Pēdējā brīža dāvanas, ko var iegādāt un pasniegt attālināti

20.12.2019

Dāvanu piegāde Ziemassvētkos

 

Ja laiks līdz svētkiem ir palicis vairs tikai pavisam dažas dienas, tad sašaurinās dāvanu izvēles un iegādes iespēja, un dāvanu iegāde var kļūt stresaināka. Cilvēkam patīk brīva izvēle.

 

Ko darīt situācijā, ja iecerētā dāvana vairs nav ne veikala plauktā, ne interneta veikala noliktavā? Ko darīt, ja vispār nav laika staigāt pa veikaliem vai gaidīt interneta veikala piegādi? Un ko darīt, ja atrodaties tālu prom, un fiziskas dāvanas iegāde un pasniegšana vispār nav variants? FromMe būs labs palīgs šādās situācijās.

 

Prakstiskas un sirsnīgas dāvanas ar ātru piegādi

FromMe.lv dāvanu karšu centrs Jums piedāvā plašu dāvanu klāstu, kas būs jaukas un noderīgas Ziemassvētku dāvanas. Piedāvājumā ir gan praktiski izmantojamas dāvanu kartes, gan baudāmi atpūtas, veselibas un izklaides piedāvājumi. Tās ir jaukas dāvanas, ko iegādāties internetā nestāvot rindās, un saņemt visātrākajā veidā. Konkrētas dāvanu idejas uzskaitītas raksta noslēgumā.

 

Ātrākais dāvanu piegādes veids ir saņemt to savā e-pastā vai FromMe birojā, kas iespējams jau 10 minūtes pēc dāvanas iegādes. Dāvanas piegāde pa pastu vai pakomātu pakalpojumu aizņems pāris dienas. Vairāk informācija Piegādes veidi.

 

Papildus bonuss, kas padara FromMe dāvanas īpaši noderīgas - jebkuru dāvanu karti var samainīt pret citu FromMe piedāvājumu, piemēram, universālo FromMe karti, kur katrs atradīs ko ikdienai nepieciešamu.

 

FromMe dāvanu servisa darba laiks

Dāvanu kartes iegādāties internetā un saņemt elektroniski e-pastā var 24/7 - jebrurā Jums ērtā brīdī.

 

Dāvanu kartes drukātā formātā var saņemt birojā darba dienās laikā no 9:00 līdz 18:00. Aktuālo darba laiku svētkos parasti publicējām FromMe Facebook un mājas lapas kontaktu sadaļā.

Biroja adrese: Elizabetes ielā 85A/2-19A, Berga Bazārā, Rīgā. Ja pasūtījums ir steidzīgs, vai ērtāks būtu dāvanas saņemšanas laiks ārpus norādītā darba laika, lūdzam zvanīt 27243030.

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas

Dāvanu kartes ir noderīga un praktiska dāvana, kas dod iespēju to izmantot dāvanu dažādiem pirkumiem, atpūtai vai veselībai. Bet, lai tā būtu arī sirsnīga un personiska dāvana, esam radījuši iespējas to personalizēt, kas ļauj dāvanas saņēmējam gūt vairāk prieku un sirsnību no saņemtās dāvanas. Tas ir īpaši jauki, ja dāvana tiek saņemta elektroniskā formātā.

 

Iespējas, kā personalizēt FromMe dāvanu kartes:

  1. Izvēlēties dāvanu kartes dizainu.
  2. Ievietot personisku sveicienu ar EMOJI.
  3. Izvēlēties dāvanu kartes iesaiņojumu.

 

Speciāli šiem Ziemassvētkiem ir radīts īpaši jauks dāvanu karšu pasniegšanas formāts - iesaiņota komplektā ar Skrīvesru Saldumi šokolādi. Papildus tam, šo kartiņu var aizdarīt ar vaska zīmogu. Tādā veidā dāvanas saņemšana un atvēršana tiek padarīta par īpašu brīdi.

 

Dāvanu karte ar kartiņu

 

Vairāk par dāvanu karšu noformējumu un personalizēšanu:

 

Idejas pēdējā brīža dāvanām

Dāvanas pēc saņēmēja vai dāvanu kategorijām būs ērti meklēt FromMe dāvanu katalogā. Zemāk uzskaitītas vairākas tradicionālas Ziemassvētku dāvanas, kuras iegādāties attālināti un pasniegt elektroniskā formātā.

 

Ziemassvētku dāvanas

 

Praktiskas dāvanas Ziemassvētkos 

Ziemassvētkos populārākās dāvanu kartes ir tādas, kas tiek dāvinātas ar konkrētu mērķi vai vēlējumu. Tās ir dāvanu kartes, kuras var dāvināt arī saviem tuvākajiem cilvēkiem, īpaši, ja zinām, ka tā risinās konkrētu vajadzību vai vēlmi. Tās ir dāvanu kartes, kas saistītas ar hobiju, mājas darbiem, veselību vai skaistumkopšanu.

 

Dažas praktisku dāvanu idejas:

 

Sirsnīgo dāvanu karšu un dāvanu kuponu idejas

Iegādājoties dāvanu karti, pircējs var izvēlēties tās summu, un dāvanas saņēmējs to varēs izmantot pēc saviem ieskatiem Ja vēlies uzdāvināt kādu konkrētu dāvanu piedāvājumu, tad FromMe dāvanu kupons ir ērts un ātrs veids, kā to panākt. Lieliska Ziemassvētku dāvana ir tāda dāvana, kas izrāda rūpes par dāvanas saņēmēju. Tiek novērtēta arī pārliecība par dāvanu, ko dāvināsiet. Tas var būt īpaši izmeklēts SPA rituāls, atbilstoši piemeklēts ekstrēmā sporta veida piedzīvojums vai kāda praktiska un ikdienā noderīga lieta. 

 

Dažas sirsnīgu dāvanu idejas:

 

FromMe karte – universāla dāvanu karte plašām izvēles iespējām

FromMe karte ir šobrīd Latvijā ir unikāla dāvanu karte ar ļoti plašām izmantosāns iespējām - tā ir viena dāvanu karte, kuru var izmantot kā maksāšanas līdzekli 40 populārāko FromMe partneru veikalos vai atpūtas vai izklaides vietās. Ar TOP40 FromMe partneru uzņēmumu sarakstu var iepazīties FromMe karte produkta lapā, bet vizuāli tie atspoguļoti attēlā zemāk.

 

Uzdāvinot FromMe dāvanu karti, veidi, kā to iztērēt, ir ļoti daudzi. Un, ja dāvana tiek meklēta steidzīgi vai no attāluma, tad universāla dāvanu karte ir labākais risinājums, ar kura palīdzību dažu sekunžu laikā iepriecināt tuviniekus svētkos.

 

FromMe karti var izmantot šajos FromMe sadarbības uzņēmumos

FromMe karte uzņēmumi


 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu