Adidas apģērbu un apavu veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Adidas ir viena no pasaulē zināmākajām prečzīmēm, kas apvieno visus sporta veidus un modes virzienus vienā, piedāvājot plašu sporta un dzīvesstila produktu klāstu. 

    Šī dāvanu karte sniedz iespēju iepirkties 2 dažādu konceptu Adidas veikalos Rīgā:

    • Adidas Originals konceptveikals apmeklētājiem piedāvā visā pasaulē iecienītā zīmola brīvā laika apģērbu, apavus un aksesuārus. Veikalā atrodamas inovatīvas un autentiskas ierobežota apjoma kolekcijas, kam piemīt savs raksturs. Veikals atrodas T/C Akropole.
    • Adidas - piedāvā profesionāla līmeņa sporta apģērbu un apavus, kas izstrādāti maksimālam sportiskajam sniegumam. Kolekcijās savienoti visinovatīvākie materiāli un ergonomisks dizains izcilai funkcionalitātei, paturot prātā arī stilu. Veikals atrodas T/C Spice.

Šī dāvanu karte sniedz iespēju iepirkties 2 dažādu konceptu Adidas veikalos Rīgā:
  • Adidas Originals - brīvā laika apģērbs, apavi un aksesuāri. Veikalā atrodamas inovatīvas un autentiskas ierobežota apjoma kolekcijas, kam piemīt savs raksturs. Veikals atrodas T/C Akropole, Rīgā.
  • Adidas -  piedāvā profesionāla līmeņa sporta apģērbu un apavus, kas izstrādāti maksimālam sportiskajam sniegumam. Veikals atrodas T/C Spice, Rīgā.

Dāvanu karti iespējams tērēt pa daļām, līdz iztērēta visa dāvanu kartes vērtība. 

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu