House of Light - restorāns, grilbārs dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Grilbārs House of Light ir ģimeniska, ērta un atvērta vieta. Gaišais interjers ar mājīgajiem dizaina elementiem, vienlaikus vienkāršs un izsmalcināts.

  Restorāns - grilbārs House of Light jau gadiem priecē savus apmeklētājus ar gardiem ēdieniem, dzērieniem un izcilu servisu. Grilbāra House of Light saimnieki augstu vērtē ekoloģisku pārtiku, tāpēc izvēlas Latvijā iegūtas izejvielas, kā arī vietējo zemnieku, uzņēmēju audzētu un ražotu produkciju.

  Nama saimnieki uzskata, ka galvenais princips ēdienu gatavošanā ir gatavot ar mīlestību un dvēseli. Ar savu profesionālo meistarību, katru ēdienu šefpavārs padara par īpašu mākslas darbu. Kopā ar grilbāra House of Light atsaucīgo personālu, dāvanas saņēmējam tiks sniegta iespēja nobaudīt ne tikai sezonā aktuālos latviešu tradicionālos ēdienus, bet arī jūras velšu ēdienus, pašu kūpinātas zivis un gaļu, kā arī Latvijā ražotus vīnus un Latvijā grauzdētu kafiju.
   
  Restorāns ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo nodrošina mazajām atvasēm bērnu stūrīti un dažādas izklaides iespējas, kā arī zīdaiņiem nepieciešamo interjeru. Restorānā - grilbārā House of Light ir pašiem sava kūpinātava, kurā tiek kurināta tikai malka no Latvijas laukiem, lai cienātu apmeklētājus ar svaigiem un gardiem kūpinājumiem.
   
  Nedēļas nogalēs restorānā notiek brančš, kā arī regulāri tiek rīkotas bērnu meistarklases.

 • Dāvanu karti var izmantot jebkuru uzņēmuma piedāvāto produktu un pakalpojumu iegādei.
 • Vēlama rezervācija, zvanot uz tālr.:+371 26360603.

Kontaktinformācija

Mājaslapa:
Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu