Kā pārsteigt darbinieku, klientu un partneri Ziemassvētkos?

Pavisam drīz būs apritējis vēl viens produktīva darba gads. Pēc gada laikā paveiktā ir noteikti jāpasaka paldies darbiniekiem, kolēģiem, sadarbības partneriem un arī klientiem. Ziemassvētki ir piemērots laiks, kad izteikt pateicību. Šajā rakstā lasi par to, kā ātri un ērti noorganizēt  piemēroto dāvanu izvēli. 

 

Visas dāvanas vienuviet atradīsi mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas. Šajā rakstā noskaidro, ko dāvināt kolēģiem, darbiniekiem, klientiem un partneriem, kā arī iegusti vērtīgus padomus, kā. Pasaki paldies ar dāvanu, kas iepriecinās.

 

Izvēlies oriģinālu dāvanu

Galvenais nosacījums, ko vērts ievērot kolēģu, darbinieku, partneru un klientu dāvanas sagatavošanā, ir oriģinalitāte. Protams, dāvanas ir žests, kas tiks novērtēts vienmēr. Taču dāvanas, kas atkārtojas katru gadu un ne ar ko nepārsteidz ātri vien kļūs par rituālu, nevis īpašu notikumu. Dāvināšana būs kā pašsaprotams notikums, kam jānotiek, jo tā ir pieņemts.

 

Tā vietā esiet oriģināli. Pārsteidziet savus darba kolēģus un klientus ar ko neparastu un negaidītu. Sniedziet dāvanas, kas iepriecinās un radiet īpašas sajūtas. Lieliska Ziemassvētku dāvanas izvēle ir dāvanu karte. Prēmija naudā pazudīs darbinieka ikdienas un svētku tēriņos, taču dāvanu karte tiešām tiks izbaudīta - gan to saņemot, gan izmantojot. To iespējams izvēlēties un piemērot pēc kolektīva personības vai uzņēmuma motto.

 

Ja darbs ir intensīvs un mazkustīgs, lielisks veids kā pateikt paldies būtu dāvanu karte ar kādu atpūtas veidu - SPA rituāls, pirts apmeklējums, baseina pelde. Ja uzņēmuma galvenais dzinējs un motivācija ir, piemēram, veselīgs dzīves veids, tad uzdāviniet saviem darbiniekiem un kolēģiem aktīvo atpūtu svaigā gaisā vai sporta nodarbības. Šādas dāvanas ir pārsteidzošas un noteikti izbaudāmas.

 

FromMe dāvanu kartes

Dāvanu serviss FromMe.lv piedāvā triju veidu dāvanu kartes, lai pielāgotos jebkurām vēlmēm un situācijām. Dažreiz mūsu klienti vēlas dāvināt konkrētu dāvanu, lai gaviļniekam būtu tikai jāaiziet un jāizbauda izvēlētais. Taču citreiz ir vēlme izvēli daļēji vai pilnībā atstāt dāvanas saņēmēja rokās.

 

FromMe dāvanu karšu veidi:

 1.  Dāvanu kuponi - konkrēti piedāvājumi, ko lietotājs izbauda vienā piegājienā;
 2.  Dāvanu kartes - dāvanu karte konkrētā veikalā vai pakalpojuma sniegšanas vietā, kurā dāvanas saņēmējs var izvēlēties sev tīkamāko un noderīgo;
 3.  FromMe karte - vienota dāvanu karte, ko var izmantot pie visiem FromMe partneriem visā Latvijā.
   

ziemassvetku davana

 

Kā izvēlēties personīgu dāvanu?

Ja vēlaties kā dāvanas darbiniekiem pasniegt dāvanu kartes, ir vērts ievērot dažus noteikumus, kas palīdzēs veikt piemēroto izvēli. Šie ieteikumi padarīs dāvanu karti par personīgu un pārdomātu dāvanu, nevis sausu atpirkšanos. Dāvanas saņēmēji to noteikti novērtēs. Svētkos radītajai pozitīvajai enerģijai ir liela loma darba vidē.

 

Uzrakstiet individuālu pateicību

Saprotams, ka individuālas dāvanas katram darba kolēgim vai klientam sagādāt ir neispējami. Īpaši lielos uzņēmumos ar komandas apmēru, kas sniedzas desmitos un simtos. Tāpēc veids, kā dāvanas padarīt īpašākas, ir tām pievienot pateicību. Efektīvāks būs kodolīgs, bet atšķirīgs un unikāls apsveikums. To iespējams pievienot individuāli katram darbiniekam. Izsaki pateicību par paveikto darbu, atbalstu un palīdzību. Tie ir vien pāris vārdi, taču tie spēj sniegt tik lielas emocijas.


Idejas pateicībai:

 • Paldies Tev par ... enerģiju iknedēļas rīta sanāksmēs!
 • Paldies Tev par ... vienmēr laikā sagatavotām atskaitēm!
 • Paldies Tev par ... laicīgām preču piegādēm!
 • Paldies Tev par ... sapratni un pretīmnākšanu!
 • Paldies Tev par ... radošajām idejām!
 • Paldies Tev par ... prasmi visu lieliski saplānot!
 • Paldies Tev par ... izturību un centību!

 

Pievienojiet dāvanai novēlējumu

Rakstiet novēlējumu uz dāvanu kartes. Tad tas sekos līdzi līdz pat dāvanu kartes izmantošanas brīdim, un netiks aizmirsts, kas dāvanu karti sarūpējis.


FromMe dāvanu kartes piedāvā iespēju uz tām uzdrukāt apsveikuma tekstu. Lai to varētu veidot sirsnīgu, atraktīvu un modernu, sveiciena tektsā var ievietot arī EMOJI simbolus - sirsniņas, smaidiņus, zaķīšus un citus ķiņķēziņus, ko esam ieraduši izmantot ikdienas saziņā. Sīkāk par to, kā dāvanu karti personalizēt, lasi rakstā Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti.

 

Izvietojiet sava uzņēmuma logotipu

Beznesa klientiem tiek piedāvāta iespēja uz dāvanu kartes izvietot uzņēmuma simboliku. Tādā veidā dāvanas saņēmējam veidosies pozitīvas asociācijas ar Jūsu uzņēmumu. Tas būs arī sava veida mārketinga līdzeklis, ja šo karti ieraudzīs arī dāvanas saņēmēja draugi, kolēģi, ģimene vai klienti.

 

FromMe.lv dāvanu kartes Jūsu klienti, partneri un darbinieki varēs izmantot visā Latvijā -  uzņēmumos skaistumam, veselībai, sportam, izklaidei, SPA, atpūtai, apmācībām un citām aktivitātēm.

 

ziemassvetki
 
 

Rakstiet, un mēs Jums palīdzēsim

Mēs, dāvanu centra FromMe.lv komanda, esam gatavi parūpēties par to, lai Jūsu klienti, partneri, darbinieki, baudītu svētkus un īpašas sajūtas. Par piedāvājumiem korporatīvajiem klientiem vairāk uzziniet rakstā korporatīvās dāvanas biznesa klientiemSazinieties ar mums, un mēs sagādāsim Jums idejas personiskām dāvanām, un arī noorganizēsim dāvanu karšu personalizāciju un piegādi bez maksas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu