Atpūtas vietas iespējas Latvijā – lieliska dāvana svētkos ikvienam!

16.07.2013

 

Atpūta vietas apmeklējums mūsu steidzīgajā dzīves un darba ritmā ir lieliskākā dāvana ikvienam. SPA, ceļojums uz kādu skaistu vietu, pirts apmeklējums un masāža, atpūta pie jūras, ekskursija, atpūta diviem vai atpūta visai ģimenei – tās ir tikai dažas no atpūtas iespējām, kas spētu iepriecināt ikvienu, arī Tavu draugu vai ģimeni kā ikdienā, tā svētkos.

 

Atpūtas vietas iespējas ir ļoti plašas – jāizvēlas tik atbilstošākā konkrētajam notikumam.

 

Labākās vietas atpūtai

 

Ja zini, ka mierīga atpūta ir tas, kas šobrīd nepieciešams, tad masāža būs tā, kas spēs uzlabot garastāvokli un piešķirt mundrumu ikvienam, kurš ikdienas gaitās būs piemirsis par savu labsajūtu. Bet, ja zini, ka atpūta kopā ar draugiem ir tas, kas pēdējā laikā visvairāk pietrūcis, tad atpūta viesu namā "Stārķu Ligzda" būs brīnišķīga iespēja atpūsties kopā ar tuvajiem un mīļajiem viesu namā un pirtī.

 

Atpūtas vietas pie dabas tā ir ne tikai lieliska atpūta, bet aktivitāte, kas uzlabos Tavu veselību! Ja runājam par pirtīm, tad tvaika pirts baudīšana Lejasmārtiņos būtu lielisks veids, kā vēlreiz izbaudīt latviešu pirts rituālu kā divatā, tā draugu pulkā.

 

Ja meklē vietu, kur atpūsties divatā un stiprināt attiecības, tad varēsi to atrast mūsu rakstā romantiska atpūta diviem. Tur uzzināsi par dažādām atpūtu vietām Latvijā - kā piemēram, Relaksējoša atpūta Hotel Ezeri SPA, kur varēsi pavadīt laiku gleznainā vietā nesteidzīgam laikam, baudot SPA procedūras un izgaršojot tikko ievāktu zāļu tēju. Tāpat uzzināsi par iespēju izbaudīt brīvdienu noskaņojumu Hotel Jūrmala SPA, relaksējoties Wellness Oasis saunu un baseinu kompleksā.

 

Savukārt tiem, kuri vēlēsies baudīt ko neierastāku, būs iespējams iepazīties ar sniegto piedāvājumu Ludzā, kur atrodas peldošā māja ar pirti. 

 

atpūtas vietas

 

Aktīvās atpūtas piekritējiem 

 

Ja vairāk interesē aktīvā atpūta, tad ceļojums uz Tallinu un Keilas ūdenskritumu – vienas dienas piedzīvojums – ekskursija, ļaus iegrimt Igaunijas dabas bagātībās. Satriecošajā ceļojumā būs iespēja baudīt skaistos dabas skatus. 

Vai arī izjāde ar zirgu – lieliska doma, vai ne?

 

Pavisam interesants piedzīvojums varētu būt makšķerēšana naktī Makšķernieku paradīzē, izbaudot makšķerēšanas priekus vakarā, kad apkārt viss ir kluss un mierīgs. Bet varbūt lidojums ar paraplānu, veicot dažādus akrobātiskus trikus, būs šīs vasaras lielākais piedzīvojums – uzdāvini šo iespēju!

 

Šīs un citas atpūtas vietas iespējas meklē FromMe.lv īpaši izveidotajā sadaļā, kas paredzēta atpūtai. Iepriecini tos, kas priecē Tevi diendienā!

 

Izvēlies FromMe dāvanu kartes – dāvanas no sirds! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu