Sventes muiža – gleznains miers un mūsdienīgas ērtības dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Sventes muiža – gleznains miers un mūsdienīgas ērtības dāvanu kupons

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Sajūta kā mājās… vai pat labāk. Sventes muiža ir īpaša ar savu gaisotni un gleznaino atrašanās vietu. Te apmeklētājus iepriecinās elegantas viesnīcas telpas, brīnum gardi Eiropas virtuves ēdieni un piepilsētas miers.

  Sventes muiža ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota viesnīca un kura atrodas prom no pilsētas steigas gleznainā Daugavpils novadā. Restaurētās grāfa muižas gaisotne, kas papildināta ar mūsdienīgām ērtībām, ir lieliska vieta atvaļinājumam, romantiskām brīvdienām, komandējumiem vai svinīgiem pasākumiem.

  Sventes muiža piedāvā

  Pašreiz viesnīca viesiem piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu ar izsmalcinātiem ēdieniem, smēķēšanas vietu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu, telpas semināriem un konferencēm, kā arī banketus dažādiem svinīgiem pasākumiem. Vasaras laikā viesu rīcībā ir terase, vasaras lapenes fontānu parkā un baseins viesnīcas pagalmā un bērnu rotaļu laukums. Ievērības cienīgs un intriģējošs Sventes muižas apskates objekts ir blakus izvietotais kara tehnikas muzejs.

  Skaistās muižas piedāvājumā ir viesnīcas numuriņi, kur katrs nosaukts par godu vienam no 12 gada mēnešiem no “Janvāra” līdz “Decembrim” un kuri ir īpaši ar izvēlētā gadalaika stilu un gaisotni. Numuri ir apgādāti ar visām ērtībām, lai atpūta izvērstos lieliska. Vēl ir iespēja izmantot plašās telpas semināriem vai konferencēm (līdz 50 personām).                   

  Sventes muižas restorāna ēdiens gatavots, ievērojot klasiskās Eiropas virtuves tradīcijas. Restorāna attālums no dinamiskās pilsētas ļaus aizmirst par steigu un pilnvērtīgi izbaudīt jautru svētku gaisotni vai ieslīgt romantiskā noskaņojumā.

Rezervācija jāveic pa tālr. +371 65427822.

Sventes muiža – gleznains miers un mūsdienīgas ērtības dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu