Vārda dienas dāvanu idejas

10.10.2022

Vārda dienas dāvanas, vārda dienas dāvanu idejas
 

Vārda dienas ir simboliski svētki, kas mums latviešiem ir diezgan īpaši. Kopumā Eiropā ir 20 valstis, kurās vārda dienas ir atzīmētas kalendārā. Latvija šajā sarakstā atšķiras ar to, ka vārda dienas pie mums tiek arī svinētas, un tajās pat tiek dāvinātas dāvanas. 

 

Lielas svinības ar dāvanām vārda dienās nav ierastas, taču , kādu simbolisku un mazu dāvaniņu, tomēr, gribās uzdāvināt. Piemērota dāvana vārda dienā var būt kāds gardums vai arī dāvanu karte atpūtai, savam hobijam vai noderīgam pirkumam kādā latviešu veikaliņā.

 

Raksta turpinājumā apkopoti daži ieteikumi, kā izvēlēties dāvanu vārda dienai. Pēc tam seko sadaļa ar konkrētiem dāvanu piedāvājumiem, ko uzdāvināt vārda dienā, uz kuriem vari doties jau uzreiz, klikšķinot uz kādu saiti zemāk:

 

ražots latvijā

 

Dāvanas vīrietim vārda dienā

Praktiskums un oriģinalitāte ir vienas no spēcīgākajām iezīmēm, kuras visbiežāk raksturo dāvinājumus vīrietim vārda dienā. Ir burvīgi, kad vārda dienas gaviļniekam tiek piemeklēta dāvana, kas ne tikai izskatās gaumīgi, bet arī pilda noteiktu funkciju.

 

Kā lielisks papildinājums dāvanu idejām ir arī aktīvāka rakstura piedzīvojumi Žagarkalnā un jauks kopā baudīšanas mirklis ar tuvākajiem Siguldas labirintā. Arī īpaši steidzīgajiem piemeklēsies kāda jauka dāvana.

 

Zemāk tekstā tiek minēts plašs dāvanu ideju klāsts vīrietim vārda dienā. Teksta turpinājumā varēsiet iedvesmoties no dažādām dāvanu idejām un izvēlēties vispiemērotāko.

 

Elektriskā drifta tricikla noma Drifta Hallē

drifta halle davanu karteElektriskā drifta tricikla noma ir paredzēta 10 minūšu izbraucienam, kura laikā iespējams sajust ātrumu līdz pat 50km/h. Šī aktivitāte ir piemērota visiem, kam patīk sajust ātrumu un izklaidēties, jo iepriekšēja pieredze šai aktivitātei nav nepieciešama. Galvenais ir jautri pavadīt laiku un izbaudīt procesu. 

 

Kvesti jeb izlaušanās spēles

dāvanu karte kvestamKvesti ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, ko iespējams izbaudīt gan ziemā, gan vasarā. Lai nav jāveic izvēle jubilāra vietā, laba dāvana ir dāvanu karte izlaušanās istaba pēc Jūsu izvēles. Tā ir universālā dāvanu karte, kas jubilāram ļaus izvēlēties jebkuru kvestu no 5 uzņēmumiem.

 

Atpūtas bāzes Žagarkalns apmeklējums

dāvanu karte brauciena uz kalnu

Žagarkalna apmeklējums ir dāvana, kas lieliski derēs gan ziemā, gan vasarā. Tā apkārtnē ir daudzas aktivitātes, kas būs aizraujošas un interesantas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ziemas laikā iespējams slēpot un snovot vienā no lielākajiem Latvijas kalniem. 

 

Kvests īstā padomju laika bunkurā Siguldā

kvests padomju laika bunkurāVeids, kā aizraujoši pavadīt laiku un izmēģināt kvestu pavisam neierastā izpildījumā, ir doties uz īstu padomju laika bunkuru Siguldā. Interesantā dāvanu karte kvests bunkurā piedāvā piedzīvojumu pilnu spēli, kurā var piedalīties gan bērni, gan pieaugušie. Vārda dienas neaizmirstamais piedzīvojums garantēts!
 

Rakšu kamieļu parka apmeklējums

Kamieļu parks RakšiRakšu kamieļu parka piedzīvojums ir dāvana, kas iepriecinās visu ģimeni. Ja vārda dienas jubilārs labprāt izbauda atpūtu dabā ar savu ģimeni, tad šī dāvana ir bez šaubām lieliska izvēle. 
 

 

Wild Wake veikparka apmeklējums

wild wake veikparka apmeklējumsVēl viena aizraujoša dāvanas ideja ir veikborda izbrauciens uz 30 min veikparkā Wild Wake. Parks atrodas skaistā Selēku ezera krastā, kur iespējams arī izmēģināt mierpilnu supošanu ar SUP dēļiem. Te būtu visai jauki atbraukt ar ģimeni vai draugiem, un kopīgi nosvinēt vārda dienu.

 

Dāvanu karte Ķīpsalas baseina apmeklējumam

ķīpsalas peldbaseina dāvanu karteĶīpsalas peldbaseins piedāvā dažādas izklaides - ne tikai peldēšanu, bet arī klinšu kāpšanu, ūdens aerobiku, boksa treniņus un citus veidus, kā būt aktīvam. Dāvanu karte Ķīpsalas peldbaseinā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties, kuru no aktivitātēm izbaudīt.

 

 

Dāvanu karte hobija lietu veikalā

Hobijam dāvanu karte

Ja zināt vārda dienas gaviļnieka hobiju, tad tas var būt labs virziens, kā atrast piemērotu dāvanu. Dāvanu karte hobija veikalā, piemēram, makšķernieku veikalā vai sporta preču veikalā, vienmēr būs novērtēta. Ja cilvēkam ir hobijs, tad viņam ir arī saraksts ar lietām, ko viņš ļoti gribētu nopirkt.

 

Dāvanu karte no mājsaimniecības preču veikala Tava Telpa

tava telpa dāvanu karteMeklējot patiesi praktisku dāvanu, prātā nāk dāvanu karte no TavaTelpa.lv interneta veikala. Šis veikals piedāvā iegādāties dažādas preces mājokļa labiekārtošanai, tīrīšanai un uzturēšanai. Ar šo dāvanu vārda dienā gaviļnieks varēs izvēlēties sev kādu noderīgu mājlietu vai foršu dekoru. 

 

Zirgu izjādes Agates zirgu stallī

zirgu izjāde dāvanu karteIzjāde Agates zirgu stallī piedāvā iespēju jauki pavadīt laiku dabā kopā ar zirgiem. Nav noslēpums, ka zirgi izstaro nomierinošu enerģiju, kas komplektā ar skaistajiem mežiem un svaigu gaisu nodrošina ar lielisku atpūtu ārpus mājas. Šī ir lieliska dāvana vārda dienā dzīvnieku mīļiem.

 

Siguldas labirinta MĪNOTAURS apmeklējums

Siguldas labirinta MĪNOTAURS apmeklējumsAizraujoša dāvana, kas ļaus pavadīt laiku svaigā gaisā ir Siguldas labirinta MĪNOTAURS apmeklējums. Tā platība pārsniedz 1000 m² un maršruta garums ir, apmēram, 714 m. Šī ir lieliska izklaide, ko izmēģināt kopā ar draugiem vai ģimeni svētkos. 
 

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

 

ražots latvijā dāvanu karte

Dāvanu karte Ražots Latvijā ir lielisks apsveikums kādam, kas labprāt atbalsta vietējos ražotājus un iepērkas no pašmāju dizaineriem. Šī dāvanu karte ir derīga vairāk kā 10 veikalos, kas piedāvā iegādāties rotaslietas, aksesuārus, apģērbu un citas oriģinālas dāvanas.

 

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

 

Restorāni Rīgā, restorani riga

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir lieliska dāvana kolēģiem, draugiem, kā arī ģimenes locekļiem. Tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, kā arī uzturēt maltīti vēl neapmeklētā vietā.

 

 

Izbrauciens ar kuģīti

brauciens ar kuģīti

Arī pašā Rīgas centrā iespējams baudīt mieru un vēju matos ar kuģīša palīdzību. Rīgas panorāmas reiss Vecrīga var būt foršs vārda dienas randiņš vai izbrauciens draugu lokā. Brauciena laikā gar pilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Rīgu un  tās torņiem, Prezidenta pili, Nacionālo bibliotēku, Rīgas pasažieru ostu un TV torni Zaķusalā.

 

 

 

Dāvanas sievietei vārda dienā

Pārdomātas un mīļas dāvanas sniegums sievietei vārda dienā būs kā iepriecinošs moments, kurš tiks novērtēts. Ir pasakaini, kad ģimenē un draugu lokā tiek atminēta un pienācīgi atzīmēta vārda diena kopā ar vārda dienas gaviļnieci. Bet, tikpat svarīga ir arī dāvanas izvēle, kas atbilst vārda dienas svinētājas interesēm.

 

Zemāk tekstā tiek minēts plašs dāvanu ideju klāsts sievietei vārda dienā. Esam apkopojuši dažāda rakstura dāvanu idejas, no kurām var iedvesmoties, lai atrastu vispiemērotāko dāvanu vārda dienā.

Dāvanu karte skaistumkopšanas salonā

kolonna dāvanu karte

Kolonnas dāvanu karte ir laba dāvana dāmām, kurām patīk sapucēties un palutināt sevi caur skaistumkopšanas pakalpojumiem. Šī dāvanu karte ir derīga jebkurai procedūrai Kolonna skaistumkopšanas salonā, to starp, masāžas, vaksācijas, friziera pakalpojumi, grima uzklāšana, konsultācijas ar kosmetologiem, manikīrs, pedikīrs un vēl daudzi citi. 

 

Universālā FromMe dāvanu karte

FromMe karteFromMe dāvanu karti var izmantot pie 50 populārākajiem FromMe partneriem, kuru skaitā ir gan labi zināmi veikali, gan restorāni, gan atpūtas vietas visā Latvijā. Šādu vārda dienas dāvanu, kas papildināta ar sirsnīgu sveicienu, novērtēs gan aktīvā dzīves veida cienītāji, gan relaksēti dzīves baudītāji.

 

Ilgtspējīga un stilīga ūdens pudele

udenspudele.lv dāvanu karte

Laba un noderīga dāvana ir izturīga ūdens pudele ikdienai. Tā motivēs biežak padzerties un ļaus saudzēt dabu, atsakoties no vienreiz lietojamajām plastmasas ūdens pudelēm. Tā kā izvēle ir liela, dāvanu karte ūdens pudelei jubilāram pašam ļaus izvēlēties piemērotāko – skaistāko un dzīvesveidam atbilstošāko!

 

STENDERS dāvanu karte – sajūtām bagātas kosmētikas iegādei

stenders dāvanu karteSTENDERS dāvanu karte ir lieliski piemērota tiem, kam ikdienas trauksmē neizdodas atrast laiku skaistumkopšanas saloniem un SPA procedūrām. Ar STENDERS produkciju iespējams sarīkot īstenu SPA rituālu pašam savā vannas istabā.

 

Dāvanu karte galda spēlēm

brain games dāvanu karteŠī ir visai universāla dāvanu karte, jo Brain Games piedāvā iegādāties dažādas aizraujošas galda spēles visdažādākajiem vecumiem. Dāvanu karte Brain Games ir laba vārda dienas dāvana mazākajiem brāļiem un māsām, kā arī tētim, vīram un draugiem. 

 

Sportland - sporta un ikdienas apģērbs

Sportland veikals, Sportland dāvanu karteSportland veikalu tīkls piedāvā pasaulē pazīstamu un kvalitatīvu sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un sporta inventāra produkciju. Sportland misija ir veidot jaunu cilvēku dzīvi labāku, radošāku un interesantāku. jums ir lieliska iespēja iepriecināt jubilāru ar Sportland dāvanu karti.

 

Rotaslietas un dekori no zīmola Anda Rada 

anda rada dāvanu kartePašmāju zīmols Anda Rada veido skaistus un unikālus aksesuārus, dekorus un apģērbus. Te dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties gan stilīgus koka auskarus, gan arī oriģinālus t-kreklus ar apdruku. Dāvanu karte Anda Rada ļaus izvēlēties piemērotāko no plašā klāsta.

 

Fugu Sushi dāvanu karte

fugu sushi dāvanu karte

Kuram gan negaršo suši, it īpaši, ja to piegādā uz mājām vai darba ofisu. Šis varētu būt patīkams pārsteigums vārda dienas gaviļniekam no rīta – iesākt dienu ar gardajiem Fugu Sushi  brokastīs. Fugu Sushi dāvanu karte ir lieliska dāvana ar ko pārsteigt kādu vārda dienā.

 

Dāvanu karte plaša piedāvājuma interneta veikalā

707 dāvanu karte707.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana praktiskam vārda dienas jubilāram, kuram patīk tehnika, jauni piedrumi mājai un dārzam vai automašīnai. Šajā interneta veikalā ir plašs produktu piedāvājums arī sportam, skaistumam, veselībai, skolai un birojam. Īsāk sakot – viss, kas var būt nepieciešams. 

 

Flouting Universe salons

Flouting universe dāvanu karteFloutings dāvanu karte piedāvā izmēģināt visātrāko un dziļāko mūsdienās zināmo relaksācijas un meditēšanas metode. Šī būs piemērota dāvana kolēģim, mammai vai draugam, kam vajadzētu iedot veselīgu devu mundruma un dzīvesprieka.

 

 

Saunu un baseinu kompleksa apmeklējums

Saunu un aseinu komplekss, Wellness OasisAtpūtas kompleksa Wellness Oasis Hotel Jūrmala SPA apmeklējums – lieliska dāvana ķermenim un garam! Piemērota dāvanu karte, lai izbēgtu no ikdienas steigas un ļautos mierpilnai baudai.

 


Taste Caps! šokolādes gardumi un meistarklase

Taste Caps dāvanu karte, šokolādes meistarklase

Taste Caps dāvanu karte ir lieliska dāvana īstam saldumu mīlim. Korporatīvie pasākumi, komandas saliedēšana, kāzas vai privātās ballītes – šokolādes meistarklases būs lielisks papildinājums. Runā, ka šokolādes ēšana padara laimīgu. CAPS! meistarklases arī  to var!

 

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

laima muzejsZinātkāram gardumu mīlim Laimas apmeklējuma dāvanu karte ir labākā dāvana, kādu iespējams atrast. Tā ir iespēja pat visdrūmāku dienu padarīt par aizraujošu un saldu piedzīvojumu. Dāvanas saņēmējam ir iespēja izstaigāt muzeju gida pavadībā.

 

 

Iespēja tuvplānā iepazīt Skrīveru saldumus

skrīveru saldumiŠī dāvana ir piemērota Skrīveru ražoto saldumu mīļiem. Skrīveru Emociju fabrikas apmeklējums ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par ‘’Gotiņas’’ tapšanas vēsturi un pat piedalīties konfekšu veidošanas procesā, iesaiņojot pašam savu konfekti. 

 

 

Pērļotava - viss rokdarbiem

Pērļotava ir lielākais uzņēmums Latvijā kurš nodarbojas ar rotaslietu un tās furnitūras tirdzniecību jau vairāk kā 15 gadus. Pērļotavas dāvanu karte piedāvā visu nepieciešamo rotu izgatavošanai: dabīgie akmeņi, koka, stikla un plastmasas pērlītes, metāla un sudraba furnitūra.

 

 

 

Kāda ir laba vārda dienas dāvana?

Vārda diena ir mazi, tomēr pietiekami nozīmīgi svētki, lai tos svinētu un lai jubilāram liktu sajusties novērtētam.  Dāvanai vārda dienā nav jābūt lielai – tā varētu būt pavisam simboliska. Galvenais, lai cilvēks jūt, ka esat par viņu atcerējies, un gribējāt viņu iepriecināt. 

 

Kāda īsti ir bāze lieliskai vārda dienas dāvanai un, kas parasti ir tās lietas, kuras ir jāņem vērā dāvanu meklēšanas posmā? Visu to un vēl vairāk mēs jums pastāstīsim raksta turpinājumā.

 

iesaiņota dāvana

 

Vienkāršota pieeja. Vārda dienas dāvanai nevajadzētu būt dārgai. Ir tik daudz jaukas vai noderīgas dāvanas, ko varētu pasniegt tieši vārda dienā. Dāvanai noteikti var izvēlēties kaut ko no veikala gardumu plaukta vai uzdāvināt kādu noderīgu dāvanu karti. 

 

Dāvana, kas liek justies īpašam. Daudz svarīgāk par visu citu ir uzdāvināt ko sirsnīgu, piemēram, uz kopīgām atmiņām balstītu. Ja dāvanā spēsi ielikt sajūtu, ka esi padomājis par to cilvēku un izrādījis rūpes, dāvana ir vairāk kā izdevusies. Ja vārda diena iekrīt satraucošā un darba pilnā nedēļā, tad lieliska dāvanas ideja ir, piemēram, kopīga pabrokastošana kādā jaukā kafejnīcā pirms darba. Tik vienkārši, taču tik efektīvi.

 

Dāvanu saistīt ar vārda dienas gaviļnieka vārdu. Te var izpausties radoši un izdomāt ko interesantu. Vārda nozīmi iespējams atrast internetā – ir plašs vietņu skaits, kur ir raksturotas dažādas vārdu nozīmes un to izcelsme. Šis kalpos kā pamats, jaukas un sirsnīgas dāvanas meklējumos.

 

Papildus ieteikumi dāvanas meklējumos

Ceram, ka šie dāvanu ideju saraksti jums ir palīdzējuši izvēlēties vispiemērotāko vārda dienas dāvanu. Ja, tomēr, īstas dāvanas meklējumus vēl turpinat, tad ieskatieties arī kategorijā Dzimšanas dienas dāvanas.

Dāvanu meklēšanas paradumi internetā liecina par to, ka katru mēnesi dāvanas vārda dienā meklē vairāk kā 500 cilvēki. Izmanto mūsu sagatavotās izlases, lai ērti izvēlētos un iegādātos dāvanas draugiem, radiniekiem un kolēģiem:

Dāvanas vārda dienā sievietei

Dāvanas draudzenei

Dāvana tētim

Dāvana meitenei

Dāvana mammai

Dāvana vīrietim

Dāvana draudzenei

Dāvana kolēģim

Dāvana priekšniekam

 

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi ideju sadaļā Vārda dienas dāvanas. Lai izdodas iepriecināt vārda dienas gaviļnieku!

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu