Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā

09.08.2020

Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā

Kā izvēlēties dāvanas vīrietim dzimšanas dienā?

 

Domājot par to, kas būs labākās dāvanas vīrietim dzimšanas dienā, svarīgi ir izprast viņa intereses un dzīvesveidu. Vīrieši ne vienmēr to atzīst, bet patiesībā arī viņi vēlas šajā dienā justies īpaši palutināti. Šajā rakstā apkopoti FromMe dāvanu ekspertu ieteikumi, kā atrast vispiemērotāko dāvanu, kā arī ko uzdāvināt vīrietim dzimšanas dienā.

 

Saites uz satura blokiem šajā rakstā:

 

Ja vēlējies ieraudzīt konkrētu dāvanu sarakstu, dodies uz FromMe dāvanu kataloga sadaļu Dāvanas vīrietim.

 

Padomi dāvanas meklēšanai

Esam apkopojuši dažus vērtīgus ieteikumus, ko ņemt vērā. Lasi, kādā virzienā domāt, lai atrastu labu un piemērotu dāvanu vīrietim dzimšanas dienā.

 

Interesanta dāvana vīrietim

Galvenais, kas jāņem vērā, ir lai dāvana jubilāram sniedz prieku. Tas nozīmē, lai dāvana nav garlaicīga un paredzama. Dāvanas izvēlei jābūt tādai, kas vīrieti iepriecinās un  nezaudēs oriģinalitāti.

 

Dāvanu ir vēlams balstīt uz vīrieša personību un viņa interesēm. Tas nodrošinās to, ka dāvana ir personiska – tāda, kas mazliet pabaro katra mazo vai lielo ego un liek sajusties īpašam.

 

Dāvana vīrieša hobijam

Katram vīrietim ir kāds hobijs, kas viņam ir svarīgs un neizsīkstošs tēriņu iemesls. Ja zini viņa aizraušanos, tad ar hobiju saistīta dāvana vienmēr būs lieliska dāvanas izvēle. Tā palīdzēs vīrieša hobiju pacelt nākošajā līmenī, kā arī izrādīs atbalstu pret vīrieša vaļasprieku. 

 

Ja nezini apdāvināmā vīrieša hobiju, tad ielūkojies viņa sociālo tīklu profilos. Reizēm tie mēdz pateikt daudz par cilvēku. Varbūt atradīsi bildes, kas liecina par to, kā viņam vislabāk patīk pavadīt laiku. Iespējams  pamanīsi, vai tā ir makšķerēšana, skriešana, velo, galda spēles vai kas cits.

 

Tavai ērtībai, FromMe.lv ir pieejami dažādi ar hobijiem saistīti filtri, kas palīdzēs ātrāk atrast piemērotas dāvana – ieskaties Dāvanu kartes sportam un hobijam.

 

Dāvana vīrieša dzīvesveidam

Ja par vīrieša hobijiem neesi pārliecināts, tad centies iedomāties, kas piestāvētu viņa ikdienas gaitām. Varbūt viņš ir ieminējies, ka gribētu jaunu pulksteni vai sporta apavus. Iespējams, viņš ir runājis par to, ka vajadzētu dzert mazāk kafijas, tad īpaša zaļo tēju izlase būtu piemērota dāvana, kas izrāda rūpes.

 

Lai izvēlētos piemērotāko dāvanu vīrietim dzimšanas dienā, svarīgi ir viņā ieklausīties ikdienas sarunās. Viņš noteikti kādā brīdī ir izteicies par savu sapņu dāvanu. Tādā veidā tu viņu pārsteigsi ar dāvanu, ko viņš visvairāk ir vēlējies.

 

Ja tomēr dāvanu idejas neraisās, piedāvājam ielūkoties FromMe sagatavotajos dāvanu sarakstos. Dāvanas ir sagrupētas idejiskos blokos, kas sniedz dažādas sajūtas, kuras Jūs varētu gribēt pasniegt kā dāvanu vīrietim dzimšanas dienā.

 

 

Praktiskas dāvanas vīrietim

dāvanas praktiskam vīrietim

Ja neesi pārliecināts par dāvanas izvēli un nevēlies riskēt, vienmēr drošs variants, ko izvēlēties, ir kāda no praktiskajām dāvanu kartēm. Tā ir lieliska dāvana vīrietim, ko pats jubilārs novērtēs un ar prieku pieņems.

 

Ar praktisku dāvanu vīrietim nav iespējams nošaut greizi, jo dāvana noteikti tiks izmantota un novērtēta. Meklē idejas dāvanām vīrietim zemāk izveidotajā sarakstā. 

 

Interneta veikala dāvanu karte elektronikai un sportam

interneta veikals 707.lvInterneta veikala 707.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, jo šis interneta veikals piedāvā plašu preču klāstu no kā izvēlēties. Vīrietis noteikti spēs sev atrast kaut ko starp datortehniku un telefoniem, sadzīves tehniku, TV un audio ierīcēm, auto aprīkojuma, precēm sportam un skaistumam, veselībai utt. Prakstiski, noderīgi un patīkami!

 

Mājai un Dārzam dāvanu karte

mājai un dārzam

Ja meklē praktisku dāvanu vīrietim, izvēlies veikala Mājai un Dārzam dāvanu karti. Veikali atrodas visā Latvijā, un ikviens tajos atradīs sev meklēto - preces mājokļa iekārtošanai, būvmateriālus, dažādas dekorācijas un augus. Šī būs lieliska dāvana vīram un citiem ģimenes vīriešiem, kuri vienmēr vēlas papildināt savu instrumentu klāstu. 

 

Dāvanu karte darba instrumentiem un tehnikai

darba instrumenti

Īstam mājas saimniekam, kam vienmēr viss ir salabots, salīmēts un saskrūvēts, noteikti nekad nebūs par daudz darba rīku un instrumentu. INserv.lv piedāvājumā ietilpst plašs instrumentu klāsts katrai nepieciešamībai: rokas instrumenti un darbarīki, elektro instrumenti un to piederumi, dārza tehnika, darba drošības apģērbi un aksesuāri.

 

Ilgtspējīga ūdens pudele

ūdens pudele

Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana praktiskam vīrietim svētkos. Tā kalpos kā atgādinājums ikdienā dzert pietiekami daudz ūdeni un būt veselīgam, gan dzīvespriecīgam un dabai draudzīgākam. Dāvanu karte udenspudele.lv ļaus dāvanas saņēmējam izvēlēties gaumei un ikdienas ritmam piemērotāko pudeli. Interneta veikals Ūdens pudele piedāvā visdažādākās ūdens pudeles ikdienai, sportam un aktīvai atpūtai. 

Sporta preču lielveikala dāvanu karte

sportland

Sportland veikalu tīkls piedāvā pasaulē pazīstamu un kvalitatīvu sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un sporta inventāra produkciju. Veikala Sportland dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, kas novērtē tādas vadošo zīmolu preces kā Nike, Adidas, Timberland, Helly Hansen, O’Neill, Roxy, Converse, The North Face u.c.


 

Auto servisa Oranž Garaž dāvanu karte

auto servisa dāvanu karte

Oranžā – tā ir dzīvības, saprāta, pozitīvas attieksmes, draudzīguma un radošuma krāsa. Autocentra Oranž Garaž darbības nozares ir auto remonts, auto rezervju daļu tirgošana, riepu maiņa un to remonts, kā arī vieglo automašīnu noma. Ja meklē dāvanu vīrietim, kas ir mašīnu entuziasts, tad Oranž Garaž dāvanu karte būs piemērota dāvana.

 

Santehnikas un apkures tehnikas veikala dāvanu karte

komforts santehnikas dāvanu karte

Veikala Komforts galvenais darbības virziens ir sanitārās un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā. Komforts dāvanu karte ir praktiska dāvana vīrietim, kas tiks izmantota lietderīgi. 

 

 

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Met pie malas garlaicīgu un paredzamu dāvanu idejas, jo ir laiks pārsteigt vīrieti ar ko jaunu. Oriģinālas dāvanas ir kas neparasts un jaunu emociju raisošs.

 

Šajā raksta sadaļā apkopoti FromMe.lv piedāvājumi, kas dāvanas saņēmējam varētu šķist kā oriģināla dāvana, jo tā sniegtu jaunu pieredzi, asas izjūtas vai ļautu piedzīvot emocijas, ko vēl ilgi atcerēties.

 

Lidojums ar deltaplānu no ūdens

Ja vīrietim, kam meklē dzimšanas dienas dāvanu, patīk atrasties augstumā, tad Lidojums ar deltaplānu ir lieliska dāvana. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izbaudīt 20 minūšu ilgu lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas (divatā ar pilotu), baudot neaizmirstamus skatus un iegūtās atmiņas piefiksējot fotogrāfijās un video.


 

SUP piedzīvojums – saullēkts purvā

SUP Adventures Fromme

Šis ir viens no SUP Adventures lieliskajiem piedzīvojumu piedāvājumiem, kas noteikti paliks atmiņā. Ar nelielu piespiešanos doties uz purvu agrā rīta agrumā un uz SUP dēļa doties purvā miglas piepildītā mistiskajā valstībā, kas saullēkta mirklī izskatās īpaši valdzinoša. Maģiskais SUP Adventures dāvanu karte ir piedzīvojums, kas neatstāj vienaldzīgus.


 

Tetovēšanas salona dāvanu karte

Tetovēšanas salons Tattoo-Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā. Ja dzimšanas dienas jubilāram patīk tetovējumi un viņš gribētu ar to papildināt savu tēlu, uzdāvini vīrietim Tattoo-Imanta dāvanu karti un ļauj viņam izcelt savu individualitāti ar jaunu, stilīgu tetovējumu.

 

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Uzdāvini vīrietim patiesu un tradicionālu barber shop apmeklējumu ar Knockout Barber Shop dāvanu karti. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.


 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kurā tiek piedāvāta iespēja ik vienam izbaudīt lidojumam līdzīgu pieredzi pilota krēslā. Būs iespēja gan pacelties, gan veikt manevrus gaisā, gan nolaisties atpakaļ lidostā. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir origināla dāvana, kas noteikti iepriecinās dāvanas saņēmēju. Lidojums notiek vienu stundu un mēs garantējam, ka šis būs jaunu emociju un prieka piepildīts laiks.
 

Kvesti jeb izlaušanās spēles

Ja dāvanas saņēmējs ir zinātkārs un labprāt risina mīklas, tad, iespējams, viņam piemērota dāvana ir piedalīšanās kādā izlaušanās spēlē. Kvesti ir noorganizēti tā, lai spēles dalībnieki varētu iesjusties dažādos tēlos un pieredzēt visneiedomājamākās situācijas, kurām jāatrod risinājumi. Jautrība draugu vai ģimenes lokā ir garantēta. Ieskaties FromMe kategorijā Kvesti jeb izlaušanās spēles dāvanu kartes un atrodi dāvanas saņēmējam atbilstošāko kvestu.

 

Latgolys šmakovkys dāvanu karte

Šmakovka kļuvusi par sava veida Latgales atpazīstamības zīmi un neatņemamu kulinārā mantojuma sastāvdaļu. Uzdāvini vīrietim iespēju izrauties no ikdienas ar Latgolys šmakovkys dāvanu karti. Brauciena laikā vīrietis varēs piedalīties degustācijā, apmeklētMalnavas muižas parku un apskatīt Hitlera apslēptos bunkurus.

 

Suši piegādes dāvanu karte

Ja vīrietim garšo suši, tad Fugu Sushi dāvanu karte suši piegādei mājās būs ļoti laba dāvana. Dāvanas saņēmējs varēs pasūtīt suši savam dzimšanas dienas svētku vakariņām, pasūtīt īpašas pusdienas uz darbu, vai padarīt īpašas kādas pusdienas saulainā brīvdienā. Visai droša dāvanas izvēle suši cienītājam.

 
 

Ekskursija „Alus ceļš“

Alus ir trešais populārākais dzēriens pasaulē, tūlīt aiz ūdens un tējas. Uzdāvini iespēju vīrietim apmeklēt alus darītavu un nobaudīt gardu miestiņu jautrā kompānijā ar Ekskursiju ‘’Alus ceļš’’. Tās laikā vīrietim būs iespēja apmeklēt trīs alus bārus un degustēt deviņas dažādas alus šķirnes, kā arī apmeklēt alus darītavu, kur iepazīties ar alus gatavošanas noslēpumiem.

 

Šašlika piegāde uz mājām

gaļās piegāde

Augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegāde līdz pat namdurvīm ir lieliska dāvana vīrietim. Piedāvājumā 108 vienības ar dažādiem svaigas gaļas, žāvētas gaļas, desu, grillproduktu izstrādājumiem. Gaļas piegāde uz mājām ir lielisks variants, ko izvēlēties pirms kāda piknika vai vasaras šašlika sezonas atklāšanas.

 

 

Citu līdzīgu dāvanu piedāvājumu meklējumos dodies uz FromMe izveidoto dāvanu kategoriju Oriģinālas dāvanas.

 

 

Dāvanas saistītas ar hobiju

Dāvanu karte hobija lietām

 

Dāvana, kas piemērota vīrieša hobijam, vienmēr ir laba ideja. Ar hobiju saistīta dāvana ir lieliska dāvana vīram, jo viņš patiesi novērtēs to, ka atbalsti viņa aizraušanos un tajā pat laikā būs pateicīgs par iespēju iegādāties ko praktisku. Ja viņš nodarbojas ar kādu sporta veidu, makšķerē, mīl peldēties vai slēpot, izvēlies dāvanu karti, kas ļaus viņam iegādāties kādu jaunu aksesuāru šim hobijam. 

 

 

Šī būs lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā arī tad, ja zini, ka viņš vēlas uzsākt jaunu hobiju. Dzimšanas diena ir lielisks laiks, kad apņemties darīt ko jaunu un vēl nepieredzētu. Uzdāvini motivāciju un savu atbalstu.

 

 

Makšķernieku veikala SALMO dāvanu karte

Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. Makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Salmo makšķernieku veikals dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tikai pats makšķernieks zina, ko gribētu iegādāties savam hobijam.

 

Moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte

4Speed moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana katram, kura īpašumā ir motocikls.Veikala 4Speed dāvanu karte ir piemērota, lai iegādātos tieši to, kas nepieciešams - moto apģērbu, rezerves daļas, aksesuārus, apmaksāt remontu vai nodot mtociklu glabāšanā nesezonā. 


 

Velo sporta preču veikala dāvanu karte

Ja vīrietis, kam vēlies atrast dāvanu, aktīvi nodarbojas ar sportu, tad varbūt viņam noderētu XSports veikala dāvanu karte. Veikalā var iegādāties kvalitatīvu sporta zīmolu izstrādājumus teju jebkuram aktīvās atpūtas veidam - preču klāstā ir viss nepieciešamais gan slēpotājiem ziemā, gan arī velo preces vasaras sezonai. 

 

 

Dāvanu karte mednieku un makšķernieku veikalā 

Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Uzdāvini vīrietim Veikala "Ieroči" dāvanu karti, jo kurš gan var labāk izvēlēties plašajā un specifiskajā preču klāstā, ja ne pats hobija īpašnieks? Lieliska alternatīva ir Salmo dāvanu karte, kas ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. 


 

Dāvanu karte sporta pulkstenim un skriešanas sporta aksesuāriem

Šī ir labākā dāvana sporta un tehnoloģiju entuziastam. Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, lai varētu klientiem ieteikt vislabāko. Šo dāvanu novērtēs katrs, kurš mīl kustību. Ar Pulsometrs.lv dāvanu karti varēs iegādāties sporta viedpulksteņus ar dažādām funkijām, sprota uzturu, GoPro kameras un citus aksesuārus aktīvai dzīvei. 

 

Individuālās sagatavošanas basketbola skolas dāvanu karte

Individuālās sagatavošanas basketbola skola (ISBS) piedāvā individuālu un profesionālu pieeju jebkuram basketbolu spēlēt gribētājam ar mērķi uzlabot ikviena audzēkņa meistarību. Privātā trenera uzraudzībā dāvanu kartes saņēmējs varēs attīstīt savu meistarību basketbola spēlē, izmantojot jaunākās treniņu metodes, inovatīvus risinājumus un modernu inventāru. Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes un cena 40 EUR.

 

Orientēšanās sporta veikala dāvanu karte

Lieliska dāvana vīrietim, kam patīk aktīvs dzīvesvieds - orientēšanās un taku skriešana - ir OSveikala dāvanu karte. Šajā veikalā vīrietis atradīs visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību - specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās sporta apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru.

 

Mūzikas instrumentu veikala dāvanu karte

Muzikasveikals.lv ir lielākais mūzikas instrumentu interneta veikals Latvijā, kas specializējas un konsultē par mūzikas instrumentiem, to īpašībām un specifikācijām. Interneta veikalā Muzikasveikals.lv Tu atradīsi: populārākos mūzikas instrumentus; skaņas un gaismas iekārtas, kā arī  nepieciešamākos mūzikas instrumentu piederumus un to aprīkojumu.

 

 

 

Eksluzīvas dāvanas vīrietim

ekskluzīva dāvana

Ekskluzīvas dāvanas ir tādas, kas to saņēmējam ļaus sajusties īpaši mīlētam un novērtētam. Tās parasti ir dāvanas, kas katram vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina, piedzīvojot jaunas emocijas vai palutinot pašam sevi ar ko sen kārotu. Apaļā jubilejā šīs ir lieliski piemērotas dāvanas vīrietim. 

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lieliska dāvana īsteniem sajūtu baudītājiem ir lidojums ar gaisa balonu. Tā ir fantastiska iespēja būt vairāku simtu metru augstumā un no putna lidojuma pārskatīt Latvijas skaistos mežus un laukus, upes un ezerus. Piedāvājums ir aktīvs visu gadu, tāpēc lidojumu iespējams baudīt jebkurā gadalaikā. Pacelšanās vietas Siguldas, Jelganas un Tukuma apkārtnē.

 

Atpūta pie jūras un kutera īre

jahtu noma

Ekskluzīva dāvana vīrietim apaļā jubilejā varētu būt atpūta pie jūras retro brīvdienu mājā. Tā paredzēta 2-4 personām, tāpēc vīrietis pēc izvēles varēs baudīt tomantisku atpūtu vai foršu dzimšanas dienas ballīti ar tuvākajiem draugiem. Pāvilosta Marina piedāvājumā ietilpst atpūta retro stila brīvdienu mājā un lieliska ekskursija ar kuteri pa Pāvilostas ūdeņiem.

 

Brīvdienas Dikļu pilī

dikļu pils

Ekskluzīva un vienlaikus romantiska dāvana vīrietim dzimšanas dienā ir kopīgi pavadīts laiks, miers un relaksācija. Piedāvājums, kas ļaus pārim pavadīt laiku kopā un sajusties kā karalim ar karalieni, ir nakšņošana diviem Dikļu pilī. Dikļu pils ir viena no Latvijas vēsturiskākajām un skaistākajām pilīm, kur aristokrātiskā mierā ļauties nesteidzīgai atpūtai. Atpūtu citās pilīs atrodi rakstā Apceļo Latvijas pilis un muižas.

 

Brīvdienas ar pirti un kvadricikliem

Ja vīrietis ir aktīvās atpūtas cienītājs, tomēr šogad viņam ir apaļa jubileja un vēlies jubilāru pārsteigt ar ko ievērojamu, tad šis piedāvājums ir tieši laikā. Aktīvā atpūta Leiputrijā sniegs aizraujošu atpūtu 4 cilvēkiem – nakšņošanu mājiņā, tradicionālās pirts apmeklēšanu, braucienus ar kvadracikliem, pēdu masāžas takas un citas fantastiskas iespējas. 

 

Dāvanu karte ceļojumu aģentūrā

ceļojumu aģentūra

Vīrietim, kurš izbauda ceļošanu vai, tieši otrādi, nav to savas dzīves laikā daudz paspējis darīt, lieliska dāvana ir kāds aizraujošs ceļojums. Lieliskas dāvanas izvēle ir dāvanu karte ceļojumu aģentūrā – tā ļaus vīrietim doties jau izplānotā ceļojumā, bez raizēm un satraukuma par to, ka kaut kas palaists garām. Piemērota davana apaļā jubilejā.

 

Pirts rituāls Lejasmārtiņos diviem

pirts rituāls lejasmārtiņos

Enerģētiskais pirts rituāls Lejasmārtiņos ir lēns, relaksējošs pirts rituāls, kas mazina stresu, sniedz iekšēju mieru un uzlabo veselību. Rituāla laikā tiek izmantotas zāļu, lapu un skuju koku slotiņas. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kas labprāt baudītu relaksējošu atpūtu kopā ar mīļoto cilvēku. 


 

Atpūta ar pirti lauku mājā Lantus diviem

lantus lauku māja

Burvīgs piedāvājums vīrietim, kurš labprāt izbrauktu ārpus pilsētas steigas un trokšņiem, lai pavadītu brīvdienas lauku mierā un harmonijā. Atpūta lauku mājā Lantus piedāvās 3 stundu pirti, gardas vakariņas, relaksējošu masāžu, iespēju nopeldēties dīķī vai iekštelpu baseinā, kas garantē izcilas brīvdienas.

 

 

 

 

Aktīvā atpūta

aktivam virietim

Aktīvam un piedzīvojumu kāram vīrietim vislabākā dāvana dzimšanas dienā būs kāds adrenalīnu raisošs piedzīvojums, kas uz mirkli liks apkārtējai pasaulei pazust. Esam atlasījuši dažādas dāvanas dzimšanas dienā vīrietim, kas būs interesantas un aizraujošas dāvanas vīrietim. Tās lieliski noderēs arī tiem, kas vēlas pamēģināt ko jaunu un, iespējams, izbaudīt nebijušas sajūtas. 

 

 

Atceries, ka dāvanas izvēlē jāņem vērā sezonalitāte. Ja izvēlēsies dāvināt ūdens motocikla nomu, kad ārā uzsnidzis pirmais sniegs, dāvanas saņēmējam būs ilgi jāgaida, līdz varēs izmantot dāvanu. Labāk izvēlēties dāvanu, ko var izmantot pēc iespējas drīzāk. 

 

Brauciens ar kvadraciklu vai krosa moci

brauciens ar kvadraciklu vai krosa moci

KMH jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu. Ja vīrietim patīk izbaudīt ātrumu un kontroli, tad brauciens ar kvadraciklu vai moci būs lielisks adrenalīna un izkalides avots. KHM noma sniegs vīrietim iespēju aizbraukt uz interesantu trasi tikai 30 km attālumā no Rīgas, kur varēs atpūsties, uzlādēties un apgūt jaunas iemaņas. KMH trase ir vieta, kur aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem, kolēģiem un ģimeni. 

 

Ūdens motocikla noma 

Dāvana, ko var izbaudīt svaigā gaisā ārpus iekštelpām vienmēr ir laba ideja, it īpaši ja tā apvienota ar labu laiku, ātrumu, kas liek sirdij pukstēt straujāk un ūdens šļakatām, kas atžirbina. Uzdāvini vīrietim Braucienu ar ūdens motociklu un sniedz sajūtas, kas izraus no ikdienas steigas un ierastās rutīnas.

 

 

Aizraujošs brauciens ar elektrokartingiem

Elektrokartingi

Brauciens ar kartingiem iekštelu trasē ir izklaide, kas sniedz īstas emocijas un azartu. Brauciens ar kartingiem dāvanu karte garantē krietnu adrenalīna devu. Ņemot vērā, ka šie ir elektrokartingi, to jauda ir regulējama, tādēļ tos var pielāgot katra braucēja vecumam un prasmēm.

 

 

Lāzertaga spēle ar draugiem 

Lāzertags

Moderna aktīvā atpūta ir Lāzertaga spēle ar sporta versijas ieročiem. Pamestā Siguldas kazarma, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus, kam papildus jāveic kontroles punktu meklēšana, karoga iegūšana un ķīlnieku atbrīvošana. Dāvanas piedāvājums paredzēts 6 personām, tāpēc dāvanas saņēmējs varēs izbaudīt dāvanu ar saviem draugiem un izvēlēties spēļu komplektu, kas vislabāk atbilst to prasmēm.

Drifta Halle dāvanu karte

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai kopā ar ģimeni un draugiem. Ikvienam ir iespēja izbaudīt kontrolētu sānslīdi bez iepriekšējas pieredzes vai īpašas sagatavošanās. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu. Drifta Halle dāvanu karte ir lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk ātrums. Braucēji spēkus var pārbaudīt 2000 m² lielā iekštelpu trasē, kurā vienlaicīgi var sacensties līdz pat 10 braucējiem.
 

Atpūta golfa klubā Reinis

Golfa klubs ''Reinis'' atrodas skaistā vietā – gleznainās Gaujas ielejas tuvumā 3 km no Turaidas muzeja rezervāta, šosejas Turaida – Ragana 3. kilometrā. Tajā pieejamas tādas aktivitātes kā golfa laukums, viesu nams, kafejnīca, numuriņi un viesu namiņi burvīgai atpūtai. Ziemā tiek piedāvāta kalnu un diztanču slēpošanas trases un inventāra noma.

 

Wild Wake veikparks

wild wake dāvanu karte

Interesanta dāvana vīrietim, kas vēlas iemācīties braukt ar veikbordu vai uzlabot jau esošās prasmes, ir Wild Wake dāvanu karte. Instruktori palīdzēs apgūt jaunas iemaņas un attīstīt esošās prasmes veikbordā, kamēr apkārt valda pilnīga dabas harmonija. Šī ir lieliska dāvana, kas ļaus izbaudīt dabas mieru, patrenēties veikbordā un noslēgumā izbaudīt supošanu pa skaisto ezeru.

 

Lidojums ar turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli ir dāvana, kas sniegs neaizmirstamas sajūtas, jo tā piedāvā lidojumu virs ūdens 12 metru augstumā. Turbīndēlis sniedz iespēju lidināties virs ūdens virsmas, ienirt ūdens dzelmē un tad izšauties no ūdens kā raķetei. Lidojums ar turbīndēli garantē adrenalīna devu ikvienam, aktīvam vīrietim šī būs īpaši piemērota dāvana!
 

 

Izjādes ar zirgiem

Izjāde ar zirgu ir laba dāvana, ja vēlies dāvināt aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Jāšana ar zirgiem un zirgu staļļa apmeklējums ir apvienojams ar brīvdienu ceļojumu. Ieskaties FromMe dāvanu kategorijā Izjādes ar zirgiem dāvanu kartes un atrodi dāvanas saņēmējam piemēroto piedāvājumu. Ikvienam ir nepieciešams izbrauciens ārpus pilsētas, lai varētu nodoties nesteidzīgai atpūtai pie dabas. Šis piedāvājums ir lieliska iespēja atpūsties un izjust zirgu izstaroto miera auru.  

 

 

Romantiska atpūta divatā

Atpūta ir nepieciešama ikvienam, taču bieži vien ieraujam sevi ikdienas steigā un par atpūtu neatļaujamies pat iedomāties. Tieši tāpēc ar relaksējošu atpūtu saistīta dāvana ir labākā dāvana vīrietim dzimšanas dienā. Ar dāvanu, kas sniedz atpūtu, Tu atgādini, ka ir gana strādāts un laiks atpūsties. 

 

Uzdāvini vīrietim dāvanu, kas ļaus izbaudīt īstu atpūtu. Relaksējoša atpūta ir veids, kā izrādīt rūpes pret vīrieti, īpaši savu otro pusīti - tāpēc esam sagatavojuši relaksējošu dāvanu sarakstu ar piedāvājumiem, kas būs lieliska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Vīrietis to noteikti novērtēs un būs priecīgs par iespēju izrauties no rutīnas un ikdienas steigas. 

 

SPA atpūta Jūrmalā

Hotel Jurmala SPA

Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA ir lieliska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Piedāvājums ar atpūtu Wellness Oasis baseinu kompleksā, paiga gar jūru vakarā un nakšņošanu uzlabotās klases numurā nodrošinās romantisku atpūtu. Atpūtas komplekss piedāvā silto un auksto baseinu, divu veidu pirtis, trenežieru zāli, silto SPA baseinu zem klajas debess. Skaistas brīvdienas Jūrmalā būs garantētas.

 

Dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvanas ideja vīrietim. Ta ir iespēja sapucēties un labi pavadīt vakaru ar līdzi paņemto cilvēku – baudot lielisko atmosfēru un gardos ēdienus. Restorānu piedāvājumu sadaļā ir pieejami gan izsmalcināti restorāni kā FERMA un Bellevue Park Hotel restorāns, gan arī eksotisku ēdienu restorāni kā Tex-Mex un Andalūzijas suns. Savukārt, izvēloties Restorāni Rīgā dāvanu karti, vīrietis pats varēs izvēlēties vienu no 10 dažādiem restorāniem, ko apmeklēt.

 

restorāni rīgā

 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī 2 personām

Īpašākam restorāna apmeklējumam iespējams izvēlēties Barona viduslaiku mielastu. Tā ir sātīga viduslaiku maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem Jaunpils pils krogā. Dāvanas saņēmējam Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums ar otro pusīti, draugu, ģimenes locekli vai kolēģi.

 

Romantiska atpūta divatā Siguldā

Atpūta diviem Siguldā, viesnīcā un SPA kompleksā Ezeri ir romantiska dāvana mīļotajam vīrietim dzimšanas dienā. Pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā piedāvājumā ietilpst saunas, turku pirts, baseinu un burbuļvannu apmeklējums diviem, nakšņošana SPA viesnīcā Ezeri Siguldā standarta numurā un gardas brokastis viesnīcas restorānā.

 

Alus masāža vīrietim

Sniedz vīrietim vēl nebijušas sajūtas ar stundu garu Alus masāžu Elizabetes SPA. Alus masāžas laikā ķermenis tiek piesātināts ar neaizvietojamām aminoskābēm un citām veselībai un labsajūtai nepieciešamām vielām, savukārt gars – ar enerģiju un dzīvesprieku. Dzimšanas diena ir labākais mirklis, lai pabarotu, atveseļotu un iepriecinātu ķermeni.

 

 

Arī vīrietim jāizskatās labi

Arī vīriešiem patīk tikt lutinātiem, izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu un rūpēties par savu ārējo izskatu. Tāpēc piedāvājam atrisināt Tavu jautājumu par to, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā ar FromMe īpaši izmeklētām dāvanu kartēm.  

Uzdāvini vīrietim iespēju parūpēties par sevi un tikt pie jauna aksesuāra, matu vai bārdas griezuma, uzvalka vai pat tetovējuma. Izvēle ir Tavās rokās!
 

 

Zīmola Latvietis dāvanu karte stilīgam apģērbam

Latvietis zīmols

Zīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes Latvietis. Šeit apvienoti stilīgākie apģērbi un aksesuāri par sevi pārliecinātam vīrietim.

 

 

Karma Sock latviskā dizaina zeķes

karma sock zeķes

Zeķēm ir liela loma apģērbu komplekta izcelšanā – reizēm tieši stilīgas zeķes ir tas, kas pietrūkst stilīgam tēlam.  Latvijas zeķu meistari KarmaSock iepriecina ar skaistu un latvisku zeķu kolekciju. Karma Sock dāvanu karte ir izcila dāvana, ar ko palutināt vīrieti.

 

 

BuffaloAde – ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri

ādas jostas

BuffaloAde komandai tik ļoti simpatizē āda, ka viņi vēlas dalīties savā simpātijā ar pasauli. Produkti tiek gatavoti ar rokām tepat Latvijā, bet nēsāti visapkārt pasaulei. Zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un personisku pieeju katram klientam, jo produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Vīrietis dāvanā sev varēs izvēleties ādas maku, vīriešu ādas jostu, piezīmju grāmatu vai fotoalbumu, kā arī vāciņu pasei. 

 

Dāvanu karte modernām saulesbrillēm

Optikas saloni Outlet optika ir vieta, kur plauktos gozējas pasaules slavenu modes dizaineru iepriekšējo gadu briļļu kolekcijas par klientiem ļoti draudzīgām cenām. Outlet Optika dāvanu karte ir ne vien praktiska dāvana, bet tā ir iespēja apmeklēt vietu, kur mode, krāsas, kvalitāte un zīmolu daudzveidība satiekas ar profesionalitāti.

 

 

 

Pedikīrs īstam džentelmenim ar SPA procedūru pēdām 

Šī būs īpaši piemērota dāvana vīrietim, kuram patīk par sevi parūpēties. Arī vīrieši mūsdienu ikdienas steigā nedrīkst aizmirst par kvalitatīvu pedikīru. Procedūra ir rūpīga un relaksējoša, tāpēc iesakām izbaudīt piedāvājumu Pedikīrs ar SPA procedūru pēdām ikvienam vīrietim. Pulksteņu veikala dāvanu karte

Pulksteņu veikals Ženēva piedāvā daudzveidīgu pulksteņu kolekciju visām gaumēm. Pulkstenis ir svarīgs aksesuārs, kas kopējo izskatu padara elegantu un sakārtotu. Ženēva – dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana, kas patiks jebkuram vīrietim. Kvalitatīvs rokas pulkstenis uzreiz tiek pamanīts un novērtēts.


 

Dāvanu karte individuāla krekla šūšanai

Uzņēmums BRUN! ATELIER pēc individuāla pasūtījuma šuj kreklus, konsultējoties ar stilistu un drēbnieku, izvēloties no vairāk kā 200 Albini Group kolekcijas audumiem, piemeklējot piemērotāko apkaklītes, aproču veidus, kā arī citus dekoratīvos elementus augstvērtīgiem un klientam piemērotiem krekliem. Uzdāvini vīrietim iespēju iegādaties tieši viņam izveidotu kreklu ar BRUN! ATELIER – dāvanu kartes palīdzību.


Frizētavas dāvanu karte jaunam un svaigam skatam

Grieze - frizētavas dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas ļaus vīrietim parūpēties par sevi. GRIEZE piedāvā visa veida frizieru pakalpojumus - matu griešanu, pīšanu, krāsošanu, rotāšanu, veidošanu un atveseļošanu. Tāpat iespējams iegūt friziera - stilista konsultāciju.

 

 

Vēl citas dāvanu idejas

Ceram, ka esam palīdzējuši ar piemērotākās dāvanas izvēli un tagad esi pārliecināts par to, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā. 

Ja tomēr neesi pavisam pārliecināts par to, kas ir labākā dāvana dzimšanas dienā vīram vai mīļotajam puisim, brālim vai draugam, priekšniekam vai kolēģim, tad ieskaties zemāk pievienotajās dāvanu kategorijās, kas izveidotas pēc dāvanas saņēmēja.
 

Dāvanas internetā

 

Citas līdzīgas idejas meklē FromMe.lv vīriešu dāvanu kolekcijās:
 

Dāvanas dzimšanas dienā vīrietim

Dāvana tētim dzimšanas dienā

Dāvana puisim dzimšanas dienā 

Dāvana vīram dzimšanas dienā

Dāvana brālim dzimšanas dienā

Dāvana draugam dzimšanas dienā

Dāvana priekšniekam dzimšanas dienā

Dāvana kolēģim dzimšanas dienā

 

Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu! 

 

Dāvanas, ko nopirkt uzreiz

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu