Tex-Mex Republic restorāns dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Tex-Mex ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā labiem draugiem. Tex-Mex omulīgajā gaisotnē var nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem.

  Tex-Mex Republic apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā, ar pašceptu maizi un restorāna pavāru pagatavotām mērcēm, kas piešķirs tiem īpašas garšu sajūtas baudījumu.

  Restorāna meistardarbs ir izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi.

  Īpaši svarīga sastāvdaļa zīmolā ir gardēžu veikaliņš, kur var iegādāties saldumus, dažādas mērces, eļļas, garšaugu maisījumus, marinējumus.

  Tex-Mex Republic restorāni meklējami:

  • Rīgā - Dzirnavu ielā 59,
  • Liepājā -Stendera ielā 3,
  • Ventspilī - Ganību ielā 14.

  Dāvanu karte restorānā Tex-Mex - labākais, ko saņemt svētkos!

 • Dāvanu karte izmantojama jebkuru Tex-Mex Republic piedāvājumu iegādei Tex-Mex Republic restorānos Rīgā (Dzirnavu iela 59), Liepājā (Stendera iela 3) vai Ventspilī (Ganību iela 14), kā arī Tex-Mex gardēžu veikaliņos.
 • Lai pasūtītu ēdiena piegādi, zvaniet uz tuvākā Tex-Mex tālruņa numuru, un piesakiet pasūtījumu, ko vēlaties apmaksāt ar dāvanu karti. Nosauciet dāvanu kartes numuru un PIN kodu.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu