Laivošana pa Gauju ar kanoe/kajaku: 2 dienas, Sigulda-Leiputrija-Carnikava

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Agris Perro - Leiputrijas laivu braucieni
Vieta: Sigulda, Vidzeme
Personu skaits: 4
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Brauciens pa Gauju klusuma un miera baudītājiem.

  Braucienā būs iespēja apskatīt gājēju tiltu pār Gauju pie Siguldas, Katlapu iezi, Ziedleju klintis, kā arī Gaujas lejtecei raksturīgās salas un sērītes, jauno Carnikavas gājēju tiltu (garākais Latvijā) un Carnikavas kanāla ieteku Gaujā. Tikšanās „Leiputrijā“, starts Siguldā (opcija: Murjāņos), finišs tieši pie Carnikavas Novadpētniecības muzeja. Nakšņošanas iespējas bezmaksas laivotāju apmetnē (teltīs) vai arī kempingā - brīvdienu mājā „Leiputrija“ par papildu samaksu. Distance: ~54 km (ar startu Siguldā) / 37km (ar startu Murjāņos). Pirmajā dienā ~34/17 km, otrajā dienā ~20 km.

  Cenā iekļauts: 1 laivas noma (kanoe vai kajaks). Nomas komplektā arī peldveste katram ekipāžas dalībniekam, 2 airi, maršruta karte, transfērs no „Leiputrijas“ uz startu Siguldā/Murjāņos un no finiša Carnikavā atpakaļ uz „Leiputriju“.

  Aktivitātes ilgums: 2 dienas (tīrais laiks uz ūdens: ~10-14h)
   
  Dalībnieku skaits: 2-4 
  Laivā var atrasties maksimums 2 pieaugušie. Kanoe laivā var izvietoties arī 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 6 gadiem), kamēr kajakā – 1 bērns vecumā līdz 6 gadiem.
   
  Sezona: 15. aprīlis – 15. oktobris

 • Piedāvājumā iekļauta 1 laivas noma (kanoe vai kajaks). Nomas komplektā arī peldveste katram ekipāžas dalībniekam, 2 airi, maršruta karte, transfērs no „Leiputrijas“ uz startu Siguldā/Murjāņos un no finiša Carnikavā atpakaļ uz „Leiputriju“.
 • Aktivitātes ilgums: 2 dienas (tīrais laiks uz ūdens: ~10-14h).
 • Laivā jābūt vismaz 1 pilngadīgai, par ekipāžu un iznomāto inventāru atbildīgajai, personai. 
 • Maksimālais pieļaujamais pasažieru un kravas kopējais svars: 199 kg
 • Kanoe laivā ir 3 sēdekļi. Kajakā ir 2 standarta sēdekļi un 1 papildu platformiņa bērnam (līdz 6 g.v.).
 • Pakalpojumu nesniedz personām, kas atrodas apreibinošo vielu iespaidā.
 • Rezervēšanu veikt, zvanot uz tel.26405596. Lūdzam sazināties par iespēju iznomāt naktsmītni starpfinišam „Leiputrijā“.
 • Sezona: 15. aprīlis – 15. oktobris.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu