Māmiņdienas konkurss

Mēs esam, lai iepriecinātu tevi un tavus mīļos!

Man liekas, ka mana māte bija pati lieliskākā sieviete, kuru jebkad esmu pazinis… Klaiņojot pa pasauli, esmu saticis daudz cilvēku, taču nekad neesmu saticis izsmalcinātāku sievieti par manu māti. Ja arī esmu ko sasniedzis, par to jāpateicas viņai.
/Čārlijs Čaplins/

 

Ar šiem skaistajiem vārdiem sākot arī mēs gribam iepriecināt vienu no foršajām Latvijas māmiņām, tāpēc rīkojam konkursu, kurā izlozēsim vienu tevis izvēlētu dāvanu karti līdz 100 EUR vērtībā!

 

Kas tev jādara, lai piedalītos: 

1) Portālā www.FromMe.lv izvēlies dāvanu līdz 100 EUR vērtībā un dalies ar to savā Facebook profilā.

2) Daloties pievieno mirkļbirku #FromMeDāvina un aprakstu, kāpēc šī dāvana iepriecinātu tieši tavu māmiņu.

3) Seko Facebook @FromMeGifts, lai uzzinātu, vai tu laimēsi un varēsi pasniegt savai mammai vislabāko dāvanu Māmiņdienā. 

 

māmiņdienas dāvanas

 

Piedod, māt, mūsu steigu un nevaļu, piedod mūsu nerātnības un neizdarītos darbus – kopš bērnības visā dzīves garumā, piedod, ka pārāk reti esam tev teikuši pateicības un mīļos vārdus! Mēs tomēr katrs agri vai vēlu saprotam, ko nozīmē mātes sirds, un tu vienmēr mūsu atmiņās spulgosi gaiša, skaidra un neaizmirstama – tu -karsta asins lāse gadu baltumā.
/Lija Brīdaka/

 

Rezultātu paziņosim 10.maijā FromMe.lv Facebook  profilā.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu