Floating Universe salons dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Floutinga procedūra sniedz iespēju pabūt bezsvara stāvoklī, citā realitātē un atpūsties, pirms atgriešanās ikdienā.

  Floutinga kabīne atrodas atsevišķā viesnīcas telpā ar privātu atpūtas zonu, garderobi, wc un vannasistabu, kur neviens netraucēs – šeit, ja vēlaties, var floutēt bez peldkostīmiem un izbaudīt brīvību. Seanss notiek īpaši aprīkotā lielajā floutinga kabīnē, kur cilvēks atguļas 40 cm seklā patīkami siltā baseinā un turas virs ūdens, jo tas ir piesātināts ar Epsom sāli, kas ir patīkams un nekairina ādu. Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī vairs nav iespējams noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas, sajūtas ir kā kosmosā!

  Floutējot ķermenis izbauda antigravitāciju un Epsom sāls peldē papildina magnija rezerves organismā. Pēc šādas peldes mazinās muskuļu, locītavu saspringums un stīvums, normalizējas veģetatīvās nervu sistēmas darbība. Pēc seansa samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā muguras muskuļu, plecu un spranda sāpes – uzlabosies vispārējā cirkulācija, tiks atvieglotas galvas sāpes, migrēna. Notiks paātrināta atjaunošanās pēc sportiskām slodzēm, traumām.Floutings sniegs enerģijas un jaunu ideju pieplūdumu!

  Salona Floating Universe floutinga seanss ir oriģināla dāvana. Šī būs piemērota dāvana pārim, vecākiem, kolēģiem, mammai vai draugam, ikvienam, kam vajadzētu atpūsties, atjaunot dzīvesprieku un enerģiju. Floutinga procedūru aizvien nav izmēģinājuši daudzi, tāpēc šī būs dāvana, kas pārsteigs un ļaus izbaudīt ko jaunu.

  Floutinga cenas

  Lai palīdzētu izvēlēties dāvanu kartes summu, informējam, ka vienai personai floutinga seanss 1h garumā maksā 50 EUR, divi seansi - 90 EUR, bet 4 seansi - 160 EUR. Romantiskais pāra seanss 1h garumā maksā 70 EUR, divi seansi 130 EUR.FromMe piedāvājumā ir arī flouting kuponi vienai personai un flouting kuponi pārim.

 • Dāvanu karti iespējams izmantot jebkuru Floating Unverse piedāvāto produktu vai pakalpojumu iegādei.
 • Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr.: 20233733 vai rakstīt uz [email protected].
 • Adrese: Brīvības gatve 199C, Rīga.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu