Ārstnieciskās vingrošanas abonements grupu nodarbībām (10 x 60 min.)

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Dzīves kvalitātes pamatu pamats ir fiziskās aktivitātes! Katra cilvēka disciplīnas jautājums – tāpat kā turam kārtībā savu māju un sētu, jātur kārtībā arī savs ķermenis un jākustas!

  Ārstnieciskā vingrošana kopā ar fizioterapeitu ir īpaši piemērota tiem, kuriem saudzīgi jāatgūst kustību prieks dažādu mugurkaula saslimšanu gadījumos, pēc traumām, operācijām, sirds un asinsvadu slimību gadījumos, stājas korekcijai, kā arī stresa mazināšanai. Ārstnieciskā vingrošana lieliski uzlabo asinsrites, elpošanas un gremošanas orgānu darbību, stimulē centrālo nervu sistēmu. Ārstnieciskās vingrošanas galvenie pamatnoteikumi – vingrojumu izpilde stingri norādītā plaknē un virzienā, pārsvarā guļus stāvoklī ar maksimālu ķermeņa iestiepšanu, precīza kustību un vingrojumu izpilde lēnā tempā. Ārstnieciskā fizkultūra ļoti ieteicama veciem cilvēkiem. Tā aizkavē novecošanu,  uzlabojot visu orgānu sistēmu darbību, tādējādi pagarinot cilvēka mūžu.

  Piedāvājumā ietilpst

  • Ārstnieciskās vingrošanas abonements grupu nodarbībām 10 reizēm.
  • Vienas nodarbības ilgums – 60 min.

  Par Medicīnas centru ARS

  SIA Medicīnas centrs ARS dibināts 1988. gadā kā pirmā privātā ārstniecības iestāde Latvijā. Medicīnas centra ARS mērķis ir padarīt pieejamu augstākās kvalitātes pilna spektra medicīnisko pakalpojumu klāstu vienuviet. Gadu gaitā Medicīnas centrs ARS ir kļuvis par valstī lielāko privāto medicīnisko pakalpojumu sniedzēju, kas orientējas uz ārstniecību kā galveno savas darbības nozari.

 • Piedāvājumā ietilpst ārstnieciskās vingrošanas abonements grupu nodarbībām 10 reizēm.
 • Vienas nodarbības ilgums – 60 minūtes.
 • Abonementa derīguma termiņš: 2 mēneši no pirmās nodarbības.
 • Pakalpojums pieejams Medicīnas centra ARS filiālē R. Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā.
 • Iepriekš nepieciešams pieteikties uz nodarbību pa tālr.+371 27827224

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Medicīnas centrs ARS dāvanu karti € 30 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Medicīnas centrs ARS dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu