Atpūtas vietas iespējas Latvijā – lieliska dāvana svētkos ikvienam!

16.07.2013

atpūtas vietas

Atpūta vietas apmeklējums mūsu steidzīgajā dzīves un darba ritmā ir lieliskākā dāvana ikvienam. SPA, ceļojums uz kādu skaistu vietu, pirts apmeklējums un masāža, atpūta pie jūras, ekskursija, atpūta diviem vai atpūta visai ģimenei – tās ir tikai dažas no atpūtas iespējām, kas spētu iepriecināt ikvienu, arī Tavu draugu vai ģimeni kā ikdienā, tā svētkos. Atpūtas vietas iespējas ir ļoti plašas – jāizvēlas tik atbilstošākā konkrētajam notikumam.

Ja zini, ka mierīga atpūta ir tas, kas šobrīd nepieciešams, tad muguras masāža dabaSpa studijā būs tā, kas spēs uzlabot garastāvokli un piešķirt mundrumu ikvienam, kurš ikdienas gaitās būs piemirsis par savu labsajūtu, savukārt SPA procedūra Šokolāde un piens Berghof būs patīkama dāvana, lai atpūstos kopā ar mīļoto cilvēku.

Bet, ja zini, ka atpūta kopā ar draugiem ir tas, kas pēdējā laikā visvairāk pietrūcis, tad atpūta viesu namā Ikšķile būs brīnišķīga iespēja atpūsties kopā ar tuvajiem un mīļajiem viesu namā un pirtī. Atpūtas vietas pie dabas tā ir ne tikai lieliska atpūta, bet aktivitāte, kas uzlabos Tavu veselību! Ja runājam par pirtīm, tad tvaika pirts baudīšana Kučuru dzirnavās būtu lielisks veids, kā vēlreiz izbaudīt latviešu pirts rituālu kā divatā, tā draugu pulkā.

Bet, ja vairāk interesē aktīvā atpūta, tad ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu – vienas dienas piedzīvojums – ekskursija, ļaus iegrimt Igaunijas dabas bagātībās. Satriecošajā ceļojumā būs iespēja baudīt skaistos dabas skatus.

Vai arī aktīvs pārgājiens zirga mugurā pa Kurzemes pludmali no Jura Staļļi– lieliska doma, vai ne?

Pavisam interesants piedzīvojums varētu būt makšķerēšana naktī Makšķerēšanas paradīzē, izbaudot makšķerēšanas priekus vakarā, kad apkārt viss ir kluss un mierīgs. Bet varbūt lidojums ar paraplānu, veicot dažādus akrobātiskus trikus, būs šīs vasaras lielākais piedzīvojums – uzdāvini šo iespēju!Savukārt romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem būs ideāls vakara noslēgums, ja rīkotas plašākas svinības.

Šīs un citas atpūtas vietas iespējas meklē FromMe.lv īpaši izveidotajā sadaļā, kas paredzētaatpūtai. Iepriecini tos, kas priecē Tevi diendienā!

Izēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu