Laivošana pa Gauju ar kanoe/kajaku: Murjāņi - Leiputrija

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Agris Perro - Leiputrijas laivu braucieni
Vieta: Vidzeme
Personu skaits: 4
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Brauciens pa Gauju klusuma un miera baudītājiem: viegls, drošs un nesteidzīgs. Lēna straume, plata upe, laba laiva - brauciens piemērots arī ģimenēm ar bērnu (-iem). Liela iespēja, ka visā brauciena laikā Jums nebūs upi jādala ar nevienu citu laivotāju.

  Braucienā būs iespēja apskatīt Gaujas lejtecei raksturīgās sēres un salas, kuras šajā posmā ir īpaši daudz. Hei! Kā būtu ar launadziņu uz neapdzīvotas salas? Brauciena finišs tieši „Leiputrijā“. Bērnus noteikti iepriecinās iespēja redzēt gaigalas, pīles un citus ūdensputnus, kas lielā skaitā sastopami uz upes.
  Starts Murjāņos, finišs „Leiputrijā“ (Iļķenē).
   
  Distance: ~17 km
   
  Cenā iekļauts: 1 laivas noma (kanoe vai kajaks). Nomas komplektā arī peldveste katram ekipāžas dalībniekam, 2 airi, maršruta karte, transfērs no finiša Carnikavā uz starta vietu „Leiputrijā“.
   
  Aktivitātes ilgums: ~4h
   
  Dalībnieku skaits: 2-4 
   
  Laivā var atrasties maksimums 2 pieaugušie. Kanoe laivā var izvietoties arī 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 6 gadiem), kamēr kajakā – 1 bērns vecumā līdz 6 gadiem.
   
  Sezona: 15. aprīlis – 15. oktobris

 • Cenā iekļauta 1 laivas noma (kanoe vai kajaks), peldvestes, 2 airi, maršruta karte, transfērs no finiša Carnikavā uz starta vietu „Leiputrijā“.
 • Katrā ekipāžā jābūt vismaz 1 pilngadīgai, par ekipāžu un iznomāto inventāru atbildīgajai, personai. 
 • Maksimālais pieļaujamais pasažieru un kravas svars: 199 kg.
 • Maksimālais pieļaujamais personu skaits laivā: 4 (no tiem vismaz 1, bet ne vairāk kā 2 ir pieaugušie).
 • Laivā var atrasties maksimums 2 pieaugušie. Kanoe laivā var papildus izvietoties arī 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 6 gadiem), kamēr kajakā – 1 bērns vecumā līdz 6 gadiem.
 • Kanoe laivā ir 3 sēdekļi. Kajakā ir 2 standarta sēdekļi un 1 papildu platformiņa bērnam (līdz 6 g.v.).
 • Rezervāciju veikt, zvanot uz tel. 26405596.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu