Lieliska dāvana svētkos - 7 idejas paštaisītām dāvanām!

 Lai taptu lieliskas dāvanu idejas, nepieciešams apbruņoties ar nelielu daudzumu pacietības, mazumiņu radošuma un izdomas, kā arī pareizo izejmateriālu klāstu. Internetā pieejamas dažādas idejas dāvanām un pamācības, kā pašu rokām izveidot lielisku dāvanu.

Šajā rakstā FromMe.lv piedāvā 7 receptes, lai Tu varētu pagatavot 7 lieliskas dāvanas!

Dāvana mājas SPA rituālam - dāvana dažādām gaumēm

  • Smaržīgs sāls skrubis

Lai pagatavotu lielisku relaksācijas, atpūtas vai, gluži pretēji, tonizēšanas un uzmundrinājuma līdzekli, Tev būs nepieciešams jūras sāls, vīnogu kauliņu eļļa, ēteriskā eļļa pēc izvēles, burciņa vai trauciņš.

Sastāvdaļu daudzumu un attiecību vari variēt pēc savas gaumes, bet, galvenais, nepārcenties ar ēterisko eļļu. Tava mamma vai draudzene priecāsies par šādu rituālu un kopīgu pirts apmeklējumu, lai to izmēģinātu, būs lieliska dāvana.

  • Ziepju kēksiņš – kas tad tas? Vēl viena lieliska dāvana!

Daudzi jau ir mēģinājuši un zina, ka ziepju vārīšana ir jautrs pasākums, sevišķi, ja to dara draugu pulkā. Bet paštaisītas ziepes jau vairs nav jaunums. Lai padarītu ziepes interesantākas, salej savārīto masu kēksu formiņās un katrai virsū uzliec nelielu dušas sūklīti. Kad ziepes sacietēs, tad sūklītis putosies pats. Tā rodas ziepju kēksiņi! Es taču teicu, ka tā ir lieliska dāvana, vai ne? Un tā nav vienīgā interesantā forma ziepītēm.

  • Svece – pavisam citā nozīmē.

Arī sveču izgatavošana vairs nav tikai Salaveča vai Lieldienu zaķa ziņā. Lai katru sveci padarītu oriģinālāku, te būs lieliska ideja – izveido no ģipša interesantas formas, kurās liet sveces. Tu pat vari izveidot sveci savas galvas formā! Galvenais, esi radošs un nebaidies eksperimentēt.

Kopā piedzīvotais -  dāvini kopīgās atmiņas!

  • Bilžu grāmata – bērnības atmiņas.

Atceries? Arī Tev bērnībā noteikti bija kāda grāmatiņa, kurai, pāršķirot lapas, attēli paši lēca no grāmatas ārā. Tici vai ne, arī Tu vari izveidot šādu grāmatiņu paša rokām. Iekļauj savu draugu bildes, un rezultātā lieliska dāvana dzimšanas dienā būs Tavās rokās! Izveido, piemēram, kādu pikantu lasāmvielu savai draudzenei uz vecmeitu ballīti. Galvenais, sameklē lieliskas bildes, un dāvanu ideja radīsies viegli.

  • Piezīmju grāmatiņa vai kompakts kalendārs – pašu rokām darināts vai pirkts un skaisti aplīmēts.  

Abi būs lieliska dāvana. Ja vēlies, vari arī sarakstīt piezīmju blociņā jautrus atgādinājumus par kopīgajām jubilejām. „Atceries, kā šajā dienā pirms pieciem gadiem mēs Slovākijā kāpām kalnos?” Šis kalendārs noteikti sagādās patīkamus brīžus visa gada garumā. Nu, vai nav lieliska dāvana?

  • Ja jau pašgatavots, tad pašiedziedāts arī skaitās!

Ieraksti studijā draugam lielisku pašiedziedātu dziesmu albumu! Tici vai ne, tas būs gan ļoti jautrs process visai dziedošajai komandai, gan lielisks pārsteigums dāvanas saņēmējam. Kopīgi izveidojiet jautru diska aprakstu un noformējumu!

Dāvanas tematiku izvēlies atbilstošu svētkiem!

  • Cepu, cepu kukulīti… Izcep arī Tu!

Un piekukuļo priekšnieku ar svaigi ceptas maizes smaržu. Uz sālsmaizi tieši laikā. Kur atrast vēl atbilstošāku dāvanu? Paša cepta sālsmaize jauna mājokļa īpašniekiem. Ēdīs un slavēs, un vēl recepti paprasīs! Lieliskas dāvanas nemaz nav tālu jāmeklē. Izrādās, dažas dzīvo Tavā virtuvē!

Ja nevēlies savu dāvanu vārīt un līmēt vai cept pats, Izvēlies FromMe.lv dāvanu karti un vēlamo dizainu, uzraksti apsveikumu un pārsteidz jubilāru! Uzdāvini īstās sajūtas! FromMe.lv dāvanas un dāvanu kartes - dāvanas ar nozīmi, kas pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret FromMe.lv dāvanas saņēmēju.

FromMe.lv atradīsi dāvanas un dāvanu kartes visām dzīves situācijām bērnam, sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei,  brālim, māsai.

Kad nezini, ko uzdāvināt, FromMe Unikarte  būs labākā dāvana!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu