ŪdensPudele.lv interneta veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Šī gada aktuālākā dāvana, jo izrāda rūpes par cilvēka veselību un dzīvesprieku, kā arī atbalsta sociālās kampaņas #LaiksPadzerties un #SavaPudele.

  Ūdens lietošana ikdienā pietiekošā apjomā ir svarīga veselībai un ikdienas labsajūtai. Ūdens ir nozīmīgs organisma normālai funkcionēšanai, bet dzeram to retāk, kā vēlamies, ja ūdens nav pa rokai. Šeit talkā nāk ūdens pudeles, kas dod iespēju padzerties biežāk. Interneta veikals UDENSPUDELE.LV ir vieta, kur atrodamas labākās ūdens pudeles sportam un ikdienai.

  Sociālā iniciatīva #SavaPudele ir par to, lai katrs no mums ikdienā radītu pēc iespējas mazāk atkritumus. Te liela nozīme ir vienreiz lietojamajām PET pudelēm, ko cilvēki izdzer un izmet. Katra ikdienas ūdens pudele, ko aizstāj aptuveni 300 PET pudeles. Sociālā kampaņa #LaiksPadzerties aktīvi popularizē ikdienā vairāk lietot ūdeni, jo tas ir būtiski cilvēku veselībai un dzīvespriekam.

  Mūsdienās pieejamas visdažādākās ūdens pudeles, kas ļauj katram piemeklēt savām vajadzībām atbilstošāko gan pēc dizaina, lietošanas ērtuma, materiāla un tilpuma. Veikala piedāvājumā ir ne tikai ūdens pudeles, bet arī termokrūzes un termosi no tādiem populāriem zīmoliem, kā EQUA, Contigo, Kambukka, CamelBak, Stanley, Esbit, Thermoss, SIGG, Asbou u.c.

  Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties, kas labāk atbilst viņa vēlmēm, vajadzībām un ierastajai ikdienai.

  ŪdensPudele.lv piedāvājumā atrodamas:

  UDENSPUDELE.LV dāvanu karte ir praktiska dāvana - īpaši, jo savu īsto un piemērotāko ūdens pudeli var izvēlēties pats. Tas ir svarīgs priekšnoteikums, lai tā tiktu ikdienā regulāri izmantota.

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuras uzņēmuma piedāvātās preces.
 • Lai izmantotu dāvanu karti - pie apmaksas atzīmējat "Dāvanu karte" un ievadat dāvanu karte numuru, PIN kodu un summu.
 • Vairāk informācijas skatīt www.udenspudele.lv
 • Jautājumu gadijumā sazināties pa tālr. 27017119 vai e-pastu - [email protected]

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu