Flebologa konsultācija (vēnu speciālists), veicot arī vēnu USG (doplerogrāfiju)

Vērtējums
5/5
Vieta: Rīga, Vidzeme
Kategorija: Veselība
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Ja ir pazīmes, kas norāda uz kāju vēnu saslimšanu – kāju pietūkums un “smaguma” sajūta, redzami vēnu mezgli vai kapilāru tīklojums –, ir laiks doties pie flebologa. Parūpējies par mīļo cilvēku veselību, uzdāvinot viņiem dāvanu karti!

  Par piedāvājumu

  Flebologi ir speciālisti, kuri nodarbojas ar dažādu vēnu slimību diagnostiku un ārstēšanu. Biežākās vēnu slimības ir venozās asinsrites nepietiekamība, dziļo vēnu tromboze (nosprostojums) un tromboflebīts jeb trombozēto vēnu iekaisums. Medicīnas sabiedrības ARS klīnikā ir iespējams veikt kāju vēnu doplerogrāfisko izmeklēšanu (USG) un saņemt asinsvadu ķirurga flebologa konsultāciju vienā ārsta apmeklējuma reizē.

  Par Medicīnas sabiedrību ARS

  SIA Medicīnas sabiedrība ARS dibināta 1988. gadā kā pirmā privātā ārstniecības iestāde Latvijā. Medicīnas sabiedrības ARS mērķis ir padarīt pieejamu augstākās kvalitātes pilna spektra medicīnisko pakalpojumu klāstu vienuviet. Gadu gaitā Medicīnas sabiedrība ARS ir kļuvusi par valstī lielāko privāto medicīnisko pakalpojumu sniedzēju, kas orientējas uz ārstniecību kā galveno savas darbības nozari.

 • Dāvanu karti var izmantot Medicīnas sabiedrības ARS filiālē Skolas ielā 5, Rīgā.
 • Nepieciešams laikus veikt rezervāciju, zvanot pa tālr.+371 67 201 007.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Medicīnas centrs ARS dāvanu karti € 30 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Medicīnas centrs ARS dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu