Pēdējā brīža dāvanas, ko var iegādāties un pasniegt attālināti

19.12.2022

Dāvanu piegāde Ziemassvētkos

 

Ja laika līdz svētkiem ir palicis pavisam maz, tad sašaurinās dāvanu izvēles un iegādes iespēja, kā arī dāvanu iegāde var kļūt satraucoša. Veids, kā ātri un ērti sagādāt universālu dāvanu svētkos, ir ar dāvanu kartes palīdzību. 

 

Arī dāvanu karte var būt sirsnīga un personiska dāvana, kas izvēlēta atbilstoši tieši dāvanas saņēmējam. Tā sniegs izvēli pār savu dāvanu, ļaujot pašam izvēlēties konkrētu preci vai pakalpojumu. 

 

Plašu dāvanu klāstu atradīsi mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas. Savukārt šajā rakstā esam tās sadalījuši pa sekojošām kategorijām.

 

Raksta turpinājumā atradīsi šādas sadaļas:

 

Ziemassvētku dāvanas

 

FromMe karte – universāla dāvanu karte plašām izvēles iespējām

FromMe karte šobrīd Latvijā ir unikāla dāvanu karte ar ļoti plašām izmantošanas iespējām – tā ir viena dāvanu karte, kuru var izmantot kā maksāšanas līdzekli 50 populārāko FromMe partneru veikalos vai atpūtas vai izklaides vietās. Ar TOP 50 FromMe partneru uzņēmumu sarakstu var iepazīties FromMe karte produkta lapā, bet vizuāli tie atspoguļoti attēlā zemāk.

 

Uzdāvinot FromMe dāvanu karti, veidi, kā to iztērēt, ir ļoti daudzi. Un, ja dāvana tiek meklēta steidzīgi vai no attāluma, tad universāla dāvanu karte ir labākais risinājums, ar kura palīdzību dažu sekunžu laikā iepriecināt tuviniekus svētkos.

 

FromMe karti var izmantot šajos FromMe sadarbības uzņēmumos

FromMe karte uzņēmumi

 

 

Noderīga dāvanu karte interneta veikalā

Laba praktiskā dāvana ir dāvanu karte interneta veikalā. Tad drošā veidā izdosies ne vien tev sagādāt dāvanu, bet saņēmējs to tik pat droši varēs izmantot iepērkoties internetā. Turklāt tev atliek vien izvēlēties piemērotāko interneta veikalu – ieteicams ar dāvanas saņēmējam visaktuālāko piedāvājumu. 

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Ja tomēr nav īsti skaidrs, kāda ir peimērotākā dāvana svētkos konkrētam saņemējam, tad ir viena lieliska davana. Universālā FromMe karte ir dāvana ar plašu izmantošanas izvēli. To iespējams izmantot pie jebkura no jau minētajiem un raksta turpinājumā esošajiem piedāvājumiem. Vairāk par FromMe karti aprakstīts raksta nākošajā sadaļā.

 

Interneta veikals ar plašu izvēli 

707.lv interneta veikals Ja nezini, ko dāvanas saņemējam vislabāk uzdāvināt, laba izvēle ir universāls interneta veikals ar plašu izvēli. Interneta veikals 707.lv dāvanu karte ir lielisks variants noderīgiem pirkumiem ikdienai. Šajā interneta veikalā varēs atrast preces mājai, darbam, veselībai, atpūtai, skaistumam utt.

 

Ilgtspējīga un ērta ūdens pudele

dāvanu karte ūdens pudeleiDabai draudzīgāks dzīvesveids bieži vien ir saistīts arī ar labāku veselību. Ar tādu pārliecību tiek tirgotas arī ūdens pudeles interneta veikalā ŪDENS PUDELE. Šāda dāvanu karte ūdens pudelei ļaus izvēlēties skaistu un ērtu ūdens pudeli ikdienai, kas atgādinās regulāri padzerties, kā arī samazinās izmantotās plastmasas atkritumu daudzumu. 

Dāvanu karte jaunām brillēm

outlet optika dāvanu karte

Outlet Optika dāvanu karti varēs izmantot modernām un gaumīgām brillēm. Šī ir laba dāvana ikvienam, kas gribētu atjaunināt savu ārējo izskatu, nomainot savas brilles uz jaunām un modernām. Katrā salonā Outlet Optika ir optometrista kabinets, kur iespējams arī pārbaudīt redzi, ja nu dāvanu karti izmantos klātienē.

 

Dāvanu karte bērnu precēm un rotaļlietām

rotaļnīca veikals bērniem

Bērnu preču interneta veikala Rotaļnīca dāvanu karte ir lieliska dāvana jaunajiem vecākiem. Tas ir labs veids, kā izpalīdzēt un sniegt iespēju saviem bērniem sarūpēt ko nepieciešamu, jaunu rotaļlietu u.c. Dāvana noteikti būs arī izdevusies, jo visa izvēle ir saņēmēju ziņā.

 

 

restorāni rīgā

 

 

Restorāni un ēdienu piegāde

Lieliska dāvana īsteniem gardēžiem ir dāvanu karte restorānā vai ēdiena piegāde. Lai arī restorāni šobrīd ir slēgti, joprojām pastāv iespēja pasūtīt gardu maltīti līdzņemšanā – garšīga dāvana mīļajiem un labs atbalsts vietējiem restorāniem. 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

restorāni rīgāNe vienmēr iespējams izvēlēties, kāds restorāna piedāvājums dāvanas saņēmējam būtu sirdij vistuvākais, tāpēc ar FromMe.lv jauno piedāvājumu šo izvēli vari atstāt viņa paša ziņā. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir derīga 10 dažādos restorānos Rīgā – Andalūzijas sunī, Herbārijā, Tavernā, FERMĀ u.c. 

 

Dāvanu karte rosīgajā Andalūzijas sunī 

dāvanu karte restorānā andalūzijas sunsRestorāns Andalūzijas suns ir lieliski piemērots tiem, kam patīk ēdienu dažādība un iespēja izvēlēties. Šis ir rosīgs restorāns pašā Rīgas centrā, Berga bazārā, kur baudīt nesteidzīgu maltīti draugu sabiedrībā. Dāvanu karte Andalūzijas sunī ir lieliska dāvana svētkos.

 

Restorāns FERMA romantiskiem randiņiem

dāvanu karte restorānā ferma

Ja vēlies uzdāvināt dāvanu karti restorānā mīļotajam cilvēkam vai pārim, tad laba izvēle būs FERMA. Restorāns atrodas pretī Viesturdārzam, kas viesošanos tur padara īpaši skaistu un mierpilnu. Dāvanu karte restorānā FERMA sniegs iespēju baudīt gardus latviešu virtuves ēdienus un labi pavadīt laiku.

 

Gardākie burgeri no MUNCH Barbecue

restorāns munch barbeque

Ja dāvanas saņēmējs priekšroku sniedz vienkāršiem, bet gardiem ēdieniem, tad lieliska izvēle ir MUNCH Barbecue dāvanu karte. Tā ir trendīga un moderna kafejnīca, kur nobaudīt gardus burgerus, sviestmaizes, uzkodas un vistiņas, kas pagatavotas pēc labākajām BBQ tradīcijām.

 

Fugu suši piegāde uz mājām vai biroju

fugu sushi piegādeSuši ir lielisks gardums, ar ko ikdienā sevi ik pa laikam palutināt. Dāvanu karte suši piegādei Rīgā ir lieliska dāvana, ko pasniegt svētkos. Īsts gardēdis šādu dāvanu vienmēr novērtēs, jo varēs pasūtīt vakariņas uz mājām vai gardas pusdienas tieši uz ofisu. Šī ir lieliska dāvanu karte, kas noderēs kādā dienā, kad vismazāk gribēsies gatavot.

Elementari.lv ēdiena sastāvdaļu piegāde

elementari.lv dāvanu karte

Ja dāvanas saņēmējam ļoti patīk gatavot pašam, tad vislabākā dāvanas ideja varētu būt izmēģināt Elementari.lv servisu. Tā ir ēdiena sastāvdaļu piegāde – viņu mājaslapā var izvēlēties maltīti, kuras pagatavošanai saņēmējam tiks nosūtītas jau sagatavotas sastāvdaļas un recepte. Elementari.lv dāvanu karte padara gatavošanu daudz interesantāku un arī vienkāršāku.

Gaļas piegāde uz mājām

gaļas piegāde jums ceplīšiGaļas piegāde jums dāvanu karte nodrošina ar augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegādi līdz pat namdurvīm. Šī ir laba dāvana tiem, kam ikdienā patīk gatavot un izmēģināt jaunas receptes. Svaigas gaļas krājumi mājās vienmēr noderēs un tiks apēsti gardu muti. Turklāt šī ir oriģināla dāvana, kas iepriecinās īstenu mājas saimnieku vai saimnieci.

 

 

FromMe katalogā ir daudzi izcili restorāni, no kuriem izvēlēties. Restorānu dāvanu kartes sniegs iespēju romantiskām vai ģimeniskām vakariņām, ko ārkārtas situācijas laikā iespējams pasūtīt uz mājām.

 

 

Dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem

Praktiskas dāvanas vienmēr tiek novērtētas, jo ar tām nav iespējams nošaut greizi. Mēs katrs zinām kādu cilvēku, kam mums gribās uzdāvināt ko vērtīgu, taču viņiem šķietami jau ir viss nepieciešamais. Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem ir veids, kā joprojām iepriecināt un pasniegt ko vērtīgu.

 

Dāvanu karte sporta apģērbu veikalā

sportland dāvanu karte

Kad visas sporta zāles pašlaik ir aizvērušās, tas nav šķērslis aktīva dzīvesveida uzturēšanai. Tas ir vēl svarīgāk, jo viss tiek atstāts tevis paša ziņā. Sportland dāvanu karte varētu būt noderīga dāvana sportistam – tik plaša izvēle un nesteidzīga iepirkšanās interneta veikalā ļaus apskatīt jaunāko sporta preču piedāvājumu un atrast visizdevīgāko.

Timberland zīmola apavi un apģērbi

timberland dāvanu kartePasaulslavenais zīmols Timberland ir izpelnījies atzinību savu kvalitatīvo apavu un apģērbu dēļ. Zīmols ir apvienojis izcilu kvalitāti ar modes aktualitātēm, radot lielisku piedāvājumu. Timberland dāvanu karte ir noderīga dāvana ikvienam brīvā stila piekritējam. Dāvanu karte derīga Timberland vekalos Alfā, Spicē un Galerija centrs.

 

Mājai un dārzam dāvanu karte

mājai un dārzam dāvanu karteMājai un dārzam ir lielisks veikals, kur iegādāties savam mājoklim nepieciešamo. Dāvanu karte Mājai un dārzam būs praktiska dāvana vecākiem, kas ļaus nopirkt preces remontam, mājokļa labiekārtošanai, tīrīšanai vai dekorēšanai. Šajā veikalā atrodami arī jauki interjera dekori un skaisti telpaugi, kā arī stādi dārziņam.

 

Dāvanu karte skaistumam un labsajūtai

stenders dāvanu karte

STENDERS dāvanu karte ir paredzēta ikdienas labsajūtai. Tā ir lieliska dāvana sievietei Ziemassvētkos, jo viņa pati varēs izvēlēties sev tīkamākos skaistumkopšanas produktu. STENDERS ir zīmols, kas sniedz visu nepieciešamo, lai mājās varētu sarīkot lielisku SPA kūri. 

 

TavaTelpa.lv – mājsaimniecības precu veikals

tavatelpa.lv dāvanu karteTavaTelpa.lv ir interneta veikals, kas piedāvā iegādāties visdažādākās mājsaimiecības preces. TavaTelpa.lv dāvanu karte ir noderīga dāvana svētkos īsteniem praktiķiem, piemēram, mammai un tētim. Arī šajā veikalā pēc izvēles var iegādāties dažādus gadžetus mājoklim, tīrīšanas līdzekļus, kā arī interjera dekorus telpas atmosfēras pamainīšanai.

 

 

dāvana hobijam

 

 

Dāvanu karte hobijam

Šī ir dāvana, kas vienmēr tiek saņemta ar prieku. Ja pārzini dāvanas saņēmēja brīvā laika iemīļotāko nodarbošanos, tad kāds hobiju attīstošs gadžets vai aksesuārs izrādīs rūpes un atvieglos viņa nepieciešamību sarakstu. Dāvanu kartes hobija precēm ir lieliska dāvana draugiem, vecākiem un radiniekiem Ziemassvētkos.

 

Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā

dāvanu karte makšķerniekamĪstiem makšķerniekiem ziema nespēj stāties ceļā sava hobija baudīšanai. Dāvanu karte SALMO veikalā ir lieliska dāvana, jo tikai pats hobija īpašnieks zinās, kas viņam šobrīd ir visvairāk nepieciešams. Tāpēc šī dāvana ir praktiska un vienlīdz arī noderīga. Saņēmējs pats varēs izvēlēties tieši viņam vispiemērotāko gadžetu vai āra apģērbu hobija baudīšanai.

Dāvanu karte medniekam

dāvanu karte ieročiDāvanu karte ''Ieroči'' veikalā ir praktiska dāvana makšķerniekam vai medniekam. Šajā veikalā iespējams iegādāties gan apģērbu, gan arī ieročus, patronas, makšķeres, spiningus un visu nepieciešamo sava hobija baudīšanai dabā. 

 

 

Dāvanu karte sporta preču veikalā

pulsometrs dāvanu karte

Pulsometrs ir interneta veikals, kas piemērots aktīvā dzīvesveida entuziastiem. Ar dāvanu karti Pulsometrs dāvanas saņēmējs varēs iegādāties visu sev nepieciešamo, lai sekotu līdzi savai aktīvajai ikdienai – sporta pulksteņus, pulsa jostas, velo lietas, GoPro kameras un daudzus citus noderīgus gadžetus.

 

Attālināto treniņu abonements

attālināto treniņu abonements

Kamēr sporta zāles ir slēgtas un veselīga dzīvesveida ievērošana ir katra paša ziņā, tad laba dāvana ir attālināto sporta treniņu abonements. Tas saņēmējam ļaus izmēģināt trenera efektivitāti arī klāt neesot. Šī ir laba un aktuāla dāvanas ideja ikvienam sportistam, īpašie tiem, kam ikdienā ir limitēts laiks sportošanai. Tad attālinātais treniņš ļauj ietaupīt laiku, kas parasti tiek pavadīts ceļā uz sporta zāli.

Dāvanu karte spēļu veikalā

game4you dāvanu karte

Spēlēt spēles patīk gan lieliem, gan maziem. Dāvanu karte veikalā Games4You to arī varēs atrast. Piedāvājumā ir prāta spēles, galda spēles, atjautības spēles, attīstošās spēles bērniem utt. Praktiski viss sākot no domino līdz profesionāliem biljarda galdiem. Pat īstens galda spēļu entuziasts bez šaubām šeit spēs atrast kādu jaunu spēli, ko izmēģināt.

Dāvanu karte mūzikas veikalā

mūzikas centrs dāvanu karte

Tiem, kam ikdiena tiek pavadīta mūzikā, vienmēr patīkama dāvana ir mūzikas veikala apmeklējums. Dāvanu karte Mūzikas centrā ļaus izvēlēties kādu jaunu mūzikas instrumentu un arī salabot gan koka, gan metāla pūšamos instrumentus; uzskaņot klavieres; veikt stīgu instrumentu apkopi un veikt elektronisko instrumentu remontu.

 

Dāvanu karte labai galda spēlei

galda spēles braingames

Galda spēles mūsdienās ir lieliska aktivitāte ne vien mazajiem, bet arī pieaugušajiem. Draugu vai ģimenes lokā galda spēles ir aizraujošs laika pavadīšanas veids. Brain Games dāvanu karte ļaus iegādaties tādu dāvanu karti, kas mājās dāvanas saņēmējam vēl nav. 

 

Pērļotava – dāvanu karte rokdarbiem

pērļotava dāvanu kartePērļotava ir lielākais uzņēmums Latvijā kurš nodarbojas ar rotaslietu un tās furnitūras tirdzniecību jau vairāk kā 15 gadus. Dāvanu karte Pērļotava būs lieliska dāvana tiem, kam patīk pašiem darināt rotaslietas, šūt, adīt, tamborēt. Plašajā piedāvājumā ir viss nepieciešamais, lai veiktu rokdarbus un darinātu skaistas brīnumlietas, arī dāvanas mīļajiem svētkos.

Rožlejas – stādu audzētava

rožlejas dāvanu karte

Rožlejas ir stādu audzētava, kurā iespējams iegādāties dažādus krūmus un puķes sava dārza skaistumam. Uzņēmums darbojas jau 25 gadus, savukārt apmeklētājiem ir atvērts visu cauru gadu. Līdz ar to dāvanu karte Rožlejas ir lieliski piemērota dāvanu jebkurā gadalaikā. 

 

 

 

ražots latvijā

 

 

Dāvana atbalstot vietējos ražotājus

Šogad īpaši svarīgi ir atbalstīt vietējos ražotājus un mazos uzņēmumus. Tā vietā, lai dotos uz lielveikaliem un atbalstītu lielos zīmolus, izvēlies atbalstīt mazos pašmāju ražotājus. Arī viņi rada skaistas, praktiskas un noderīgas lietas ikdienai un svētkiem.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijāJa vēlies izvēli pilnībā atstāt dāvanas saņēmēja ziņā, tad vairāku lielisku pasmāju ražotāju zīmoli ir apvienoti vienā Ražots Latvijā dāvanu kartē. Tā ir lieliska dāvana tiem, kas vēlas kādu Latvijā radītu preci, taču vislabāk mācēs to izvēlēties paši. Šī dāvanu karte sniegs iespēju izvēlēties apģērbu un aksesuārus, preces mājokļa labiekārtošanai, kā arī dažādas citas noderīgas lietas ikdienai.

Latviešu dizaina rotaslietas

cita rota dāvanu karte

Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Cita Rota dāvanu karte ir lieliska vieta, kas piedāvā dažādas  latviešu dizaina rotas un aksesuārus. Laba iespēja iegādāties ko unikālu un vienlaikus atbalstīt vietējos.

 

Stilīgas zeķes no KarmaSock

karmasock dāvanu karte zeķēmZiemassvētku dāvanas nav iedomājamas bez zeķēm, tāpēc pārsteidz savējos ar stilīgām un tiešām ievērības cienīgām zeķēm. Dāvanu karte Karma Sock ļaus saņēmējam pašam izvēlēties foršas zeķes. Starp piedāvājumu ir zeķes ar Sprīdīti, brīvības pieminekļa Mildu u.c. latviešu simboliem. 

 

ROSE dreamwear – Latvijā šūta naktsveļa

rose dreamwear Latvijā šūta naktsveļaROSE dreamwear ir naktsveļas uzņēmums, kurš bāzēts Latvijā un visa produkcija tiek šūta Liepājā. ROSE lepojas ar to, ka daļa no kolekcijas ir funkcionāla un pielietojama, lai ne tikai skaisti justos mājās, bet arī dodoties uz restorānu vai pastaigā. Dāvanu karte ROSE dreamwear būs lieliska dāvana mīļotajai sievietei, kā arī sieviešu starpā, piemēram, labākajai draudzenei. 

Elegantas rotaslietas no Nela Gems

nela gems dāvanu karteDāvana sievišķīgā interneta veikalā ir dāvanu karte Nela Gems. Tas ir pašmāju zīmols, kas rada skaistas rotaslietas no Swarovski kristāliem. Piedāvājumā regulāri tiek pievienotas jaunas un modernas rotaslietas, tā kā ikviena sieviete spēs atrast ko savai gaumei atbilstošu. 

 

Latvietis & Latviete dāvanu karte

latvietis un latvieteZīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes Latvietis. Dāvanu karte Latvietis un Latviete ir laba dāvanas izvēle ikvienam, kas vēlas atbalstīt savējos.

 

Ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri

Chaos96 dāvanu karte

Chaos96 zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un personisku pieeju katram klientam, jo produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Dāvanu karte Chaos96 saņēmējam ļaus izvēlēties no ādas darinātu jostu, maku, pases vāciņu, piezīmju kladi vai fotoalbumu, ko izveidos tieši pēc viņa vēlmēm. Noderīga un personiska dāvana!

 

 

Citas līdzīgas dāvanas pēc saņēmēja vai dāvanu kategorijām būs ērti meklēt FromMe dāvanu katalogā

 

 

Oriģinālas dāvanas jaunām sajūtām

Ar vien populārākas paliek oriģinālas dāvanas, ko mēs saucam arī par sajūtu dāvanas. Tās sniedz iespēju izmēģināt kādu aizraujošu piedzīvojumu, aktīvās atpūtas piedāvājumu vai piepildīt sen lolotu sapni. Šī ir lieliska iespēja sarūpēt pārdomātu un aizraujošu dāvanu, to darot attālināti.

 

Brauciens uz kalnu

žagarklans dāvanu karte

Ja arī tu esi ieradis ziemas laikā braukt ceļojumā uz kādu kalnu, tad laba alternatīva ir tepat Cēsu apvidū – Žagarkalns. Saka, ka šogad sniega netrūks un sniega būs visai daudz. Tādā gadījumā dāvanu karte Žagarkalnā ļaus kārtīgi izslēpoties, baudot sniegoto ziemu! Citas alternatīvas pieejamas arī Reiņa trasē un Rāmkalnos

 

Kvests labi pavadītam laikam kopā

dāvanu karte kvestamInteresantam un aizraujošam laikam kopā laba dāvana ir dāvanu karte kvestam. Tā ir lieliska dāvana pārim vai ģimenei, kas ļaus kopā risināt kādu mīklu, sekot norādēm, meklēt nepieciešamās atslēgas, sekot stāstam un gala rezultātā izlauzties no kvesta istabas. Universāls variants ir kvests pēc izvēles, kas ļaus saņēmējam pašam izvēlēties konkrēto kvesta tematiku.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir viens no tiem sapņiem, kuru daudzi noteikti vēlas piepildīt jau ilgi. Tā ir fantastiska iespēja stundas garumā pārlidot pāri Latvijas laukiem un pļavām, apbrīnojot dabas skaistumu. Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas noteikti iepriecinās!

 

Romantisks vakars ar nakšņošanu

romantiska dāvana pārim

Ja svētkos tiek meklēta dāvana otrajai pusītei, tad lielisks veids, kā otru pārsteigt, ir sarīkot divu dienu randiņu. Vari ieplānot gardas vakariņas restorānā, nakšņošanu kādā viesnīcā vai pat rezervēt SPA brīvdienas kādā SPA centrā. Idejas vari aplūkot mūsu rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu – mīlestības dāvana mīļotajam.

 

Pastaiga ar purva kurpēm sagaidot saullēktu

pastaiga purvā dāvanu karte

Purva pārgājiens diviem ir oriģināla dāvanas ideja jebkuros svētkos. Purva pārgājiens sākas jau pirms saullēkta, lai dienas gaismu varētu sagaidīt jau pašā purvā, bet precīzs piedzīvojuma sākuma laiks un konkrēts purvs (Rīgas tuvumā, aptuveni 40 – 50 min brauciena attālumā) tiek precīzēts dienu pirms tā norises – pēta laika prognozes, lai atrastu purvu ar potenciāli skaistāko saullēktu.

Brauciens ar sniega motociklu diviem

brauciens ar sniega motocikluLielisks veids, kā izbaudīt ziemas priekus, ir doties braucienā ar sniega motociklu. Tā ir aizraujoša dāvana, kuru saņēmējs varēs izbaudīt ar vēl kādu līdzi paņemtu cilvēku. Brauciens ar sniega motociklu ir aizraujoša aktivitāte, kas tiks baudīta sniegotā mežā. Varēs kārtīgi iztrakoties, vienlaikus elpojot svaigu meža gaisu un aktīvi pavadot savu brīvo laiku. 

Dāvanu karte no Knockout Barber Shop

dāvanu karte knockout barbershopOriģināla un vienlīdz praktiska dāvanas ideja vīrietim svētkos ir dāvanu karte Knockout Barber Shop. Tā būs iespēja vīrietim sapucēties, doties iegūt stilīgu matu griezumu vai sapucēt savu bārdu. Barber Shop vietās vienmēr valda patīkama, vīrišķīga un ļoti relaksēta atmosfēra. Šī ir noderīga dāvana ikvienam vīrietim tavā dzīvē – vīram, brālim, tētim un labākajam draugam.

Vīna degustācija divatā

vīna degustācija divatā

Lielisks veids, kā ceļot, ir sajust dažādas garšas un ļaut tām aizvest tevi varenā garšu ceļojumā. Vīna degustācija 2 personām ir lieliska dāvana kādam, kas ar nepacietību gaida iespēju kaut kur aizceļot. Degustācija notiks Līgatnes smilšakmens alā, kas sniegs īpašas sajūtas un romantisku gaisotni. 

 

Atpūta lauku mājā Lantus

spa lauku māja lantus

Lauku māja Lantus atrodas Valmierā, līdz ar to šī dāvana sniegs iespēju doties nelielā izbraucienā pa Latviju. Nonākot atpūtas mājā Lantus, dāvanu karte Lantus sniegs iespēju mājā palikt pa nakti, baudīt lauku maltītes un arī SPA rituālus. Tā ir jauka iespēja doties baudīt lauku klusumu, mieru un īstenu atpūtu. Ārpus mājas ir milzīgs plašums, ko varēs izmantot pastaigām vai vienkārši burvīgā skata baudīšanai.

Atpūta svaigā gaisā kamieļu parkā Rakši

atpūta kamieļu parkā rakši

Lieliska dāvana, kas ļaus baudīt atpūtu svaigā gaisā un dzīvieku klātesamību, ir kamieļu parks Rakši. Dāvanu karte Rakši Zoo ir laba dāvana pārim vai ģimenei Ziemassvētkos. Pēc svētkiem varēs piknikot svaigā gaisā, pastaigāties un apciemot dažādus dzīvniekus.

 

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas

Dāvanu kartes ir noderīga un praktiska dāvana, kas dod iespēju to izmantot dāvanu dažādiem pirkumiem, izklaidei, atpūtai vai veselībai. Bet, lai tā būtu arī sirsnīga un personiska dāvana, esam radījuši iespējas to personalizēt, kas ļauj dāvanas saņēmējam gūt vairāk prieku no saņemtās dāvanas. Tas ir īpaši jauki, ja dāvana tiek saņemta elektroniskā formātā.

 

Iespējas, kā personalizēt FromMe dāvanu kartes:

  1. Izvēlēties dāvanu kartes dizainu.
  2. Ievietot personisku sveicienu ar pantiņu, novēlējumu, EMOJI.
  3. Izvēlēties dāvanu kartes iesaiņojumu, aploksnes krāsu.
  4. Pievienot dāvanu kartei gardu šokolādi no Skrīveru saldumiem, kas redzams attēlā zemāk.

 

Papildus tam, šo kartiņu iespējams aizdarīt ar vaska zīmogu. Tādā veidā dāvanas saņemšana un atvēršana tiek padarīta par īpašu mirkli.

 

Dāvanu karte ar kartiņu

 

Vairāk par dāvanu karšu noformējumu un personalizēšanu vari izlasīt sekojošajos rakstos:

 

FromMe darba laiks un piegādes veidi

Dāvanu kartes iegādāties internetā un saņemt elektroniski e-pastā var 24/7 – jebkurā jums ērtā brīdī.

 

Darba laiks Ziemassvētku laikā

FromMe klientu serviss Jums ir pieejams darba dienās laikā no 9:00 līdz 18:00. Ziemassvētku laikā strādāsim visas valstī noteiktās darba dienas (ne sarkanos datumus). Ar aktuālo darba laiku pa dienām varat aplūkot mājas lapas kontaktu sadaļā.

 

Tā kā mums rūp, lai Jūs saņemtu Ziemasvētku dāvanas laikā, pastāv iepsēja nodot pasūtījumus arī īsi pēc darba laika beigām. Par to gan jāvienojas atsevišķi, zvanot 27243030.

kartīte ar šokolādi

 

Dāvanu karšu saņemšanas veidi

Ātrākais dāvanu piegādes veids ir saņemt e-pastā 10 minūšu laikā pēc tās iegādes. E-pastā tiks nosūtīta dāvanu karte PDF formātā, ko var uzdāvināt elektroniski pārsūtot to dāvanas saņēmējam, vai izdrukāt un iesaiņot kādā īpašā veidā.

 

Otrs ātrākais veids ir to saņemt FromMe birojā izdrukātu uz skaista papīra un iesaiņotu aploksnē. Birojā dāvanu karte tiks sagatavota aptuveni stndas laikā pēc pirkuma veikšanas. Pirms ierašanās lūgums piezvanīt un brīdināt par ierašanās laiku, jo iziesim Jums pretī, lai dāvanu karti varam nodot ārpus biroja telpām (drōšības pēc).

 

Trešais ātrākais dāvanu saņemšanas veids ir piegāde ar kurjeru. Ar kurjeru dāvanu karte tiks Jums vai dāvanas saņēmējam nogādāta tās pašas darba dienas laikā, ja pasūtījums būs veikts līdz 12:00. 

 

Piedāvājam dāvanu kartes piegādāt arī ar Omniva un Latvijas Pasts pakalpojumu. Šajos Ziemassvētkos ar šiem piegādes vaidiem nesanāks dāvanas saņemt līdz Ziemassvētkiem (24.12.2020). 

 

Vairāk informācija pieejama rakstā Piegādes veidi.

 

FromMe biroja adrese

FromMe birojs atrodas Rīgārā, Barona Kvartālā, Cēsu ielā 31 k-2, 3. kāpņu telpā, 3. stāvā. Šobrīd pasūtījumus iznesam klientiem pretī un nododam ārpus biroja telpām. 

 

Skatīt FromMe biroja adresi Google kartē

 

Dāvanu kartes internetā

 

Lai skaisti un sirsnīgi Ziemassvētki – kopā ar saviem mīļajiem!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu