Konkurss ir noslēdzies, taču turpiniet tvert mirkli un #PiedzīvotVasaru!

Laiks skrien vēja spārniem! Mūsu un Sievietespasaule.lv kopīgi rīkotais konkurss “Piedzīvo vasaru!”, kurā tika izlozētas 4 dažādas FromMe partneru dāvanu kartes, ir noslēdzies!

 

 

Katru ceturtdienu konkursa dalībniekiem bija iespēja piedalīties jaunā konkursa kārtā, daloties ar saviem skaistākajiem vasaras mirkļiem un sajūtām!

 

 

Mums ir milzīgs prieks par skaistajām bildēm, kuras iesūtījāt, tādēļ arī turpmāk aicinām dalīties ar jaukajiem vasaras mirkļiem, izmantojot mirkļbirku #PiedzīvoVasaru, lai kopā varētu priecāties un saglabāt fotogrāfijas kopīgam atmiņu albumam!

 

 

Kā jau zināms, konkursā tika izspēletas lieliskas balvas! Par to mums jāsaka liels paldies mūsu foršajiem partneriem Outlet Optika, Fotostudijas.lv un Sup Adventures, kā arī, kā pēdējā balva tika izlozēta FromMe karte. Ar FromMe karti, dāvanu sev atrastu jebkurš, jo karte ietver plašu kategoriju klāstu, kurā iespējams atrast piedāvājumus gan aktīvajai atpūtai, gan skaistumkopšanai, gan mājai un dārzām, kā arī, no veikaliem un uzņēmumiem!

 

 

Uz tikšanos citos konkursos, kuros varēsiet laimēt lieliskas balvas! Šis vasaras konkurss ir oficiāli noslēdzies, taču vasara ne, tādēļ turpiniet #PiedzīvotVasaru!
 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu