Vārda dienas dāvanu idejas

27.11.2019

Kalendārs novembris FromMe.lv

Vārda dienas ir simboliski svētki, kas mums latviešiem ir mazliet īpaši. Kopumā Eiropā ir 20 valstis, kurās vārda dienas ir atzīmētas kalendārā. Latvija šajā sarakstā atšķiras ar to, ka vārda dienas pie mums tiek arī svinētas, un tajās pat tiek dāvinātas dāvanas. Lai arī tie nav lielākie un nozīmīgākie svētki, ikvienam latvietim ir skaidrs, ka, pienākot savai vārda dienai, ciemos var ierasties draugi, kam galdā būs jāceļ kāds gardums. 

 

Lielas svinības ar dāvanām vārda dienās nav ierastas. Taču kādu dāvaniņu, kaut simbolisku, gribas uzdāvināt. Gan kolēģim, kas ikdienā blakus sēž, gan uzticamajam brālim, mīļotajai draudzenei vai mammai, kas kopš mazotnes ir tevi vienmēr apsveikusi vārda dienās.

 

Raksta turpinājumā daži ieteikumi, kā izvēlēties dāvanu vārda dienai. Pēc tam sadaļa ar konkrētiem dāvanu piedāvājumiem, ko uzdāvināt vārda dienā, uz kuru vari doties jau uzreiz, klikšķinot saiti zemāk:

 

Kāda ir vārda dienas dāvana?

Vārda diena ir mazi, tomēr pietiekami nozīmīgi svētki, lai tos svinētu un lai jubilāram liktu sajusties novērtētam.  Dāvanai vārda dienā nav jābūt lielai – tā varētu būt pavisam simboliska. Galvenais, lai cilvēks jūt, ka esat par viņu atcerējies, un gribējāt viņu iepriecināt. 

 

Primārais ir labais nodoms. Vārda dienas dāvanai nevajadzētu būt dārgai. Ir tik daudz jaukas vai noderīgas dāvanas, ko varētu pasniegt tieši vārda dienā. Dāvanai noteikti var izvēlēties kaut ko no veikala gardumu plaukta vai uzdāvināt kādu noderīgu dāvanu karti. 

 

Dāvana, kas liek justies īpašam. Daudz svarīgāk par visu citu ir uzdāvināt ko sirsnīgu, piemēram, uz kopīgām atmiņām balstītu. Ja dāvanā spēsi ielikt sajūtu, ka esi padomājis par to cilvēku un izrādījis rūpes, dāvana ir vairāk kā izdevusies. Ja vārda diena iekrīt satraucošā un darba pilnā nedēļā, tad lieliska dāvanas ideja ir, piemēram, kopīga pabrokastošana kādā jaukā kafejnīcā pirms darba. Tik vienkārši, taču tik efektīvi.

 

Dāvanu saistīt ar vārda dienas gaviļnieka vārdu. Te var izpausties radoši un izdomāt ko interesantu. Vārda nozīmi iespējams atrast internetā – ir daudz mājaslapas, kur aprakstītas vārdu nozīmes, to izcelsme un vēl viskaut kas. Labs sākums, lai izdomātu jauku un sirsnīgu dāvanu.

 

FromMe dāvanu piedāvājums ir ļoti piemērots vārda dienu dāvanām – dāvanu kartes summu varat izvēlēties paši, un to var iegādāties un pasniegt elektroniski. Tas gadījumam, ja nav iespēja cilvēku vārda dienā satikt klātienē.

FromMe dāvanu karšu priekšrocības:

  • Dāvanu kartes var izvēlēties Jums vēlamajā summā, kas var būt arī simboliska.
  • Dāvanu karte ir personalizējama ar īpašu sveicienu, nodrošinot dāvanas personiskumu.
  • Ja nav laika gaviļnieku satikt, dāvanu var iegādāties un nosūtīt elektroniski.
  • Piedāvājumā dāvanu kartes vairāk kā 200 veikalos, restorānos un atpūtas un izklaides vietās.

 

Ko dāvināt vārda dienā?

 

Esam apkopojuši sarakstu ar dāvanām, kuras vārda dienas gaviļnieks varētu saņemt ar prieku. Prieku, kas rodas saņemot dāvanā ko noderīgu, dos iespēju izbaudīt ko jauku, vai ļaus patīkami atpūsties. 

 

Visas dāvanas, kuras varētu būt piemērotas vārda dienas dāvanai skatīt FromMe dāvanu kataloga sadaļā Vārda dienas dāvanas.

 

Turpmāk apkopotas šādas sadaļas:

 

Noderīgas vārda dienas dāvanas

Šajā sarakstā būs dāvanu kartes, kas ļaus dāvanas saņēmējam tās izmantot ikdienā noderīgām un vajadzēgām lietām vai pakalpojumiem. Šīs dāvanu kartes var tik iegādātas par nosacīti simboliskām summām, jo var tikt izmantotas daļējai pirkuma apmaksai. Respektīvi, ja dāvanā saņems STENDERS dāvanu karti 15 EUR vērtībā, to varēs izmantot pirkuma 20 EUR vērtībā daļējai apmaksai.

 

Dāvanu kartes veikalos, kuros var iegādāties kvalitaīvas un ikdienā noderīgas lietas būs īpaši piemērota dāvana cilvēkiem, kam nepatīk "apaugt ar liekām mantām" viņu mājās. Tā teikt, atbalsta bezatkritumu dzīves stilu. 

 

Dāvanu karte skaistumkopšanas salonā

Kolonnas dāvanu karte ir laba dāvana tiem, kam patīk sapucēties, izskatīties labi un tikt un lutinātiem. Šī dāvanu karte ir derīga jebkurai procedūrai Kolonna skaistumkopšanas salonā, to starp, masāžas, vaksācijas, friziera pakalpojumi, grima uzklāšana, konsultācijas ar kosmetologiem, manikīrs, pedikīrs un vēl daudzi. 

 

Universālā FromMe dāvanu karte

FromMe karteFromMe dāvanu karti var izmantot pie 40 populārākajiem FromMe partneriem, kuru skaitā ir gan labi zināmi veikali, gan restorāni, gan atpūtas vietas visā Latvijā. Šādu vārda dienas dāvanu, kas papildināta ar sirsnīgu sveicienu, novērtēs gan aktīvā dzīves veida cienītāji, gan relaksēti dzīves baudītāji.

 

Nela Gems dāvanu karte

Nela Gems ir pašmāju zīmols, kas ražo dabīgo akmeņu rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Šīs rotas zināmas ar to brīnumaino mirdzumu. Nela Gems dāvanu karte ir lielisks vārda dienas apsveikums, jo spīdīgi auskari taču nekad nevar būt par daudz. Turklāt visas Nela Gems rotaslietas ir pieejamas par ļoti pieņemamu cenu.

 

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

Mums katram ir zināms kāds cilvēks, kurš nevar iedomāties savu dienu bez kafijas. Ja vārda dienas jubilārs ir šis cilvēks, tad Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs unikāla un interesanta, praktiska un noderīga dāvana. Veikala klāstā pieejami kafijas pagatavošanas automāti, stilīgi un ekskluzīvi trauku komplekti, kafijas brūvrīki un, protams, kafija. Kafijas klāstu apildina arī ekskluzīvas Dammann tējas.
 

STENDERS dāvanu karte – sajūtām bagātas kosmētikas iegādei

STENDERS dāvanu karte ir piemērota dāvana tiem, kas ikdienā ir aizņemti un pēc saspringtā darba grafika nav vēlmes pat doties uz skaistumkopšanas salonu vai kādu SPA procedūru, lai arī zina, ka tas viņiem ievērojami palīdzēs relaksēties. Ar STENDERS produkciju iespējams sarīkot īstenu SPA rituālu pašam savā vannas istabā – ieiet nomierinošā vannā ar smaržīgām vannas bumbām, skrubjiem, eļļām u.c..

Fugu Sushi dāvanu karte

Kuram gan negaršo suši, it īpaši, ja to piegādā uz mājām vai darba ofisu. Šis varētu būt patīkams pārsteigums vārda dienas gaviļniekam no rīta – iesākt dienu ar gardajiem Fugu Sushi  brokastīs. Fugu Sushi dāvanu karte ir lieliska dāvana ar ko pārsteigt kādu vārda dienā.

 

Dāvanu karte plaša piedāvājuma interneta veikalā

707.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana praktiskam vārda dienas jubilāram, kuram patīk tehnika, jauni piedrumi mājai un dārzam vai automašīnai. Šajā interneta veikalā ir plašs produktu piedāvājums arī sportam, skaistumam, veselībai, skolai un birojam. Īsāk sakot – viss, kas var būt nepieciešams. 

 

Dāvanu karte hobija lietu veikalā

Hobiji

Ja zināt vārda dienas gaviļnieka hobiju, tad tas var būt labs virziens, kā atrast piemērotu dāvanu. Dāvanu karte hobija veikalā, piemēram, makšērnieku veikalā vai sporta preču veikalā, vienmēr būs novērtēta. Pat 10 EUR dāvanu karte būs noderīga plānotam pirkumam 80 EUR vērtībā. Ja cilvēkam ir hobijs, tad viņam ir arī saraksts ar lietām, ko viņš ļoti gribētu nopirkt.

 

 

Aizraujošas dāvanas, ko izbaudīt ārpus mājas

Mums katram ir zināms kāds cilvēks, kas vienmēr ir gatavs doties ārā pasaulē un atklāt jaunas lietas. Tie ir īsteni piedzīvojumu meklētaji, kas izbauda gan aktīvas atpūtas iespējas, gan arī vienkārši atklāj vēl nebijušas sajūtas, neapmeklētas vietas. Šajā dāvanu ideju sarakstā atradīsi dāvanas, kas liks vārda dienas jubilāram uzzināt ko jaunu, apmeklēt interesantas ekskursijas un labi pavadīt brīvo laiku. 

 

Elektriskā drifta tricikla noma Drifta Hallē

Elektriskā drifta tricikla noma ir paredzēta 10 minūšu izbraucienam, kura laikā iespējams sajust ātrumu līdz pat 50km/h. Šī aktivitāte ir piemērota visiem, kam patīk sajust ātrumu un izklaidēties, jo iepriekšēja pieredze šai aktivitātei nav nepieciešama. Galvenais ir jautri pavadīt laiku un izbaudīt procesu. 

 

Aizraujošs brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem ir dāvana, kas sniedz emocijas un azarta sajūtu. Šī dāvana ir piemērtoa tiem cilvēkiem, kam adrenalīna pieplūdums asociējās ar trakulīgu, bet neaizmirstamu atpūtu. Tas ir veids, kā viņi atbrīvojas no negatīvajām emocijām un uzlādē enerģiju un spēku turpmākajiem darbiem. 

 

Atpūtas bāzes Žagarkalns apmeklējums

Žagarkalna apmeklējums ir dāvana, kas lieliski derēs gan ziemā, gan vasarā. Tā apkārtnē ir daudzas aktivitātes, kas būs aizraujošas un interesantas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ziemas laikā iespējams slēpot un snovotvienā no lielākajiem Latvijas kalniem. Turklāt Žagarkalnā ir viens no labākajiem snovparkiem Latvijā. 

 

20 elpu aizraujoši braucieni rodeļu trasē

Nobraucieni ar rodeļiem daudziem no mums asociējas ar bērnību un jautru laika pavadīšanas veidu. Tā ir iespēja sajust ātrumu, kas ir gana iespaidīgs, lai noturētu jautrību. Taču tāpat tas ir gana piemērots arī bērniem, tāpēc Braucieni rodeļu trasē ir dāvana, kas piemērota visai ģimenei. Vārda dienas dāvanas saņēmējs šo dāvanu varēs izmantot ar visu ģimeni vai draugiem. 

Rakšu kamieļu parka apmeklējums

Kamieļu parks RakšiRakšu kamieļu parka piedzīvojums ir dāvana, kas iepriecinās visu ģimeni. Ja vārda dienas jubilārs labprāt izbauda atpūtu dabā ar savu ģimeni, tad šī dāvana ir bez šaubām lieliska izvēle. Dāvanā ietilpst piknika vieta 4 personām, kur būs iespēja ieturēt pusdienas pēc kamieļu, kazu, alpaku, lamu, ēzeļu un citu dzīvnieku apskatīšanas. 
 

Kvesti jeb izlaušanās spēles

Kvesti ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, ko iespējams izbaudīt gan ziemā, gan vasarā. Spēles mērķis ir tikt ārā no istabas, taču tas jādara ar prātu – jārisina mīklas, jāveic dažādi uzdevumi un jāseko dotajām norādēm. Kvesti ir dažādi un iespējams izvēlēties sev interesējošāko pēc vēlmēm un garastāvokļa. Tas ir lielisks veids, kā jautri pavadīt laiku ardraugiem un ģimeni vai pārbaudīt komandas spējas, piemēram, kolēģiem.

Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči”

Arī šī dāvana ir iespēja izbaudīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, jo piedāvājums paredzēts 5 personām. Ekskursija maizes ceptuvē Lāči ir interesants piedzīvojums, kurā dāvanas saņēmējs iepazīs Lāču maizes cepšanas noslēpumus un kopīgi ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem izceps Lāču kliņģeri. 

 

Zirgu izjādes Agates zirgu stallī

Izjāde Agates zirgu stallī piedāvā iespēju jauki pavadīt laiku dabā kopā ar zirgiem. Nav noslēpums, ka zirgi izstaro nomierinošu enerģiju, kas komplektā ar skaistajiem mežiem un svaigu gaisu nodrošina ar lielisku atpūtu ārpus mājas. Šī ir lieliska dāvana vārda dienā dzīvnieku mīļiem. Izjādes ilgums un personu skaits atkarīgs no tevis izvēlētās summas, tāpēc iespējams dāvanu pielāgot vēlmēm. 

 

 

Vārda dienas dāvanas atpūtai

Veids, kā izrādīt rūpes pret dāvanas saņēmēju, ir uzdāvināt atpūtu. Paziņot, ka ir daudz strādāts un darīts, un ir pienācis laiks atpūsties no ikdienas rūpēm. Ņem vērā, ka atpūta katram nozīmē ko citu. Kamēr viens atpūšas laiski guļot visu dienu pie baseina vai televizora, citam atpūta var nozīmēt rāpšanos klintīs vai slēpošanu. 

 

Šajā sarakstā piedāvājam dāvanu idejas vārda dienai gan aktīvai, gan relaksējošai atpūtai. Atliek vien izvēlēties jubilāram atbilstošāko. 

 

Restorāna apmeklējums

Restorānu dāvanu kartes ir lieliska dāvana vārda dienā gan mīļotajam cilvēkam, gan kolēģim, gan draugam. Tā ir iespēja svinēt svētkus jaukā atmosfēra un atklāt jauku vietiņu. FromMe piedāvājumā ir gan īpašie restorānu piedāvājumi, gan restorānu dāvanu kartes, kurām summu varat izvēlēties paši. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ļaus jubilāram pašam izvēlēties uz kuru no 10 restorāniem doties baudīt maltīti. 

 

dāvanu karte restorāni rīgā

 

Taste Caps! šokolādes gardumi un meistarklase

Taste Caps dāvanu karte ir lieliska dāvana īstam saldumu mīlim. Korporatīvie pasākumi, komandas saliedēšana, kāzas vai privātās ballītes – šokolādes meistarklases būs lielisks papildinājums. Runā, ka šokolādes ēšana padara laimīgu. CAPS! meistarklases arī  to var! Paralēli meistarklasēm, CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs un katra konfekte ir roku darbs. 

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

Zinātkāram gardumu mīlim Laimas apmeklējuma dāvanu karte ir labākā dāvana, kādu iespējams atrast. Tā ir iespēja pat visdrūmāku dienu padarīt par aizraujošu un saldu piedzīvojumu. Piesakot ekskursiju iepriekš, dāvanas saņēmējam ir iespēja izstaigāt muzeju gida pavadībā, kas ļauj uzzināt visinteresantākos Laimas šokolādes noslēpumus.

Iespēja tuvplānā iepazīt Skrīveru saldumus

Šī dāvana ir piemērota Skrīveru ražoto saldumu mīļiem. Skrīveru Emociju fabrikas apmeklējums ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par ‘’Gotiņas’’ tapšanas vēsturi un pat piedalīties konfekšu veidošanas procesā, iesaiņojot pašam savu konfekti. Piedāvājums ir derīgs 2 personām un būs aizraujošs brīvā laika pavadīšanas variants. 

 

Medus masāža medicīnas centrā Mā Re 

Rūpes vistiešākajā nozīmē ir relaksējošas dāvanas dāvināšana, kas jubilāram ļaus atgūt zaudēto enerģiju un patīkami izbaudīt. Patīkams un masāža ir divi vārdi, kas iet roku rokā. Medus masāža ir lieliska SPA procedūra, ko uzdāvināt otram cilvēkam. Šī masāža ne vien liks ādai kļūt maigākai, bet arī uzlabos asins cirkulāciju un vispārējo pašsajūtu. Visi SPA un skaistumkopšanas piedāvājumi.

Suntažu observatorijas apmeklējums

Suntažu observatorijas apmeklējums ir lieliski piemērota dāvana tiem, kas labprāt pavada laiku apbrīnojot zvaigznes un plašo visumu. Šis piedāvājums ir 1 personai, tāpēc ir piemērots kādam, kam patīk atpūsties esot vienam pašam pilnīgā klusumā. Sakārtot domas un restartēties, kamēr tiek vērotas debesis, meklētas spožākās zvaigznes un, iespējams, saskatīts amerikāņu karogs.

Kino Bize dāvanu karte

Kino Bize ir mājīgs kinoteātris Rīgas centrā, ko vienlaicīgi var apmeklēt ne vairāk kā 50 cilvēki. Tieši tas šo vietu padara par tik mājīgu un jauku. Kino Bize dāvanu karte ir piemērota dāvana tiem, kam patīk neatkarīgais kino, jo tieši ar to ir zināms šis kinoteātris. Tāpat tur notiek arī dažādas lekcijas, filmu un video seansi, starptautisko festivālu filmu izplatīšana. Piemērota dāvana īstenam filmu cienītājam. 

 

ātrākā dāvanu iegāde fromme

 

Ceram, ka šie dāvanu ideju saraksti tev ir palīdzējuši izlemt par labu piemērotai vārda dienas dāvanai. Ja tomēr esi nolēmis, ka vēlies uzdāvināt ko vērtīgāku un, iespējams, dārgāku, tad ieskaties kategorijā Dzimšanas dienas dāvanas. Lai izdodas iepriecināt vārda dienas gaviļnieku!

 

Dāvanu meklēšanas paradumi internetā liecina par to, ka katru mēnesi dāvanas vārda dienā meklē vairāk kā 500 cilvēki. Izmanto mūsu sagatavotās izlases, lai ērti izvēlētos un iegādātos dāvanas draugiem, radiniekiem un kolēģiem:

Dāvanas vārda dienā sievietei

Dāvanas draudzenei

Dāvana tētim

Dāvana meitenei

Dāvana mammai

Dāvana vīrietim

Dāvana draudzenei

Dāvana kolēģim

Dāvana priekšniekam

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu