Kvests "Slepenā istaba" 2 - 4 pers. Noescape 60min

Uzņēmums: Noescape
Vieta: Rīga
Personu skaits: 4
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Noescape piedāvā intelektuālu, aizraujošu spēli draugu kompānijai, darba kolektīva komandai vai dzimšanas dienas viesiem, kur Jūs – spēlētāji – tiekat ieslēgti telpā, no kuras jāizkļūst 60 minūšu laikā, meklējot norādes, pamanot dažādas sakarības un atrisinot noslēpumainas mīklas, ar kurām Jūs saskarsieties ceļā.

  Daudzu gadsimtu garumā ordenis glabā noslēpumu par tumšo dēmonu, dēmons tika noķerts un ieslodzīts burvju medaljonā, kuru bija izveidojuši varenākie burvji. Šobrīd medaljonu nolaupījuši tumšie spēki, kuri vēlas izlaist dēmonu brīvībā. Jums nāksies doties medaljona meklejumos uz vienu no mistiskajām vietām. Medaljona atrašanās vieta ir zināma, tā ir dzīvā istaba. Nepieciešams ir iekļūt tajā atrast medaljonu un atgriezt to medaljona glabātājam kamēr tas vēl ir ispējams. Tā kā būsiet tumšajā pusē, burvji Jūs varēs aizsargāt tikai vienu stundu un dot trīs padomus, lai atrisinātu mīklas ar kurām Jūs saskarsieties ceļā. Ordenis cer uz Jums! Vēlam veiksmi!

Dāvanā ietilpst:

 • kvesta spēle 60 min garumā;
 • spēlē piedalās 2 - 4 cilvēki.

Dāvanu karti var izmantot jebkurā dienā līdz plkst. 18:00 (ieskaitot), iepriekš piesakot pa tel. nr. 28384828 vai No Escape mājaslapā sadaļā "rezervācija".  

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu