Fugu Sushi - suši piegāde dāvanu karte

Vērtējums
4/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Dāvanu karte suši piegādei Rīgā ir lieliska dāvana, ko pasniegt svētkos. Fugu Sushi dāvanu karte ir lieliska dāvana draugam, māsai vai kolēģiem, kas mīl suši, un kam suši piegāde uz mājām vai darba vietu ir regulāra izvēle.
   
  Radīt augstas kvalitātes un lieliskas garšas produktu, ko nogādāt līdz pat Rīgas iedzīvotāju namdurvīm - tas ir atbildīgs uzdevums. Fugu Sushi komanda ik dienu strādā, lai šādu produktu radītu, un piegādātu vienus no gardākajiem suši Rīgā.  
   
  Suši būs lielisks papildinājums svinībām, romantiskam vakaram, vienkāršam vakaram mājās vai pat pusdienu pārtraukumam, tāpēc tā ir lieliska dāvana ikvienam.
   
  Uzdāvini Fugu Sushi dāvanu karti, un iepriecini mīļos ar gardu un vērtīgu dāvanu! 

 • Dāvanu karte izmantojama standarta ēdienkartē (atrodama ieejot adresē www.fugu.lv) iekļauto piedāvājumu apmaksai un neattiecas uz īpašajām sociālajos tīklos izsludinātajām akcijām.
 • Lai veiktu pasūtījumu, zvaniet uz tālr. 27263333, vai arī veiciet pasūtījumu internetā www.fugu.lv. Veicot pasūtījumu internetā, pirkuma noformēšanas laikā ailītē "Komentāri" ierakstiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe karti, un norādiet dāvanu kartes numuru un PIN kodu, maksājuma veidu norādiet "Skaidrā naudā"
 • Darba laiks: P-C 11:00 - 22:00, P-S 11:00 - 22:30, Sv 10:00 - 22:00.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu