtēs.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo tas būs lielisks piedzīvojums vasarai.

Maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem

Pēc smagākajiem pārbaudījumiem - skaistākā atpūta! Aktīvākajiem absolventiem noteikti jāizmēģina jauniešu vidū iecienītais SUP. Un pats labākais – sporta veids būs piemērots arī tiem, kam sports īsti neiet pie sirds – šeit līdzsvara noturēšana nav problēma, un izbraucienu var mērot pat sēžot. Šī ir lieliska dāvana izlaidumā tiem, kas vēlas mierīgi atpūsties.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šis piedzīvojums ir piemērots visu vecumu cilvēkiem.

Kaitsērfinga apmācības un inventārs 2h skolā KiteSchool

Mūžu dzīvo, mūžu mācies - izaicini absolventu apgūt ko jaunu! Kaitsērfinga apmācība būs aizraujošs piedzīvojumus, kurš varētu likt arī pamatus jaunam hobijam absolventa dzīvē. 

Piemērota kā: dāvana sievietei vai vīrietim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo jaunietim jābūt vismaz 18 gadus vecam.

 

Laivošana diviem pa Rīgas kanālu no piedzīvojumu organizācijas Lūzumpunkts

Un, ja runājam par vasaru un ūdens priekiem, svaigu gaisu apvienojumā ar ekskursiju pa Daugavas līkločiem var baudīt arī Rīgas centrā.  Uzdāvini absolventam iespēju iepazīt pilsētu no sev neierasta skatupunkta, airējot ar drošām divvietīgām smailītēm pa Rīgas kanālu.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo aktivitātes laikā tiek laivots arī Daugavā, tāpēc vēlams aktivitāti veikt pilngadīgai personai, vai arī pilngadīgas personas uzraudzībā.

Veikborda, ūdensslēpju vai divvietīga piepūšamā pūšļa noma 1h

Ja neesi pārliecināts, ko absolvents vēlētos - braukt ar veikbordu, ūdensslēpēm vai ar draugiem izklaidēties, mēģinot noturēties pie aiz motorlaivas vilkta piepūšamā pūšļa - ar šo dāvanu karti tev nebūs jālauza galva. Lai pats dāvanas saņēmējs izvēlas, kas viņam labāk patīk. Vienojoties ar nomas punktu, dāvanas saņēmējam ir arī iespēja izmēģināt vairākas aktivitātes, piemēram, 40 minūtes braukt ar veikobrdu, un atlikušās 20 minūtes izklaidēties uz pūšļa.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo jaunietim jābūt vismaz 16 gadus vecam, vai vecāku uzuradzībā.

Praktiskas dāvanas izlaidumā

Tie, kas izlaidumā labprātāk izvēlas uzdāvināt ko praktisko noderīgu un paliekošu, parasti izvēlas dāvanu kartes, lai varētu pasniegt dāvanu, bet tajā pat laikā dotu absolventam iespēju pašam izvēlēties konkrētu preci. Tas var būt gaumei atbilstošs rokaspulkstenis, jauna kleita vai smalka rotaslieta, kuru ar prieku nēsāt vēl gadiem ilgi.

Timebar - zīmolu rokas pulksteņi dāvanu karte

Gaumīgs rokas pulkstenis būs laba un izmeklēta dāvana. Tas ir praktisks, un vienmēr novērtēts aksesuārs, kas noder gan sievietēm, gan vīriešiem.  Turklāt, katru reizi, kad absolvents uz rokas pulksteni paskatīsies, viņš atcerēsies jauko notikumu, un to, no kā viņš to saņēma dāvanā. Uzdāvini dāvanu karti pulksteņu veikalā, un dāvanas saņēmējs varēs pats izvēlēties, kurš modelis labāk atbilst viņa vai viņas gaumei.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo pulkstenis ir pieauguša cilvēka simbols un praktisks aksesuārs.

Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem dāvanu karte

Īpašas rotas, no kurām sev izvēlēties visskaistākās noteikti var arī Nela Gems veikalā. Veikala piedāvājumā ir ar rokām darinātas, kuru veidošanai izmantotas augstākās kvalitātes materiāli, pērles, akmentiņi un Swarovski kristāli. Ja absolvente novērtē rotas ar ar mirdzošiem Swarovski kristāliem - šī ir īstā izvēle! Dāvanu karti var izmantot arī interneta veikalā, tāpēc dāvana patiks sievietēm jebkurā Latvijas pusē. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo rotas meitenēm patīk jebkurā vecumā.

Pulsometrs.lv - sporta un aktīvā dzīvesveida aprīkojums dāvanu karte

Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai - viedos pulsometrus, GoPro kameras un to aksesuārus, austiņas, sporta uzturu un daudz ko citu. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, lai varētu klientiem ieteikt vislabāko. Šo dāvanu novērtēs katrs absolvents, kurš mīl kustību. Šī dāvana lieliski piestāvēs arī Latvijas Sporta akadēmijas absolventiem. 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim  9.,12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo sporta inventārs un pulsometri ir praktiska un laba dāvana visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem, neatkarīgi no vecuma.

KLERR.LV - apģērbu veikals dāvanu karte

KLERR.lv ir apģērbu interneta veikals, kura mājaslapā ir vairāk nekā 10 000 preces, kā arī veikala Showroom ir aplūkojamas vairāk kā 1000 vakarkleitas, kas padarīs katru sievieti laimīgu. Šo dāvanu karti var dāvināt gan pirms izlaiduma - lai absolvente var piemeklēt skaistāko tērpu, gan pēc tā - viņa noteikti priecāsies par iespēju papildināt savu garderobi ar ko īpašu. 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo dāmām elegantu apģērbu nekad nav par daudz. 

BRUN! ATELIER – uzvalku un sieviešu kostīmu individuāla šūšana dāvanu karte

Iespējams, ka augstskolas izlaidumā tiks vilkts vidusskolas izlaiduma uzvalks. Cerams, ka tas vē der! Ja nu šķiet, ka jaunais profesionālis ir pelnījis jaunu uzvalku, FromMe.lv ir iespēja iegādāties lielisku dāvanu karti uzvalka iegādei vai šūšanai no BRUN! Atelier. Augumam labi piemeklēts uzvalks vai blūze būs lieliska izlaiduma dāvana, kas pacels pašapziņu, kā arī noderēs, piepildot karjeras sapņus. Turklāt, labi uzšūts un augumam piemērots apģērbs vienmēr atstāj labu, paliekošu iespaidu. 

Piemērota kā: dāvana sievietei vai vīrietim augstskolas izlaidumā, jo šajā vecumā jaunietis jau ir izaudzis, un uzvalks derēs ilgāku laiku. 

Outlet Optika dāvanu karte

Neatkarīgi no tā, vai absolventam nepieciešamas brilles, dāvanu karte Outlet Optika ir laa dāvana, jo tur var iegādāties arī elegantas saulesbrilles. Tas nozīmē, ka dāvana derēs ikvienam! Tā kā piemeklēt absolventa gaumei atbilstošas brilles var būt sarežģīti, labāk izvēlēties dāvanu karti - dāvanas saņēmēja vai saņēmējs tad varēs izvēlēties sev tīkamāko modeli un sev piemērotus stiklus, lai valkātu brilles ar patiesu prieku! 

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo jaunas brilles vai saulesbrilles noderēs katram jaunietim!

Sportiskas un ekstrēmas aktivitātes

Dažiem ilgais mācību gads un ar darbiem aizņemtais pavasara semestris rada vēlmi izrauties no mācību rutīnas un piedzīvot ko patiesi aizraujošu. Jo cik ilgi gan var sēdēt pie galda un mācīties? Absolventiem, kas labprāt izbaudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu, noteikti patiks kaut kas no sportisko un ekstrēmo aktivitāšu klāsta. 

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas no ūdens vai no lidlauka

Lidojums ar deltaplānu ir lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, kas sniedz jaunas un vēl nebijušas emocijas. Tā ir piemērota dāvana absolventam, jo viņš varēs apjaust - visa pasaule ir viņam pie kājām, un iespējas ir nebeidzamas!

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo ir skaitās aktivitāte.

 

Lidojums ar paraplānu tandēmā ar instruktoru

Lidojums ar paraplānu ļauj apskatīt Rīgu no putna lidojuma. Tas būs vienreizējs, elpu aizraujošs piedzīvojums, un dāvana izlaidumā, ko absolvents vēl ilgi atcerēsies. Pirms lidojuma, kad prātu pārņems adrenalīns un bailes, viņš varēs saprast to, kas viņam dzīvē ir svarīgs. Tas varētu palīdzēt pieņemt kādu svarīgu dzīves lēmumu, piemēram, karjeras jomā.

Piemērota kā: dāvana izlaidumā puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo atrakcija piemērota pilngadīgām personām.

Lidojums ar turbīndēli 1 personai

Lidojums ar turbīndēli garantē adrenalīna devu ikvienam! Turbīndēlis ļauj izbaudīt lielisku atpūtu uz ūdens, apvieojot adrenalīnu ar aizraujošu izklaidi. Tas ir ideāls vasaras piedzīvojums, kura laikā iespējams lidināties virs ūdens virsmas kā Supermenam, ienirt ūdens dzelmē kā delfīnam un izšauties no ūdens kā raķetei. Skan pēc piedzīvojuma, kuru absolvents būtu gatavs izbaudīt? Tad šī varētu būt īstā izvēle!

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo lidojumu var veikt tikai no 18 gadu vecuma.

Elektrisko drifta triciklu noma 2 personām Drifta Hallē

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai pēc saspringtā mācību perioda. Dāvanas saņēmējs kopā ar draugu varēs izbaudīt aizraujošu piedzīvojumu - kontrolētu sānslīdi.  Ar driftam īpaši piemērotiem elektriskajiem tricikliem iespējams droši un viegli gūt asas sajūtas, braucot ar līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. Absolvents noteikti novērtēs aizraujošo izklaidi, kas piemērota visiem, netkarīga no vecuma vai fiziskās sagatavotības!

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai  augstskolas izlaidumā, jo ratrakcija piemērota jebkura vecuma cilvēkiem.

Zirgu izjādes nodarbība aplokā, 1h

Zirgu izjādes dāvanu karte patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā ir iespēja pavadīt aizraujošu dienu, apmeklējot staļļus un apgūstot iemaņas, lai patstāvīgi vadītu zirgu. Kādam tas varētu būt sapņa piepildījums, kādam vienkārši interesanta aktivitāte, bet dāvana noteikti sagādās prieku.

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, un tas būs aizraujošs piedzīvojums jebkurā vecumā.

JENA MOTORS - kvadricikli, sniega motocikli dāvanu karte

JENA MOTORS piedāvā dažādu grūtības pakāpju meža trases, tāpēc interesanti būs gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir bijusi zināma pieredze izbraucienos. Lai dotos izbraucienā, dalībniekam jābūt vismaz 16 gadus vecam. Ja vasarā nesanāks laiks izbraucienam, dāvanu karti droši var izmantot arī citās sezonās, tātad - visa gada garumā!

Piemērota kā: dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo nepieciešamas iemaņas transportlīdzekļa vadīšanā.

Relaksējošas dāvanas atpūtai

Kad pēdējie eksāmeni jau nokārtoti un ilgi pelnītā atpūta jau klāt, absolventus iepriecinās dāvanu karte pelnītai un tiešām relaksējošai atpūtai. Uzdāvini patīkamu dāvanu, kas palīdzēs no stresa atgūties gan absolventa prātam, gan ķermenim!

Ārstnieciskā muguras masāža VSpa

Šī būs dāvana, ko vari pasniegt ar nelielu humora devu, turklāt šī masāža nav nekāds smaržīgais SPA rituāls. Šī masāža nopietni palīdzēs atgūties no pārdzīvotā perioda. Muguru kārtīgi izmasēs, un saspringtais absolvents varēs nomest no pleciem smagumu, kas sakrājies kārtojot pēdējos skolas darbus.

Piemērota kā: dāvana 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo tad jaunietis saskarās ar vislielāo stresu.

SPA pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā, 2 personām

Pēc izlaiduma, kad ārā ir silts un ļoti gribas atpūsties - jādāvina atpūta! SPA Hotel Ezeri dāvanu karte ir lieliska izvēle nesteidzīgai atpūtai, jo kompleksa apmeklējumam nav laika ierobežojuma. Ja uzdāvināsi šo dāvanu meitenei, viņa varēs kopā ar labāko draudzeni vai savu draugu doties turp kopā, lai baudītu nesteidzīgu atpūtu sildoties saulē pie āra baseina, āra džakuzī vai kādā no pirtīm. Tāpat turp varat doties arī ģimenes lokā - kopā jautrāk!

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šo dāvanu novērtēs pieaugušie, ne pusaudži.

Lavandas SPA procedūra 80 min SPA Hotel Ezeri Siguldā

Ja vēlies uzdāvināt kādu masāžu meitenei, izvēlies lavandas rituālus. 9. klases absolvente šo dāvanu vēl nenovērtēs, bet nevajag baidīties to iegādāties priekš 12. klases absolventes vai augstskolas beidzējas. Padomā - viņa ir tikko pavadījusi vairāk kā mēnesi saspringti veltot vakarus un naktis bakalaura vai maģistra darba izstrādei, vai arī mēģinājusi nedēļas laikā atkārtot visu 12 klašu mācību vielu. Relaksējoša masāža noteikti tiks atzinīgi novērtēta. Iespējams, ka tā būs pirmais SPA rituāls, kuru viņa apmeklēs - vēl jo labāk! Tā būs stilīga dāvana, un viņa to vienmēr atcerēsies. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo šajā posmā viņa saskārusies ar lielu garīgo slodzi un stresu.

Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums 2 personām Wellness Oasis

Šī dāvana izlaidumā patiks jauniešiem, kas mīl ne tikai atpūtu, bet arī sportiskas aktivitātes. Tā kā dāvanu karte paredzēta 2 personām, to varēs izmantot kopā ar draugu vai draudzeni - kopā vienmēr ir jautrāk! Sākumā dāvanas saņēmējs varēs doties uz trenažieru zāli, un pēc vingrošanas atpūsties modernā saunu un baseinu centrā. Tā ir lieliska iespēja atbrīvoties no uzkrātās spriedzes un apspriest nākotnes plānus. 

Piemērota kā: dāvana puisim vai meitenei 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo to var izbaudīt kopā ar mīļoto, kā arī trenežieru zāles apmeklējums ir piemērota dāvana pieaugušam cilvēka, ne pusaudzim. 

Dāvanu kartes gardām izlaiduma svinībām

Bieži vien skolas darbus rakstot nepietiek laika, lai satiktos ar draugiem. Jaunieši bieži saspringtajā pavasara laikā sola viens otram, ka satiksies pēc darbu iesniegšanas, un aizies kopā uz kafejnīcu vai pasūtīs suši. Tomēr, bieži šie solījumi piemirstas, kā arī daudzo izlaidumu un svinību jūklī sāk pietrūkt naudas, lai tajā pat mēnesī vēl atļautos suši un kafejnīcas apmeklējumu. Tieši tāpēc dāvanu karte restorānos, kafejnīcās vai suši ēstuvēs būs noderīga dāvana!

Tex-Mex Republic restorāns dāvanu karte

Tex-Mex ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā labiem draugiem. Tex-Mex omulīgajā gaisotnē var nobaudīt gan Meksikas, gan Eiropas virtuves ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo ko gardu tur labā kompānijā atradīs ikkatrs.

 

Fugu Sushi - suši piegāde dāvanu karte

Fugu Sushi dāvanu karte iepriecinās tos Rīgā dzīvojošos absolventus, kas ir suši cienītāji. Tā kā dāvanu karti iespējams izmantot pa daļām, tad iespējams neuztraukties par precīzu summu un pasniegt arī lielākas summas dāvanu karti.  Dāvanas saņēmējs tad varēs paša izvēlētos, gardos suši ar piegādi līdz namdurvīm pasūtīti vairākkārt! 

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim  9.,12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo suši tiek mīlēts visos vecumos.

"Laimas" šokolādes muzejs dāvanu karte

Viens no skaistākajiem un noteikti gardākajiem muzejiem pārsteigs un iedvesmos ar stāstiem, interjeru un gardumiem. Tur absolventu sagaidīs neaizmirstama ekskursija, video filmēšana, skaisto mirkļu iemūžināšana, karstās šokolādes tosts, iespēja kļūt par šokolādes meistaru un, iespējams, pat atzīšanās mīlestībā uz šokolādes tāfelītes. Ja pirms eksāmenu laika tumšā šokolāde tika atstāta malā, tad tagad šokolāde ir vairāk nekā jāizbauda. 

Piemērota kā: dāvana meitenei 9. klases izlaidumā, jo tas ir aizraujošs piedzīvojums, ko izbaudīt ar ģimeni.

Mierā - trAKi mieRĪGA kafejnīca dāvanu karte

Kafejnīca Mierā savu popularitāti guvusi ar gardajām kūkām, izcilo kafiju un mierīgo atmosfēru, kurā iespējams nobaudīt gardas siera kūkas, burkānkūkas, bezglutēna kūkas un pat vegānu kūkas un citus gardumus. Tāpat kafejnīca ir iecienīta pankūku mīļotāju vidū, jo brīvdienās tur var  baudīt laiskus un mierīgus brančus brīvdienās.

Piemērota kā: izlaiduma dāvana meitenei vai puisim 9., 12. klases vai augstskolas izlaidumā, jo iemesls satikties ar draugiem un nosvinēt sasniegumus ir katrā no izlaidumiem.

 

 

Lai arī ko tu izvēlētos dāvināt - atcerieties, ka ar izlaiduma svētku dāvanu prieks pārvērtīsies skaistās atmiņās, kuras saglabāsies vēl ilgi. Galvenais ir būt līdzās svarīgajā brīdī!

Lai saviļņojošs un laimīgiem mirkļiem bagāts izlaiduma laiks!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu