Zobu balināšana klīnikā iDental

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  FLÄSH zobu balināšanas procedūra – zilbinošam smaidam!

  iDental piedāvā

  FLÄSH – jaunākās paaudzes balināšanas sistēma, kurā tiek izmantota uzlabota UV gaismas spektra lampa, kas aktivizē balinošo gelu, taču tās iedarbības laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei.

  FLÄSH zobu balināšanas procedūra sākas ar nelieliem sagatavošanās darbiem, kuru laikā, Jūsu lūpas un smaganas tiek pārklātas ar speciālu aizsargmateriālu un mutē ievietots speciāls lūpu un mēles aizsargs.

  Tad uz Jūsu zobiem rūpīgi tiek uzklāts gels, kas satur balinošo vielu – ūdeņraža peroksīdu. Gels tiek pakļauts speciālās FLÄSH lampas iedarbībai, kas to aktivizē.

  Gēla uzklāšana notiek 3 reizes pa 10 līdz 15 minūtēm. Procedūras laikā Jūs varat atpūsties un klausīties mūziku. Procedūras ilgums 1,5 – 2h.

  Svarīgi!

  Nav iespējams prognozēt rezultātu vai dot garantiju nevienai balināšanai procedūrai, jo rezultāts atkarīgs no Jūsu zobu emaljas īpatnībām. Nav iespējams izbalināt plombas, nedzīvus zobus, kroņus un venīrus.

  Pirms zobu balināšanas vizītes mēneša ietvaros obligāti jāveic zobu higiēna. Higiēnas laikā speciālists izvērtēs vai nav kādas kontrindikācijas balināšanai (nesalaboti, ļoti bojāti zobi, kroņi uz priekšējiem zobiem utml.)

  Par iDental

  Rīgas centrā mājīgā klīnikā klientus ārstē kvalificēti, pieredzējuši un laipni ārsti, apkalpo vienmēr saprotošs un pretīmnākošs klīnikas personāls. Darbā tiek izmantotas drošas jaunākās tehnoloģijas, un ārsti un personāls strādā tikai ar  pārbaudītu piegādātāju drošiem materiāliem.

  iDental dāvanu karte būs piemērota visiem, kas mīl smaidīt!iDental piedāvā

 • Pieteikšanās uz procedūrām pa tālr. +371 63030347 vai +371 27778858 (arī WhatsApp)
 • Mājaslapa: www.idental.lv (pieejams tiešsaistes pieraksts);
 • Plašāku informāciju par iDental iespējams atrast sociālajos tīklos - FB (iDental) un Instagram (idental.riga)
 • Flash zobu balināšanas procedūra 1 personai 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc iDental – zobārstniecības klīnika dāvanu karti € 20 - 400 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu