Dāvanas Māmiņdienā, kas iepriecina

Mātes diena ir svētki, ko atzīmē maija otrajā svētdienā, un tajā tiek godinātas māmiņas. Šī pavasarīgā svētku diena izceļ to, cik svarīga ir mātes loma sabiedrībā un atgādina ikvienam no mums, ka par lielu daļu pašu sasniegumiem un dzīves uzvarām mums ir jāpasakās mūsu māmiņām. Maija otrā nedēļa saistās ar vasaras sākumu, ko tik ļoti gaidām, jo saulīte spīd un silda aizvien vairāk un siltāk. Ne velti literatūrā un dzejā māte tiek salīdzināta ar sauli, jo viņa dod mums to sirds siltumu, kas katram no mums ir tik svarīgs. Par to arī ir šie svētki - par vienu lielu paldies mammai. 

 

Saulīt' silta, māmiņ' jauka –

Abas vienu labumiņu:

No saulītes silti rīti,

No māmiņas mīļi vārdi.

 

Māmiņdiena ir diena, kad savai mammai būtu jāvelta visjaukākie un siltākie vārdi. To, protams, vajadzētu darīt ne tikai māmiņdienā, bet biežāk. Taču veidojot savu dzīvi un savu ģimeni ne vienmēr tas sanāk. FromMe apkopotajā apsveikuma pantiņu rakstā ir atrodami jauki apsveikumi māmiņdienā. Ieskaties rakstā Apsveikuma pantiņi un atrodi labāko apsveikumu māmiņdienā. 

 

Kas ir labākā dāvana mammai māmiņdienā? Parasti šie svētki tiek svinēti, dāvinot mātēm košus un pavasarīgi saulainu krāsu apveltītus ziedus, apsveikumu kartiņas un siltus pateicības vārdus. Šajā dienā vari palutināt savu māmiņu ar brokastīm gultā vai pašizceptu kūku, kas noteikti būs gards un jauks pārsteigums.

 

Taču ko uzdāvināt māmiņdienā, ja visas iepriekš minētās dāvanas jau ir rutīnai līdzīgs apsveikums un šogad esi izlēmis viņu iepriecināt ar ko jaunu un negaidītu? Atzīmējot šo īpašo dienu, būtu jauki papildus apsveikumiem māmiņdienā viņai arī ko uzdāvināt. Tas būtu sirsnīgs veids, kā pateikt mammai paldies par visu, ko viņa Tavā labā ir darījusi. 

 

FromMe dāvanu ekspertu komanda ar prieku sniegs kādu padomu un palīdzēs Tev izvēlēties labākās Māmiņdienas dāvanas, piemeklējot patīkamāko atpūtas veidu dāvanu kartes formā. 

 

Relaksējoša dāvana māmiņai

Mātes dienas galvenais uzdevums un svētku dienas mērķis ir jebkurai māmiņai sajusties novērtētai un lolotai. Kura māmiņa gan nebūtu laimīga par iespēju izrauties no ikdienas steigas un vienu dienu veltīt rūpēm vienīgi par sevi pašu. Šī ir lieliska dāvana mammai Māmiņdienā, kas garantēs nesteidzīgu atpūtu un pilnvērtīgu relaksāciju gan ķermenim, gan prātam. Tāpēc izrādi savu pateicību par visu, ko māmiņa Tavā labā ir darījusi, un sniedz viņai relaksējošu dāvanu ar kādu no zemāk minētajiem SPA piedāvājumiem.
 

Visa ķermeņa lutināšanas un SPA rituāls

Šī ir lieliska dāvana mammai māmiņdienā, kas ne vien pārsteigs un iepriecinās Tavu māmiņu, bet arī liks viņai nedaudz pasapņot par došanos uz Siguldas SPA Hotel Ezeri procedūrām, līdz pati sev ērtā laikā dosies to visu izbaudīt. Īpašais piedāvājums mammai ietver atslābinošu piena pērļu vannu, stundu garu masāžu ar liepu ziedu eļļu, mitrinošu sejas procedūru, pirts un baseina kompleksa apmeklējumu un siltās sves procedūru rokām vai kājām. 

Dāvanu karte skaistumam 

Katrai sievietei patīk sapucēties un rūpēties par savu izskatu. Lai arī ikdienā mammas ir tik ļoti aizņemtas ar rūpēšanos par bērniem un visu ģimeni, atgādini savai māmiņai par to, ka viņai beidzot jāatrod laiks sev pašai, uzdāvinot Kolonna dāvanu karti. Šis skaistumkopšanas salons piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot nagu kopšanas pakalpojumus, SPA rituālus un dažādas skaistuma procedūras.

 

Atrodi vispatīkamāko un Tavai mammai visatbilstošāko dāvanu māmiņdienā, ielūkojoties FromMe dāvanu katalogā. Daudz citi SPA un masāžu piedāvājumi pieejami FromMe kategorijā SPA dāvanu kartes.

 

Ģimenisks laiks kopā 

Labākā dāvana mammai Māmiņdienā ir visas ģimenes kopā būšana, par to šaubu nav. Taču bieži vien mēs katrs aizraujamies ar dažādiem darbiem, kas neļauj pavadīt kopīgu laiku ar ģimeni tik daudz, kā gribētos. 
 

Tad nu Māmiņdiena ir lielisks iemesls mest darbus pie malas un šajā brīvdienā ieplānot kādu izbraucienu pie dabas ar pikniku svaigā gaisā, kopīgu dienas ceļojumu uz kaimiņvalstīm vai arī vienkārši aiziet kopā uz ģimeniskām vakariņām un izbaudīt vienam otra sabiedrību. Esam droši, ka Tava māmiņa priecāsies redzēt visu ģimeni sanākam kopā un jutīsies tiešām īpaša un pateicīga par šo dienu. 

 

Jaukas brīvdienas kopā 

Cēsīs esošā kamieļu parka Rakši spmeklējums sola pozitīvu emociju pārpilnību un brīnišķīgi pavadītu dienu. Rakšu ceļojums ir piemērots atpūtas veids visai ģimenei, kura laikā iespējams apskatīt vairāk kā 100 dažādus dzīvniekus, ieskaitot vienkupru un divkupru kamieļus, lamas, alpakas, ēzeļus un trusīšu ģimenes. Kopīgi pavadīts laiks ar visu ģimeni svaigā gaisā ir lieliska dāvana māmiņdienā.

Kopīga kliņģera cepšana

Ekskursija maizes ceptuvē „Lāči’’ ir unikāla iespēja iepazīt maizes ceptuves noslēpumus un uzzināt, kā tiek cepta Lāču maize un gardie cepumi. Pēc ekskursijas visai ģimenei ir iespēja pamēgināt izcept savu kliņģeri, pievēršoties vienai kopīgai aktivitātei un apvienojot spēkus. ‘’Lāči’’ dāvanu karte noteikti ir interesanta dāvana, ko novērtēs gan bērni, gan vecāki. Uzdāvini māmiņai braucienu uz Vidzemi un aizraujošu ekskursiju. 

Ekskursijas un ceļojumi

Ja vēlies māmiņai uzdāvināt dienas vai pat vairāku dienu kopīgu laiku ar ģimeni, var ieplānot kādu garāku ekskursiju - mini ceļojumu kopā tepat Latvijā vai kaimiņu valstīs. Ceļojumu dāvanu kartes ir aizraujošs veids, kā izrauties no ikdienas steigas, sanākt kopā ar mīļajiem un izbaudīt ceļojumu uz kādu vēl neatklātu vietu - Keilas ūdenskritumu Tallinā, Japānas dārzu Palangā vai varbūt uz tepat netālu esošo Latgali. 

Garda maltīte restorānā visai ģimenei

Māmiņdiena ir lielisks iemesls visai ģimenei doties vakariņās ārpus mājas, nobaudīt gardu maltīti un vienam otra sabiedrību. FromMe dāvanu kategorijā Restorānu dāvanu kartes  ir dažādi restorāni un kafejnīcas, kuru piedāvājumā atradīsi vietas gan ar mājīgu, gan izsmalcinātu noskaņu. Plašais restorānu klāsts dod iespēju izvēlēties gan starp lokāliem un īsteni latviskiem ēdieniem, gan arī sniedz iespēju nobaudīt ko eksotisku un vēl nepieredzētu. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir īstā izvēle, ja nezini, kādam restorānam mamma dotu priekšroku. Šī dāvanu karte derīga veselos 10 restorānos!

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Oriģināla dāvana mammai

 

Ja iepriekš minētās dāvanu idejas mammai Tev īsti neasociējās tieši ar Tavu mammu, tad varbūt tas nozīmē to, ka dāvana ir jāmeklē citādāk. Iespējams piemērota dāvana Tavai mammai Māmiņdienā ir kas neparasts un negaidīts, kā brauciens ar jahtu vai lidojums ar deltaplānu.

 

Oriģināla dāvana mammai ir lielisks veids, kā uzdāvināt mammai Māmiņdienā ko neierastu, kas noteikti ne vien iepriecinās, bet arī pāsteigs dāvanas saņēmēju. Šī dāvana tiks īpaši novērtēta, ja to dāvinās ar mērķi iedrošināt mammu uz kā jauna izmēģināšanu. Uzdāvini māmiņai piedzīvojumu - jaunas un vēl nepieredzētas emocijas ar kādu no zemāk minētajām dāvanu kartēm.  

 

Fotosesija 

Fotosesija ir oriģināla dāvana māmiņdienā un lielisks veids, kā iemūžināt svētku noskaņu. Palutini savu māmiņu ar individuālu fotosesiju, kas ļaus viņai saposties un izbaudīt mirkli, kad visa uzmanība ir vērsta viņas virzienā. Ja zini, ka Tava mamma labprāt mātes dienu pavadītu kopā ar savu ģimeni, FromMe dāvanu kategorijā Fotosesija dāvanu kartes ir atrodami piedāvājumi arī kopīgām fotosesijām visai ģimenei. Nekad nav par agru sākt veidot kopīgas atmiņas!

Izjāde ar zirgu

Lieliska dāvanas ideja māmiņai, kurai patīk dzīvnieki, ir zirgu izjāde. Tas būs patīkams atpūtas veids svaigā gaisā, kas sniegs pozitīvas emocijas. Stundu ilga Izjāde ar zirgu Rīgas pievārtē pa meža takām un pauguriem izklausās pēc neaizmirstama piedzīvojuma, ko Tava mamma noteikti ir pelnījusi. Vajadzības gadījumā, izjādi iespējams apmainīt pret izbraucienu zirga pajūgā. 

Kvesti jeb izlaušanās spēles

Ja vēlies atrast dāvanu māmiņdienā, kas ļautu izaicināt Tavas mammas piedzīvojumu garu, tad Kvestu dāvanu karte ir lieliska ideja. Spēles laikā iespējams iejusties dažādos tēlos, risināt mīklas, sekot norādēm un visbeidzot meklēt atslēgas, kas ļaus uzvarēt. Piedalīšanās izlaušanās spēlē ir interesanta aktivitāte, kurā ar prieku piedalīsies visa ģimene. Padari šo māmiņdienu par īpaši aizraujošu dienu.

Lidojums ar deltaplānu

 Ja Tava mamma nebaidās riskēt un labprāt izbauda asas izjūtas, tad Lidojums ar deltaplānu ir piemērota dāvana tieši viņai. Lidojumi notiek pieredzējušu pilotu vadībā, tāpēc tie ir droši. Dāvanu kartes saņēmējai ļaus izjust nebijušas sajūtas un izbaudīt neatkārtojamus skatus. Lidojumu virs Rīgas iespējams gan nofotografēt, gan nofilmēt, tādējādi iemūžinot šo neparasto notikumu.

Lidojums ar gaisa balonu

Iespējams, ka Tavas mammas sapnis ir Lidojums ar gaisa balonu. Lai arī šī dāvana ir ar ievērojami augstāku cenu, tomēr šis ir neaizmirstams piedzīvojums un iespēja pieskarties debesīm, ko var apvienot ar ģimenisku kopā būšanu. Piedāvājumā ietilpst stundu ilgs lidojums ar gaisa balonu, nolidojot 10 - 20 km. Palutini savu mammu ar neaizmirstamu dāvanu māmiņdienā.

 

Ar hobiju un interesēm saistīta dāvana mammai

Ja Tavai mammai ir kāds hobijs vai aizraušanās par ko viņa nebeidz runāt un tiešām ar prieku un milzīgu aizrautību nodarbojās, tad ar viņas hobiju saistīta dāvana ir pareizā izvēle. Labākā dāvana Mātes dienā ir tāda dāvana, kas liecina par rūpēm un ieklausīšanos. 

 

Ar hobiju un viņas interesēm saistīta dāvana liks Tavai mammai sajusties novērtētai un priecīgai, ka ikdienā pievērs uzmanību viņas interesēm un atbalsti viņas aizraušanos. Lasi zemāk FromMe īpaši atlasītas dāvanu idejas, kas varētu iepriecināt tieši Tavu māmiņu!

 

Dāvanu karte dārza iekārtošanai

Māmiņām, kuras ar prieku nodarbojas ar dārzkopību, lieliska dāvana ir Dārza darbi dāvanu karte. FromMe katalogā atradīsi dažādas stādu un koku audzētavu dāvanu kartes. Katrā no tām iespējams iegādāties aptuveni 700 veidu un šķirņu ziemciešu stādus. Skaisti ziedi ir ikvienas saimnieces lepnums, tāpēc iepriecini savu mammu ar iespēju pilveidot savu dārzu.

Radošie kursi

Ja Tava māmiņa īpaši aizraujas ar kādu hobiju, tad iespējams piemērotāko dāvanu māmiņdienā atradīsi FromMe dāvanu kategorijā Radošie kursi. Piedāvājam izvēlēties kursus un apmācības, sākot ar kaligrāfijas nodarbībām un gleznošanas meistarklasēm līdz pat dažādu valodu kursiem un pašaizsardzības apmācībām. Parādi savai māmiņai, ka tu novērtē viņas intereses un atbalsti tās, uzdāvinot viņai interesējošās apmācības vai kursus.

 

dāvanas māmiņdienā

 

Šīs ir tikai dažas idejas, lai izlemtu, ko dāvināt mammai Māmiņdienā, vairāk ideju meklē dāvanu portāla FromMe.lv sadaļā Mātes dienas dāvanas. Lai izdodas atrast īsto un vienīgo dāvanu šai Mātes dienai – atgādini, cik ļoti īpaša un mīļa ir Tava māmiņa. FromMe.lv – dāvanas no sirds!

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu