Kādu piedzīvojumu uzdāvināt vīrietim?

25.05.2023

oriģinālas piedzīvojumu dāvanas vīrietim

 

Ar vien iecienītākas kļūst dāvanas, kuras agrāk nemaz nevarēja uzdāvināt – tās ir oriģinālas piedzīvojumu dāvanas. Dāvanu kartes ļauj jubilāru iepriecināt ar kādu foršu aktivitāti, kas ilgi paliks atmiņā un varbūt pat ļaus kaut ko izmēģināt pirmo reizi.

 

Meklējot dāvanas vīrietim, bieži vien ķeramies pie viena no diviem variantiem – praktiskas dāvanas vai oriģinālas piedzīvojumu dāvanas. Šoreiz apskatīsim otro variantu, jo mūsu piedāvājumā ir sakrājušies patiešām aizraujoši piedzīvojumi, ko var uzdāvināt šīs vasaras dzimšanas dienas gaviļniekam.

 

Raksts sastāv no 2 galvenajām sadaļām:

 

Piedzīvojums ir laba dāvana vīrietim dažādos svētkos – dzimšanas dienā, izlaidumā un it īpaši apaļā jubilejā. 

 

 

Kāpēc piedzīvojums ir laba dāvana vīrietim

Ar piedzīvojuma dāvanu mēs apzīmējam kādu interesantu aktivitāti, kas ļaus tās saņēmējam labi pavadīt laiku. Vislabākajā gadījumā – izmēģināt kaut ko neparastu un gūt sajūsmas pilnas emocijas. Ir vairāki iemesli, kāpēc šīs dāvanas veids tiek izvēlēts ar vien vairāk.

 

Neaizmirstamas atmiņas

Piedzīvojumu dāvanas galvenokārt sniedz neaizmirstamas atmiņas un emocijas. Tās ir dāvanas, kas jubilāram ļaus piedzīvot kaut ko interesantu.  Atšķirībā no materiālām lietām, kas laika gaitā var zaudēt savu šarmu, piedzīvojumi rada paliekošas atmiņas un stāstus, ar kuriem pēc tam dalīties.

 

Bieži vien piedzīvojumi tiek iecienīti arī tāpēc, ka tie ļauj cilvēkiem izrauties no ikdienas rutīnas un izmēģināt ko jaunu un aizraujošu. Varbūt brauciens ar ūdens močiem vai lidojums ar paraplānu ir aktivitātes, ko vienmēr ir gribējies izmēģināt, bet tie nekad nav bijuši ‘’pa ceļam’’. Tad nu dāvana ir īstais brīdis, kad beidzot šīs aktivitātes izmēģināt ar mērķi!

 

Labi un veselīgi pavadīts laiks

Daudzi piedzīvojumi ir cieši saistīti ar kvalitatīvi pavadītu laiku kopā – ar draugiem, ģimeni vai arī otro pusīti. Līdz ar to, dāvinot piedzīvojumu, rodas iespēja arī kopīgi pavadītam laikam spēlējot peintbolu vai braucot ar ūdens močiem. Labi pavadīts laiks ir garantēts!

 

Vēl viens iemesls ir veselības uzlabošana, jo vairums piedzīvojumu ir aktīvās atpūtas dāvanas. Un piedzīvojumi bieži vien iekļauj skriešanu, braukšanu, rāpšanos, airēšanos utt.  Iesaistīšanās šajās aktivitātēs var uzlabot fizisko sagatavotību un vispārējo labsajūtu, kas ir viens vienīgs bonuss.

 

Dabai draudzīga dāvana

Un noslēgumā vēlamies izcelt arī to, ka jebkura no mūsu dāvanu kartēm galu galā ir dabai draudzīga dāvana. Atšķirībā no mantu dāvināšanas, kas diemžēl var izrādīties liekas, piedzīvojumiem nav fiziskas formas. Tās ir pieredzes, kas jebkurā gadījumā tiks izmantotas!

 

Tāpēc, izvēloties šādu dāvanu, tu jubilāram sniegsi iespēju izmēģināt kādu foršu aktivitāti tā vietā, lai apaugtu ar mantām. Mēs visi kādreiz esam saņēmuši dāvanas, kas tikušas novietotas plauktiņā un aizmirstas. Ja vīrietim pasniegtā dāvana nav izrādījusies praktiska, tad lai nākošā labāk ir aizraujoša un piedzīvojumiem pilna!

 

 

Oriģinālas piedzīvojumu dāvanas vīrietim

Domājot par to, kas ir oriģinālākās un interesantākās piedzīvojumu dāvanas vīrietim, apkopojām dažādus ūdens sportus, lidojumus un jautras komandas spēles. 

 

Piedzīvojums ar SUP dēli vai laivu 

sup laivošanas piedzīvojumsPirmais aktīvās atpūtas piedāvājums ir iespēja doties piedzīvojumā pa kādu no Latvijas upēm pēc izvēles ar SUP dēļiem vai laivām. Tiek dota iespēja izvēlēties arī upi, jo Advaita Adventures piedzīvojumi piedāvā dažādus maršrutus. To dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties pats.

 

Šis SUP vai laivošanas piedzīvojums ir paredzēts divām personām, tāpēc tā varētu būt laba dāvana vīrietim un viņa mīļotajai dāmai. 

 

 

Par tehniskajām lietām nav jāsatraucas, jo piedzīvojums uz ūdens norisināsies zinoša un atsaucīga gida vadībā. Arī drošības instrukcijas un citas detaļas tiks izrunātas pirms došanās uz ūdens. Lielisks piedzīvojums siltai vasaras dienai!

 

Modernākā peintbola ballīte

peintbola ballītePeintbols bez šaubām ir viena no populārākajām aktīvās atpūtas spēlēm, ko var spēlēt draugu lokā. Tāpēc modernākā peintbola ballīte ir lieliska dāvana vīrietim, kas grib kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt dienu draugu lokā. 

 

Šo piedāvājumu nodrošina PB telpa – peintbola centrs, kas atlauj izvēlēties, kur spēlēt peintbolu – plašajā Juglas iekštelpu parkā vai Zaķusalas āra atpūtas parkā. Spēles laiks ir viena stunda, katrs dalībnieks būs ekipēts ar ekonomisko markeri, kas šauj 7 bumbas sekundē.

 

Lodīšu skaits ir neierobežots, turklāt PB telpas komanda ir tik forša, ka, ja dalībniekiem ir vēlme, ļauj bez maksas turpināt spēli vēl vienu stundu. Dāvanu karte piedzīvojumam ir derīga visu gadu.

 

Trakais OFF ROAD piedzīvojums ar 4x4 džipu

off road džipa piedzīvojumsVīrietim, kam patīk asas izjūtas un adrenalīns, patiks off road džipa piedzīvojums. Arī šis ir Advaita Adventures komandas piedāvājums, kas vīrietim ļaus kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt laiku. Līdzi viņš varēs ņemt vēl 2 cilvēkus, kas ir tik pat lieli adrenalīna ķērāji kā viņš.

 

Šis brauciens notiks pierīgas mežu off road trasēs, kas ir speciāli veidotas, lai tajās ar džipu varētu kārtīgi iztrakoties.

 

Šī piedzīvojuma ilgums ir 1 stunda, līdzi jubilāram un viņa līdzi paņemtajiem draugiem džipa vadība būs gida ziņā.

 

Piedāvājumu var pagarināt uz 2 stundu ilgu braucienu, klāt atsevišķi vēl nedaudz piemaksājot. Braucieni notiek visa gada garumā, tāpēc būs pieejami jebkuram jubilāram.

 

Ekstrēms lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplānuTiem, kam nav bail no augstuma, aizraujoša dāvana būs lidojums ar paraplānu. Tas notiek kopā ar pieredzējušu instruktoru, līdz pat 450m augstumā virs zemes. Piedāvājums ir aktuāls Rīgā un Jēkabpilī.

 

Tā ir fantastiska iespēja apskatīt pilsētu no putna lidojuma skatupunkta. Ja ar parastu, mierīgu lidojumu pāri pilsetai nav gana, tad var izvēlēties arī ekstrēmāku pieeju. Lidojumu ar paraplānu var izvēlēties arī ar akrobātiskiem trikiem gaisā. Tad šis pavisam noteikti būs ekstrēms piedzīvojums, ko atcerēties!

 

Šīs dāvanas komplektā nāk arī iespēja visu lidojumu iemūžināt foto un video failos. Tā, lai lidojums ne tikai paliek pašam atmiņā, bet to var parādīt arī saviem draugiem un ģimenei!

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonuJau mierīgāks piedzīvojums būs lidojums ar gaisa balonu, ko vīrietim var uzdāvināt īpašos svētkos. Dāvana ir ekskluzīva un ne lēta, tāpēc tā būs piemērota īpaša dzīves notikuma svinēšanai. 

 

Lidojums ar gaisa balonu ir bezgala skaista pieredze, kas dāvanas saņēmējam ļaus apskatīt mūsu pašu Latvijas skaisto dabu no vairāku simtu metru augstuma. Lidojums ir pieejams tādās pilsētās kā Cēsis, Jelgava, Jēkabpils, Kuldīga, Sigulda, Talsi un Tukums.

 

Jāpiebilst, ka lidojums norisināsies nelielā grupā. Ja tiek meklēta dāvana pārim, tad laba izvēle būs lidojums ar gaisa balonu diviem. Lidojums joprojām norisināsies nelielā grupā, taču līdzi būs arī mīļotais cilvēks. Lidojumi tiek organizēti visa gada garumā.

 

Izbrauciens ar jaunās paaudzes balansa dēli

sBalance dēlis

Īss atpūtas mirklis mierīgā braucienā ir reizēm viss, kas ir nepieciešams, lai vīrietis sasniegtu pilnīgu harmoniju. Brauciens ar jaunās paaudzes balansa dēli dos iespēju izbaudīt patīkamo brīdi kopā ar saviem tuvākajiem un draugiem, dodoties izbruacienā pa mežu, pilsētu vai gar pašu jūru.

Balansa dēlis ir unikāls ar savu spēju pielāgoties braucēja ķermeņa līdzsvaram. Tas spēj reaģēt uz ķermeņa kustībām, līdzsvarojot ķermeņa svaru vēlamajā braukšanas virzienā.

 

 

Latgolys šmakovkys degustācija un ekskursija

latgales šmakovksas degustācijaViens no mūsu interesantakajiem dāvanu piedāvājumiem ir Latgales šmakovkas degustācija, kas paredzēta 1-4 cilvēkiem. Šīs Latgales ekskursijas laikā varēs uzzināt, kā Malnavā top īsts stiprais, tradicionālais latgaliešu alkoholiskais dzēriens no dabīgiem produktiem. Protams, to varēs arī nogaršot.

 

Papildus tam būs noorganizēta arī vesela ekskursija, sākot ar muzeja apmeklējumu līdz pat Malnavas muižas parka apskatei. Tur arī varēs atrast apslēptos Hitlera bunkurus.

 

Šmakovka ir kļuvusi par sava veida Latgales atpazīstamības zīmi un neatņemamu kulinārā mantojuma sastāvdaļu. Arī bunkuru meklēšana ir aizraujošs piedzīvojums, par ko noteikti būs sajūsmā vīrieši. Šis ir lielisks piedzīvojums visai dienai!

 

Ūdens moču braucieni 20 min ilgumā

ūdensmoču brauciens ķīšezerāViena no aktīvās atpūtas neatņemamām sastāvdaļām ir atpūta uz ūdens. Mūsu dāvanu piedāvājumā ir daudzi dažādi ūdenssporta piedzīvojumi, taču ūdens moču brauciens ir viens no mūsu pašu favorītiem.

 

Šis konkrētais piedāvājums ir Ķīšezerā, tas ir paredzēts vienam cilvēkam izbraukāties 20 minūšu garumā. Tā kā Ķīšezers ir ļoti plašs, tad tas sniedz pietiekami lielu laukumu, lai kārtīgi iztrakotos un labi pavadītu laiku.

 

 

Piedāvājumu organizē Richard Windsurfing Club, kura piedāvājumā ir arī dažādi citi ūdens atpūtas veidi – vindsērfings, piepūšamie ūdens pūšļi, supošana un ne tikai.

 

Aktīvais kvests padomju laika bunkurā

kvests padomju bunkurāKvests ir ļoti interesants veids, kā pavadīt brīvo laiku. Parasti kvestu mērķis ir tikt ārā no telpas, sekojot līdzi norādēm un risinot mīklas. Šis piedāvājums ir līdzīgs, taču tematiski iekārtotas telpas vietā ir padomju laika bunkurs.

 

Šis aktīvais un arī nedaudz ekstrēmais kvests padomju laika bunkurā būs piedzīvojums, ko atcerēties. Tas ne tikai norisināsies zem zemes, bet tā laikā nāksies arī aizstāvēties. Mēs esam ieintriģēti, un tu?

 

 

Pārējie kvesta nosacījumi ir diezgan ierasti – spēles laiks ir 1 stunda, dalībnieku skaits ir līdz 4 personām vienā grupā. Joprojām būs jāseko līdzi norādēm un jācenšas tikt ārā. Tikai šoreiz – tikt ārā burtiski, no bunkura, turklāt ar ekstrēmiem pārsteigumiem pa ceļam.

 

Pro autosacīkšu simulatora brauciens

virtuālā realitāte brauciensVirtuālā realitāte uzņem ar vien jaunus apgriezienus un šobrīd ir populārāka kā jebkad iepriekš. VR Gaming komanda piedāvā izmēģināt virtuālo realitāti un reizē sajust ekstrēmas emocijas. Pro autosacīkšu simulatora brauciens ir viens no piemēriem, kas to apstiprina.

 

Šis būs brauciens ar PRO autosacīkšu simulatoru, kas ir aprīkots ar speciālu kustīgo platformu, kura imitē īsta auto kustības, "Sparko" autosacīkšu krēslu, drošības jostām un jaunākās paaudzes HTC Vive PRO VR brillēm.

 

Vienkāršāk izsakoties, vīrietim būs iespēja sajusties kā īstenam auto sacīkšu dalībniekam. Aizrautīgi pavadīts laiks ir garantēts!

 

Cerams, ka kāda no šīm idejām būs labi piemērota arī tavam jubilāram!

 

Vairāk dažādu dāvanu idejas atradīsi mūsu kataloga sadaļā Dāvanas vīrietim. Tur būs ne tikai vēl plašāks piedzīvojuma dāvanu klāsts, bet arī praktiskas dāvanas, dāvanu kartes vīrieša hobijam un ne tikai!

 

dāvanu karte hobijam

 

 

Lai izdodas iepriecināt svētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu