House of Light - restorāns, grilbārs dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  House of Light – garšas vilinājums Jūrmalā

  Grilbārs House of Light ir ģimeniska, ērta un atvērta vieta. Gaišais interjers ar mājīgajiem dizaina elementiem, vienlaikus vienkāršs un izsmalcināts.

  Restorāns – grilbārs House of Light jau gadiem priecē savus apmeklētājus ar gardiem ēdieniem, dzērieniem un izcilu servisu. Grilbāra House of Light saimnieki augstu vērtē ekoloģisku pārtiku, tāpēc izvēlas Latvijā iegūtas izejvielas, kā arī vietējo zemnieku, uzņēmēju audzētu un ražotu produkciju. House of Light saimnieki un pavāri uzskata, ka galvenais princips ēdienu gatavošanā ir gatavot ar mīlestibu un dvēseli. Ar savu profesionālo meistarību, katru ēdienu šefpavārs padara par īpašu mākslas darbu. Kopā ar grilbāra House of Light atsaucīgo personālu, dāvanas saņēmējam tiks sniegta izvēles iespēja baudīt:

  • Sezonas aktuālos piedāvājumus
  • Īpašos grilētos ēdienus
  • Īpašos šefpavāra ikmēneša piedāvājumus
  • Vēlās brokastis – brunch, nesteidzīgos svētdienas rītos

  Restorāns ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo nodrošina mazajām atvasēm bērnu sturīti un dažādas izklaides iespējas, kā arī zīdaiņiem nepieciešamo inventāru.

 • Vēlams veikt iepriekšēju rezervāciju, lai pārliecinātos par vietu pieejamību un restorāna darba laiku.
 • Rezervāciju iespējams veikt, zvanot pa tālr. 26360603 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Kontaktinformācija

Mājaslapa:
Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu