Dāvanu serviss FromMe.lv – lieliska dāvana svētkos

05.09.2019

FromMe.lv piedāvā dāvanu kartes internetā ar plašu dāvanu karšu izvēli. Rūpīgi strādājam pie tā, lai spētu piedāvāt dāvanas, kas tiešām iepriecina. Mūsu katalogā ir atrodamas dāvanas, kas ir jaukas un sirsnīgas, aizraujošas un iedvesmojošas, kā arī praktiskas un noderīgas.

 

Vienlaikus nodrošinām to, lai FromMe piedāvātās dāvanu kartes būtu ērti izmantojamas un personalizējamas. Esam nodrošinājuši iespēju uz dāvanu kartes uzrakstīt dāvanas saņēmējam adresētu sveicienu ar iespēju ievietot EMOJI simbolus.

 

 

Dāvanu serviss FromMe.lv piedāvā triju veidu dāvanas, lai pielāgotos jebkurām vēlmēm un situācijām. Piedāvājumā ir dāvanu kuponi, dāvanu kartes un universālā FromMe karte, ko var izmantot pie 40 populārākajiem FromMe partneriem.

 

Dāvanu kuponi - veids, kā uzdāvināt emocijas

Dāvanu kuponi ļauj uzdāvināt tādas dāvanas, kā SPA prodedūras, izjāde ar zirgu, lidojums ar deltaplānu, vakariņas restorānā un citas izbaudāmas dāvanas. Dāvanu kuponam ir fiksēta cena, kas neuzrādās uz kartes.

Raksta turpinājumā apkopoti populārākie dāvanu kuponi. Doties uz sadaļu Visi dāvanu kuponi.

 

Dāvanu kartes pirkumiem, atpūtai, veselībai

FromMe ir Latvijā lielākais dāvanu karšu piedāvātājs internetā – piedāvājam elektroniski iegādāties vairāk kā 280 uzņēmumu dāvanu kartes. Piedāvājumā ir gan dāvanu kartes SPA salonos, zināmos veikalos, atpūtas vietās, restorānos u.c.. Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļauj izvēlēties sev tīkamāko un noderīgo.

Raksta turpinājumā apkopotas populārākās dāvanu kartes. Doties uz sadaļu Visas dāvanu kartes.

 

FromMe karte - iespēju plašums visā Latvijā

Universāla dāvanu karte, ko var izmantot pie populārākajiem FromMe partneriem visā Latvijā. Šī ir iecienīta dāvana kolēģim dažādās sveikšanas un apbalvošanas situācijās. Dāvanu kartes summu var izmantot pa daļām pie vairākiem partneriem, kā arī ir plašas izvēles iespējas, kur to izmantot.

Raksta turpinājumā vairāk par FromMe karti. Iegādāties FromMe karti.

 

Ziemassvētku dāvanas

 

FromMe.lv dāvanu veidu galvenās atšķirības

Zemāk redzamajā attēlā redzamas FromMe dāvanu servisa dāvanu veidu atšķirības, izceļot to, kādos gadījumos katru no tiem iesakām labāk izvēlēties.

 
FromMe dāvanu karšu piedāvājums
 
Turpinājumā esam aprakstījuši plašāk par katru dāvanu veidu, izceļot kādos gadījumos katru no tiem labāk izvēlēties.
 

Populārākie dāvanu kuponi

 

Dāvanu kuponi ir dāvana ar noteiktu summu par noteiktu pakalpojumu pie viena no FromMe.lv dāvanu servisa sadarbības partneriem. Dāvanu kuponi ir dāvana ar iespēju izbaudīt kādu konkrētu atpūtas vai izklaides piedāvājumu.

Dāvanu kupons ir labākā dāvana, ja zini, kas cilvēkam konkrētajā dzīves brīdī ir vairāk vajadzīgs, piemēram, relaksējoša SPA atpūta diviem vai izjādes ar zirgiem, ko var baudīt kopā ar ģimeni. Aktīvās atpūtas mīļotājiem, aizraujošs piedzīvojums noteikti būs brauciens ar ūdensmotociklu vai lidojums ar deltaplānu. Mierīgākai atpūtai romantiskā gaisontē, lieliska izvēle būs īpašie dāvanu kuponi, ko piedāvā skaistākās Latvijas pilis un muižas.

Uz dāvanu kupona nav norādīta dāvanas summa, tāpēc dāvanas saņēmējs nezin, par kādu summu dāvana ir iegādāta un kādā vērtībā tā ir. Viņš tikai zina tās nosaukumu un var iepazīties ar dāvanas aprakstu, kas tajā ir iekļauts un kā tā izmantojama.
 

Populārākie FromMe dāvanu kuponi:

 
Ja zini, kuru konkrēti no piedāvājumiem vēlies uzdāvināt, tad dāvanu kupons būs īstā izvēle!
 
 
 

Populārākās dāvanu kartes

 

Konkrēta uzņēmuma dāvanu kartes var nopirkt jebkurā izvēlētajā vērtībā un tās saņēmējs var izmantot pie konkrētā FromMe partnera jebkuru piedāvāto preču vai pakalpojumu iegādei. Šo dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos, līdz tā pilnībā tiek iztērēta.

FromMe piedāvā plašu kategoriju dāvanu kartes. Lai baudītu relaksētu atpūtu piedāvājam dāvanu kartes SPA un skaistumkopšanas salonos, piemēram Kolonna un KnockOut Barber Shop. Gardēžiem lieliska dāvana būs restorāni un kafejnīcas dāvanu karte, kā, piemēram, Ferma vai Lighthouse. Noderīga un praktiska dāvana būs dāvanu karte makšķernieku veikalā Salmo. Dāvanu kartes ir iegādājamas arī labi pazīstamos un specializētos veikalos, kā, piemēram, Stenders, Sportland un Optika Metropole.

Dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas dāvanas saņēmējam ļauj izvēlēties tieši to, kas vairāk kārojas.
 

 

restorāni rīgā

 

Dāvanu karte ir laba dāvana, šādos gadījumos:

  1. Ir skaidri zināms dāvanas budžets un ir zināma ievirze kāda veida dāvanu vēlies uzdāvināt. Ar  dāvanu kuponu tiek piedāvāts konkrēts piedāvājums ar konkrētu cenu, bet ar dāvanu karti var uzdāvināt romantiskas vakariņas vai atpūtu SPA kompleksā par izvēlēto summu. Dāvanas saņēmējs no pakalpojuma sniedzēja varēs izvēlēties tieši to, ko pats vēlas.
  2. Ja vēlies uzdāvināt ko noderīgu zinot, kas viņam konkrētajā dzīves situācijā ir vairāk nepieciešams, vai arī zini cilvēka hobiju vai aizraušanos. Tad laba izvēle ir uzdāvināt dāvanu karti kādā specializētā veikala, kurā var iegādāties konkrētai vajadzībai atbilstošas preces, piemēram, mājas dizaina preču veikalā Mājai un dārzam vai makšķernieku veikalā Salmo. Šīs ir jomas, kurās grūti izvēlēties kaut ko konkrētu cita cilvēka vietā, bet tajā pašā laikā šāda dāvana būs vienmēr noderīga un tiks saņemta ar patiesu prieku.
  3. Ja vēlies atbalstīt sen iecerētu pirkumu. Piemēram, ja zini, ka persona vēlas nopirkt jaunu pulksteni vai skaistu kleitu, bet tā aptuveni maksā 100 EUR, tad ar uzņēmuma dāvanu karti vari uzdāvināt daļu no pirkuma cenas.
Dāvanu karte dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties, bet vienlaikus saglabāt personīgo pieeju, jo specificējot konkrēto veikalu, dāvanai tiek piešķirts vēstījums, ko vēlaties personai uzdāvināt. Sporta veikala dāvanu karte liks saprast, ka vēlaties atbalstīt personas veselīgo dzīves veidu, atpūtas kompleksa dāvanu karte liks saprast, ka vēlaties redzēt personu možu un atpūtušos. Lai dāvanu padarītu vēl personiskāku, pievienojiet tai novēlējumu, kas vēl skaidrāk iezīmēs to, ko vēlaties uzdāvināt.
 
Ja zini, kas cilvēku varētu iepriecināt, bet gribi atstāt izvēles iespēju - dāvanu karte būs īstā izvēle!
 
 
 

FromMe karte

FromMe dāvanu karte

 

FromMe karte ir dāvanu karte, kas dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties kādu no populārākajiem FromMe.lv partneriem, pie kā doties un izmantot savu From dāvanu karti. Dāvinātājs FromMe dāvanu kartes summu var izvēlēties vērtībā no 10 EUR līdz 150 EUR. Dāvanu kartes summu var izmantot pa daļām pie dažādiem FromMe partneriem.
 
 
Populārākie FromMe partneri, pie kuriem var izmantot FromMe karti
 
FromMe karte uzņēmumi
 

FromMe karte ir piemērota dāvanu karte šādos gadījumos:

  • Ja nesat pārliecināts par personas vēlmēm un vajadzībām, bet vēlaties uzdāvināt personalizētu dāvanu karti.
  • Ja vēlaties uzdāvināt dāvanu karti, kura izmantojama praktiskos veikalos, kā arī atpūtas iespējām visā Latvijā.
  • Ja ir nepieciešamība uzdāvināt vienādu dāvanu vairākām personām.
FromMe ir Latvijā visplašāk izmantojamā dāvanu karte un ļoti piemērota uzņēmumu darbinieku un darba kolēģu sveikšanai. FromMe partneru klāsts paplašinās katru mēnesi, lai tas būtu pēc iespējas pieejams ik vienam Latvijas iedzīvotājam visā Latvijā, īpaši domājot arī par reģioniem, kā arī lai dāvanu piedāvājumā ik katrs spētu atrast ko sev tīkamu un baudāmu.
 
FromMe dāvanu kartes viena no priekšrocībām ir tā, ka to var apmainīt pret naudu. Tas gadījumiem, ja dāvanas saņēmējs apstākļu dēļ nevar to izmantot, vai dāvanu klāstā nespēj atrast sev piemērotāko piedāvājumu.
 

Attālums nav šķērslis, lai dāvinātu

 
Mūsu dāvanu kartes izvēlas dāvināt daudzi, kas pārcēlušies uz dzīvi ārzemēs, bet vēlas iepriecināt savus tuviniekus un draugus Latvijā.  Iegādāto dāvanu karti dāvinātāja vārdā varam nosūtīt ar Latvijas pasta starpniecību vai kurjeru, kā arī nosūtīt pa e-pastu. Esam parūpējušies, lai mūsu dāvanu serviss ir ērti pieejams, lai kur jūs atrastos.
 

Ko ņemt vērā, meklējot un iegādājoties dāvanu

Parūpējieties par dāvanām jau laikus, lai pēdējā brīdī aiztaupītu stresu un nebūtu jālauza galva, ko uzdāvināt. Meklējot dāvanu, iesakām ņemt vērā visu, ko zināt par apdāvināmo personu: vecumu, paradumiem, hobijiem, kā arī jāņem vērā apstākļi, kādos tā tiks pasniegta, lai dāvana būtu piemērota situācijai.

 
Ja tomēr dāvanu meklējat pēdējā brīdī, FromMe nodrošina visātrāko dāvanu iegādi un piegādi, kas ir dāvanas iegāde internetā www.fromme.lv un piegāde e-pastā. Ja vēlaties dāvanu karti saņemt drukātā veidā uz skaista papīra un gaumīgā aploksnē, tad iecerētā dāvana jāpasūta laicīgi. To tad varēsiet saņemt personīgi veselības centrā Mā-Re Brīvības ielā 155, k-5, vai arī nogādāsim to jums izmantojot pastu, Omniva pakomātu vai kurjera piedāvātos pakalpojumus.
 
 
Izvēlies kādu no dāvanu piedāvājumiem dāvanu karšu centrā FromMe.lv.
FromMe.lv - dāvanas priekam un labsajūtai! 
 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu