Ko dāvināt vīrietim?

26.01.2014

Ko dāvināt vīrietim

 Ko dāvināt vīrietim var izvēlēties arī pēc dažādiem kritērijiem:

 1.Pēc svinību iemesla – kad vēlies apsveikt vīrieti!

2. Dāvana vīrietim var tikt izvēlēta arī pēc viņa interesem, hobija un vīrieša rakstura! Kas patīk vīriešiem?

  • Ja vīrietis aizraujas ar sportu, tad, ielūkojoties FromMe.lv sadaļā, kas veltīta sportam, varēsi atrast dažnedažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, abonements sporta klubā KL, kas spēs iepriecināt jebkuru aktīva dzīvesveida cienītāju.
  • Savukārt, ja vīrieti interesē dažādas tehnoloģijas, tad dāvanu karte pulksteņu iegādei no veikala Ženēva, kur iespējams iegādāties pulksteņus no Šveices,tā būs ļoti atbilstoša un praktiska dāvana.
  • Tāda dāvana vīrietim kā ceļojums uz Viļņu liks priecāties, ja vīrieti ceļojumi un ekskursijas. Nelielais ceļojums dos iespēju iepazīt un atklāt pavisam jaunus apvāršņus.
  • Bet, ja vīrietis ir īsts gardēdis, tad alus degustācija un uzkodas restorānā Taverna, kur iespējams izbaudīt Latvijā darinātu alu, būs piemērota dāvana vīrietim jebkuros svētkos. Garda maltīte un restorāni patiks vīrietim, turklāt Jūs varam izmantot šo dāvanu karti kopā, nobaudot lieliskas vakariņas tumsā vai aizraujošu Taizemes virtuvi!
  • Ja vīrietis ir dabas cienītājs, viņam noteikti patiks aizrautīga makšķerēšana Makškerēšanas Paradīzē. Te Jūs variet baudīr divvientulību, vai arī uzdāvināt šo prieku – atpūtu ar draugiem.
  • Ja vēlies atpūtu diviem, tad dāvini vīrietim dāvanu kartes, lai izbaudītu Alus spa un alus vannas.
  • Ja vīrietim patīk humors tad īstā dāvana būs Karikatūra. Iemūžināt vīrieša smaidu un aizrautīgo skatienu, spēs profesionāls karikatūrists, turklāt karikatūra būs dāvana, kas paliks uz mūžu atmiņā un saglabāsies.

Katram vīrietim ir kāds hobijs vai aizraušanās, kam attiecīgi var izvēlēties atbilstošu dāvanu, tāpēc ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas vīrietim, un Tu zināsi, ko dāvināt vīrietim svētkos! Izvēlies īsto dāvanu un pārsteidz savu vīrieti!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu