ŪdensPudele.lv interneta veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Šī gada aktuālākā dāvana, jo izrāda rūpes par cilvēka veselību un dzīvesprieku, kā arī atbalsta #SavaPudele sociālo kampaņu.

  Ūdens lietošana ikdienā pietiekošā apjomā ir svarīga veselībai un ikdienas labsajūtai. Ūdens ir nozīmīgs organisma normālai funkcionēšanai, bet dzeram to retāk, kā vēlamies, ja ūdens nav pa rokai. Šeit talkā nāk ūdens pudeles, kas dod iespēju padzerties biežāk. Interneta veikals ŪdensPudele.lv ir vieta, kur atrodamas labākās ūdens pudeles sportam un ikdienai.

  Sociālā iniciatīva #SavaPudele ir par to, lai katrs no mums ikdienā radītu pēc iespējas mazāk atkritumus. Te liela nozīme ir vienreiz lietojamajām PET pudelēm, ko cilvēki izdzer un izmet. Katra ikdienas ūdens pudele, ko aizstāj aptuveni 300 PET pudeles.

  Mūsdienās pieejamas visdažādākās ūdens pudeles, kas ļauj katram piemeklēt savām vajadzībām atbilstošāko gan pēc dizaina, lietošanas ērtuma, materiāla un tilpuma. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties, kas labāk atbilst viņa vēlmēm un vajadzībām. Tā var būt pudele, ko ērti paņemt līdzi izbraucienos, vai skaista pudele, ko darbā turēt uz galda - savu pudeli atradīs ikviens.

  ŪdensPudele.lv piedāvājumā atrodamas:

  Ūdens pudele ir praktiska dāvana - īpaši, ja pudeli var izvēlēties pats. ŪdensPudele.lv dāvanu karte apvieno dāvanu un iespēju izvēlēties. Piedāvājumā ir tādu zināmu ūdens pudeļu zīmoli kā EQUA, Cheeki, Aladdin u.c.

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuras uzņēmuma piedāvātās preces.
 • Vairāk informācijas skatīt www.udenspudele.lv

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu