Elementari.lv ēdiena sastāvdaļu piegāde dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Vēlies gatavošanu mājās padarīt ātrāku, ērtāku un iznākumu, kā restorānā? Elementāri – ar pirmo Meal Kit pakalpojumu Latvijā!

  Meal Kit ir ēdienu sagatavju komplekts, kas ietver maltītei nepieciešamo produktu daudzumu un ēdiena pagatavošanas recepti. Ir tikai jāizvēlas, ko ir vēlme pagatavot un nobaudīt, un Elementāri.lv piegādās ēdiena sagatavju komplektu norādītajā laikā un vietā. Tad atliks tikai patīkamākais – pašam pagatavot restorāna maltīti mājās!

  Oriģināla dāvana

  Šī ir praktiska un oriģināla dāvana ģimenēm, draugiem, kolēģiem un radiem, kas novērtēs iespēju apgūt ko jaunu un labi paēst mājās. 

 • Raksti uz e-pastu, [email protected]. Norādi, ka tev ir FromMe dāvanu karte, un palūdz dāvanu karti samainīt pret atlaides kodu, ko vari izmantot pirkumam mājaslapā elementari.lv. Minimālā pirkuma summa ir 15 EUR. Ja vēlies dāvanas vērtību izmantot vairākos pirkumos, norādi, ka vēlies saņemt vairākus atlaižu kodus!
 • Ja rodas kādi jautājumi, zvani uz numuru: +37120006775, vai sazinies e-pastā. 
 • Ēdienu sagatavju piegādes tiek veiktas Rīgas, Mārupes, Jūrmalas un tuvējās Pierīgas teritorijā.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu