Paštaisītas dāvanas Ziemassvētkos – 10 idejas dāvanām!

Paštaisītas dāvanas – tās ir dāvanas, kas tās saņēmējam liek justies īpašam un mīlētam. Paštaisītas dāvanas nāk no sirds un ar mīlestību un, lai tādas sagatavotu, ir tikai jāvēlās iepriecināt otrs!

Paštaisītas dāvanas un to idejas var rasties pavisam spontāni, taču dažreiz ir vērts veikt nelielu izpēti internetā vai apvaicāties pēc padomiem – ko dāvināt Ziemassvētkos, kā izveidot paštaisītas dāvanas, kā iepriecināt mīļos draugus!

Piedāvājam Tev dažas oriģinālas dāvanu idejas, ko vari uzmeistarot paša rokām:

1. Uzdāvini Ziemassvētku eglīti! paštaisītas dāvanas, idejas dāvanām, ziemassvētku dāvanas

Šeit nav domāta eglīte no meža, bet gan oriģināla dāvana – eglīte, kas izveidota paša rokām. Vari izmantot dažādus materiālus un dažādas tehnikas, veidojot paštaisītu dāvanu, piemēram, vari izmantot tillu, lai izveidotu gaisīgu dāvaniņu, kuru dāvanas saņēmējs varēs izvietot kā dekorāciju.

2. Ziemassvētku sajūta burciņā. Paštaisītas dāvanas, idejas dāvanām, dāvanas Ziemassvētkos

Arī parasta stikla burciņa var būt pārsteigumu pilna! Dāvana Ziemassvētkos var būt piepildīta stikla burciņa ar dažādiem sīkumiem, kas spēs radīt svētku noskaņu ikreiz, kad uz to paskatīsies, vai kad to pasmaržos. Paštaisīto dāvanu vari piepildīt gan ar smaržīgām garšvielām, gan dažādām pērlītēm vai pat izveidot īstu mākslas darbu burciņā!

 

Paštaisītas dāvanas, dāvanu idejas, dāvanas Ziemassvētkos

3. Podziņas, podziņas – īstas odziņas! 

Arī ar vienkāršām apģērba pogām Tu vari izveidot īstus brīnumus! Paštaisītas dāvanas pamatā būs pogas, kas savērtas vai kā citādāk savienotas kopīgā mākslas darbā. Vari variēt ar dažādām krāsām, formām un izmēriem – veidot gan Ziemassvētku eglītes, gan oriģinālas apsveikumu kartiņas un citus brīnumus.

4. Nieciņi un mīļlietiņas. 

Kas gan spēs iepriecināt vēl vairāk par mazām, sīkām lietiņām, ko var viegli paņemt līdzi ikdienā. Tā var būt paštaisīta dāvana no parasta audumu maisiņa, kas piepildīts ar lavandu vai kanēli, tādējādi radot patīkamu aromātu un estētisku baudījumu acīm.

Paštaisītas dāvanas, idejas dāvanām, dāvanas Ziemassvētkos

 
 
 

5. Bildītes un kalendāri. 

Arī bērni var izveidot pašu rokām darinātus un mīļus nieciņus, ar ko iepriecināt gan vecmāmiņas, gan vectētiņus Ziemassvētkos. Ir dažādas dāvanu idejas, kas ir ļoti vienkārši izveidojamas, piemēram, apsveikuma kartiņas, foto kolāžas vai pat izveidot personisku un mīļu kalendāru Jaunajam gadam.

Paštaisītas dāvanas, idejas dāvanām, dāvanas ZiemassvētkosKā redzi, dāvanas Ziemassvētkos vari izveidot pats savām rokām! Nepieciešama tikai iedvesma, vēlme iepriecināt citus un paust savas sajūtas un taps Tevis veidota paštaisīta dāvana! Dāvanu un sajūtu portāls FromMe.lv  novēl Tev izdošanos dāvanu veidošana! Izpaudies un radi sirdīs prieku! FromMe.lv – dāvanas no sirds! 

 
 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu