Lieliska dāvana svētkos - idejas paštaisītām dāvanām

05.01.2012

 

Lai taptu lieliskas dāvanu idejas, nepieciešams apbruņoties ar nelielu daudzumu pacietības, mazumiņu radošuma un izdomas. Ja esi nolēmis veidot dāvanas pats, tad nevar aizmirst arī pareizo izejmateriālu klāstu. Internetā pieejamas dažādas idejas dāvanām un pamācības, kā pašu rokām izveidot lielisku dāvanu. Tāpēc nebaidies sevi izaicināt un šogad mīļos apsveikt ar pašdarinātām dāvanām no sirds.

 

Jebkura dāvana, ko tu pats izveidosi, būs nozīmīga un neatkārtojama. Dāvanas saņēmējs novērtēs viņam veltītās pūles un uztvers to kā milzu komplimentu, ka tu izvēlējies pasniegt ko paša veidotu tieši viņam. Šajā rakstā lasi par FromMe.lv piedāvātajām dāvanu receptes, lai Tu varētu izveidot lieliskas, sirsnīgas un noderīgas dāvanas. Citas idejas smelies rakstā TOP 10 pašdarinātas dāvanas.

 

Dāvana mājas SPA rituālam 

Dāvana, kas tiks īpaši novērtēta gada aukstajā laikā ir iespēja ilgāk uzkavēties siltajā vannā, vai arī istabā radīt īpaši mājīgu atmosfēru. Ir tik daudz veidi, kā pašam pagatavot skaistumkopšanas līdzekļus. Labākais ir tas, ka šie līdzekļi būs tevis izveidoti, dabīgi un smaržīgi pēc tavas paša izvēles. 

 

Iepriecini mīļos ar sirsnīgu mājās gatavotu skrubi, ziepēm vai vannas bumbām. Dažas idejas esam uzskaitījuši rakstā zemāk.

 

Smaržīgs sāls skrubis

Lai pagatavotu lielisku relaksācijas, atpūtas vai, gluži pretēji, tonizēšanas un uzmundrinājuma līdzekli, Tev būs nepieciešams jūras sāls, vīnogu kauliņu eļļa, ēteriskā eļļa pēc izvēles, burciņa vai trauciņš.

Sastāvdaļu daudzumu un attiecību vari variēt pēc savas gaumes, bet galvenais nepārcenties ar ēterisko eļļu. Tava mamma vai draudzene priecāsies par šādu rituālu un kopīgu pirts apmeklējumu, lai to izmēģinātu. Šī ir lieliska dāvana, kas ieviesīs SPA rituālus mājās.

Ziepju kēksiņš 

Daudzi jau ir mēģinājuši un zina, ka ziepju vārīšana ir jautrs pasākums, sevišķi, ja to dara draugu pulkā. Bet paštaisītas ziepes jau vairs nav jaunums. Lai padarītu ziepes interesantākas, salej savārīto masu kēksu formiņās un katrai virsū uzliec nelielu dušas sūklīti. 

Kad ziepes sacietēs, tad sūklītis putosies pats. Tā rodas ziepju kēksiņi! Tā taču ir vareni lieliska dāvana, vai ne? Un tā nav vienīgā interesantā forma ziepītēm. Izpaudies radoši pats un atrodi interesantāko ziepju gatavošanas veidu.

Svece – pavisam citā nozīmē

Arī sveču izgatavošana vairs nav tikai Salaveča vai Lieldienu zaķa ziņā. Lai katru sveci padarītu oriģinālāku, te būs lieliska ideja – izveido no ģipša interesantas formas, kurās liet sveces. 

Tu pat vari izveidot sveci savas galvas formā! Galvenais esi radošs un nebaidies eksperimentēt. Jebkura dāvana, ko tu izveidosi pats, būs interesanta un ar nozīmi. Paštaisītas dāvanas nemaz nevar būt garlaicīgas vai neinteresantas.

 

Kopā piedzīvotais -  dāvini kopīgās atmiņas

Labākā dāvana saviem draugiem vai ģimenei ir atmiņas par kopīgi piedzīvoto. Tās balsta draudzības un ģimenes, tāpēc skaistākās no atmiņām ir jālolo. Ja izdodas uzdāvināt citam kādu vizuālu atgādinājumu par kopīgiem atgadījumiem vai skaistiem ceļojumiem - tā ir visbrīnišķīgākā dāvana,kāda vien var būt.

 

Bilžu grāmata – bērnības atmiņas

Arī Tev bērnībā noteikti bija kāda grāmatiņa, kurai, pāršķirot lapas, attēli paši lēca no grāmatas ārā. Tici vai ne, arī Tu vari izveidot šādu grāmatiņu paša rokām. Iekļauj savu draugu bildes, un rezultātā lieliska dāvana dzimšanas dienā būs Tavās rokās.

Izveido, piemēram, kādu pikantu lasāmvielu savai draudzenei uz vecmeitu ballīti. Galvenais, sameklē lieliskas bildes, un dāvanu ideja radīsies viegli.

Piezīmju grāmatiņa vai kompakts kalendārs 

To vari izveidot pats, izvēloties materiālus, krāsas, dizainu un izpausties, cikvien iespējams. Taču vari arī iegādāties par gatavu kladi vai kalendāru un to papildināt ar ko personīgu. Izmanto uzlīmes, attēlus, spīdumus, rotājumus un visu, ko vari atrast mājās esošajā rokdarbu plauktiņā. Tev notiekti tāds ir no bērnības.

Abi būs lieliska dāvana. Ja vēlies, vari arī sarakstīt piezīmju blociņā jautrus atgādinājumus par kopīgajām jubilejām. ‘’Atceries, kā šajā dienā pirms pieciem gadiem mēs Slovākijā kāpām kalnos?” Šis kalendārs noteikti sagādās patīkamus brīžus visa gada garumā. Šī noteikti ir lieliska dāvanas ideja.

Ja jau pašgatavots, tad pašiedziedāts arī skaitās

Ieraksti studijā draugam lielisku pašiedziedātu dziesmu albumu. Tici vai ne, tas būs gan ļoti jautrs process visai dziedošajai komandai, gan lielisks pārsteigums dāvanas saņēmējam. Kopīgi izveidojiet jautru diska aprakstu un noformējumu. 

Neaizmirstiet arī padomāt par sava albuma atklāšana, ko varat pārvērst par jautrības pilnu pasākumu. Beigās šī dāvana vēl ilgi paliks atmiņā gan dāvanas saņēmējam, gan dāvanas veidotājiem, gan klātesošajiem viesiem.

 

Dāvanas tematiku izvēlies atbilstošu svētkiem

Cepu, cepu kukulīti… Izcep arī Tu!

Un piekukuļo priekšnieku ar svaigi ceptas maizes smaržu. Šī dāvana ir tieši laikā uz sālsmaizi. Kur atrast vēl atbilstošāku dāvanu par paša ceptu sālsmaizi jauna mājokļa īpašniekiem. Ēdīs un slavēs, un vēl recepti paprasīs. Lieliskas dāvanas nemaz nav tālu jāmeklē. Izrādās, dažas dzīvo Tavā virtuvē.

Ziemassvētku dāvanas

Ja nepieciešama dāvana Ziemassvētkos, tad atrodi veidu kā pagatavot šiem svētkiem atbilstošu dāvanu. Ziemassvētki ir laiks, kad pieēsties piparkūkas, sadzerties karsto šokolādi un ietīties siltā ziemas šallē. Visas šīs trīs pieminētās lietas jau pašas par sevi ir dāvanu idejas, ko tu vari izveidot pats. Izdomā interesantu veidu, kā tās pasniegt un dāvana ir izdevusies.

 

Citas pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas apskati rakstā TOP 10 pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas.

 

Ja nevēlies savu dāvanu vārīt un līmēt vai cept pats, Izvēlies FromMe.lv dāvanu karti un vēlamo dizainu, uzraksti apsveikumu un pārsteidz jubilāru. Uzdāvini īstās sajūtas. FromMe.lv dāvanas un dāvanu kartes ir dāvanas ar nozīmi, kas pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret FromMe.lv dāvanas saņēmēju.

 

FromMe.lv atradīsi dāvanas un dāvanu kartes visām dzīves situācijām bērnam, sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei,  brālim, māsai. Kad nezini, ko uzdāvināt, FromMe karte  būs labākā dāvana. 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu