Konkurss “Piedzīvo vasaru!” - 4 nedēļas, 4 lieliskas balvas!

Mēs - dāvanu karšu interneta platforma FromMe.lv un portāls Sievietespasuale.lv – ticam, ka vasaru ir jābauda un jāizgaršo visos iespējamos veidos! Tāpēc turpmāko četru nedēļu garumā aicinām jūs piedalīties mūsu kopīgi rīkotajā konkursā “Piedzīvo vasaru!”, kurā izlozēsim 4 dažādu partneru dāvanu kartes no Outlet Optika, SUP Adventures, Fotostudijas.lv un FromMe.lv - vairāk par mūsu partneru balvām lasi zemāk!

 

 

Uzskatām, ka vasara ir jābauda, daloties arī ar to, kas katram šajā dzīvē ir svarīgs, patīkams, aizraujošs.

Tāpēc šis konkurss aicina jūs: 

  • ieraudzīt skaisto sev apkārt un dalīties tajā ar citiem

  • iemūžināt mazas un lielas vasaras atmiņas

  • un, protams, pretendēt uz vērtīgu balvu saņemšanu, kas tavu vasaru padarīs vēl krāsaināku!

 

 


Par konkursu

 

Galvenie konkursa noteikumi:

  • Konkursa norises laiks būs 4 nedēļas - no 12.jūlija līdz 8.augustam. 

  • Konkursa norises vieta – Sievietes Pasaules Facebook lapa  www.facebook.com/SievietesPasaule/.

  • Konkurss noritēs 4 posmos - viens posms, viena nedēļa.

  • Ik nedēļu konkursam būs jauns uzdevums, kuru izsludinās katras nedēļas ceturtdienā SievietesPasaules Facebook lapā, un izspēlei tiks nodota cita mūsu partnera balva. Arī FromMe.lv Facebook lapā ar šo informāciju padalīsimies!

 

 


Konkursa galvenie uzdevumi būs sekot SievietesPasaules, FromMe un nedēļas partnera Facebook lapām, kā arī, komentāros būs jāievieto fotogrāfija ar tematisko mirkļbirku. Pilnos, detalizētos konkursa noteikumus meklē Sievietespasaule.lv lapā.

 

Katru ceturtdienu sāksies jauna konkursa kārta un tiks paziņots iepriekšējās nedēļas balvas ieguvējs. Laimīgais tiks noteikts random izlozes veidā, pēc tam pārbaudot, vai izpildās visi nosacījumi (dalībnieks seko lapām, ir publicējis bildi un lietojis mirkļbirku).

 

Balvu fonds

 

Konkursa balvu fondu veido četras balvas ar kopējo vērtību 400 EUR:

1. Outlet Optika dāvanu karte 100 EUR vērtībā

Outlet Optika dāvanu karte būs lieliska iespēja iegādāties kvalitatīvas, labāko un slavenāko zīmolu brilles un saulesbrilles sev un savai ģimenei par ļoti draudzīgām cenām. Jāatceras, ka acis no saules ir jāaizsargā vienmēr, īpaši, vasaras saulainajos mēnešos - ļaujies košiem mirkļiem kopā ar Outlet Optika!

 

2. FAB Adventure dāvanu karte 100 EUR vērtībā 

fab adventure

FAB Adventures piedāvā tuvus un tālus piedzīvojumus nelielām piedzīvojumu meklētāju grupām uz SUP dēļiem. Tiem, kuriem ir vēlme atklāt jaunas un neticami skaistas vietas, satikt interesantas personības, iegūt kulturālu pieredzi un tiem, kuri ir gatavi no jauna iepazīt un atklāt paši sevi. SUP piedzīvojumi, SUP Akadēmija, SUP polo spēles, SUP fitnesa nodarbības, SUP dēļu un inventāra noma. Pieejams viss, ko vien vēlies, laimējot FAB Adventure dāvanu karti! 

 

 

3. Fotostudijas.lv dāvanu karte 100 EUR vērtībā

 

Labākais veids, kā iemūžināt skaistākos un krāsainākos vasaras notikumus, ir ļauties profesionālai fotosesijai, kas uz mirkli ļaus sajusties kā īstai slavenībai. Fotokameras zibspuldzes spožums, tērpu pielaikošana, īstais grims un frizūra - viss, kas nepieciešams lieliskai fotosesijai. Forogrāfējies kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem vai viens pats!

 

4. FromMe karte 100 EUR vērtībā

 

FromMe dāvanu karte tās saņēmējam sniedz iespēju to izmantot pie visiem mūsu mājaslapā reģistrētajiem uzņēmumiem, jebkuru preču un pakalpojumu iegādei. Šo karti var izmantot āri pa daļām vienā vai vairākos uzņēmumos. Dāvanu sev atradīs jebkurš, jo FromMe kartes piedāvājumā ir plašs kategoriju klāsts, kurā atradīsiet piedāvājumus gan aktīvajai atpūtai, gan skaistumkopšanai, gan mājai un dārzām, kā arī, no veikaliem un uzņēmumiem. 

 

 

Krāšņu un piedzīvojumiem bagātu Jums vasaru! 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu