TOOCHE - ar rokām darinātas kurpes un somas dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Brends TOOCHE ir radies Rīgā 2015. gadā. TOOCHE ir par skaistiem un unikāliem apaviem un aksesuāriem, kas ražoti no ilgtspējīgiem materiāliem. TOOCHE komanda strādā ar filcētu vilnu un pinatex materiālu (alternatīva dabīgai ādai no ananāsa lapu šķiedrām).

    TOOCHE apavi un aksesuāri ir ideāla dāvana tiem, kas negrib izvēlēties starp skaistumu, ilgtspēju un ērtumu, jo TOOCHE apavi un aksesuāri apvieno šīs visas īpašības.

    Produkcija ir roku darbs un tiek gatavota pēc pasūtījuma.

  • Ar iegādāto dāvanu karti ir iespējams norēķināties par izvēlēto preci TOOCHE tiešsaites veikalā www.tooche.me.
  • TOOCHE tiešsaites veikalā ir iespēja apmaksāt izvēlēto preci ar dāvanu karti pilnīgi vai daļēji, atlikušo summu samaksājot ar bankas pārskaitījumu.
  • Lai izmantotu dāvanu karti, rakstiet e-pastu uz adresi [email protected], informējot par dāvanu kartes numuru, PIN un summu, kuru vēlēsieties izmantot pirkumam. Jums uz e-pastu nosūtīs atlaides kodu, ar kuru varēsiet veikt pirkuma apmaksu, mājaslapā to ievadot ailītē "Gift Card Code". Par šo summu tiks samazināta Jūsu dāvanu kartes vērtība.  
  • Prece tiek nosūtīta pa pastu.

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu