Laivošana pa Gauju grupai: 2 dienas, Līgatne-Sigulda-Leiputrija

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Agris Perro - Leiputrijas laivu braucieni
Personu skaits: 6
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Brauciens pa Gauju dabas baudītājiem: iekļaujot gan tūristiskāko Gaujas Nacionālā parka posmu ar gleznainām klintīm un Gaujas ieleju, gan arī daudz mierīgāko un tūristu neskartāko Gaujas lejteces daļu. Viegls, drošs un nesteidzīgs brauciens. Lēna straume, plata upe, laba laiva.

  Braucienā būs iespēja apskatīt gan katrīnas un gūdu klintis, gan gājēju tiltu pār gauju pie siguldas, katlapu iezi, ziedleju klintis, kā arī gaujas lejtecei raksturīgās salas un sērītes. Tikšanās „leiputrijā“, starts pie līgatnes pārceltuves, nakšņošanas iespējas teltīs kādā no bezmaksas gnp apmetnēm vai kempingiem siguldas apkārtnē (labprāt ieteiksim variantus), finišs „leiputrijā“ (vai iļķenes ciemā pie „leiputrijas“).
   
  Distance: ~57 km. Pirmajā dienā ~23 km, otrajā dienā ~34 km.
   
  Cenā iekļauts: 3 laivu noma (kanoe vai kajaki). Nomas komplektā arī peldveste katram ekipāžas dalībniekam, 6 airi, maršruta karte, transfērs 6 personām No „leiputrijas“ uz startu Līgatnē.
   
  Aktivitātes ilgums: 2 dienas (tīrais laiks uz ūdens: ~11-14h)
   
  Dalībnieku skaits: līdz 6 personām.
   
  Ne vairāk kā 2 pieaugušie un 1 bērns katrā laivā. Papildu sēdvieta kanoe laivā būs piemērota arī bērnam/jaunietim vecumā līdz 14 gadiem, kamēr kajakā bērnam vecumā līdz 6 gadiem. Lūdzam ņemt vērā, ka bāzes cenā iekļautais transfērs paredzēts tikai līdz 6 personām. Par papildu samaksu ir iespējams noorganizēt transfēru arī vairāk nekā 6 personām (jāpiesaka iepriekš). 
   
  Sezona: 15. Aprīlis – 15. Oktobris

 • Piedāvājumā ietilpst 3 laivu noma (kanoe vai kajaki). Nomas komplektā arī peldveste katram ekipāžas dalībniekam, 6 airi, maršruta karte, transfērs 6 personām No „leiputrijas“ uz startu Līgatnē.Distance: ~57 km. Pirmajā dienā ~23 km, otrajā dienā ~34 km.
 • Aktivitātes ilgums: 2 dienas (tīrais laiks uz ūdens: ~11-14h)
 • Katrā ekipāžā jābūt vismaz 1 pilngadīgai, par grupu un iznomāto inventāru atbildīgajai, personai. 
 • Maksimālais pieļaujamais svars katrā laivā: 190 kg.
 • Maksimālais pieļaujamais personu skaits laivā: 3 (no tiem vismaz 1, bet ne vairāk kā 2 ir pieaugušie).
 • Kanoe laivā ir 3 sēdekļi. Kajakā ir 2 standarta sēdekļi un 1 papildu platformiņa bērnam (līdz 6 g.v.).
 • Viesiem jāparūpējas par visu nepieciešamo nakšņošanai (telts u.c.). Ir iespēja starpfinišā nakšņot kādā no tūristu mītnēm Siguldas apkārtnē.
 • Sezona: 15. Aprīlis – 15. Oktobris.
 • Rezervāciju veikt, zvanot uz tel.26405596.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu