Dāvanu serviss FromMe.lv – lieliska dāvana svētkos

01.02.2023

fromme dāvanu kartes

 

FromMe.lv piedāvā iegādāties dāvanu kartes internetā ar plašu dāvanu karšu izvēli. Rūpīgi strādājam pie tā, lai spētu piedāvāt dāvanas, kas tiešām iepriecina. Mūsu katalogā ir atrodamas dāvanas, kas ir jaukas un sirsnīgas, aizraujošas un iedvesmojošas, kā arī praktiskas un noderīgas.

 

Vienlaikus nodrošinām arī to, lai FromMe piedāvātās dāvanu kartes būtu ērti izmantojamas un personalizējamas. Esam nodrošinājuši iespēju uz dāvanu kartes uzrakstīt dāvanas saņēmējam adresētu sveicienu ar iespēju ievietot EMOJI simbolus. Protams, var personalizēt arī dāvanu kartes iesaiņojumu, tā dizainu un krāsas, kā arī pievienot klāt gardu šokolādi no Skrīveru saldumiem.

 

 

Dāvanu serviss FromMe.lv piedāvā triju veidu dāvanas, lai pielāgotos jebkurām vēlmēm un situācijām. Piedāvājumā ir dāvanu kuponi, dāvanu kartes un universālā FromMe karte, ko var izmantot pie 50 populārākajiem FromMe partneriem.

 

Dāvanu kuponi – veids, kā uzdāvināt emocijas

dāvanu kuponi

Dāvanu kuponi ļauj uzdāvināt tādas dāvanas, kā SPA procedūras, izjādes ar zirgiem, lidojumu ar deltaplānu, vakariņas restorānā un citas izbaudāmas dāvanas. Dāvanu kuponam ir fiksēta cena, kas neuzrādās uz kartes. Tas nozīmē, ka dāvanu kupons ir derīgs vienai konkrētais dāvanai – piedavājumam, ko saņēmējam doties izbaudīt.

 

Raksta turpinājumā apkopoti populārākie dāvanu kuponi. Taču vari arī doties uz sadaļu Visi dāvanu kuponi, lai apskatītu visu mūsu piedāvājumu.

 

Dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem, atpūtai un veselībai

dāvanu kartes

FromMe ir viens no Latvijā lielākajiem dāvanu karšu piedāvātājiem internetā – piedāvājam elektroniski iegādāties vairāk kā 300 uzņēmumu dāvanu kartes. Piedāvājumā ir tādas iespējas kā dāvanu kartes SPA salonos, zināmos veikalos, atpūtas vietās, restorānos u.c. Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam sniedz izvēli. 

 

Raksta turpinājumā apkopotas populārākās dāvanu kartes. Dodies uz sadaļu Visas dāvanu kartes, lai apskatītu visu piedāvājumu.

 

FromMe karte – plašas iespējas visā Latvijā

universālā fromme karte

Šī ir universāla dāvanu karte, ko var izmantot pie populārākajiem FromMe partneriem visā Latvijā. Šī ir iecienīta dāvana kolēģim dažādās sveikšanas un apbalvošanas situācijās. Dāvanu kartes summu var izmantot pa daļām pie vairākiem partneriem, kā arī ir plašas izvēles iespējas, kur to izmantot.

 

Raksta turpinājumā vairāk par FromMe karti. Iegādāties FromMe karti.

 

Ziemassvētku dāvanas

 

FromMe.lv dāvanu veidu galvenās atšķirības

Zemāk redzamajā attēlā redzamas FromMe dāvanu servisa dāvanu veidu atšķirības, izceļot to, kādos gadījumos katru no tiem iesakām labāk izvēlēties.

 
FromMe dāvanu karšu piedāvājums
 

Turpinājumā esam aprakstījuši plašāk par katru dāvanu veidu, izceļot kādos gadījumos katru no tiem labāk izvēlēties.
 

Populārākie dāvanu kuponi

 

Dāvanu kuponi ir dāvana ar noteiktu summu par noteiktu pakalpojumu pie viena no FromMe.lv dāvanu servisa sadarbības partneriem. Dāvanu kuponi ir dāvana ar iespēju izbaudīt kādu konkrētu atpūtas vai izklaides piedāvājumu.Dāvanu kupons ir labākā dāvana, ja zini, kas cilvēkam konkrētajā dzīves brīdī ir vairāk vajadzīgs, piemēram, relaksējoša SPA atpūta diviem. Trakulīgus piedzīvojumus atradīsi Aktīvā atpūta, savukārt mierīgākai atpūtai lieliska izvēle būs īpašie dāvanu kuponi, ko piedāvā skaistākās Latvijas pilis un muižas.Uz dāvanu kupona nav norādīta dāvanas summa, tāpēc dāvanas saņēmējs nezin, par kādu summu dāvana ir iegādāta un kādā vērtībā tā ir. Viņš tikai zina tās nosaukumu un var iepazīties ar dāvanas aprakstu, kas tajā ir iekļauts un kā tā izmantojama.
 

Populārākie FromMe dāvanu kuponi:

 1. Saulrieta pārgājiens diviem ar purva kurpēm
 2. Izjāde ar zirgu apvidū 2 personām
 3. Brauciens ar ūdensmotociklu Lielajā Baltezerā
 4. Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas 20 minūtes
 5. Lidojums ar gaisa balonu vienai personai
 6. Izbrauciens ar tricikliem Drifta hallē diviem 
 7. Šaušanas apmācību komplekts 
 8. Medus masāža 60 min medicīnas centrā Mā-Re
 9. Kvests "Disko dejotājs" 2 - 6 personām
 10. Nakšņošana peldošā mājā ar pirti
 11. VingroSev.lv grupu treniņu abonements
 12. Pirts laivas noma Ķīšezerā
 13. Romantiskas vakariņas uz kuģīša diviem
 14. Nakšņošana ar mini-spa zonas apmeklējumu atpūtas kompleksā "Pazust Priedēs"
 15. Mega SUP pikniks uz ūdens
 
Ja zini, kuru konkrēti no piedāvājumiem vēlies uzdāvināt, tad dāvanu kupons būs īstā izvēle!
 
 
 

Populārākās dāvanu kartes

 

Konkrēta uzņēmuma dāvanu kartes var nopirkt jebkurā izvēlētajā vērtībā un tās saņēmējs var izmantot pie konkrētā FromMe partnera jebkuru piedāvāto preču vai pakalpojumu iegādei. Šo dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos, līdz tā pilnībā tiek iztērēta.


Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļauj izvēlēties tieši to, kas vairāk kārojas.
 

Populārākās FromMe dāvanu kartes:

 1. UDENSPUDELE.LV dāvanu karte
 2. Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem dāvanu karte
 3. Es Mīlu Kafiju dāvanu karte 
 4. VR Gaming - virtuālās realitātes dāvanu karte
 5. Ražots Latvijā – universālā dāvanu karte pašmāju ražotāju veikaliņos
 6. Restorāni Rīgā dāvanu karte
 7. SALMO dāvanu karte makšķerniekiem
 8. Kolonna skaistumkopšanas salons dāvanu karte
 9. STENDERS dāvanu karte
 10. Knockout Barber shop dāvanu karte
 11. Zīda produkti – Silkvei Boutique dāvanu karte
 12. Inserv.lv dāvanu karte darba instrumentiem
 13. Dāvanu karte interneta veikalā 707.lv
 14. TavaTelpa.lv mājsaimniecības preču veikals dāvanu karte
 15. Sportland – sporta un ikdienas apģērbs dāvanu karte
 16. Dāvanu karte Brain Games galda spēļu veikalā
 17. FeelFree – veloveikala dāvanu karte
 18. Elementari.lv ēdiena sastāvdaļu piegāde dāvanu karte
 19. ManaEkosistēma.lv augu terāriji dāvanu karte
 20. Silvanols.lv – dabīgu uztura bagātinātāju interneta veikals dāvanu karte

 

restorāni rīgā

 

Dāvanu karte ir laba dāvana, īpaši šādos gadījumos:

 1. Ir skaidri zināms dāvanas budžets un ir zināma ievirze kāda veida dāvanu vēlies uzdāvināt. Ar  dāvanu kuponu tiek piedāvāts konkrēts piedāvājums ar konkrētu cenu, bet ar dāvanu karti var uzdāvināt romantiskas vakariņas vai atpūtu SPA kompleksā par izvēlēto summu. Dāvanas saņēmējs no pakalpojuma sniedzēja varēs izvēlēties tieši to, ko pats vēlas.
   
 2. Ja vēlies uzdāvināt ko noderīgu zinot, kas viņam konkrētajā dzīves situācijā ir vairāk nepieciešams, vai arī zini cilvēka hobiju vai aizraušanos. Tad laba izvēle ir uzdāvināt dāvanu karti kādā specializētā veikala, kurā var iegādāties konkrētai vajadzībai atbilstošas preces, piemēram, mājas dizaina preču veikalā Mājai un dārzam vai makšķernieku veikalā Salmo. Šīs ir jomas, kurās grūti izvēlēties kaut ko konkrētu cita cilvēka vietā, bet tajā pašā laikā šāda dāvana būs vienmēr noderīga un tiks saņemta ar patiesu prieku.
   
 3. Ja vēlies atbalstīt sen iecerētu pirkumu. Piemēram, ja zini, ka persona vēlas nopirkt jaunu pulksteni vai skaistu kleitu, bet tā aptuveni maksā 100 EUR, tad ar uzņēmuma dāvanu karti vari uzdāvināt daļu no pirkuma cenas.

 

Dāvanu karte dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties, bet vienlaikus saglabāt personīgo pieeju, jo specificējot konkrēto veikalu, dāvanai tiek piešķirts vēstījums, ko vēlaties personai uzdāvināt. Sporta veikala dāvanu karte liks saprast, ka vēlaties atbalstīt personas veselīgo dzīves veidu, atpūtas kompleksa dāvanu karte liks saprast, ka vēlaties redzēt personu možu un atpūtušos. Lai dāvanu padarītu vēl personiskāku, pievienojiet tai novēlējumu, kas vēl skaidrāk iezīmēs to, ko vēlaties uzdāvināt.

 
 

Ja zini, kas cilvēku varētu iepriecināt, bet gribi atstāt izvēles iespēju - dāvanu karte būs īstā izvēle!

 
 
 
 

FromMe karte

FromMe dāvanu karte

 

FromMe karte ir dāvanu karte, kas dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties kādu no populārākajiem FromMe.lv partneriem, pie kā doties un izmantot savu From dāvanu karti. Dāvinātājs FromMe dāvanu kartes summu var izvēlēties vērtībā no 5 EUR līdz 150 EUR. Dāvanu kartes summu var izmantot pa daļām pie dažādiem FromMe partneriem.

 
 
Populārākie FromMe partneri, pie kuriem var izmantot FromMe karti
 
fromme partneri
 

FromMe karte ir piemērota dāvanu karte šādos gadījumos:

 • Ja nesat pārliecināts par personas vēlmēm un vajadzībām, bet vēlaties uzdāvināt personalizētu dāvanu karti.
 • Ja vēlaties uzdāvināt dāvanu karti, kura izmantojama praktiskos veikalos, kā arī atpūtas iespējām visā Latvijā.
 • Ja ir nepieciešamība uzdāvināt vienādu dāvanu vairākām personām.

 

FromMe ir Latvijā visplašāk izmantojamā dāvanu karte un ļoti piemērota uzņēmumu darbinieku un darba kolēģu sveikšanai. FromMe partneru klāsts paplašinās katru mēnesi, lai tas būtu pēc iespējas pieejams ik vienam Latvijas iedzīvotājam visā Latvijā, īpaši domājot arī par reģioniem, kā arī lai dāvanu piedāvājumā ik katrs spētu atrast ko sev tīkamu un baudāmu.

 

FromMe dāvanu kartes viena no priekšrocībām ir tā, ka to var apmainīt pret naudu. Tas gadījumiem, ja dāvanas saņēmējs apstākļu dēļ nevar to izmantot, vai dāvanu klāstā nespēj atrast sev piemērotāko piedāvājumu.

 
 

Attālums nav šķērslis, lai dāvinātu

Mūsu dāvanu kartes izvēlas dāvināt daudzi, kas pārcēlušies uz dzīvi ārzemēs, bet vēlas iepriecināt savus tuviniekus un draugus Latvijā.  Iegādāto dāvanu karti dāvinātāja vārdā varam nosūtīt ar Latvijas pasta starpniecību vai kurjeru, kā arī nosūtīt pa e-pastu. Esam parūpējušies, lai mūsu dāvanu serviss ir ērti pieejams, lai kur jūs atrastos.

 

Ko ņemt vērā, meklējot un iegādājoties dāvanu

Parūpējieties par dāvanām jau laikus, lai pēdējā brīdī aiztaupītu stresu un nebūtu jālauza galva, ko uzdāvināt. Meklējot dāvanu, iesakām ņemt vērā visu, ko zināt par apdāvināmo personu: vecumu, paradumiem, hobijiem, kā arī jāņem vērā apstākļi, kādos tā tiks pasniegta, lai dāvana būtu piemērota situācijai.

 

Ja tomēr dāvanu meklējat pēdējā brīdī, FromMe nodrošina visātrāko dāvanu iegādi un piegādi, kas ir dāvanas iegāde internetā www.fromme.lv un piegāde e-pastā. Ja vēlaties dāvanu karti saņemt drukātā veidā uz skaista papīra un gaumīgā aploksnē, tad iecerētā dāvana jāpasūta laicīgi. To tad varēsiet saņemt personīgi mūsu adresē: Cēsu iela 31-2, 3. ieejaā, 3. stāvsā.

 

Vai arī nogādāsim to jums izmantojot pastu, Omniva pakomātu vai kurjera piedāvātos pakalpojumus.

 

 

Pilna informācija par dāvanu piegādes veidiem.

 

Izvēlies kādu no dāvanu piedāvājumiem dāvanu karšu centrā FromMe.lv.

 

FromMe.lv – dāvanas priekam un labsajūtai! 

 
 
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu