Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti

10.01.2019

Personalizēta FromMe dāvanu karte

 

Katrs dāvanas pasniedzējs vēlas, lai dāvana, ko viņš ir sarūpējis, tiktu saņeta ar prieku un gandarījumu, un pēc tam tiek novērtēta kā laba dāvana. FromMe dāvanu kartes ir gan noderīgas, gan sirsnīgas, jo tās var personalizēt.

Dāvanu kartes tiek atzīta kā prakstiska un noderīga dāvana, jo dāvanas saņēmējs to var izmantot pēc saviem ieskatiem. Vienlaikus daudzi tās novērtē kā bezpersonisku dāvanu bez pārsteiguma elementa.

Lai FromMe dāvanām pievienotu papildus emocionālo vērtību un personisko pieeju, esam nodrošinājuši iespēju uz dāvanu kartes uzrakstīt dāvanas saņēmējam adresētu sveicienu. Lai to varētu veidot sirsnīgu, atrakstīvu un modernu, sveiciena tektsā var ievietot EMOJI simbolus - sirsniņas, smaidiņus, zaķīšus un citus ķiņķēziņus, ko esam ieraduši izmantot ikdienas saziņā.

Šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus, kā padarīt dāvanu karti pēc iespējas sirsnīgāku un personiskāku. Lai to paveiktu, iesakām dāvanu kartei pievienot gan uzrunu, gan sveiciena tekstu, gan parakstu - par katru no tiem atsevišķi turpinājumā.

 

Pupumaiss dāvanu karte

 

Uzruna ar cilvēka vārdu

Katram cilvēkam viņa vārds ir īpašs. Cilvēka vārdam piemīt īpaša maģija - izdzirdot vai izlasot savu vārdu cilvēka uztvere saasinās, jo viņš zin, ka tas attiecas tieši uz viņu. To uzrakstot uz dāvanu kartes, ir skaidrs, ka dāvana paredzēta tieši viņam. Šis ir personalizācijas galvenais aspekts.

 

Sveiciena teksts vai novēlējums

Ir labi dāvanai piešķirt papildus emocionālo vērtību ar domu, kāpēc šāda dāvana ir izvēlēta. Tā sasaista dāvanu ar dāvanas saņēmēju. Būtiski ir novērtēt, kāpēc dāvana konkrētajam cilvēkam konkrētajā dzīves situācijā varētu patikt vai būt noderīga, un jāmēģina to vienkāršiem vārdiem paskaidrot apsveikuma vai novēlējuma formā.

Neformālās attiecībās apsveikumu var noformulēt ar kāda joja palīdzību - tas apsveikšanas mirklim piešķirs papildus prieka dzirksti. Apsveikumu, protams, var izteikt ar apsveikuma pantiņu vai kāda vieda cilvēka dzīves atziņu - daudzas no tām esam apkopojuši rakstā Apsveikuma pantiņi.

 

Paraksts

Ja dāvanu karti uztver kā apsveikuma kartiņu, tad parakstīties uz tās ir ierasta lieta. Paraksts nodrošina šī raksta sākumā uzsvērto domu, ka dāvanas saņēmējs vairākkārt varēs pārliecināties, kurš ir dāvanas pasniedzējs.
Īpaši rekomendējam dāvanu kartei pievienot parakstu šādās situācijās:

  • Ja dāvanu karti nepasniedz personiski, bet izmantojot kādus starpniekus, piemēram, pastu. Šajos gadījumos ir svarīgi, lai dāvanas saņēmējs var pārliecināties, no kā dāvana saņemta dāvana.
  • Ja dāvanu pasniedz svētkos ar daudz viesiem, jo tad ir daudz dāvanu. Šādos gadījumos jubilāram var sajukt, ko kurš ir dāvinājis.
  • Dāvana tiek pasniegta no grupas, kur gribas uzsvērt grupas kopumu un cilvēku loku, kas dāvina šo dāvanu - atbalstījuši konkrētās dāvanas izvēli un iegādi.

Līdzīgi kā apsveikuma kartiņu, arī FromMe karti var parakstīt ierastā veidā ar pildspalvu. Tādā veidā tai tiks vēl vairāk personizēta. Esiet piesardzīgi, lai paraksti un sveicieni neaizsedz dāvanu kartes numuru un PIN, kas ir svarīgi pie dāvanu kartes izmantošanas.

 


 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu