Pierre Cardin - apģērbu veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Pierre Cardin – stila, visaugstākās kvalitātes materiālu un franču dizaina apvienojums. Šī apģērba valkātājs ir vīrietis – pašpietiekams, veiksmīgs un elegants biznesa cilvēks.

    Pierre Cardin piedāvā

    Pierre Cardin ir pirmais veikals Latvijā, kur pārdot vīriešu biznesa klases apģērbus un aksesuārus pašpārliecinātiem un veiksmīgiem biznesa cilvēkiem. Šī ir piemērota dāvana vīram, priekšniekam, kolēģim, tētim – vīrietim, kuram nozīmīga sava ārējā tēla veidošana.

    Par Pierre Cardin

    Aiz Pierre Cardin vārda stāv izcilais francūzis Pjērs Kardēns, kurš saka – „mans vārds ir svarīgāks par mani pašu,” – ne tikai brīnišķīgu apģērbu dizaineris, bet arī veiksmīgs uzņēmējs, kurš radošajā dzīvē ir vairāk kā 60 gadus. Pjērs Kardens ir devis modei jaunu attīstības virzienu – savulaik viens no pirmajiem ieviesa uniseksa kolekcijas, pielāgojot tērpus, lai tos varētu valkāt abi dzimumi. Pierre Cardin veikalos skaidri iezīmējas kvalitāte un neparedzamais, bet elegantais franču dizains.

Dāvanu karti iespējams izmantot visos Pierre Cardin veikalos - t/c Spice.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu