Atpūtas vietas iespējas Latvijā – lieliska dāvana svētkos ikvienam!

16.07.2013

 

Atpūta vietas apmeklējums mūsu steidzīgajā dzīves un darba ritmā ir lieliskākā dāvana ikvienam. SPA, ceļojums uz kādu skaistu vietu, pirts apmeklējums un masāža, atpūta pie jūras, ekskursija, atpūta diviem vai atpūta visai ģimenei – tās ir tikai dažas no atpūtas iespējām, kas spētu iepriecināt ikvienu, arī Tavu draugu vai ģimeni kā ikdienā, tā svētkos. Atpūtas vietas iespējas ir ļoti plašas – jāizvēlas tik atbilstošākā konkrētajam notikumam.

Ja zini, ka mierīga atpūta ir tas, kas šobrīd nepieciešams, tad masāža būs tā, kas spēs uzlabot garastāvokli un piešķirt mundrumu ikvienam, kurš ikdienas gaitās būs piemirsis par savu labsajūtu.

Bet, ja zini, ka atpūta kopā ar draugiem ir tas, kas pēdējā laikā visvairāk pietrūcis, tad atpūta viesu namā "Stārķu Ligzda" būs brīnišķīga iespēja atpūsties kopā ar tuvajiem un mīļajiem viesu namā un pirtī. Atpūtas vietas pie dabas tā ir ne tikai lieliska atpūta, bet aktivitāte, kas uzlabos Tavu veselību! Ja runājam par pirtīm, tad tvaika pirts baudīšana Kučuru dzirnavās būtu lielisks veids, kā vēlreiz izbaudīt latviešu pirts rituālu kā divatā, tā draugu pulkā.

Bet, ja vairāk interesē aktīvā atpūta, tad ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu – vienas dienas piedzīvojums – ekskursija, ļaus iegrimt Igaunijas dabas bagātībās. Satriecošajā ceļojumā būs iespēja baudīt skaistos dabas skatus.

Vai arī izjāde ar zirgu – lieliska doma, vai ne?

Pavisam interesants piedzīvojums varētu būt makšķerēšana naktī Makšķernieku paradīzē, izbaudot makšķerēšanas priekus vakarā, kad apkārt viss ir kluss un mierīgs. Bet varbūt lidojums ar paraplānu, veicot dažādus akrobātiskus trikus, būs šīs vasaras lielākais piedzīvojums – uzdāvini šo iespēju! Savukārt romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem būs ideāls vakara noslēgums, ja rīkotas plašākas svinības.

Šīs un citas atpūtas vietas iespējas meklē FromMe.lv īpaši izveidotajā sadaļā, kas paredzēta atpūtai. Iepriecini tos, kas priecē Tevi diendienā!

Izēlies FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu