Laivošana pa Gauju ar kanoe/kajaku: Leiputrija-Carnikava

Uzņēmums: Agris Perro - Leiputrijas laivu braucieni
Vieta: Vidzeme
Personu skaits: 4
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Brauciens pa Gauju klusuma un miera baudītājiem: viegls, drošs un nesteidzīgs. Lēna straume, plata upe, laba laiva - brauciens piemērots arī ģimenēm ar bērniem.

  Braucienā būs iespēja apskatīt Gaujas lejtecei raksturīgās salas un sērītes, jauno Carnikavas gājēju tiltu (garākais Latvijā) un Carnikavas kanāla ieteku Gaujā. Brauciena finišs – tieši pie Carnikavas Novadpētniecības muzeja. Bērnus noteikti iepriecinās iespēja redzēt gaigalas, pīles un citus ūdensputnus, kas lielā skaitā sastopami uz upes.
  Starts „Leiputrijā“, finišs Carnikavā – pie Novadpētniecības muzeja.
   
  Distance: ~20 km.
   
  Cenā iekļauts: 1 laivas noma (kanoe vai kajaks). Nomas komplektā arī peldveste katram ekipāžas dalībniekam, 2 airi, maršruta karte, transfērs no finiša Carnikavā uz starta vietu „Leiputrijā“.
   
  Aktivitātes ilgums: ~4-5h.
   
  Dalībnieku skaits: 2-4 personas.
   
  Laivā var atrasties maksimums 2 pieaugušie. Kanoe laivā var izvietoties arī 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 6 gadiem), kamēr kajakā – 1 bērns vecumā līdz 6 gadiem.
   
  Sezona: 15. aprīlis – 15. oktobris.

 • Cenā iekļauta 1 laivas noma (kanoe vai kajaks), peldvestes, 2 airi, maršruta karte, transfērs no finiša Carnikavā uz starta vietu „Leiputrijā“.
 • Katrā ekipāžā jābūt vismaz 1 pilngadīgai, par ekipāžu un iznomāto inventāru atbildīgajai, personai. 
 • Maksimālais pieļaujamais svars laivā: 199 kg.
 • Laivā var atrasties maksimums 2 pieaugušie. Kanoe laivā var izvietoties arī 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 6 gadiem), kamēr kajakā – 1 bērns vecumā līdz 6 gadiem. Kanoe laivā ir 3 sēdekļi. Kajakā ir 2 standarta sēdekļi un 1 papildu platformiņa bērnam (līdz 6 g.v.).
 • Rezervāciju veikt, zvanot uz tel.26405596.
 • Sezona: 15. aprīlis – 15. oktobris.
 • Aktivitātes ilgums: ~4-5h, distance ~20km.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu