Dāvana vīrietim dzimšanas dienā

12.09.2021

Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā

Domājot par to, kas ir labākā dāvana vīrietim dzimšanas dienā, svarīgi ir izprast viņa intereses un dzīvesveidu. Pētot no pieredzes, vīrieši visbiežāk sapņo par kādu interesantu aktivitāti, kas radīs prieku, vai arī kādu tiešām noderīgu lietu ikdienai.

 

Šajā rakstā apkopoti FromMe dāvanu ekspertu ieteikumi par to, kā atrast vispiemērotāko dāvanu, kā arī idejas, ko uzdāvināt vīrietim dzimšanas dienā. Daudzas no šīm idejām ir dāvanu kartes, kas sniegs vīrietim iespēju no veikala sortimenta izvēlēties kāroto lietu ar, viņaprāt, labākajiem tehniskajiem parametriem. 

 

Saites uz ideju katogrijām šajā rakstā:

 

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas vīrietim dzimšanas dienā! Šīs un citas dāvanu idejas vienuviet varēsi atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas vīrietim.

 

Padomi dāvanas meklēšanai

Esam apkopojuši dažus vērtīgus ieteikumus, ko ņemt vērā. Lasi, kādā virzienā domāt, lai atrastu labu un piemērotu dāvanu vīrietim dzimšanas dienā.

 

Interesanta dāvana vīrietim

Galvenais, kas jāņem vērā, ir lai dāvana jubilāram sniedz prieku. Tas nozīmē, lai dāvana nav garlaicīga un paredzama. Dāvanas izvēlei jābūt tādai, kas vīrieti iepriecinās un  nezaudēs oriģinalitāti.

 

Dāvanu ir vēlams balstīt uz vīrieša personību un viņa interesēm. Tas nodrošinās to, ka dāvana ir personiska – tāda, kas mazliet pabaro katra mazo vai lielo ego un liek sajusties īpašam.

 

Dāvanas internetā

 

Dāvana vīrieša hobijam

Katram vīrietim ir kāds hobijs, kas viņam ir svarīgs un neizsīkstošs tēriņu iemesls. Ja zini viņa aizraušanos, tad ar hobiju saistīta dāvana vienmēr būs lieliska dāvanas izvēle. Tā palīdzēs vīrieša hobiju pacelt nākošajā līmenī, kā arī izrādīs atbalstu pret vīrieša vaļasprieku. 

 

Ja nezini apdāvināmā vīrieša hobiju, tad ielūkojies viņa sociālo tīklu profilos. Reizēm tie mēdz pateikt daudz par cilvēku. Varbūt atradīsi bildes, kas liecina par to, kā viņam vislabāk patīk pavadīt laiku. Iespējams  pamanīsi, vai tā ir makšķerēšana, skriešana, velo, galda spēles vai kas cits.

 

Tavai ērtībai, FromMe.lv ir pieejami dažādi ar hobijiem saistīti filtri, kas palīdzēs ātrāk atrast piemērotas dāvanas – ieskaties Dāvanu kartes sportam un hobijam.

 

Dāvana vīrieša dzīvesveidam

Ja par vīrieša hobijiem neesi pārliecināts, tad centies iedomāties, kas piestāvētu viņa ikdienas gaitām. Varbūt viņš ir ieminējies, ka gribētu jaunu pulksteni vai sporta apavus. Iespējams, viņš ir runājis par to, ka vajadzētu dzert mazāk kafijas, tad īpaša zaļo tēju izlase būtu piemērota dāvana, kas izrāda rūpes.

 

Lai izvēlētos piemērotāko dāvanu vīrietim dzimšanas dienā, svarīgi ir viņā ieklausīties ikdienas sarunās. Viņš noteikti kādā brīdī ir izteicies par savu sapņu dāvanu. Tādā veidā tu viņu pārsteigsi ar dāvanu, ko viņš visvairāk ir vēlējies.

 

Ja tomēr dāvanu idejas neraisās, piedāvājam ielūkoties FromMe sagatavotajos dāvanu sarakstos. Dāvanas ir sagrupētas idejiskos blokos, kas sniedz dažādas sajūtas, kuras Jūs varētu gribēt pasniegt kā dāvanu vīrietim dzimšanas dienā.

 

 

Praktiskas dāvanas vīrietim

dāvanas praktiskam vīrietim

Ja neesi pārliecināts par dāvanas izvēli un nevēlies riskēt, vienmēr drošs variants ir kāda no praktiskajām dāvanu kartēm. Tā ir lieliska dāvana vīrietim, ko pats jubilārs novērtēs un ar prieku pieņems. 

 

Ar praktisku dāvanu vīrietim nav iespējams nošaut greizi, jo dāvana noteikti tiks izmantota un novērtēta. Atrodi praktiskas dāvanas vīrietim šajā zemāk izveidotajā sarakstā. 

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Dāvanu karte, kas no mūsu plašā piedāvājuma vislabāk iederas pie praktisko dāvanu saraksta, ir universālā FromMe karte. Tā ir izmantojama visā Latvijā pie vairāk kā 50 dažādiem FromMe partneru uzņēmumiem. Tie nodrošina ar iespēju dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties, kas labāk nepieciešams – praktiski pirkumi, atpūta, kursi, procedūras veselībai utt.

 

Interneta veikala dāvanu karte elektronikai un sportam

interneta veikals 707.lvInterneta veikala 707.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, jo šis interneta veikals piedāvā plašu preču klāstu no kā izvēlēties. Vīrietis noteikti spēs sev atrast kaut ko starp datortehniku un telefoniem, sadzīves tehniku, TV un audio ierīcēm, auto aprīkojuma, precēm sportam un skaistumam, veselībai utt. Prakstiski, noderīgi un patīkami!

 

Mājai un Dārzam dāvanu karte

mājai un dārzam

Ja meklē praktisku dāvanu vīrietim, izvēlies veikala Mājai un Dārzam dāvanu karti. Veikali atrodas visā Latvijā, un ikviens tajos atradīs sev meklēto - preces mājokļa iekārtošanai, būvmateriālus, dažādas dekorācijas un augus. Šī būs lieliska dāvana vīram un citiem ģimenes vīriešiem, kuri vienmēr vēlas papildināt savu instrumentu klāstu. 

 

Dāvanu karte darba instrumentiem un tehnikai

darba instrumenti

Īstam mājas saimniekam, kam vienmēr viss ir salabots, salīmēts un saskrūvēts, noteikti nekad nebūs par daudz darba rīku un instrumentu. Dāvanu karte Inserv.lv piedāvā izvēlēties no plaša instrumentu klāsta katrai nepieciešamībai: rokas instrumenti un darbarīki, elektro instrumenti un to piederumi, dārza tehnika, darba drošības apģērbi un aksesuāri.

 

Ūdens pudele, termokrūze vai termoss

ūdens pudele

Dāvanu karte udenspudele.lv ļaus vīrietim izvēlēties gaumei un ikdienas ritmam piemērotāko pudeli. Silto dzērienu cienītājiem interneta veikals UDENSPUDELE.LV piedāvā iegādāties arī termopudeles, termokrūzes un termosus. Par to, kāpēc tā ir laba dāvanas ideja, vairāk var izlasīt rakstā Dāvana vīrietim – ūdens pudele, termokrūze vai termoss.

 

Sporta preču lielveikala dāvanu karte

sportland

Sportland veikalu tīkls piedāvā pasaulē pazīstamu un kvalitatīvu sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un sporta inventāra produkciju. Veikala Sportland dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, kas novērtē tādas vadošo zīmolu preces kā Nike, Adidas, Timberland, Helly Hansen, O’Neill, Roxy, Converse, The North Face u.c. Sportland piedāvā preces visa vecuma vīriešiem. 

 

Dāvanu karte vingrošanai

vingrosev.lv dāvanu karte

Praktiska dāvanu karte, ar ko vīrietis varēs parūpēties par savu veselību, ir VingroSev.lv dāvanu karte. Tā ļaus vīrietim arī pašam izvēlēties, kā savu veselību uzlabot. Piedāvājumā ir iespēja vingrot, doties uz ārstnieciskajām masāžām vai, piemēram, aiziet uz konsultāciju pie fizioterapeita.

 

 

Auto servisa dāvanu karte

auto servisa dāvanu karte

Dāvanu karte autoservisā ir praktiska dāvana, kas noderēs autobraucējam. Dāvanu karti varēs izmantot kādam mazākam remontam, riepu maiņai vai daļēji segt kādas lielākas remonta izmaksas. FromMe piedāvājumā ir Oranž Garaž autoserviss Rīgas centrā, kā arī ERG Auto autocentru tīkls Rīgā. Ja viens autoserviss neapmierinās, dāvanu karti apmainīsim pret otru autoservisu.

 

Santehnikas veikala dāvanu karte

komforts santehnikas dāvanu karte

Veikala Komforts galvenais darbības virziens ir sanitārās un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā. Komforts dāvanu karte ir praktiska dāvana vīrietim, kas tiks izmantota lietderīgi. 

 

 

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Met pie malas garlaicīgu un paredzamu dāvanu idejas, jo ir laiks pārsteigt vīrieti ar ko jaunu. Oriģinālas dāvanas ir kas neparasts un jaunu emociju raisošs.

 

Šajā raksta sadaļā apkopoti FromMe.lv piedāvājumi, kas dāvanas saņēmējam varētu šķist kā oriģināla dāvana, jo tā sniegtu jaunu pieredzi, asas izjūtas vai ļautu piedzīvot emocijas, ko vēl ilgi atcerēties.

 

Lidojums ar deltaplānu no ūdens

Ja vēlies uzdāvināt kādas īpašas sajūtas, tad Lidojums ar deltaplānu ir lieliska dāvana. Tas nav lidojums ērtā lidmasīnā, kur mākoņus var vērot aiz loga. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izbaudīt 20 minūšu ilgu lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas (divatā ar pilotu), baudot neaizmirstamus skatus un iegūtās atmiņas piefiksējot fotogrāfijās un video. Šī dāvana sniegs neaprakstāmas sajūtas, kas lielākajai daļai viriešu liks izkāpt no komforta zonas.

SUP piedzīvojums – saullēkts purvā

SUP Adventures Fromme

Šis ir viens no SUP Adventures lieliskajiem piedzīvojumu piedāvājumiem, kas noteikti paliks atmiņā. Ar nelielu piespiešanos doties uz purvu agrā rīta agrumā un uz SUP dēļa doties purvā miglas piepildītā mistiskajā valstībā, kas saullēkta mirklī izskatās īpaši valdzinoša. Maģiskais SUP Adventures dāvanu karte ir piedzīvojums, kas neatstāj vienaldzīgus.

 

Tetovēšanas salona dāvanu karte

Ja dzimšanas dienas jubilāram patīk tetovējumi un viņš gribētu ar to papildināt savu tēlu, šī būs īstā dāvana. Tetovēšanas salons Tattoo-Imanta ir profesionāls tetovēšanas salons Rīgas centrā ar ļoti labām atsauksmēm.  Ar Tattoo-Imanta dāvanu karti dāvanas saņēmējs varēs apmaksāt jauna tetovējuma izveidošana vai jau esoša tetovējuma atjaunošanu.

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Uzdāvini vīrietim patiesu un tradicionālu barber shop apmeklējumu ar Knockout Barber Shop dāvanu karti. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu. Patiesi vīrišķīga dāvana.

 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kurā tiek piedāvāta iespēja ik vienam izbaudīt lidojumam līdzīgu pieredzi pilota krēslā. Būs iespēja gan pacelties, gan veikt manevrus gaisā, gan nolaisties atpakaļ lidostā. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir origināla dāvana, kas noteikti iepriecinās dāvanas saņēmēju. Lidojums notiek vienu stundu un mēs garantējam, ka šis būs jaunu emociju un prieka piepildīts laiks.

Kvesti jeb izlaušanās spēles

izlaušanās istaba dāvanu karte

Ja dāvanas saņēmējs ir zinātkārs un labprāt risina mīklas, tad viņam piemērotākā dāvana ir piedalīšanās kādā izlaušanās spēlē. Kvesti ir noorganizēti tā, lai spēles dalībnieki varētu iesjusties dažādos tēlos un pieredzēt visneiedomājamākās situācijas, kurām jāatrod risinājumi. Lai nebūtu jādomā par to, kuru kvestu izvēlēties, palīgā nāk Kvestu universālā dāvanu karte. Saņēmējs izvēlēsies kvestu pats no 5 dažādiem kvestu uzņēmumiem!

Latgolys šmakovkys dāvanu karte

Šmakovka kļuvusi par sava veida Latgales atpazīstamības zīmi un neatņemamu kulinārā mantojuma sastāvdaļu. Uzdāvini vīrietim iespēju izrauties no ikdienas ar Latgolys šmakovkys dāvanu karti. Brauciena laikā vīrietis varēs piedalīties degustācijā, apmeklēt Malnavas muižas parku un apskatīt Hitlera apslēptos bunkurus. Brīvdienas ar īpašu noskaņu.

 

Ēdienu piegādes dāvanu karte

Ja vīrietim garšo suši, tad Fugu Sushi dāvanu karte suši piegādei mājās būs ļoti laba dāvana. Dāvanas saņēmējs varēs pasūtīt suši savam dzimšanas dienas svētku vakariņām, pasūtīt īpašas pusdienas uz darbu, vai padarīt īpašas kādas pusdienas saulainā brīvdienā. Visai droša dāvanas izvēle suši cienītājam. Ja vīrietim garšo burgeri, iesakām iegādāties MUNCH Barbecue dāvanu karti, ko var izmantot pasūtot burgerus līdzņemšanai.

Ekskursija „Alus ceļš“

Alus ir trešais populārākais dzēriens pasaulē, tūlīt aiz ūdens un tējas. Uzdāvini iespēju vīrietim apmeklēt alus darītavu un nobaudīt gardu miestiņu jautrā kompānijā ar Ekskursiju ‘’Alus ceļš’’. Tās laikā vīrietim būs iespēja apmeklēt trīs alus bārus un degustēt deviņas dažādas alus šķirnes, kā arī apmeklēt alus darītavu, kur iepazīties ar alus gatavošanas noslēpumiem.

 

Šašlika piegāde uz mājām

gaļās piegāde

Augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegāde līdz pat namdurvīm ir lieliska dāvana vīrietim. Piedāvājumā 108 vienības ar dažādiem svaigas gaļas, žāvētas gaļas, desu, grillproduktu izstrādājumiem. Gaļas piegāde uz mājām ir lielisks variants, ko izvēlēties pirms kāda piknika vai vasaras šašlika sezonas atklāšanas.

 

 

Citu līdzīgu dāvanu piedāvājumu meklējumos dodies uz FromMe izveidoto dāvanu kategoriju Oriģinālas dāvanas.

 

 

Dāvanas saistītas ar hobiju

Dāvanu karte hobija lietām

 

Dāvana, kas piemērota vīrieša hobijam, vienmēr ir laba ideja. Ar hobiju saistīta dāvana ir lieliska dāvana vīram, jo viņš patiesi novērtēs to, ka atbalsti viņa aizraušanos un tajā pat laikā būs pateicīgs par iespēju iegādāties ko praktisku. Ja viņš nodarbojas ar kādu sporta veidu, makšķerē, mīl peldēties vai slēpot, izvēlies dāvanu karti, kas ļaus viņam iegādāties kādu jaunu aksesuāru šim hobijam. 

 

Šī būs lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā arī tad, ja zini, ka viņš vēlas uzsākt jaunu hobiju. Dzimšanas diena ir lielisks laiks, kad apņemties darīt ko jaunu un vēl nepieredzētu. Uzdāvini motivāciju un savu atbalstu.

 

Makšķernieku veikala SALMO dāvanu karte

Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. Makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Salmo makšķernieku veikals dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tikai pats makšķernieks zina, ko gribētu iegādāties savam hobijam.

 

Moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte

4Speed moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana katram, kura īpašumā ir motocikls. Katram motocikla īpašniekam ir saraksts ar lietām, ko nepieciešams iegādāties. Veikala 4Speed dāvanu karte ir piemērota, lai iegādātos tieši to, kas nepieciešams - moto apģērbu, rezerves daļas, aksesuārus, apmaksāt remontu vai nodot mtociklu glabāšanā nesezonā. 

 

Velo sporta preču veikala dāvanu karte

Ja vīrietis, kam vēlies atrast dāvanu, aktīvi nodarbojas ar sportu, tad varbūt viņam noderētu XSports veikala dāvanu karte. Veikalā var iegādāties kvalitatīvu sporta zīmolu izstrādājumus teju jebkuram aktīvās atpūtas veidam. Preču klāstā ir viss nepieciešamais gan slēpotājiem ziemā, gan arī velo preces vasaras sezonai no zīmoliem GIANT, Cannondale,  DYNASTAR, Atomic, Rollerblade u.c.

 

Dāvanu karte mednieku un makšķernieku veikalā 

Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Uzdāvini vīrietim Veikala "Ieroči" dāvanu karti, jo kurš gan var labāk izvēlēties plašajā un specifiskajā preču klāstā, ja ne pats hobija īpašnieks? Lieliska alternatīva ir Salmo dāvanu karte, kas ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. 

 

Dāvanu karte sporta pulkstenim un skriešanas sporta aksesuāriem

Šī ir labākā dāvana sporta un tehnoloģiju entuziastam. Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, lai varētu klientiem ieteikt vislabāko. Šo dāvanu novērtēs katrs, kurš mīl kustību. Ar Pulsometrs.lv dāvanu karti varēs iegādāties sporta viedpulksteņus ar dažādām funkijām, sprota uzturu, GoPro kameras un citus aksesuārus aktīvai dzīvei. 

 

Dāvanu karte aizraujošām galda spēlēm un ne tikai

spēles dāvanu karte games4you

Spēļu tirgotava Games4You ir lielākā spēļu galdu tirdzniecības vieta Latvijā. Games4You piedāvā visdažādāko sortimentu gan bērniem, gan pieaugušajiem: attīstošās spēles bērniem; burvju triki; konstruktori; YoYo; Šahs un dambrete; spēļu kārtis; galda spēles; prāta spēles; pokers; spēles vasarai; biljarda galdi un inventārs; u.c.  produktus. Būs ko izvēlēties gan vīrietim pašam, gan arī bērniem!

 

Individuālās sagatavošanas basketbola skolas dāvanu karte

Individuālās sagatavošanas basketbola skola (ISBS) piedāvā individuālu un profesionālu pieeju jebkuram basketbolu spēlēt gribētājam ar mērķi uzlabot ikviena audzēkņa meistarību. Privātā trenera uzraudzībā dāvanu kartes saņēmējs varēs attīstīt savu meistarību basketbola spēlē, izmantojot jaunākās treniņu metodes, inovatīvus risinājumus un modernu inventāru. Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes un cena 40 EUR.

 

Orientēšanās sporta veikala dāvanu karte

Lieliska dāvana vīrietim, kam patīk aktīvs dzīvesvieds - orientēšanās un taku skriešana - ir OSveikala dāvanu karte. Šajā veikalā vīrietis atradīs visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību - specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās sporta apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru.

 

Mūzikas instrumentu veikala dāvanu karte

Muzikasveikals.lv ir lielākais mūzikas instrumentu interneta veikals Latvijā, kas specializējas un konsultē par mūzikas instrumentiem, to īpašībām un specifikācijām. Interneta veikalā Muzikasveikals.lv Tu atradīsi: populārākos mūzikas instrumentus; skaņas un gaismas iekārtas, kā arī  nepieciešamākos mūzikas instrumentu piederumus un to aprīkojumu.

 

 

 

Eksluzīvas dāvanas vīrietim

ekskluzīva dāvana

Ekskluzīvas dāvanas ir tādas, kas to saņēmējam ļaus sajusties īpaši mīlētam un novērtētam. Tās parasti ir dāvanas, kas katram vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina, piedzīvojot jaunas emocijas vai palutinot pašam sevi ar ko sen kārotu. Apaļā jubilejā šīs ir lieliski piemērotas dāvanas vīrietim. 

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lieliska dāvana īsteniem sajūtu baudītājiem ir lidojums ar gaisa balonu. Tā ir fantastiska iespēja būt vairāku simtu metru augstumā un no putna lidojuma pārskatīt Latvijas skaistos mežus un laukus, upes un ezerus. Piedāvājums ir aktīvs visu gadu, tāpēc lidojumu iespējams baudīt jebkurā gadalaikā. Pacelšanās vietas Siguldas, Jelganas un Tukuma apkārtnē.

 

Atpūta pie jūras un kutera īre

jahtu noma

Ekskluzīva dāvana vīrietim apaļā jubilejā varētu būt atpūta pie jūras retro brīvdienu mājā. Tā paredzēta 2-4 personām, tāpēc vīrietis pēc izvēles varēs baudīt tomantisku atpūtu vai foršu dzimšanas dienas ballīti ar tuvākajiem draugiem. Pāvilosta Marina piedāvājumā ietilpst atpūta retro stila brīvdienu mājā un lieliska ekskursija ar kuteri pa Pāvilostas ūdeņiem.

 

Romantiska atpūta diviem Juanmoku pilī

jaunmoku pils dāvanu karte

Ekskluzīva un vienlaikus romantiska dāvana vīrietim dzimšanas dienā ir ar otro pusīti kopīgi pavadīts laiks, miers un relaksācija. Piedāvājums, kas ļaus pārim sajusties kā karalim ar karalieni, ir romantiska atpūta Jaunmoku pilī. Piedāvājumā ietilpst nakšņošana luksusa numurā ar masāžas vannu, kā arī 3 kārtu vakariņas un muzeja apmeklējums. Atpūtu citās pilīs atrodi rakstā Apceļo Latvijas pilis un muižas.

 

Brīvdienas ar pirti un kvadricikliem

Ja vīrietis ir aktīvās atpūtas cienītājs, tomēr šogad viņam ir apaļa jubileja un vēlies jubilāru pārsteigt ar ko ievērojamu, tad šis piedāvājums ir tieši laikā. Aktīvā atpūta Leiputrijā sniegs aizraujošu atpūtu 4 cilvēkiem – nakšņošanu mājiņā, tradicionālās pirts apmeklēšanu, braucienus ar kvadracikliem, pēdu masāžas takas un citas fantastiskas iespējas. 

 

Dāvanu karte ceļojumu aģentūrā

ceļojumu aģentūra

Vīrietim, kurš izbauda ceļošanu vai, tieši otrādi, nav to savas dzīves laikā daudz paspējis darīt, lieliska dāvana ir kāds aizraujošs ceļojums. Lieliskas dāvanas izvēle ir dāvanu karte ceļojumu aģentūrā – tā ļaus vīrietim doties jau izplānotā ceļojumā, bez raizēm un satraukuma par to, ka kaut kas palaists garām. Piemērota davana apaļā jubilejā.

 

Pirts rituāls Lejasmārtiņos diviem

pirts rituāls lejasmārtiņos

Enerģētiskais pirts rituāls Lejasmārtiņos ir lēns, relaksējošs pirts rituāls, kas mazina stresu, sniedz iekšēju mieru un uzlabo veselību. Rituāla laikā tiek izmantotas zāļu, lapu un skuju koku slotiņas. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kas labprāt baudītu relaksējošu atpūtu kopā ar mīļoto cilvēku. Dāvana, kas ļaus patiesi atpūsties un uzlādēties.

 

Atpūta ar pirti lauku mājā Lantus diviem

lantus lauku māja

Burvīgs piedāvājums vīrietim, kurš labprāt izbrauktu ārpus pilsētas steigas un trokšņiem, lai pavadītu brīvdienas lauku mierā un harmonijā. Atpūta lauku mājā Lantus piedāvās 3 stundu pirti, gardas vakariņas, relaksējošu masāžu, iespēju nopeldēties dīķī vai iekštelpu baseinā, kas garantē izcilas brīvdienas.

 

 

 

 

Aktīvā atpūta

aktivam virietim

Aktīvam un piedzīvojumu kāram vīrietim vislabākā dāvana dzimšanas dienā būs kāds adrenalīnu raisošs piedzīvojums, kas uz mirkli liks apkārtējai pasaulei pazust. Esam atlasījuši dažādas dāvanas dzimšanas dienā vīrietim, kas būs interesantas un aizraujošas dāvanas vīrietim. Tās lieliski noderēs arī tiem, kas vēlas pamēģināt ko jaunu un, iespējams, izbaudīt nebijušas sajūtas. 

 

 

Atceries, ka dāvanas izvēlē jāņem vērā sezonalitāte. Ja izvēlēsies dāvināt ūdens motocikla nomu, kad ārā uzsnidzis pirmais sniegs, dāvanas saņēmējam būs ilgi jāgaida, līdz varēs izmantot dāvanu. Labāk izvēlēties dāvanu, ko var izmantot pēc iespējas drīzāk. 

 

Brauciens ar kvadraciklu vai krosa moci

brauciens ar kvadraciklu vai krosa moci

KMH jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu. Ja vīrietim patīk izbaudīt ātrumu un kontroli, tad brauciens ar kvadraciklu vai moci būs lielisks adrenalīna un izkalides avots. KHM noma sniegs vīrietim iespēju aizbraukt uz interesantu trasi tikai 30 km attālumā no Rīgas, kur varēs atpūsties, uzlādēties un apgūt jaunas iemaņas. KMH trase ir vieta, kur aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem, kolēģiem un ģimeni. 

Ūdens motocikla noma 

Dāvana, ko var izbaudīt svaigā gaisā ārpus iekštelpām vienmēr ir laba ideja. Brauciens ar ūdens motociklu liks sirdij pukstēt straujāk. Tās ir asas sajūtas, ko sniedz ātrums un ūdens šļakatas. Ja ir tāda vēlme, tad braucienu var divatā. Uzdāvini vīrietim Izbraucienu ar ūdens motociklu un sniedz sajūtas, kas izraus no ikdienas steigas un ierastās rutīnas. Šāda aktivitāte var būt arī iemesls doties nelielā brīvdienu ceļojumā pa Latviju.

 

Aizraujošs brauciens ar elektrokartingiem

Elektrokartingi

Brauciens ar kartingiem iekštelpu trasē ir izklaide, kas sniedz īstas emocijas un azartu. Brauciens ar kartingiem dāvanu karte garantē krietnu adrenalīna devu. Ņemot vērā, ka šie ir elektrokartingi, to jauda ir regulējama, tādēļ tos var pielāgot katra braucēja vecumam un prasmēm. Šo dāvanu vislabāk būs izbaudīt draugu komplānijā, lai būtu ar ko sacensties.

 

Lāzertaga spēle ar draugiem 

Lāzertags

Moderna aktīvā atpūta ir Lāzertaga spēle ar sporta versijas ieročiem. Pamestā Siguldas kazarma, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus, kam papildus jāveic kontroles punktu meklēšana, karoga iegūšana un ķīlnieku atbrīvošana. Dāvanas piedāvājums paredzēts 6 personām, tāpēc dāvanas saņēmējs varēs izbaudīt dāvanu ar saviem draugiem un izvēlēties spēļu komplektu, kas vislabāk atbilst to prasmēm.

Drifta Halle dāvanu karte

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai kopā ar ģimeni un draugiem. Ikvienam ir iespēja izbaudīt kontrolētu sānslīdi bez iepriekšējas pieredzes vai īpašas sagatavošanās. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu. Drifta Halle dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk ātrums. Braucēji spēkus var pārbaudīt 2000 m² lielā iekštelpu trasē, kurā vienlaicīgi var sacensties līdz pat 10 braucējiem.

Atpūta golfa klubā Reinis

Golfa klubs ''Reinis'' atrodas skaistā vietā – gleznainās Gaujas ielejas tuvumā 3 km no Turaidas muzeja rezervāta, šosejas Turaida – Ragana 3. kilometrā. Tajā pieejamas tādas aktivitātes kā golfa laukums, viesu nams, kafejnīca, numuriņi un viesu namiņi burvīgai atpūtai. Ziemā tiek piedāvāta kalnu un diztanču slēpošanas trases un inventāra noma.

 

Aktīvā atpūta visai ģimenei Ludzā

atpūta ludzā

Ludza ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām, kuras īpašā bagātība ir tās ezeri. Atpūta Ludzā dāvanu karte ir piemērota, lai kopā ar draugiem vai ģimeni pavadītu lieliskas brīvdienas supojot, peldoties, braucot ar ūdens močiem, izmēģinot vindsērfingu un baudot vēl citas aktivitātes svaigā gaisā.

 

 

Wild Wake veikparks

wild wake dāvanu karte

Interesanta dāvana vīrietim, kas vēlas iemācīties braukt ar veikbordu vai uzlabot jau esošās prasmes, ir Wild Wake dāvanu karte. Instruktori palīdzēs apgūt jaunas iemaņas un attīstīt esošās prasmes veikbordā, kamēr apkārt valda pilnīga dabas harmonija. Šī ir lieliska dāvana, kas ļaus izbaudīt dabas mieru, patrenēties veikbordā un noslēgumā izbaudīt supošanu pa skaisto ezeru.

 

Lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli ir dāvana, kas sniegs neaizmirstamas sajūtas, jo tā piedāvā lidojumu virs ūdens 12 metru augstumā. Turbīndēlis sniedz iespēju lidināties virs ūdens virsmas, ienirt ūdens dzelmē un tad izšauties no ūdens kā raķetei. Lidojums ar turbīndēli garantē adrenalīna devu ikvienam, aktīvam vīrietim šī būs īpaši piemērota dāvana!

 

Izjādes ar zirgiem

Izjāde ar zirgu ir laba dāvana, ja vēlies dāvināt aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Jāšana ar zirgiem un zirgu staļļa apmeklējums ir apvienojams ar brīvdienu ceļojumu. Ieskaties FromMe dāvanu kategorijā Izjādes ar zirgiem dāvanu kartes un atrodi dāvanas saņēmējam piemēroto piedāvājumu. Ikvienam ir nepieciešams izbrauciens ārpus pilsētas, lai varētu nodoties nesteidzīgai atpūtai pie dabas. Šis piedāvājums ir lieliska iespēja atpūsties un izjust zirgu izstaroto miera auru.  

 

 

Romantiska atpūta divatā

Atpūta ir nepieciešama ikvienam, taču bieži vien ieraujam sevi ikdienas steigā un par atpūtu neatļaujamies pat iedomāties. Tieši tāpēc ar relaksējošu atpūtu saistīta dāvana ir labākā dāvana vīrietim dzimšanas dienā. Ar dāvanu, kas sniedz atpūtu, Tu atgādini, ka ir gana strādāts un laiks atpūsties. 

 

Uzdāvini vīrietim dāvanu, kas ļaus izbaudīt īstu atpūtu. Relaksējoša atpūta ir veids, kā izrādīt rūpes pret vīrieti, īpaši savu otro pusīti - tāpēc esam sagatavojuši relaksējošu dāvanu sarakstu ar piedāvājumiem, kas būs lieliska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Vīrietis to noteikti novērtēs un būs priecīgs par iespēju izrauties no rutīnas un ikdienas steigas. 

 

SPA atpūta Jūrmalā

Hotel Jurmala SPA

Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA ir lieliska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Piedāvājums ar atpūtu Wellness Oasis baseinu kompleksā, paiga gar jūru vakarā un nakšņošanu uzlabotās klases numurā nodrošinās romantisku atpūtu. Atpūtas komplekss piedāvā silto un auksto baseinu, divu veidu pirtis, trenežieru zāli, silto SPA baseinu zem klajas debess. Skaistas brīvdienas Jūrmalā būs garantētas.

 

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvanas ideja vīrietim. Ta ir iespēja sapucēties un labi pavadīt vakaru ar līdzi paņemto cilvēku – baudot lielisko atmosfēru un gardos ēdienus. Restorānu piedāvājumu sadaļā ir pieejami gan izsmalcināti restorāni kā FERMA un Bellevue Park Hotel restorāns, gan arī eksotisku ēdienu restorāni kā Tex-Mex un Andalūzijas suns. Savukārt, izvēloties Restorāni Rīgā dāvanu karti, vīrietis pats varēs izvēlēties vienu no 10 dažādiem restorāniem, ko apmeklēt.

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī 2 personām

Īpašākam restorāna apmeklējumam iespējams izvēlēties Barona viduslaiku mielastu. Tā ir sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem Jaunpils pils krogā. Dāvanas saņēmējam Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums ar otro pusīti, draugu, ģimenes locekli vai kolēģi. Lielisks iemesls doties ekskursijā uz Jaunpili un izbaudīt viduslaiku atmosfēru.

Romantiska atpūta divatā Siguldā

Atpūta diviem Siguldā, viesnīcā un SPA kompleksā Ezeri ir romantiska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā piedāvājumā ietilpst saunas, turku pirts, baseinu un burbuļvannu apmeklējums diviem, nakšņošana SPA viesnīcā Ezeri Siguldā standarta numurā un gardas brokastis viesnīcas restorānā.

 

Alus masāža vīrietim

Sniedz vīrietim vēl nebijušas sajūtas ar stundu garu Alus masāžu Elizabetes SPA. Alus masāžas laikā ķermenis tiek piesātināts ar neaizvietojamām aminoskābēm un citām veselībai un labsajūtai nepieciešamām vielām, savukārt gars – ar enerģiju un dzīvesprieku. Dzimšanas diena ir labākais mirklis, lai pabarotu, atveseļotu un iepriecinātu ķermeni.

 

Privāta karaliskā pelde pārim

privātā karaliskā pelde siguldāŠis ir vēl viens izcils atpūtas piedāvājums, kas ļaus vīrietim labi pavadīt laiku ar otro pusīti. Dāvanā Karaliskā pelde pārim ietilpst romantisks vakars viesnīcā “Sigulda” ar karalisku nakts peldi, dažādi pārsteigumi no šefpavāra un nakšņošana pašā Siguldas sirdī.

 

 

 

Citus romantiskus un izdevīgus nakšņošanas piedāvājumus atrodi mūsu rakstā Romantiska atpūta diviem – sirsnīga dāvana pārim

 

 

Arī vīrietim jāizskatās labi

Arī vīriešiem patīk tikt lutinātiem, izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu un rūpēties par savu ārējo izskatu. Tāpēc piedāvājam atrisināt Tavu jautājumu par to, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā ar FromMe īpaši izmeklētām dāvanu kartēm.  

 

Uzdāvini vīrietim iespēju parūpēties par sevi un tikt pie jauna aksesuāra, matu vai bārdas griezuma, uzvalka vai pat tetovējuma. Izvēle ir Tavās rokās!
 

Zīmola Latvietis dāvanu karte stilīgam apģērbam

Latvietis zīmols

Zīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes Latvietis. Šeit apvienoti stilīgākie apģērbi un aksesuāri par sevi pārliecinātam vīrietim. Piedāvājuma klāstā krekli, jakas un cepures.

 

Karma Sock latviskā dizaina zeķes

karma sock zeķes

Zeķēm ir liela loma apģērbu komplekta izcelšanā – reizēm tieši stilīgas zeķes ir tas, kas pietrūkst stilīgam tēlam.  Latvijas zeķu meistari KarmaSock iepriecina ar skaistu un latvisku zeķu kolekciju. Karma Sock dāvanu karte ir izcila dāvana, kas būs vienlaikus oriģināla un praktiska dāvana. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties zeļes gaumīgas zeķes ar košiem rakstiem, Latvijas motīviem vai kādu sno īpašajiem KarmaSock dizainiem.

 

BuffaloAde – ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri

ādas jostas

BuffaloAde komandai tik ļoti simpatizē āda, ka viņi vēlas dalīties savā simpātijā ar pasauli. Produkti tiek gatavoti ar rokām tepat Latvijā, bet nēsāti visapkārt pasaulei. Zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un personisku pieeju katram klientam, jo produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Vīrietis dāvanā sev varēs izvēleties ādas maku, vīriešu ādas jostu, piezīmju grāmatu vai fotoalbumu, kā arī vāciņu pasei. 

 

Timberland veikala dāvanu karte

timberland

Timberland veikali piedāvā augstas kvalitātes apģērbu vīriešiem - apavus, virsdrēbes, bikses, kreklus un arī dažādus aksesuārus. Vīriešiem apģērbu veikalu apmeklējums parasti šķiet nogurdinošs, tāpēc viņš priecāsies, ka Timberland dāvanu karte dos iespēju nopirkt apģērbu, kas kalpos daudz ilgāk. 

 

 

Dāvanu karte modernām saulesbrillēm

Optikas saloni Outlet optika ir vieta, kur plauktos gozējas pasaules slavenu modes dizaineru iepriekšējo gadu briļļu kolekcijas par klientiem ļoti draudzīgām cenām. Outlet Optika dāvanu karte ir ne vien praktiska dāvana, bet tā ir iespēja apmeklēt vietu, kur mode, krāsas, kvalitāte un zīmolu daudzveidība satiekas ar profesionalitāti. Piedāvājuma klāstā tādi zīmoli kā Ray-Ban, DIESEL, Tommy Hilfiger, NIKE u.c.

 

Pulksteņu veikala dāvanu karte

Pulksteņu veikals Ženēva piedāvā daudzveidīgu pulksteņu kolekciju visām gaumēm. Pulkstenis ir svarīgs aksesuārs, kas kopējo izskatu padara elegantu un sakārtotu. Ženēva – dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana, kas patiks jebkuram vīrietim. Kvalitatīvs rokas pulkstenis uzreiz tiek pamanīts un novērtēts. Ja vēlaties vīrietim uzdāvināt klasisku rokaspulksteni, tad dāvanu karte būs piemērotākais veids, lai vīrietis pats var izvēlētie spiemērotāko.

Dāvanu karte viņa jaunā mīļākā krekla šūšanai

Dažreiz ir tik grūti atrast kreklu, kas tiešām labi der! Vīrieši arī nav tie pacietīgākie pircēji, un uzlaikot 10 dažādus kreklus ne katrs saņemsies. Uzņēmums BRUN! ATELIER pēc individuāla pasūtījuma šuj augstas kvalitātes kreklus, piemeklējot vīrietša gaumei un vajadzībām piemērotākos materiālus un dizaina elementus. Uzdāvini vīrietim iespēju iegādaties tieši viņa augumam šūtu kreklu ar BRUN! ATELIER – dāvanu kartes palīdzību.

 

 

Vēl citas dāvanu idejas

Ceram, ka esam palīdzējuši ar piemērotākās dāvanas izvēli un tagad esi pārliecināts par to, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā. Noderīgas dāvanu idejas varēsi atrast arī dāvanu bloga sadaļā Ko dāvināt vīrietim, kur apkopotas gan praktiskas dāvanas, gan arī atpūtas piedāvājumi.

 

Ja tomēr neesi pavisam pārliecināts par to, kas ir labākā dāvana dzimšanas dienā vīram vai mīļotajam puisim, brālim vai draugam, priekšniekam vai kolēģim, tad ieskaties zemāk pievienotajās dāvanu kategorijās, kas izveidotas pēc dāvanas saņēmēja.

 

Citas līdzīgas idejas meklē FromMe.lv vīriešu dāvanu kolekcijās:
 

Dāvanas dzimšanas dienā vīrietim

Dāvana tētim dzimšanas dienā

Dāvana puisim dzimšanas dienā 

Dāvana vīram dzimšanas dienā

Dāvana brālim dzimšanas dienā

Dāvana draugam dzimšanas dienā

Dāvana priekšniekam dzimšanas dienā

Dāvana kolēģim dzimšanas dienā

 

 

Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu! 

 

Dāvanas, ko nopirkt uzreiz

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu