Floating Universe salons dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Floutings salonā Floating Universe palīdz sakārtot domas, nomierināt ķermeni un atbrīvot enerģiju.

  Floutings ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Floutinga istaba ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti un neatkarīgi no tā, vai cilvēks agrāk ir vai nav par to dzirdējis. Vajadzīga vien vēlēšanas nonākt attiecīgaja stāvoklī. Šī procedūra sniedz iespēju pabūt bezsvara stāvoklī, citā realitātē, un atpūsties, pirms atgriešanās ikdienā. Floutings Tev sniegs enerģijas un jaunu ideju pieplūdumu!

  Salona Floating Universe floutinga seanss ir oriģināla dzimšanas dāvana. Šī būs piemērota dāvana kolēģim, mammai vai draugam, kam vajadzētu iedot veselīgu devu mundruma un dzīvesprieka. Floutinga procedūru aizvien nav izmēģinājuši daudzi, tāpēc šī būs dāvana, kas pārsteigs un ļaus izbaudīt ko jaunu.

  Floutinga cenas

  Lai palīdzētu izvēlēties dāvanu kartes summu, informējam, ka vienai personai floutinga seanss 1h garumā maksā 50 EUR, divi seansi - 90 EUR, bet 4 seansi - 160 EUR.

  FromMe piedāvājumā ir arī flouting kuponi vienai personai un flouting kuponi pārim.

 • Dāvanu karti iespējams izmantot jebkuru Floating Unverse piedāvāto produktu vai pakalpojumu iegādei.
 • Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr.: 20233733 vai rakstīt uz [email protected].
 • Adrese: Brīvības gatve 199C, Rīga.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu