Dāvanas vārda dienā

17.05.2017

Lielisks iepriecinājums var būt dāvana vārda dienā. Kam visbiežāk meklējam ko dāvināt vārda dienā? Mūsu statistika rāda, ka – sievietei, draudzenei, tētim, meitenei, mammai, vīrietim, draudzenei. FromMe piedāvā ērtu vārda dienas dāvanas iegādes pakalpojumu.

Izmanto mūsu sagatavotās izlases, lai ērti izvēlētos un iegādātos dāvanas:

Dāvanas vārda dienā sievietei

Dāvanas draudzenei

Dāvana tētim

Meitenei

Mammai

Vīrietim

Draudzenei

Kolēģim

Priekšniekam

Dāvanas vārda dienā

Protams, ja priekšā ir tuvinieku vai draugu vārda diena, tad jāizvēlas starp diviem variantiem – vienkāršs apsveikums vai apsveikums ar dāvanu. Tas atkarīgs no tā, cik tuvs Tev ir svinētājs. Tāpat, tas atkarīgs arī no finansiālajām iespējām. Jo, jāpatur prātā, ka dāvana, arī ja vienkārša, vienmēr ir labāk, nekā vienkāršs apsveikums – īpaši, ja runājam par tuvākajiem cilvēkiem. Kuram gan nepatīk saņemt dāvanas? Te, protams, jāņem vērā, ka bieži kā dāvana der arī parasta apsveikuma kartiņa ar mīļu apsveikuma tekstu vai elegants, neliels ziedu pušķis. Tomēr, ja plāno dāvināt arī dāvanu, tad FromMe dāvanu kartes būs īstā izvēle – jo to izvēle, iegāde un piegāde ir ātra, ērta un vienkārša.

Starp citu, ja trūkst idejas, ko rakstīt kartiņā, tad var noderēt šāds interesants ieteikums – sameklē internetā informāciju par to, ko nozīmē svinētāja vārds – un apraksti šo informāciju. Papildus, pievieno atraktīvu apsveikuma pantiņu un varbūt pat ar roku uzzīmē kādu interesantu ilustrāciju – neaizmirstams apsveikums garantēts! 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu