Ziemassvētku rotājumi – liec eglītei mirdzēt!

Tuvojoties svētkiem, kad visapkārt mirdz ne tikai cilvēku sirdis un actiņas, bet arī eglīšu mantiņas, rotājumi un dažnedažādas lampiņas, arī Tu noteikti vēlies pielikt savu roku tajā, lai pasaule iemirdzētos vēl krāšņāk. Ziemassvētku rotājumi ir tik dažādi – krāsaināki, mirdzošāki un mīlīgāki cits par citu, ikviens zina, kāds prieks pārņem rotājot Ziemassvētku eglītes.

 

Sadaļā Ziemassvētku dāvanas atradīsi dažādas mīļas un vērtīgas dāvanas saviem tuviniekiem šajos svētkos, taču šajā rakstā vairāk par Ziemassvētku rotājumiem.

 

Idejas Ziemassvētku rotājumiem

Arī pat eglīte var būt viens skaists Ziemassvētku rotājums. Lai nebūtu jādodas uz mežu cirst eglīti, vari to izveidot no kā cita. Piemēram, grāmatām – kas sakrautas attiecīgi pret spoguli, vai arī vari uzzīmēt savu Ziemassvētku eglīti sniegā, izdaiļojot piemājas pagalmu un liekot pasmaidīt arī citiem. Bet varbūt vari iepriecināt savu otru pusīti vai varbūt mammu, tēti, māsu, brāli, izveidojot īpašu eglītes kompozīciju uz šķīvja, kad pasniedz svētku maltīti.

 

Ideju ir tik daudz, tik jāspēj tās realizēt, iepriecinot sevi un citus! Viskrāšņākie Ziemassvētku rotājumi, protams, ir atrodami nekur citur kā Ziemassvētku eglītes zaļajā uzsvārcī. Ziemassvētku rotājumi ir ne tikai nopērkami veikalos – tikpat labi tos vari izveidot pats! Vari ņemt talkā gan audumu, gan dziju, gan krāsainus papīrīšus, pat ļoti ikdienišķas lietas – piespraudītes, pudeļu korķus un vēl simts un vienu lietu, lai izveidotu to, ko pats vēlies! Eglīšu rotājumi var tikt veidoti no visa un vēl vairāk.

 

Bet, ja tomēr esi izlēmis doties uz mežu pēc eglītes, tad varbūt paņem kādu necilāku eglīti, ļaujot tai gluži kā pasakā pārvērsties par īstu skaistuli. Izrotā to ciku cakām, nežēlojot ne balto papīru sniegpārsliņu tapšanā, ne eglīšu lampiņas. Ziemassvētku rotājumi būs eglītes iekšējais skaistums, kas izveidots uz ārpusi. 

 

Vari veidot arī netradicionālākas Ziemassvētku eglītes. Kas teicis, ka tai jābūt eglītei? Ziemassvētku rotājumi rokās un pat palma vai parasti koku zari pārtaps par visskaistāko eglīti, kāda vien redzēta. Lai vai kā, atceries, ka Ziemassvētku rotājumi ir tikai neliela daļiņa no tā, ko nes Ziemassvētki. Vissvarīgāk šajos svētkos ir atcerēties par tiem tuvajiem un mīļajiem, kas ikdienā ir līdzās un atbalsta – ģimeni un draugiem, uzdāvinot pa kādai mīļai dāvanai. Izvēloties dāvanas no FromMe.lv, vari būt drošs, ka būsi iepriecinājis tās saņemējus, jo FromMe.lv dāvanas ir no sirds. Iedvesmu vari smelties rakstā Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.

 

FromMe.lv vēl Tev priecīgus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus! 

 

Ātrākā dāvanu iegāde

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu