Adidas apģērbu un apavu veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Adidas ir viena no pasaulē zināmākajām prečzīmēm, kas apvieno visus sporta veidus un modes virzienus vienā, piedāvājot plašu sporta un dzīvesstila produktu klāstu. 

    2 dažādu konceptu Adidas veikali Rīgā:

    • Adidas Originals konceptveikals apmeklētājiem piedāvā visā pasaulē iecienītā zīmola brīvā laika apģērbu, apavus un aksesuārus. Veikalā atrodamas inovatīvas un autentiskas ierobežota apjoma kolekcijas, kam piemīt savs raksturs. Veikals atrodas T/C Akropole.
    • Adidas - piedāvā profesionāla līmeņa sporta apģērbu un apavus, kas izstrādāti maksimālam sportiskajam sniegumam. Kolekcijās savienoti visinovatīvākie materiāli un ergonomisks dizains izcilai funkcionalitātei, paturot prātā arī stilu. Veikals atrodas T/C Spice.

Šī dāvanu karte sniedz iespēju iepirkties 2 dažādu konceptu Adidas veikalos Rīgā:
  • Adidas Originals - brīvā laika apģērbs, apavi un aksesuāri. Veikalā atrodamas inovatīvas un autentiskas ierobežota apjoma kolekcijas, kam piemīt savs raksturs. Veikals atrodas T/C Akropole, Rīgā.
  • Adidas -  piedāvā profesionāla līmeņa sporta apģērbu un apavus, kas izstrādāti maksimālam sportiskajam sniegumam. Veikals atrodas T/C Spice, Rīgā.

Dāvanu karti iespējams tērēt pa daļām, līdz iztērēta visa dāvanu kartes vērtība. 

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu