Vārda dienas dāvanu idejas

05.04.2022

Kalendārs novembris FromMe.lv

Vārda dienas ir simboliski svētki, kas mums latviešiem ir diezgan īpaši. Kopumā Eiropā ir 20 valstis, kurās vārda dienas ir atzīmētas kalendārā. Latvija šajā sarakstā atšķiras ar to, ka vārda dienas pie mums tiek arī svinētas, un tajās pat tiek dāvinātas dāvanas. 

 

Lielas svinības ar dāvanām vārda dienās nav ierastas, taču kādu dāvaniņu, kaut simbolisku, gribās uzdāvināt. Piemērota dāvana vārda dienā var būt kāds gardums vai arī dāvanu karte atpūtai, savam hobijam vai noderīgam pirkumam kādā latviešu veikaliņā.

 

Raksta turpinājumā daži ieteikumi, kā izvēlēties dāvanu vārda dienai. Pēc tam sadaļa ar konkrētiem dāvanu piedāvājumiem, ko uzdāvināt vārda dienā, uz kuru vari doties jau uzreiz, klikšķinot uz kādu saiti zemāk:

 

 

ražots latvijā

 

 

Kāda ir vārda dienas dāvana?

Vārda diena ir mazi, tomēr pietiekami nozīmīgi svētki, lai tos svinētu un lai jubilāram liktu sajusties novērtētam.  Dāvanai vārda dienā nav jābūt lielai – tā varētu būt pavisam simboliska. Galvenais, lai cilvēks jūt, ka esat par viņu atcerējies, un gribējāt viņu iepriecināt. 

 

Primārais ir labais nodoms. Vārda dienas dāvanai nevajadzētu būt dārgai. Ir tik daudz jaukas vai noderīgas dāvanas, ko varētu pasniegt tieši vārda dienā. Dāvanai noteikti var izvēlēties kaut ko no veikala gardumu plaukta vai uzdāvināt kādu noderīgu dāvanu karti. 

 

Dāvana, kas liek justies īpašam. Daudz svarīgāk par visu citu ir uzdāvināt ko sirsnīgu, piemēram, uz kopīgām atmiņām balstītu. Ja dāvanā spēsi ielikt sajūtu, ka esi padomājis par to cilvēku un izrādījis rūpes, dāvana ir vairāk kā izdevusies. Ja vārda diena iekrīt satraucošā un darba pilnā nedēļā, tad lieliska dāvanas ideja ir, piemēram, kopīga pabrokastošana kādā jaukā kafejnīcā pirms darba. Tik vienkārši, taču tik efektīvi.

 

Dāvanu saistīt ar vārda dienas gaviļnieka vārdu. Te var izpausties radoši un izdomāt ko interesantu. Vārda nozīmi iespējams atrast internetā – ir daudz mājaslapas, kur aprakstītas vārdu nozīmes, to izcelsme un vēl viskaut kas. Labs sākums, lai izdomātu jauku un sirsnīgu dāvanu.

 

FromMe dāvanu piedāvājums ir ļoti piemērots vārda dienu dāvanām – dāvanu kartes summu varat izvēlēties paši, un to var iegādāties un pasniegt elektroniski. Tas gadījumam, ja nav iespēja cilvēku vārda dienā satikt klātienē.

 

FromMe dāvanu karšu priekšrocības:

  • Dāvanu kartes var izvēlēties Jums vēlamajā summā, kas var būt arī simboliska.
  • Dāvanu karte ir personalizējama ar īpašu sveicienu, nodrošinot dāvanas personiskumu.
  • Ja nav laika gaviļnieku satikt, dāvanu var iegādāties un nosūtīt elektroniski.
  • Piedāvājumā dāvanu kartes vairāk kā 200 veikalos, restorānos un atpūtas un izklaides vietās.

 

 

Ko dāvināt vārda dienā?

 

Esam apkopojuši sarakstu ar dāvanām, kuras vārda dienas gaviļnieks varētu saņemt ar prieku. Prieku, kas rodas saņemot dāvanā ko noderīgu, dos iespēju izbaudīt ko jauku, vai ļaus patīkami atpūsties. 

 

Visas dāvanas, kuras varētu būt piemērotas vārda dienas dāvanai skatīt FromMe dāvanu kataloga sadaļā Vārda dienas dāvanas.

 

Turpmāk rakstā apkopotas šādas sadaļas:

 

 

Noderīgas vārda dienas dāvanas

Šajā sarakstā būs dāvanu kartes, kas ļaus dāvanas saņēmējam tās izmantot ikdienā noderīgām un vajadzīgām lietām vai pakalpojumiem. Šīs dāvanu kartes var tik iegādātas par nosacīti simboliskām summām, jo tās var kalpot, kā daļēja pirkuma apmaksa. Respektīvi, ja dāvanā saņems STENDERS dāvanu karti 15 EUR vērtībā, to varēs izmantot pirkuma 20 EUR vērtībā daļējai apmaksai.

 

Dāvanu kartes veikalos, kuros var iegādāties kvalitaīvas un ikdienā noderīgas lietas būs īpaši piemērota dāvana cilvēkiem, kam nepatīk "apaugt ar liekām mantām" viņu mājās. Tā teikt, piekopt minimālistiku dzīves veidu un iegādāties, tikai to, kas nepieciešams. 

 

Dāvanu karte skaistumkopšanas salonā

kolonna dāvanu karte

Kolonnas dāvanu karte ir laba dāvana tiem, kam patīk sapucēties, izskatīties labi un tikt lutinātiem. Šī dāvanu karte ir derīga jebkurai procedūrai Kolonna skaistumkopšanas salonā, to starp, masāžas, vaksācijas, friziera pakalpojumi, grima uzklāšana, konsultācijas ar kosmetologiem, manikīrs, pedikīrs un vēl daudzi citi. 

 

Universālā FromMe dāvanu karte

FromMe karteFromMe dāvanu karti var izmantot pie 50 populārākajiem FromMe partneriem, kuru skaitā ir gan labi zināmi veikali, gan restorāni, gan atpūtas vietas visā Latvijā. Šādu vārda dienas dāvanu, kas papildināta ar sirsnīgu sveicienu, novērtēs gan aktīvā dzīves veida cienītāji, gan relaksēti dzīves baudītāji.

 

Nela Gems dāvanu karte

nela gems dāvanu karteNela Gems ir pašmāju zīmols, kas ražo dabīgo akmeņu rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Šīs rotas zināmas ar to brīnumaino mirdzumu. Nela Gems dāvanu karte ir lielisks vārda dienas apsveikums, jo spīdīgi auskari taču nekad nevar būt par daudz. Turklāt visas Nela Gems rotaslietas ir pieejamas par ļoti pieņemamu cenu.

 

Ilgtspējīga un stilīga ūdens pudele

udenspudele.lv dāvanu karte

Laba un noderīga dāvana ir izturīga ūdens pudele ikdienai. Tā motivēs biežak padzerties un ļaus saudzēt dabu, atsakoties no vienreiz lietojamajām plastmasas ūdens pudelēm. Tā kā izvēle ir liela, dāvanu karte ūdens pudelei jubilāram pašam ļaus izvēlēties piemērotāko – skaistāko un dzīvesveidam atbilstošāko!

 

STENDERS dāvanu karte – sajūtām bagātas kosmētikas iegādei

stenders dāvanu karteSTENDERS dāvanu karte ir piemērota dāvana tiem, kas ikdienā ir aizņemti un pēc saspringtā darba grafika nav vēlmes pat doties uz skaistumkopšanas salonu vai kādu SPA procedūru, lai arī zina, ka tas viņiem ievērojami palīdzēs relaksēties. Ar STENDERS produkciju iespējams sarīkot īstenu SPA rituālu pašam savā vannas istabā – ieiet nomierinošā vannā ar smaržīgām vannas bumbām, skrubjiem, eļļām u.c..

Rotaslietas un dekori no zīmola Anda Rada 

anda rada dāvanu kartePašmāju zīmols Anda Rada veido skaistus un unikālus aksesuārus, dekorus un apģērbus. Te dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties gan stilīgus koka auskarus, gan arī oriģinālus t-kreklus ar apdruku. Dāvanu karte Anda Rada ļaus izvēlēties piemērotāko no plašā klāsta.

 

Fugu Sushi dāvanu karte

fugu sushi dāvanu karte

Kuram gan negaršo suši, it īpaši, ja to piegādā uz mājām vai darba ofisu. Šis varētu būt patīkams pārsteigums vārda dienas gaviļniekam no rīta – iesākt dienu ar gardajiem Fugu Sushi  brokastīs. Fugu Sushi dāvanu karte ir lieliska dāvana ar ko pārsteigt kādu vārda dienā.

 

Dāvanu karte plaša piedāvājuma interneta veikalā

707 dāvanu karte707.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana praktiskam vārda dienas jubilāram, kuram patīk tehnika, jauni piedrumi mājai un dārzam vai automašīnai. Šajā interneta veikalā ir plašs produktu piedāvājums arī sportam, skaistumam, veselībai, skolai un birojam. Īsāk sakot – viss, kas var būt nepieciešams. 

 

Dabīgu uztura bagātinātāju veikals Silvanols.lv

silvanols dāvanu karteSilvanols ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo ekeftīvus, dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus un zāles. Silvanols dāvanu karte ļaus vārda dienas gaviļniekam sapirkt sev noderīgus vitamīnus imunitātes stiprināšanai un labsajūtai ikdienā.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Dāvanu karte Ražots Latvijā ir lielisks apsveikums kādam, kas labprāt atbalsta vietējos ražotājus un iepērkas no pašmāju dizaineriem. Šī dāvanu karte ir derīga vairāk kā 10 veikalos, kas piedāvā iegādāties rotaslietas, aksesuārus, apģērbu un citas oriģinālas dāvanas.

 

Dāvanu karte galda spēlēm

brain games dāvanu karteŠī ir visai universāla dāvanu karte, jo Brain Games piedāvā iegādāties dažādas aizraujošas galda spēles visdažādākajiem vecumiem. Dāvanu karte Brain Games ir laba vārda dienas dāvana mazākajiem brāļiem un māsām, kā arī tētim, vīram un draugiem. 

 

Dāvanu karte hobija lietu veikalā

Hobijam dāvanu karte

Ja zināt vārda dienas gaviļnieka hobiju, tad tas var būt labs virziens, kā atrast piemērotu dāvanu. Dāvanu karte hobija veikalā, piemēram, makšērnieku veikalā vai sporta preču veikalā, vienmēr būs novērtēta. Pat 10 EUR dāvanu karte būs noderīga plānotam pirkumam 80 EUR vērtībā. Ja cilvēkam ir hobijs, tad viņam ir arī saraksts ar lietām, ko viņš ļoti gribētu nopirkt.

Dāvanu karte no mājsaimniecības preču veikala Tava Telpa

tava telpa dāvanu karteMeklējot patiesi praktisku dāvanu, prātā nāk dāvanu karte no TavaTelpa.lv interneta veikala. Šis veikals piedāvā iegādāties dažādas peces mājokļa labiekārtošanai, tīrīšanai un uzturēšanai. Ar šo dāvanu vārda dienā varēs izvēlēties sev kādu noderīgu mājlietu vai foršu dekoru. 

 

 

Aizraujošas dāvanas, ko izbaudīt ārpus mājas

Mums katram ir zināms kāds cilvēks, kas vienmēr ir gatavs doties ārā pasaulē un atklāt jaunas lietas. Tie ir īsteni piedzīvojumu meklētaji, kas izbauda gan aktīvas atpūtas iespējas, gan arī vienkārši atklāj vēl nebijušas sajūtas, neapmeklētas vietas. Šajā dāvanu ideju sarakstā atradīsi dāvanas, kas liks vārda dienas jubilāram uzzināt ko jaunu, apmeklēt interesantas ekskursijas un labi pavadīt brīvo laiku. 

 

Elektriskā drifta tricikla noma Drifta Hallē

drifta halle davanu karteElektriskā drifta tricikla noma ir paredzēta 10 minūšu izbraucienam, kura laikā iespējams sajust ātrumu līdz pat 50km/h. Šī aktivitāte ir piemērota visiem, kam patīk sajust ātrumu un izklaidēties, jo iepriekšēja pieredze šai aktivitātei nav nepieciešama. Galvenais ir jautri pavadīt laiku un izbaudīt procesu. 

 

Aizraujošs brauciens ar kartingiem

brauciens ar kartingiem Brauciens ar kartingiem ir dāvana, kas sniedz emocijas un azarta sajūtu. Šī dāvana ir piemērtoa tiem cilvēkiem, kam adrenalīna pieplūdums asociējās ar trakulīgu, bet neaizmirstamu atpūtu. Tas ir veids, kā viņi atbrīvojas no negatīvajām emocijām un uzlādē enerģiju un spēku turpmākajiem darbiem. 

 

Kvesti jeb izlaušanās spēles

dāvanu karte kvestamKvesti ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, ko iespējams izbaudīt gan ziemā, gan vasarā. Spēles mērķis ir tikt ārā no istabas, taču tas jādara ar prātu – jārisina mīklas, jāveic dažādi uzdevumi un jāseko dotajām norādēm. Lai nav jāveic izvēle jubilāra vietā, laba dāvana ir kvests pēc izvēles. Tā ir universālā dāvanu karte, kas jubilāram ļaus izvēlēties jebkuru kvestu no 5 uzņēmumiem.

Atpūtas bāzes Žagarkalns apmeklējums

dāvanu karte brauciena uz kalnu

Žagarkalna apmeklējums ir dāvana, kas lieliski derēs gan ziemā, gan vasarā. Tā apkārtnē ir daudzas aktivitātes, kas būs aizraujošas un interesantas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ziemas laikā iespējams slēpot un snovotvienā no lielākajiem Latvijas kalniem. Turklāt Žagarkalnā ir viens no labākajiem snovparkiem Latvijā. 

 

Kvests īstā padomju laika bunkurā Siguldā

kvests padomju laika bunkurāVeids, kā aizraujoši pavadīt laiku un izmēģināt kvestu pavisam neierastā izpildījumā, ir doties uz īstu padomju laika bunkuru Siguldā. Kvesta nosacījumi ir jau ierasti, ir jāizlaužas vienas stundas laikā un jāizglābj pasaule. Atšķirība ir tāda, ka kvesta laikā nāksies arī aizstāvēties. Interesantais kvests bunkurā ir spēle, kurā var piedalīties gan bērni, gan pieaugušie. Vārda dienas piedzīvojums garantēts!

Rakšu kamieļu parka apmeklējums

Kamieļu parks RakšiRakšu kamieļu parka piedzīvojums ir dāvana, kas iepriecinās visu ģimeni. Ja vārda dienas jubilārs labprāt izbauda atpūtu dabā ar savu ģimeni, tad šī dāvana ir bez šaubām lieliska izvēle. Dāvanā ietilpst piknika vieta 4 personām, kur būs iespēja ieturēt pusdienas pēc kamieļu, kazu, alpaku, lamu, ēzeļu un citu dzīvnieku apskatīšanas. 
 

Wild Wake veikparka apmeklējums

wild wake veikparka apmeklējumsVel viena aizraujoša dāvanas ideja ir šis veikborda izbrauciens uz 30 min veikparkā Wild Wake. Vieta atrodas skaistā Selēku ezera krastā, kur iespējams arī izmēģināt mierpilnu supošanu ar SUP dēļiem. Te būtu visai jauki atbraukt ar ģimeni vai draugiem, un kopīgi nosvinēt vārda dienu.

 

Dāvanu karte Ķīpsalas baseina apmeklējumam

ķīpsalas peldbaseina dāvanu karteĶīpsalas peldbaseins piedāvā dažādas izklaides, ne tikai peldēšanu, bet arī klinšu kāpšanu, ūdens aerobiku, boksa treniņus un citus veidus, kā būt aktīvam. Dāvanu karte Ķīpsalas peldbaseinā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties, kuru no aktivitātēm izbaudīt – vairbūt pat vairākas reizes, kas atkarīgs no izvēlētās dāvanu kartes summas.

 

Zirgu izjādes Agates zirgu stallī

zirgu izjāde dāvanu karteIzjāde Agates zirgu stallī piedāvā iespēju jauki pavadīt laiku dabā kopā ar zirgiem. Nav noslēpums, ka zirgi izstaro nomierinošu enerģiju, kas komplektā ar skaistajiem mežiem un svaigu gaisu nodrošina ar lielisku atpūtu ārpus mājas. Šī ir lieliska dāvana vārda dienā dzīvnieku mīļiem. Izjādes ilgums un personu skaits atkarīgs no tevis izvēlētās summas, tāpēc iespējams dāvanu pielāgot vēlmēm. 

Siguldas labirinta MĪNOTAURS apmeklējums

Siguldas labirinta MĪNOTAURS apmeklējumsAizraujoša dāvana, kas ļaus pavadīt laiku svaigā gaisā ir Siguldas labirinta MĪNOTAURS apmeklējums. Tā platība pārsniedz 1000 m² un maršruts, kuru būs jāveic, ir apmēram 714 m. Šī ir lieliska izklaide, ko izmēģināt kopā ar draugiem vai ģimeni svētkos. 

 

 

 

Rstorāni Rīgā

 

 

Vārda dienas dāvanas atpūtai

Veids, kā izrādīt rūpes pret dāvanas saņēmēju, ir uzdāvināt atpūtu. Paziņot, ka ir daudz strādāts un darīts, un ir pienācis laiks atpūsties no ikdienas rūpēm. Ņem vērā, ka atpūta katram nozīmē ko citu. Kamēr viens atpūšas laiski guļot visu dienu pie baseina vai televizora, citam atpūta var nozīmēt rāpšanos klintīs vai slēpošanu. 

 

Šajā sarakstā piedāvājam dāvanu idejas vārda dienai gan aktīvai, gan relaksējošai atpūtai. Atliek vien izvēlēties jubilāram atbilstošāko. 

 

Restorāna apmeklējums

dāvanu karte restorāna apmeklējumamRestorānu dāvanu kartes ir lieliska dāvana vārda dienā gan mīļotajam cilvēkam, gan kolēģim, gan draugam. Tā ir iespēja svinēt svētkus jaukā atmosfēra un atklāt jauku vietiņu. FromMe piedāvājumā ir gan īpašie restorānu piedāvājumi, gan restorānu dāvanu kartes, kurām summu varat izvēlēties paši. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ļaus jubilāram pašam izvēlēties uz kuru no 10 restorāniem doties baudīt maltīti. 

Taste Caps! šokolādes gardumi un meistarklase

taste caps dāvanu karte

Taste Caps dāvanu karte ir lieliska dāvana īstam saldumu mīlim. Korporatīvie pasākumi, komandas saliedēšana, kāzas vai privātās ballītes – šokolādes meistarklases būs lielisks papildinājums. Runā, ka šokolādes ēšana padara laimīgu. CAPS! meistarklases arī  to var! Paralēli meistarklasēm, CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs un katra konfekte ir roku darbs. 

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

laima muzejsZinātkāram gardumu mīlim Laimas apmeklējuma dāvanu karte ir labākā dāvana, kādu iespējams atrast. Tā ir iespēja pat visdrūmāku dienu padarīt par aizraujošu un saldu piedzīvojumu. Piesakot ekskursiju iepriekš, dāvanas saņēmējam ir iespēja izstaigāt muzeju gida pavadībā, kas ļauj uzzināt visinteresantākos Laimas šokolādes noslēpumus.

Iespēja tuvplānā iepazīt Skrīveru saldumus

skrīveru saldumiŠī dāvana ir piemērota Skrīveru ražoto saldumu mīļiem. Skrīveru Emociju fabrikas apmeklējums ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par ‘’Gotiņas’’ tapšanas vēsturi un pat piedalīties konfekšu veidošanas procesā, iesaiņojot pašam savu konfekti. Piedāvājums ir derīgs 2 personām un būs aizraujošs brīvā laika pavadīšanas variants. 

 

Medus masāža medicīnas centrā Mā Re 

medus masāža dāvanu karteRūpes vistiešākajā nozīmē ir relaksējošas dāvanas dāvināšana, kas jubilāram ļaus atgūt zaudēto enerģiju un patīkami izbaudīt. Patīkams un masāža ir divi vārdi, kas iet roku rokā. Medus masāža ir lieliska SPA procedūra, ko uzdāvināt otram cilvēkam. Šī masāža ne vien liks ādai kļūt maigākai, bet arī uzlabos asins cirkulāciju un vispārējo pašsajūtu. Visi SPA un skaistumkopšanas piedāvājumi.

Izbrauciens ar kuģīti

brauciens ar kuģītiArī pašā Rīgas centrā iespējams baudīt mieru un vēju matos ar kuģīša palīdzību. Rīgas panorāmas reiss Vecrīga var būt foršs vārda dienas randiņš vai izbrauciens draugu lokā. Brauciena laikā gar pilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Rīgu un  tās torņiem, Prezidenta pili, Nacionālo bibliotēku, Rīgas pasažieru ostu un TV torni Zaķusalā.

 

 

 

ātrākā dāvanu iegāde fromme

 

Ceram, ka šie dāvanu ideju saraksti tev ir palīdzējuši izlemt par labu piemērotai vārda dienas dāvanai. Ja tomēr esi nolēmis, ka vēlies uzdāvināt ko vērtīgāku un, iespējams, dārgāku, tad ieskaties kategorijā Dzimšanas dienas dāvanas. Lai izdodas iepriecināt vārda dienas gaviļnieku!

 

Dāvanu meklēšanas paradumi internetā liecina par to, ka katru mēnesi dāvanas vārda dienā meklē vairāk kā 500 cilvēki. Izmanto mūsu sagatavotās izlases, lai ērti izvēlētos un iegādātos dāvanas draugiem, radiniekiem un kolēģiem:

Dāvanas vārda dienā sievietei

Dāvanas draudzenei

Dāvana tētim

Dāvana meitenei

Dāvana mammai

Dāvana vīrietim

Dāvana draudzenei

Dāvana kolēģim

Dāvana priekšniekam

 

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi ideju sadaļā Vārda dienas dāvanas.

Dāvanu idejas un padomi

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu