Dāvanu serviss FromMe.lv – lieliska dāvana svētkos

15.07.2024

fromme davanu kartes

FromMe.lv piedāvā iegādāties dāvanu kartes internetā ar plašu izvēli. Rūpīgi strādājam pie tā, lai spētu piedāvāt dāvanas, kas tiešām iepriecina. Mūsu katalogā ir atrodamas dāvanas, kas ir jaukas un sirsnīgas, aizraujošas un iedvesmojošas, kā arī praktiskas un noderīgas.

 

Vienlaikus nodrošinām arī to, lai FromMe piedāvātās dāvanu kartes būtu ērti izmantojamas un personalizējamas. Uz mūsu dāvanu kartēm var uzrakstīt dāvanas saņēmējam adresētu sveicienu ar iespēju ievietot EMOJI simbolus. Protams, var personalizēt arī dāvanu kartes iesaiņojumu, tās dizainu un krāsas, kā arī pievienot klāt gardu šokolādi no Skrīveru saldumiem.

 

Dāvanu serviss FromMe.lv piedāvā 3 veidu dāvanas, lai pielāgotos jebkurām vēlmēm un situācijām – universālas dāvanu kartes, dāvanu kartes un dāvanu kuponi. Par atšķirībām un galvenajiem piedāvājumiem pastāstīsim raksta turpinājumā.

 

1. Universālas dāvanu kartes ar plašām izmantošanas iespējām

universalas davanu kartes

Universālas dāvanu kartes ātri vien kļūst par vienu no populārākajām dāvanu izvēlēm. Tas tāpēc, ka ar vienu dāvanu karti ir iespējams doties pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, kas iekļauti konkrētajā dāvanu kartē.

 

Mūsu universālās dāvanu kartes ir paredzētas hobijiem, restorāniem, kopā būšanai ar mīļoto cilvēku u.c.

 

Raksta turpinājumā apkopotas mūsu izveidotās universālās dāvanu kartes.

 

2. Dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem, atpūtai un veselībai

davanu kartes fromme.lv

FromMe ir viens no Latvijā lielākajiem dāvanu karšu piedāvātājiem internetā – piedāvājam elektroniski iegādāties vairāk kā 300 uzņēmumu dāvanu kartes. Piedāvājumā ir tādas iespējas kā dāvanu kartes SPA salonos, zināmos veikalos, atpūtas vietās, restorānos u.c.

 

Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam sniedz izvēli. Atliek vien izvēlēties konkrētu vietu – veikalu, restorānu vai, piemēram, SPA salonu. Un tālāk jau izvēle ir saņēmēja rokās.

 

Raksta turpinājumā apkopotas populārākās dāvanu kartes. Dodies uz sadaļu Visas dāvanu kartes, lai apskatītu visu piedāvājumu.

 

3. Dāvanu kuponi – lieliska dāvana, kas sniedz emocijas

davanu kuponi

Dāvanu kuponi ļauj uzdāvināt tādas dāvanas kā SPA procedūras, izjādes ar zirgiem, lidojumu ar deltaplānu, vakariņas restorānā un citas izbaudāmas dāvanas.

 

Dāvanu kuponam ir fiksēta cena, kas neuzrādās uz kartes. Tas nozīmē, ka dāvanu kupons ir derīgs vienai konkrētais dāvanai – piedāvājumam, ko saņēmējam doties izbaudīt.

 

Raksta turpinājumā apkopoti populārākie dāvanu kuponi. Taču vari arī doties uz sadaļu Visi dāvanu kuponi, lai apskatītu visu mūsu piedāvājumu.

 

 

Universālās dāvanu kartes no FromMe.lv

davanu karte hobijam

Universālas dāvanu kartes veidotas tematiski, lai dāvanas saņēmējam būtu aktuālas dažādas iespējas.

 

Līdz ar to mūsu piedāvājumā ir sekojošas universālās dāvanu kartes:

 

Universālās dāvanu kartes var nopirkt jebkurā izvēlētajā vērtībā un tās saņēmējs var izmantot pie konkrētā FromMe partnera jebkuru piedāvāto preču vai pakalpojumu iegādei. Piemēram, Restorāni Rīgā dāvanu karte ir derīga visos restorānos, ko šī dāvanu karte piedāvā. Turklāt kartes summu var arī dalīt – ja paliek pāri, tad doties summu iztērēt arī citā restorānā.

 

Universāla dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļauj izvēlēties tieši to, kas vairāk kārojas. FromMe.lv dāvanu karšu serviss rūpējas par to, lai ikvienam būtu, no kā izvēlēties!

 
 
restorāni rīgā
 
 
 

Populārākās dāvanu kartes

Konkrēta uzņēmuma dāvanu kartes var nopirkt jebkurā izvēlētajā vērtībā un tās saņēmējs var izmantot pie konkrētā FromMe partnera jebkuru piedāvāto preču vai pakalpojumu iegādei. Šo dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos, līdz tā pilnībā tiek iztērēta.


Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļauj izvēlēties tieši to, kas vairāk kārojas.
 

 

Dāvanu karte ir lieliska dāvana, īpaši šādos gadījumos:

  1. Ir skaidri zināms dāvanas budžets un ir zināma ievirze kāda veida dāvanu vēlies uzdāvināt. Ar  dāvanu kuponu tiek piedāvāts konkrēts piedāvājums ar konkrētu cenu, bet ar dāvanu karti var uzdāvināt romantiskas vakariņas vai atpūtu SPA kompleksā par izvēlēto summu. Dāvanas saņēmējs no pakalpojuma sniedzēja varēs izvēlēties tieši to, ko pats vēlas.
     
  2. Ja vēlies uzdāvināt ko noderīgu zinot, kas viņam konkrētajā dzīves situācijā ir vairāk nepieciešams, vai arī zini cilvēka hobiju vai aizraušanos. Tad laba izvēle ir uzdāvināt dāvanu karti kādā specializētā veikala, kurā var iegādāties konkrētai vajadzībai atbilstošas preces, piemēram, mājas dizaina preču veikalā Mājai un dārzam vai makšķernieku veikalā Salmo. Šīs ir jomas, kurās grūti izvēlēties kaut ko konkrētu cita cilvēka vietā, bet tajā pašā laikā šāda dāvana būs vienmēr noderīga un tiks saņemta ar patiesu prieku.
     
  3. Ja vēlies atbalstīt sen iecerētu pirkumu. Piemēram, ja zini, ka persona vēlas nopirkt jaunu pulksteni vai skaistu kleitu, bet tā aptuveni maksā 100 EUR, tad ar uzņēmuma dāvanu karti vari uzdāvināt daļu no pirkuma cenas.

 

Dāvanu karte dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties, bet vienlaikus saglabāt personīgo pieeju, jo specificējot konkrēto veikalu, dāvanai tiek piešķirts vēstījums, ko vēlaties personai uzdāvināt. Lai dāvanu padarītu vēl personiskāku, pievienojiet tai novēlējumu, kas vēl skaidrāk iezīmēs to, ko vēlaties uzdāvināt.

 

Ja zini, kas cilvēku varētu iepriecināt, bet gribi atstāt izvēles iespēju – dāvanu karte būs īstā izvēle!

 

 

 

Populārākie dāvanu kuponi

 

Dāvanu kuponi ir dāvana ar noteiktu summu par noteiktu pakalpojumu pie viena no FromMe.lv dāvanu servisa sadarbības partneriem. Dāvanu kuponi ir dāvana ar iespēju izbaudīt kādu konkrētu atpūtas vai izklaides piedāvājumu.Dāvanu kupons ir labākā dāvana, ja zini, kas cilvēkam konkrētajā dzīves brīdī ir vairāk vajadzīgs, piemēram, relaksējoša SPA atpūta diviem. Trakulīgus piedzīvojumus atradīsi Aktīvā atpūta, savukārt mierīgākai atpūtai lieliska izvēle būs īpašie dāvanu kuponi, ko piedāvā skaistākās Latvijas pilis un muižas.Uz dāvanu kupona nav norādīta dāvanas summa, tāpēc dāvanas saņēmējs nezin, par kādu summu dāvana ir iegādāta un kādā vērtībā tā ir. Viņš tikai zina tās nosaukumu un var iepazīties ar dāvanas aprakstu, kas tajā ir iekļauts un kā tā izmantojama.
 

Visi dāvanu kuponi

 

 

FromMe karte – plašas iespējas visā Latvijā

davanu karte fromme

Šī ir universāla dāvanu karte, ko var izmantot pie populārākajiem FromMe partneriem visā Latvijā. Šī ir iecienīta dāvana kolēģim dažādās sveikšanas un apbalvošanas situācijās. Dāvanu kartes summu var izmantot pa daļām pie vairākiem partneriem, kā arī ir plašas izvēles iespējas, kur to izmantot.

 

Dāvinātājs FromMe dāvanu kartes summu var izvēlēties vērtībā no 10 EUR līdz 400 EUR. Dāvanu kartes summu var izmantot pa daļām pie dažādiem FromMe partneriem.

 
 
Populārākie FromMe partneri, pie kuriem var izmantot FromMe karti
 
fromme partneri
 
 

FromMe karte ir piemērota dāvanu karte šādos gadījumos:

  • Ja nesat pārliecināts par personas vēlmēm un vajadzībām, bet vēlaties uzdāvināt personalizētu dāvanu karti.
  • Ja vēlaties uzdāvināt dāvanu karti, kura izmantojama praktiskos veikalos, kā arī atpūtas iespējām visā Latvijā.
  • Ja ir nepieciešamība uzdāvināt vienādu dāvanu vairākām personām.

 

FromMe ir Latvijā visplašāk izmantojamā dāvanu karte un ļoti piemērota uzņēmumu darbinieku un darba kolēģu sveikšanai. FromMe partneru klāsts paplašinās katru mēnesi, lai tas būtu pēc iespējas pieejams ik vienam Latvijas iedzīvotājam visā Latvijā, īpaši domājot arī par reģioniem, kā arī lai dāvanu piedāvājumā ik katrs spētu atrast ko sev tīkamu un baudāmu.

 

FromMe dāvanu kartes viena no priekšrocībām ir tā, ka to var apmainīt pret naudu. Tas gadījumiem, ja dāvanas saņēmējs apstākļu dēļ nevar to izmantot, vai dāvanu klāstā nespēj atrast sev piemērotāko piedāvājumu. Šādā gadījumā gan ieturam 20% komisijas maksu.

 

 
 
 

Attālums nav šķērslis, lai dāvinātu

Mūsu dāvanu kartes izvēlas dāvināt daudzi, kas pārcēlušies uz dzīvi ārzemēs, bet vēlas iepriecināt savus tuviniekus un draugus Latvijā.  Iegādāto dāvanu karti dāvinātāja vārdā varam nosūtīt ar Latvijas pasta starpniecību vai kurjeru, kā arī nosūtīt pa e-pastu. Esam parūpējušies, lai mūsu dāvanu serviss ir ērti pieejams, lai kur jūs atrastos.

 

Ko ņemt vērā, meklējot un iegādājoties dāvanu

Parūpējieties par dāvanām jau laikus, lai pēdējā brīdī aiztaupītu stresu un nebūtu jālauza galva, ko uzdāvināt. Meklējot dāvanu, iesakām ņemt vērā visu, ko zināt par apdāvināmo personu: vecumu, paradumiem, hobijiem, kā arī jāņem vērā apstākļi, kādos tā tiks pasniegta, lai dāvana būtu piemērota situācijai.

 

Ja tomēr dāvanu meklējat pēdējā brīdī, FromMe nodrošina visātrāko dāvanu iegādi un piegādi, kas ir dāvanas iegāde internetā www.fromme.lv un piegāde e-pastā. Ja vēlaties dāvanu karti saņemt drukātā veidā uz skaista papīra un gaumīgā aploksnē, tad iecerētā dāvana jāpasūta laicīgi. To tad varēsiet saņemt personīgi mūsu adresē: Brīvības iela 170.

 

Vai arī nogādāsim to jums izmantojot pastu, Omniva pakomātu vai kurjera piedāvātos pakalpojumus.

 

Pilna informācija par dāvanu piegādes veidiem

 

Izvēlies kādu no dāvanu piedāvājumiem dāvanu karšu centrā FromMe.lv.

 

FromMe.lv – dāvanas priekam un labsajūtai! 

 
 
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu