Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā

09.03.2019

Kā izvēlēties dāvanas vīrietim dzimšanas dienā?

Domājot par to, kas būs labākās dāvanas vīrietim dzimšanas dienā, svarīgi ir izprast viņa vēlmes. Katram skaidrs, ka dzimšanas dienā jebkurš jubilārs, lai arī ne vienmēr pats to atzīst, vēlas justies īpaši lutināts un lolots. Liec dzimšanas dienas jubilāram sajusties novērtētam un mīlētam ar lieliskas dāvanas palīdzību. Taču ja neesi īsti pārliecināts, kā to panākt, FromMe komanda ir sagatavojusi ne vien lieliskas dāvanu idejas, bet arī pāris noderīgus padomus. Ja tomēr gribēji ieraudzīt dāvanu katalogu ar garu sarakstu ar dāvanām, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā, dodies uz FromMe sadaļu Dāvanas vīrietim.  

Saites uz satura blokiem šajā rakstā:

 

Padomi meklējot dāvanu

Interesanta dāvana vīrietim

Galvenais, kas jāņem vērā, meklējot dāvanu vīrietim dzimšanas dienā, ir lai tā jubilāram sniedz patiesu prieku. Tas būtībā nozīmē - lai dāvana nav garlaicīga un paredzama. Dāvanas izvēlei jābūt tādai, kas vīrieti iepriecinās, taču arī nezaudēs oriģinalitāti. Dāvanu ir vēlams balstīt uz vīrieša personību un viņa interesēm. Tas nodrošinās to, ka dāvana ir personiska - tāda, kas mazliet pabaro katra mazo vai lielo ego un liek sajusties īpašam.

Sasaistīt dāvanu ar viņa hobiju

Katram vīrietim ir kāds hobijs, un tas viņam ir svarīgs un neizsīkstošs tēriņu iemesls. Ja zini viņa aizraušanos, tad ar hobiju saistīta dāvana vienmēr būs lieliska dāvanas izvēle. Ja nezini apdāvināmā vīrieša hobiju, tad ielūkojies viņa sociālo tīklu profilos - varbūt kādā no tiem atradīsi bildes, kas liecina par to, kā viņam vislabāk patīk pavadīt laiku, un varbūt pamanīsi, vai tā ir makšķerēšana, skriešana, velo, galda spēles vai kas cits. Tavai ērtībai, arī dāvanu karšu platformā FromMe.lv ir pieejami dažādi ar hobijiem saistīti filtri, kas palīdzēs ātrāk atrast piemērotas dāvana - ieskaties Dāvanu kartes sportam un hobijam.

Dāvanu izvēle, ieklausoties

Ja nu sociālo tīklu izpēte nav iespējama un par vīrieša hobijiem neesi pārliecināts, tad centies iedomāties, kas piestāvētu viņa ikdienas gaitām. Varbūt viņš ir ieminējies, ka gribētu jaunu pulksteni vai sporta apavus. Iespējams, viņš ir runājis par to, ka vajadzētu dzert mazāk kafijas, tad īpaša zaļo tēju izlase būtu piemērota dāvana, kas izrāda rūpes. Lai izvēlētos piemērotāko dāvanu vīrietim dzimšanas dienā, svarīgi ir viņā ieklausīties tad, kad vīrietis ieminas par to, kas viņam ir iepaticies vai ko viņš vēlas iegādāties. Tādā veidā tu viņu pārsteigsi ar dāvanu, ko viņš visvairāk ir vēlējies.
 

Ja tomēr dāvanu idejas neraisās, piedāvājam ielūkoties FromMe sagatavotajos dāvanu sarakstos. Dāvanas ir sagrupētas idejiskos blokos, kas sniedz dažādas sajūtas, kuras Jūs varētu gribēt pasniegt kā dāvanu vīrietim dzimšanas dienā. 

 

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Met pie malas garlaicīgu un paredzamu dāvanu idejas, jo ir laiks pārsteigt vīrieti ar ko jaunu. Oriģinālas dāvanas ir kas neparasts un jaunu emociju raisošs. Šajā raksta sadaļā apkopoti FromMe.lv piedāvājumi, kas dāvanas saņēmējam varētu šķist kā oriģināla dāvana, jo tā sniegtu jaunu pieredzi, asas izjūtas vai ļautu piedzīvot emocijas, ko vēl ilgi atcerēties.

 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kurā tiek piedāvāta iespēja ik vienam izbaudīt lidojumam līdzīgu pieredzi pilota krēslā. Būs iespēja gan pacelties, gan veikt manevrus gaisā, gan nolaisties atpakaļ lidostā. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir origināla dāvana, kas noteikti iepriecinās dāvanas saņēmēju. Lidojums notiek vienu stundu un mēs garantējam, ka šis būs jaunu emociju un prieka piepildīts laiks.
 

SUP piedzīvojums - saullēkts purvā

SUP Adventures Fromme

Šis ir viens no SUP Adventures lieliskajiem piedzīvojumu piedāvājumiem, kas noteikti paliks atmiņā. Ar nelielu piespiešanos doties uz purvu agrā rīta agrumā un uz SUP dēļa doties purvā miglas piepildītā mistiskajā valstībā, kas saullēkta mirklī izskatās īpaši valdzinoša. Maģiskais SUP Adventures dāvanu karte ir piedzīvojums, kas neatstāj vienaldzīgus.


 

Kvesti jeb izlaušanās spēles

Ja dāvanas saņēmējs ir zinātkārs un labprāt risina mīklas, tad, iespējams, viņam piemērota dāvana ir piedalīšanās kādā izlaušanās spēlē. Kvesti ir noorganizēti tā, lai spēles dalībnieki varētu iesjusties dažādos tēlos un pieredzēt visneiedomājamākās situācijas, kurām jāatrod risinājumi. Jautrība draugu vai ģimenes lokā ir garantēta. Ieskaties FromMe kategorijā Kvesti jeb izlaušanās spēles dāvanu kartes un atrodi dāvanas saņēmējam atbilstošāko kvestu.
 

Latgolys šmakovkys dāvanu karte

Šmakovka kļuvusi par sava veida Latgales atpazīstamības zīmi un neatņemamu kulinārā mantojuma sastāvdaļu. Uzdāvini vīrietim iespēju izrauties no ikdienas ar Latgolys šmakovkys dāvanu karti. Brauciena laikā vīrietis varēs piedalīties degustācijā, apmeklētMalnavas muižas parku un apskatīt Hitlera apslēptos bunkurus.

 

Ekskursija „Alus ceļš“

Alus ir trešais populārākais dzēriens pasaulē, tūlīt aiz ūdens un tējas. Uzdāvini iespēju vīrietim apmeklēt alus darītavu un nobaudīt gardu miestiņu jautrā kompānijā ar Ekskursiju ‘’Alus ceļš’’. Tās laikā vīrietim būs iespēja apmeklēt trīs alus bārus un degustēt deviņas dažādas alus šķirnes, kā arī apmeklēt alus darītavu, kur iepazīties ar alus gatavošanas noslēpumiem.

 

Citu līdzīgu dāvanu piedāvājumu meklējumos dodies uz FromMe izveidoto dāvanu kategoriju Oriģinālas dāvanas

 

Aktīvas dāvanas vīrietim

Aktīvam un piedzīvojumu kāram vīrietim vislabākā dāvana dzimšanas dienā būs kāds adrenalīnu raisošs piedzīvojums, kas uz mirkli liks apkārtējai pasaulei pazust. Esam atlasījuši dažādas dāvanas dzimšanas dienā vīrietim, kas būs interesantas un aizraujošas dāvanas vīrietim. Tās lieliski noderēs arī tiem, kas vēlas pamēģināt ko jaunu un, iespējams, izbaudīt nebijušas sajūtas. 

 

Atceries, ka dāvanas izvēlē jāņem vērā sezonalitāte. Ja izvēlēsies dāvināt ūdens motocikla nomu, kad ārā uzsnidzis pirmais sniegs, dāvanas saņēmējam būs ilgi jāgaida, līdz varēs izmantot dāvanu. Labāk izvēlēties dāvanu, ko var izmantot pēc iespējas drīzāk. 

 

Lidojums ar deltaplānu no ūdens

Ja vīrietim, kam meklē dzimšanas dienas dāvanu, patīk atrasties augstumā, tad Lidojums ar deltaplānu ir lieliska dāvana. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izbaudīt 20 minūšu ilgu lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas (divatā ar pilotu), baudot neaizmirstamus skatus un iegūtās atmiņas piefiksējot fotogrāfijās un video.

 

 

Ūdens motocikla noma 

Dāvana, ko var izbaudīt svaigā gaisā ārpus iekštelpām vienmēr ir laba ideja, it īpaši ja tā apvienota ar labu laiku, ātrumu, kas liek sirdij pukstēt straujāk un ūdens šļakatām, kas atžirbina. Uzdāvini vīrietim Braucienu ar ūdens motociklu un sniedz sajūtas, kas izraus no ikdienas steigas un ierastās rutīnas.

 

 

Ziemas vindsērfinga apmācības 

Interesanta dāvana vīrietim, kas vēlas apgūt ko jaunu, ir Ziemas vindsērfinga apmācības. Ziemas vindsērfings ir labs veids, kā viegli iemācīties pamatprincipus burāšanai ar vējdēli vasarā. Vienīgā atšķirība ir ledusdēlis, kas tiek lietots vējdēļa vietā. Šī pavisam noteikti būs oriģināla dāvana, kas liks vīrietim pamēģināt ko jaunu.

 

Lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli ir dāvana, kas sniegs neaizmirstamas sajūtas, jo tā piedāvā lidojumu virs ūdens 12 metru augstumā. Turbīndēlis sniedz iespēju lidināties virs ūdens virsmas, ienirt ūdens dzelmē un tad izšauties no ūdens kā raķetei. Lidojums ar turbīndēli garantē adrenalīna devu ikvienam, aktīvam vīrietim šī būs īpaši piemērota dāvana!Lāzertaga spēle ar sporta versijas ieročiem 

Moderna aktīvā atpūta ir Lāzertaga spēle ar sporta versijas ieročiem. Pamestā Siguldas kazarma, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus, kam papildus jāveic kontroles punktu meklēšana, karoga iegūšana un ķīlnieku atbrīvošana. Dāvanas piedāvājums paredzēts 6 personām, tāpēc dāvanas saņēmējs varēs izbaudīt dāvanu ar saviem draugiem un izvēlēties spēļu komplektu, kas vislabāk atbilst to prasmēm.


Kvadracikli 2 personām atpūtas parkā Leiputrija

Atpūtas parks Leiputrija piedāvā izbaudīt atraktīvu ekskursiju kvadracikla mugurā. Kvadracikli ir īstā izvēle, kas nepievils nekur - pāri kalniem un lejām, pa dažādiem ceļiem un neceļiem. Brauciens ar kvadracikliem ir lieliska dzimšanas dienas dāvana vīrietim - aktīvās atpūtas cienītājam. 

 
 
 

Izjādes ar zirgiem

Izjāde ar zirgu ir laba dāvana, ja vēlies dāvināt aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Jāšana ar zirgiem un zirgu staļļa apmeklējums ir apvienojams ar brīvdienu ceļojumu. Ieskaties FromMe dāvanu kategorijā Izjādes ar zirgiem dāvanu kartes un atrodi dāvanas saņēmējam piemēroto piedāvājumu. Ikvienam ir nepieciešams izbrauciens ārpus pilsētas, lai varētu nodoties nesteidzīgai atpūtai pie dabas. Šis piedāvājums ir lieliska iespēja atpūsties un izjust zirgu izstaroto miera auru.  

 

Drifta Halle dāvanu karte

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai kopā ar ģimeni un draugiem. Ikvienam ir iespēja izbaudīt kontrolētu sānslīdi bez iepriekšējas pieredzes vai īpašas sagatavošanās. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu. Drifta Halle dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk ātrums. Braucēji spēkus var pārbaudīt 2000 m² lielā iekštelpu trasē, kurā vienlaicīgi var sacensties līdz pat 10 braucējiem.


Aizraujošs brauciens ar elektrokartingiem

Brauciens ar kartingiem iekštelu trasē ir izklaide, kas sniedz īstas emocijas un azartu. Brauciens ar kartingiem dāvanu karte garantē krietnu adrenalīna devu. Ņemot vērā, ka šie ir elektrokartingi, to jauda ir regulējama, tādēļ tos var pielāgot katra braucēja vecumam un prasmēm.

 


Pulsometrs.lv - sporta un aktīvā dzīvesveida aprīkojums dāvanu karte

Šī ir labākā dāvana sporta un tehnoloģiju entuziastam. Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, lai varētu klientiem ieteikt vislabāko. Šo dāvanu novērtēs katrs, kurš mīl kustību. Ar Pulsometrs.lv dāvanu karti varēs iegādāties sporta viedpulksteņus ar dažādām funkijām, sprota uzturu, GoPro kameras un citus aksesuārus aktīvai dzīvei. 

 

 
 

Dāvanas hobijam

Dāvanu karte hobija lietām

Dāvana, kas piemērota vīrieša hobijam, vienmēr ir laba ideja. Ar hobiju saistīta dāvana ir lieliska dāvana vīram, jo viņš patiesi novērtēs to, ka atbalsti viņa aizraušanos un tajā pat laikā būs pateicīgs par iespēju iegādāties ko praktisku. Ja viņš nodarbojas ar kādu sporta veidu, makšķerē, mīl peldēties vai slēpot, izvēlies dāvanu karti, kas ļaus viņam iegādāties kādu jaunu aksesuāri šim hobijam. 

 

  

Šī būs lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā arī tad, ja zini, ka viņš vēlas uzsākt jaunu hobiju. Dzimšanas diena ir lielisks laiks, kad apņemties darīt ko jaunu un vēl nepieredzētu. Ja zināms vīrieša hobijs, atradīsi arī kādu ideju, kas ir atbilstoša dāvana kolēģim. Pārzinot vīrieša intereses, papildus informācija nav nepieciešama, jo ir skaidrs, ka dāvana būs izdevusies! Uzdāvini motivāciju un savu atbalstu, ielūkojoties FromMe izveidotajā sarakstā un atrodot vispiemērotāko dāvanu vīrietim dzimšanas dienā. 

 

Veikals medniekiem un makšķerniekiem ‘’Ieroči’’ dāvanu karte 

Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Uzdāvini vīrietim Veikala "Ieroči" dāvanu karti, jo kurš gan var labāk izvēlēties plašajā un specifiskajā preču klāstā, ja ne pats hobija īpašnieks? Lieliska alternatīva ir Salmo dāvanu karte, kas ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. 


 

4Speed - moto ekipējuma un rezerves daļu veikals dāvanu karte

4Speed moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana katram, kura īpašumā ir motocikls.Veikala 4Speed dāvanu karte ir piemērota, lai iegādātos tieši to, kas nepieciešams - moto apģērbu, rezerves daļas, aksesuārus, apmaksāt remontu vai nodot mtociklu glabāšanā nesezonā.  

XSports – sporta preču tirdzniecības veikala dāvanu karte

Ja vīrietis, kam vēlies atrast dāvanu, aktīvi nodarbojas ar sportu, tad varbūt viņam noderētu XSports veikala dāvanu karte. Veikalā var iegādāties kvalitatīvu sporta zīmolu izstrādājumus teju jebkuram aktīvās atpūtas veidam - preču klāstā ir viss nepieciešamais gan slēpotājiem ziemā, gan arī velo preces vasaras sezonai.  

Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāzes dāvanu karte

Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Papildus kalnu slēpošanas trasēm ir izveidota arī kameru sļūkšanas trase. Žagarkalna dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kam patīk kalnu slēpošana vai snovbords.

 


OSveikals - orientēšanās sporta veikala dāvanu karte

Lieliska dāvana vīrietim, kam patīk aktīvs dzīvesvieds - orientēšanās un taku skriešana - ir OSveikala dāvanu karte. Šajā veikalā vīrietis atradīs visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību - specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās sporta apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru.

 

Salmo - makšķernieku veikals

Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. Makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Salmo makšķernieku veikals dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tikai pats makšķernieks zina, ko gribētu iegādāties savam hobijam.

 

 

 

Praktiskas dāvanas vīrietim

Ja neesi pārliecināts par dāvanas izvēli un nevēlies riskēt, vienmēr drošs variants, ko izvēlēties, ir kāda no praktiskajām dāvanu kartēm. Tā ir lieliska dāvana vīrietim, ko pats jubilārs novērtēs un ar prieku pieņems.

 

Ar praktisku dāvanu vīrietim nav iespējams nošaut greizi, jo dāvana noteikti tiks izmantota un novērtēta. Vai nu tā ir dāvanu karte mašīnas remontam vai pulēšanai, aksesuāru iegādei, vai kursiem un apmācībām, jebkas praktisks būs lieliska izvēle! Meklē idejas dāvanām vīrietim zemāk izveidotajā sarakstā. 

Mājai un Dārzam dāvanu karte

Ja meklē praktisku dāvanu vīrietim, izvēlies veikala Mājai un Dārzam dāvanu karti. Veikali atrodas visā Latvijā, un ikviens tajos atradīs sev meklēto - preces mājokļa iekārtošanai, būvmateriālus, dažādas dekorācijas un augus. Šī būs lieliska dāvana vīram un citiem ģimenes vīriešiem, kuri vienmēr vēlas papildināt savu instrumentu klāstu. 

 

Sportland dāvanu karte

Sportland veikalu tīkls piedāvā pasaulē pazīstamu un kvalitatīvu sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un sporta inventāra produkciju. Veikala Sportland dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, kas novērtē tādas vadošo zīmolu preces kā Nike, Adidas, Timberland, Helly Hansen, O’Neill, Roxy, Converse, The North Face u.c.


 

Auto servisa Oranž Garaž dāvanu karte

Oranžā – tā ir dzīvības, saprāta, pozitīvas attieksmes, draudzīguma un radošuma krāsa. Autocentra Oranž Garaž darbības nozares ir auto remonts, auto rezervju daļu tirgošana, riepu maiņa un to remonts, kā arī vieglo automašīnu noma. Ja meklē dāvanu vīrietim, kas ir mašīnu entuziasts, tad Oranž Garaž dāvanu karte būs piemērota dāvana.

 

Komforts – santehnikas un apkures tehnikas veikals dāvanu karte

Veikala Komforts galvenais darbības virziens ir sanitārās un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā. Komforts dāvanu karte ir praktiska dāvana vīrietim, kas tiks izmantota lietderīgi. 


 

Pierre Cardin - apģērbu veikals dāvanu karte

PierreCardin Fromme

Pierre Cardin ir veikals, kur pārdot vīriešu biznesa klases apģērbus un aksesuārus pašpārliecinātiem un veiksmīgiem biznesa cilvēkiem. Pierre Cardin dāvanu karte ir piemērota dāvana vīram, priekšniekam, kolēģim, tētim – vīrietim, kuram nozīmīga sava ārējā tēla veidošana.

 

 

Dažādi kursi un mācības

Noteikti noderīga, bet, iespējams, negaidīta dāvana vīrietim dzimšanas dienā ir Apmācības un kursi dāvanu karte. Uzdāvini viņam iespēju apgūt kādu jaunu prasmi un iemācīties ko lietderīgu, izvēloties no FromMe plašā apmācību piedāvājuma klāsta - niršanas apmācības, kaligrāfijas un gleznošanas nodarbības, pašaizsardzības nodarbības, valodu kursi un vēl!

 

 

 

 

Romantiska atpūta divatā

Atpūta ir nepieciešama ikvienam, taču bieži vien ieraujam sevi ikdienas steigā un par atpūtu neatļaujamies pat iedomāties. Tieši tāpēc ar relaksējošu atpūtu saistīta dāvana ir labākā dāvana vīrietim dzimšanas dienā. Ar dāvanu, kas sniedz atpūtu, Tu atgādini, ka ir gana strādāts un laiks atpūsties. 

 

Uzdāvini vīrietim dāvanu, kas ļaus izbaudīt īstu atpūtu. Relaksējoša atpūta ir veids, kā izrādīt rūpes pret vīrieti, īpaši savu otro pusīti - tāpēc esam sagatavojuši relaksējošu dāvanu sarakstu ar piedāvājumiem, kas būs lieliska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Vīrietis to noteikti novērtēs un būs priecīgs par iespēju izrauties no rutīnas un ikdienas steigas. 

 

Alus masāža vīrietim Elizabetes SPA

Sniedz vīrietim vēl nebijušas sajūtas ar stundu garu Alus masāžu Elizabetes SPA. Alus masāžas laikā ķermenis tiek piesātināts ar neaizvietojamām aminoskābēm un citām veselībai un labsajūtai nepieciešamām vielām, savukārt gars – ar enerģiju un dzīvesprieku. Dzimšanas diena ir labākais mirklis, lai pabarotu, atveseļotu un iepriecinātu ķermeni.

 

Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA 2 personām

Hotel Jurmala SPA

Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA ir lieliska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Piedāvājums ar atpūtu Wellness Oasis baseinu kompleksā, paiga gar jūru vakarā un nakšņošanu uzlabotās klases numurā nodrošinās romantisku atpūtu. Atpūtas komplekss piedāvā silto un auksto baseinu, divu veidu pirtis, trenežieru zāli, silto SPA baseinu zem klajas debess. Skaistas brīvdienas Jūrmalā būs garantētas.

 

TexMex Republic restorāns dāvanu karte

Tex-Mex ir patīkama atpūtas vieta, kuras omulīgajā gaisotnē var nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem. Ja dzimšanas dienas jubilāram patīk eksperimentēt un nogaršot jaunus ēdienus, tad TexMex restorāna dāvanu karte ir piemērota dāvana. 


 

Vakariņas Bellevue Park Hotel Riga restorānā divām personām

Vakariņas ar mīļoto cilvēku ir lieliska dāvana vīrietim, kurš rūpējas par savām attiecībām un labprāt savu dzimšanas dienu pavadītu ar savu otro pusīti. Vakariņas Bellevue Park Hotel Riga restorānā ir iespēja pārim doties romantiskās vakariņās un izbaudīt izsmalcinātu maltīti. 

Fugu Sushi - suši piegāde dāvanu karte

Ja tomēr svētku vakaru kārojās pavadīt ar savu otro pusīti mājās, Fugu Sushi dāvanu karte ir lielisks papildinājums romantiskam vakaram. Pavadi vakaru ar mīļoto vīrieti un izbaudiet viens otra sabiedrību, skatoties filmas un ēdot gardos Fugu Sushi piedāvājumā esošos ēdienus. 


 

Romantiska atpūta SPA Hotel Ezeri Siguldā, 2 personām

Atpūta diviem Siguldā, viesnīcā un SPA kompleksā Ezeri ir romantiska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā piedāvājumā ietilpst saunas, turku pirts, baseinu un burbuļvannu apmeklējums diviem, nakšņošana SPA viesnīcā Ezeri Siguldā standarta numurā un gardas brokastis viesnīcas restorānā.
 

 Restorāns FERMA dāvanu karte

Vēl viena lieliska dāvanu ideja ir Restorāns FERMA dāvanu karte, jo katrs FERMA apciemojums ir kā izglītojošs un gastronomisks piedzīvojums. Uzdāvini vīrietim iespēju ar mīļoto izbaudīt Latvijas zemes spēku, kas iemiesots ik ēdienā. FERMAS viesi var baudīt arī plašu izmeklētu vīnu klāstu, kas ļauj pārsteigt pat izsmalcinātus vīna pazinējus.

 

Kafejnīcas ‘’Mierā’’ laiskās brokastis diviem

Mājīgā kafejnīca Mierā ir vieta, kur valda romantika un miers. Šeit aukstā dienā iespējams atrast siltumu un steidzīgā stundā lēni baudīt kapučino, bet brīvdienās – laiskas pankūku brokastis.  Uzdāvini vīrietim jauku randiņu Kafejnīcas ‘’Mierā’’ brokastis diviem, kas būs lielisks sākums visai dienai.

 


 

 

 

Arī vīrietim jāizskatās labi

Arī vīriešiem patīk tikt lutinātiem SPA, izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu un rūpēties par savu ārējo izskatu. Tāpēc piedāvājam atrisināt Tavu jautājumu par to, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā ar FromMe īpaši izmeklētām dāvanu kartēm.  

Uzdāvini vīrietim iespēju parūpēties par sevi un tikt pie jauna aksesuāra, matu vai bārdas griezuma, uzvalka vai pat tetovējuma. Izvēle ir Tavās rokās!
 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Uzdāvini vīrietim patiesu un tradicionālu barber shop apmeklējumu ar Knockout Barber Shop dāvanu karti. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.Tattoo-Imanta – tetovēšanas salons dāvanu karte

Tetovēšanas salons Tattoo-Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā. Ja dzimšanas dienas jubilāram patīk tetovējumi un viņš gribētu ar to papildināt savu tēlu, uzdāvini vīrietim Tattoo-Imanta dāvanu karti un ļauj vīrietim izcelt savu individualitāti ar jaunu, stilīgu tetovējumu
Pedikīrs īstam džentelmenim ar SPA procedūru pēdām 

Šī būs īpaši piemērota dāvana vīrietim, kuram patīk par sevi parūpēties. Arī vīrieši mūsdienu ikdienas steigā nedrīkst aizmirst par kvalitatīvu pedikīru. Procedūra ir rūpīga un relaksējoša, tāpēc iesakām izbaudīt piedāvājumu Pedikīrs ar SPA procedūru pēdām ikvienam vīrietim. 

 


Outlet Optika dāvanu karte

Optikas saloni Outlet optika ir vieta, kur plauktos gozējas pasaules slavenu modes dizaineru iepriekšējo gadu briļļu kolekcijas par klientiem ļoti draudzīgām cenām. Outlet Optika dāvanu karte ir ne vien praktiska dāvana, bet tā ir iespēja apmeklēt vietu, kur mode, krāsas, kvalitāte un zīmolu daudzveidība satiekas ar profesionalitāti.Ženēva – pulksteņu veikala dāvanu karte

Pulksteņu veikals Ženēva piedāvā daudzveidīgu pulksteņu kolekciju visām gaumēm. Pulkstenis ir svarīgs aksesuārs, kas kopējo izskatu padara elegantu un sakārtotu. Ženēva – dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana, kas patiks jebkuram vīrietim. Kvalitatīvs rokas pulkstenis uzreiz tiek pamanīts un novērtēts.


 

BRUN! ATELIER – kreklu individuāla šūšana dāvanu karte

Uzņēmums BRUN! ATELIER pēc individuāla pasūtījuma šuj kreklus, konsultējoties ar stilistu un drēbnieku, izvēloties no vairāk kā 200 Albini Group kolekcijas audumiem, piemeklējot piemērotāko apkaklītes, aproču veidus, kā arī citus dekoratīvos elementus augstvērtīgiem un klientam piemērotiem krekliem. Uzdāvini vīrietim iespēju iegādaties tieši viņam izveidotu kreklu ar BRUN! ATELIER – dāvanu kartes palīdzību.


Grieze -  frizētavas dāvanu karte

Grieze - frizētavas dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas ļaus vīrietim parūpēties par sevi. GRIEZE piedāvā visa veida frizieru pakalpojumus - matu griešanu, pīšanu, krāsošanu, rotāšanu, veidošanu un atveseļošanu. Tāpat iespējams iegūt friziera - stilista konsultāciju.

 

 

Vēl citas dāvanu idejas

Ceram, ka esam palīdzējuši ar piemērotākās dāvanas izvēli un tagad esi pārliecināts par to, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā. 

Ja tomēr neesi pavisam pārliecināts par to, kas ir labākā dāvana dzimšanas dienā vīram vai mīļotajam puisim, brālim vai draugam, priekšniekam vai kolēģim, tad ieskaties zemāk pievienotajās dāvanu kategorijās, kas izveidotas pēc dāvanas saņēmēja.
 

Dāvanas internetā

 

Citas līdzīgas idejas meklē FromMe.lv vīriešu dāvanu kolekcijās:
 

Dāvanas dzimšanas dienā vīrietim

Dāvana tētim dzimšanas dienā

Dāvana puisim dzimšanas dienā 

Dāvana vīram dzimšanas dienā

Dāvana brālim dzimšanas dienā

Dāvana draugam dzimšanas dienā

Dāvana priekšniekam dzimšanas dienā

Dāvana kolēģim dzimšanas dienā

 

Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu