Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā

27.02.2019

 

Kā izvēlēties dāvanas vīrietim dzimšanas dienā?

Domājot par to, kas būs labākā dāvana vīrietim dzimšanas dienā, noteikti nāks palīgā sociālie tīkli.  Sociālie tīkli ar savu informācijas bagātību par jums tuvajiem cilvēkiem palīdzēs tad, ja vēlies atrast jaunas idejas dāvanām. Ja Tevi interesē dāvana dzimšanas dienā tētim, puisim, vīram, brālim, priekšniekam vai kolēģim, tad soctīkli ir labs iedvesmas avots, jo visi šie cilvēki parasti ir Tavos kontaktos soctīklos. Tāpat palīdzēs arī zināšanas par vīrieša hobijiem. 

Dāvanas, kas iepriecinās

Galvenais, ka dāvanas izvēlei ir jābūt oriģinālai un tādai, kas cilvēku iepriecina. Galvenie virzieni, kā domāt, ir dāvanu izvēle, balstoties uz sociālajos tīklos atrodamo informāciju par viņa interesēm, vai balstoties uz hobijiem.

Dāvanu izvēle, balstoties uz soctīklu profiliem

 

Dāvanas dzimšanas dienā vīrietim, balstoties uz viņa soctīklu profiliem, piemēram, Draugiem.lv vai Facebook.com, var izvēlēties šādi:

  • Izpēti viņa sociālo tīklu profilus – kādi uzņēmumi, preces un pakalpojumi viņam patīk. Vai viņš ir piedalījies konkursos? Ja ir, tad kāda ir balva, kas viņu vilināja? Uzdāvini viņam tieši to, ko viņš vēlējies iegūt.
  • Izpēti, ko viņš ir atzīmējis pie savām interesēm soctīklos. Balstoties uz  šīm interesēm, iespējams atklāt viņa intereses, par kurām viņš ikdienā daudz nerunā, bet tikai sapņo. Piemēram, ja viņš ir norādījis, ka viņam patīk indiešu ēdieni, pagatavo viņam indiešu vakariņas, vai arī aizved viņu uz indiešu restorānu. Ja vien ieguldīsi 10 minūtes šajā izpētē, iespējams, piepildīsi kādu no viņa sapņiem! Tas tiešām ir vienkārši. 

Dāvanu izvēle, balstoties uz hobijiem

Katram vīrietim ir kāds hobijs, un tas viņam ir svarīgs un neizsīkstošs tēriņu iemesls. Ja zini, vai esi sociālo tīklu izpētes laikā atklājis kādu viņa aizraušanos, tad hobijam piemērota dāvana vienmēr būs lieliska izvēle. Dāvana var būt gan ar hobiju tieši saistīta, gan vienkārši noderīga lieta, kas viņam noderēs, atpūšoties iemīļotajā veidā. Piemēram, ja viņa hobijs ir grāmatu lasīšana, tad viņam noderēs pie grāmatas piestiprināma bezvadu gaismiņa, vai varbūt pat elektroniskais grāmatu lasītājs. Tavai ērtībai, arī dāvanu karšu platformā FromMe.lv ir pieejami dažādi ar hobijiem saistīti filtri, lai palīdzētu ātrāk atrast piemērotas dāvanas. 

Citas alternatīvas

Ja nu sociālo tīklu izpēte nav iespējama, tad centies iedomāties, kas piestāvētu viņa ikdienas gaitām - ja viņš ir runājis par to, ka vajadzētu dzert mazāk kafijas, tad īpaša zaļo tēju izlase būtu piemērota, jo tajā ir kofeīns, bet ne tik koncentrētā veidā, kā melnas, stipras kafijas tasē. 

 

Dāvanu idejas vīrietim


 

 

Ja idejas neraisās, piedāvājam iedvesmojošus sarakstus, kuros apkopotas populāras dāvanas vīrietim dzimšanas dienā. Iedalījām idejas vairākās kategorijās:

Aktīvitātes un piedzīvojumi

Ņem vērā sezonalitāti. Ja izvēlēsies dāvināt ūdens motocikla nomu, kad ārā uzsnidzis pirmais sniegs, dāvanas saņēmējam būs ilgi jāgaida, līdz varēs izmanto dāvanu. Labāk izvēlēties dāvanu, ko var izmantot pēc iespējas drīzāk. 

Dāvanu kartes hobijam

 

Dāvana, kas piemērota vīrieša hobijam, vienmēr ir laba ideja. Ja viņš nodarbojas ar kādu sprota veidu, makšķerē, mīl peldēties vai slēpot, izvēlies dāvanu karti, kas ļaus viņam iegādāties kādu jaunu aksesuāri šim hobijam, vai ar to nodarboties!

Praktiskas un noderīgas dāvanas

Vai nu tā ir dāvanu karte mašīnas remontiņam vai pulēšanai, aksesuāru iegādei, vai kursiem un apmācībām, jebkas praktisks būs lieliska izvēle!

Relaksējoša atpūta

 

Uzdāvini atpūtu, kuru viņs pats neiedomātos doties izbaudīt!

 

Laiks kopā

Uzdāvini viņam iespēju pavadīt laiku kopā ar kādu viņam svarīgu cilvēku. Viņš to novērtēs!

 

Arī vīrietim jāizskatās labi

 

Arī vīriešiem patīk tikt lutinātiem SPA, kā arī izskats viņiem ir svarīgs! Uzdāvini iespēju tikt pie jauna aksesuāra, matu vai bārdas griezuma, uzvalka vai pat tetovējuma!

 

Citas idejas meklē FromMe.lv vīriešu dāvanu kolekcijās:

Lai izdodas atrast piemērotāko dāvanu! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu