Floating Universe salons dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Floutings salonā Floating Universe palīdz sakārtot domas, nomierināt ķermeni un atbrīvot enerģiju. Ļaujies relaksācijai!

    Floating Universe salons - mēs atklājam veidus kā iziet no ķermeņa uzliktajiem rāmjiem, lai apzinātos savu patieso Es - neviltotu un skaistu.

    Floutings ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Floutinga istaba ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti un neatkarīgi no tā, vai cilvēks agrāk ir vai nav par to dzirdējis. Vajadzīga vien vēlēšanas nonākt attiecīgaja stāvoklī.

    Salons Floating Universe sniedz iespēju pabūt bezsvara stāvoklī, citā realitātē, un atpūsties, pirms atgriešanās ikdienā. Floutings Tev sniegs enerģijas un jaunu ideju pieplūdumu!

    Salona Floating Universe seanss ir pārsteidzoša un unikāla dzimšanas dienas, vārda dienas vai citu svētku dāvana Jūsu tuviniekiem, draugiem vai kolēģiem!

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr.: 20233733 vai rakstīt uz floutings@floutings.lv

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu