Pēdējā brīža dāvanas, ko var iegādāt un pasniegt attālināti

16.12.2020

Dāvanu piegāde Ziemassvētkos

 

Ja laika līdz svētkiem ir palicis pavisam maz, tad sašaurinās dāvanu izvēles un iegādes iespēja, kā arī dāvanu iegāde var kļūt satraucoša. Veids, kā ātri un ērti sagādāt universālu dāvanu svētkos, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Šogad, kad valstī ir iestājies ārkārtas stāvoklis arī pirms Ziemassvētkiem, elektronisku dāvanu iegāde ir īpaši aktuāla.

 

Arī dāvanu karte var būt sirsnīga un personiska dāvana, kas izvēlēta atbilstoši tieši dāvanas saņēmējam. Tā sniegs izvēli pār savu dāvanu, ļaujot pašam izvēlēties konkrētu preci vai pakalpojumu. Un, kas ir ne mazāk svarīgi – šāda dāvana var tikt sagādāta pāris minūšu laikā un drošā veidā, neapmeklējot sabiedriskas vietas. Tas šogad svētkos ir pats galvenais.

 

Raksta turpinājumā atradīsi šādas sadaļas:

Ziemassvētku dāvanas

 

Praktiskas un sirsnīgas dāvanas ar ātru piegādi

FromMe.lv dāvanu karšu klāstā ir dāvanas dažādiem svētkiem un saņēmējiem – arī jaukas un noderīgas Ziemassvētku dāvanas. Piedāvājumā ir gan praktiski izmantojamas dāvanu kartes, gan baudāmi atpūtas, veselības un izklaides piedāvājumi. Tās ir lieliskas dāvanas, ko iegādāties internetā drošā veidā – nestāvot rindās un neapmeklējot sabiedriskas vietas. 

kartīte ar šokolādi

 

Noderīga dāvanu karte interneta veikalā

Laba praktiskā dāvana ir dāvanu karte interneta veikalā. Tad drošā veidā izdosies ne vien tev sagādāt dāvanu, bet saņēmējs to tik pat droši varēs izmantot iepērkoties internetā. Turklāt tev atliek vien izvēlēties piemērotāko interneta veikalu – ieteicams ar dāvanas saņēmējam visaktuālāko piedāvājumu. 

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Ja tomēr nav īsti skaidrs, kāda ir peimērotākā dāvana svētkos konkrētam saņemējam, tad ir viena lieliska davana. Universālā FromMe karte ir dāvana ar plašu izmantošanas izvēli. To iespējams izmantot pie jebkura no jau minētajiem un raksta turpinājumā esošajiem piedāvājumiem. Vairāk par FromMe karti aprakstīts raksta nākošajā sadaļā.

 

Interneta veikals ar plašu izvēli 

707.lv interneta veikals Ja nezini, ko dāvanas saņemējam vislabāk uzdāvināt, laba izvēle ir universāls interneta veikals ar plašu izvēli. Interneta veikals 707.lv dāvanu karte ir lielisks variants noderīgiem pirkumiem ikdienai. Šajā interneta veikalā varēs atrast preces mājai, darbam, veselībai, atpūtai, skaistumam utt.

 

Ilgtspējīga un ērta ūdens pudele

dāvanu karte ūdens pudeleiDabai draudzīgāks dzīvesveids bieži vien ir saistīts arī ar labāku veselību. Ar tādu pārliecību tiek tirgotas arī ūdens pudeles interneta veikalā ŪDENS PUDELE. Šāda dāvanu karte ūdens pudelei ļaus izvēlēties skaistu un ērtu ūdens pudeli ikdienai, kas atgādinās regulāri padzerties, kā arī samazinās izmantotās plastmasas atkritumu daudzumu. 

Timberland zīmola apavi un apģērbi

timberland dāvanu kartePasaulslavenais zīmols Timberland ir izpelnījies atzinību savu kvalitatīvo apavu un apģērbu dēļ. Zīmols ir apvienojis izcilu kvalitāti ar modes aktualitātēm, radot lielisku piedāvājumu. Timberland dāvanu karte ir noderīga dāvana ikvienam brīvā stila piekritējam. Dāvanu karte derīga Timberland vekalos Alfā, Spicē un Galerija centrs.

 

Dāvanu karte skaistumam un labsajūtai

stenders dāvanu karte

STENDERS dāvanu karte ir paredzēta ikdienas labsajūtai. Tā ir lieliska dāvana sievietei Ziemassvētkos, jo viņa pati varēs izvēlēties sev tīkamākos skaistumkopšanas produktu. STENDERS ir zīmols, kas sniedz visu nepieciešamo, lai mājās varētu sarīkot lielisku SPA kūri. 

 

Dāvanu karte sporta veikalā

sportland dāvanu karte

Kad visas sporta zāles pašlaik ir aizvērušās, tas nav šķērslis aktīva dzīvesveida uzturēšanai. Tas ir vēl svarīgāk, jo viss tiek atstāts tevis paša ziņā. Sportland dāvanu karte varētu būt noderīga dāvana sportistam – tik plaša izvēle un nesteidzīga iepirkšanās interneta veikalā ļaus apskatīt jaunāko sporta preču piedāvājumu un atrast visizdevīgāko.

Dāvanu karte jaunām brillēm

outlet optika dāvanu karte

Outlet Optika dāvanu karti varēs izmantot modernām un gaumīgām brillēm. Šī ir laba dāvana ikvienam, kas gribētu atjaunināt savu ārējo izskatu, nomainot savas brilles uz jaunām un modernām. Katrā salonā Outlet Optika ir optometrista kabinets, kur iespējams arī pārbaudīt redzi, ja nu dāvanu karti izmantos klātienē.

 

Dāvanu karte bērnu precēm un rotaļlietām

rotaļnīca veikals bērniem

Bērnu preču interneta veikala Rotaļnīca dāvanu karte ir lieliska dāvana jaunajiem vecākiem. Tas ir labs veids, kā izpalīdzēt un sniegt iespēju saviem bērniem sarūpēt ko nepieciešamu, jaunu rotaļlietu u.c. Dāvana noteikti būs arī izdevusies, jo visa izvēle ir saņēmēju ziņā.

 

 

 

dāvanas pārim

 

Ceļojums tepat Latvijā

Kādā brīdī nākošajā gadā ārkārtas situācija beigsies un daudziem no mums noteikti gribēsies kaut kur aizceļot. Tā kā ceļošana uz ārzemēm vēl nebus drošākā izvēle, savas slāpes pēc ceļošanas iespējams remdēt ar kādu aizraujošu ceļojumu tepat Latvijā. 

 

Brauciens uz kalnu

žagarklans dāvanu karte

Ja arī tu esi ieradis ziemas laikā braukt ceļojumā uz kādu kalnu, tad laba alternatīva ir tepat Cēsu apvidū – Žagarkalns. Saka, ka šogad sniega netrūks un sniega būs visai daudz. Tādā gadījumā dāvanu karte Žagarkalnā ļaus kārtīgi izslēpoties, baudot sniegoto ziemu! Citas alternatīvas pieejamas arī Reiņa trasē un Rāmkalnos

 

Vīna degustācija divatā

vīna degustācija divatā

Lielisks veids, kā ceļot, ir sajust dažādas garšas un ļaut tām aizvest tevi varenā garšu ceļojumā. Vīna degustācija 2 personām ir lieliska dāvana kādam, kas ar nepacietību gaida iespēju kaut kur aizceļot. Degustācija notiks Līgatnes smilšakmens alā, kas sniegs īpašas sajūtas un romantisku gaisotni. 

 

Atpūta lauku mājā Lantus

spa lauku māja lantus

Lauku māja Lantus atrodas Valmierā, līdz ar to šī dāvana sniegs iespēju doties nelielā izbraucienā pa Latviju. Nonākot atpūtas mājā Lantus, dāvanu karte Lantus sniegs iespēju mājā palikt pa nakti, baudīt lauku maltītes un arī SPA rituālus.

 

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lai arī lidojumi uz citām valstīm vēl var pagaidīt, tad viens veids, kā izbaudīt lidojumu, ir ar gaisa balonu. Tā būs fantastiska iespēja stundas garumā pārlidot pāri Latvijas laukiem un pļavām, apbrīnojot dabas skaistumu. Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas noteikti iepriecinās!

 

Romantiska atpūta divatā Sventes muižā

atpūta sventes muižā

Daudzas Latvijas pilis un muižas labprāt uzņem viesus ne vien uz muzeju ekskursijām, bet arī uz nakšņošanu un dažādiem SPA piedāvājumiem. Atpūta Sventes muižā ļaus baudīt arī brokastis nākošajā rītā un apskatīt Kara tehikas muzeju. 

 

 

Atpūta svaigā gaisā kamieļu parkā Rakši

atpūta kamieļu parkā rakši

Lieliska dāvana, kas ļaus baudīt atpūtu svaigā gaisā un dzīvieku klātesamību, ir kamieļu parks Rakši. Dāvanu karte Rakši Zoo ir laba dāvana pārim vai ģimenei Ziemassvētkos. Pēc svētkiem varēs piknikot svaigā gaisā, pastaigāties un apciemot dažādus dzīvniekus.

 

 

 

restorāni rīgā

 

Restorāni un ēdienu piegāde

Lieliska dāvana īsteniem gardēžiem ir dāvanu karte restorānā vai ēdiena piegāde. Lai arī restorāni šobrīd ir slēgti, joprojām pastāv iespēja pasūtīt gardu maltīti līdzņemšanā – garšīga dāvana mīļajiem un labs atbalsts vietējiem restorāniem. Šajā sarakstā esam pievienojuši dažādus variantus ēdiena piegādei uz mājām – arī suši, maltīšu plāns nedēļai u.c.

 

Gardas vakariņas no restorāna

vakariņas restorānā

Vakariņas vai pusdienas restorānā vienmēr ir īpašs notikums, kas sagādā prieku un palutina garšu kārpiņas.  FromMe katalogā ir daudzi izcili restorāni, no kuriem izvēlēties. Restorānu dāvanu kartes sniegs iespēju romantiskām vai ģimeniskām vakariņām, ko ārkārtas situācijas laikā iespējams pasūtīt uz mājām.

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

restorāni rīgāJa tomēr nevar izvēlēties, kāds restorāna piedāvājums dāvanas saņēmējam būtu sirdij vistuvākais, iespējams arī šo izvēli atstāt viņa paša ziņā. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir derīga 10 dažādos restorānos Rīgā – Andalūzijas sunī, Herbārijā, Tavernā, FERMĀ u.c.

 

 

Veselīgu un sabalansētu maltīšu piegāde

i-food maltīšu piegāde nedēļaiDaudz vairāk laika pavadot mājās, mēdz aptrūkties vakariņu idejas. Tāda gadījumā laba dāvana ir i-FOOD ēdiena piegāde. Pie viņiem iespējams pasūtīt maltītes pēc konkrēta plāna, piemēram, veģetāras maltītes visai nedēļai. Šī ir laba dāvana gan tiem, kas mājās ir daudz, gan tiem, kam nav laika pašiem gatavot.

 

Gaļas piegāde uz mājām

gaļas piegāde jums ceplīšiGaļas piegāde jums dāvanu karte nodrošina ar augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegādi līdz pat namdurvīm. Šī ir laba dāvana tiem, kam ikdienā patīk gatavot un izmēgināt jaunas receptes. Svaigas gaļas krājumi mājās vienmēr noderēs un tiks apēsti gardu muti. 

 

Fugu suši piegāde uz mājām vai biroju

fugu sushi piegādeSuši ir lielisks gardums, ar ko ikdienā sevi ik pa laikam palutināt. Dāvanu karte suši piegādei Rīgā ir lieliska dāvana, ko pasniegt svētkos. Īsts gardēdis šādu dāvanu vienmēr novērtēs, jo varēs pasūtīt vakariņas uz mājām vai gardas pusdienas tieši uz ofisu.

 

 

dāvana hobijam

 

Dāvanu karte hobijam

Šī ir dāvana, kas vienmēr tiek saņemta ar prieku. Ja pārzini dāvanas saņēmēja brīvā laika iemīļotāko nodarbošanos, tad kāds hobiju attīstošs gadžets vai aksesuārs izrādīs rūpes un atvieglos viņa nepieciešamību sarakstu. Dāvanu kartes hobija precēm ir lieliska dāvana draugiem, vecākiem un radiniekiem Ziemassvētkos.

 

Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā

dāvanu karte makšķerniekamĪstiem makšķerniekiem ziema nespēj stāties ceļā sava hobija baudīšanai. Dāvanu karte SALMO veikalā ir lieliska dāvana, jo tikai pats hobija īpašnieks zinās, kas viņam šobrīd ir visvairāk nepieciešams. Tāpēc šī dāvana ir praktiska un vienlīdz arī noderīga. 

 

 

Dāvanu karte medniekam

dāvanu karte ieročiDāvanu karte ''Ieroči'' veikalā ir praktiska dāvana makšķerniekam vai medniekam. Šajā veikalā iespējams iegādāties gan apģērbu, gan arī ieročus, patronas, makšķeres, spiningus un visu nepieciešamo sava hobija baudīšanai dabā. 

 

 

Dāvanu karte sporta preču veikalā

pulsometrs dāvanu karte

Pulsometrs ir interneta veikals, kas piemērots aktīvā dzīvesveida entuziastiem. Ar dāvanu karti Pulsometrs dāvanas saņēmējs varēs iegādāties visu sev nepieciešamo, lai sekotu līdzi savai aktīvajai ikdienai – sporta pulksteņus, pulsa jostas, velo lietas, GoPro kameras un daudzus citus noderīgus gadžetus.

 

Attālināto treniņu abonements

attālināto treniņu abonements

Kamēr sporta zāles ir slēgtas un veselīga dzīvesveida ievērošana ir katra paša ziņā, tad laba dāvana ir attālināto sporta treniņu abonements. Tas saņēmējam ļaus izmēģināt trenera efektivitāti arī klāt neesot. Šī ir laba un aktuāla dāvanas ideja ikvienam sportistam!

 

Kvesti jeb izlaušanās istabas

kvests

Interesantam un aizraujošam laikam kopā laba dāvana ir kvesta apmeklējums. Tā ir lieliska dāvana pārim vai ģimenei, kas ļaus kopā risināt kādu mīklu, sekot norādēm, meklēt nepieciešamās atslēgas, sekot stāstam un gala rezultātā izlauzties no kvesta istabas.

 

Dāvanu karte spēļu veikalā

game4you dāvanu karte

Spēlēt spēles patīk gan lieliem, gan maziem. Dāvanu karte veikalā Games4You to arī varēs atrast. Piedāvājumā ir prāta spēles, galda spēles, atjautības spēles, attīstošās spēles bērniem utt. Praktiski viss sākot no domino līdz profesionāliem biljarda galdiem.

 

 

Dāvanu karte mūzikas veikalā

mūzikas centrs dāvanu karte

Tiem, kam ikdiena tiek pavadīta mūzikā, vienmēr patīkama dāvana ir mūzikas veikala apmeklējums. Dāvanu karte Mūzikas centrā ļaus izvēlēties kādu jaunu mūzikas instrumentu un arī salabot gan koka, gan metāla pūšamos instrumentus; uzskaņot klavieres; veikt stīgu instrumentu apkopi un veikt elektronisko instrumentu remontu.

 

Dāvanu karte labai galda spēlei

galda spēles braingames

Galda spēles mūsdienās ir lieliska aktivitāte ne vien mazajiem, bet arī pieaugušajiem. Draugu vai ģimenes lokā galda spēles ir aizraujošs laika pavadīšanas veids. Brain Games dāvanu karte ļaus iegādaties tādu dāvanu karti, kas mājās dāvanas saņēmējam vēl nav. 

 

 

 

ražots latvijā

 

Dāvana atbalstot vietējos ražotājus

Šogad īpaši svarīgi ir atbalstīt vietējos ražotājus un mazos uzņēmumus. Tā vietā, lai dotos uz lielveikaliem un atbalstītu lielos zīmolus, izvēlies atbalstīt mazos pašmāju ražotājus. Arī viņi rada skaistas, praktiskas un noderīgas lietas ikdienai un svētkiem.

 

Latviešu dizaina rotaslietas

cita rota dāvanu karte

Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Cita Rota dāvanu karte ir lieliska vieta, kas piedāvā dažādas  latviešu dizaina rotas un aksesuārus. Laba iespēja iegādāties ko unikālu un vienlaikus atbalstīt vietējos.

 

Stilīgas zeķes no KarmaSock

karmasock dāvanu karte zeķēmZiemassvētku dāvanas nav iedomājamas bez zeķēm, tāpēc pārsteidz savējos ar stilīgām un tiešām ievērības cienīgām zeķēm. Dāvanu karte Karma Sock ļaus saņēmējam pašam izvēlēties foršas zeķes. Starp piedāvājumu ir zeķes ar Sprīdīti, brīvības pieminekļa Mildu u.c. latviešu simboliem. 

 

Elegantas rotaslietas no Nela Gems

nela gems dāvanu karteDāvana sievišķīgā interneta veikalā ir dāvanu karte Nela Gems. Tas ir pašmāju zīmols, kas rada skaistas rotaslietas no Swarovski kristāliem. Piedāvājumā regulāri tiek pievienotas jaunas un modernas rotaslietas, tā kā ikviena sieviete spēs atrast ko savai gaumei atbilstošu. 

 

Latvietis & Latviete dāvanu karte

latvietis un latvieteZīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes Latvietis. Dāvanu karte Latvietis un Latviete ir laba dāvanas izvēle ikvienam, kas vēlas atbalstīt savējos.

 

Ar rokām darinātas ādas jostas un aksesuāri

buffalo ade dāvanu karte

Buffalo Ade zīmols izceļas ar īpaši augstu kvalitāti un personisku pieeju katram klientam, jo produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Dāvanu karte Buffalo Ade saņēmējam ļaus izvēlēties no ādas darinātu jostu, maku, pases vāciņu, piezīmju kladi vai fotoalbumu, ko izveidos tieši pēc viņa vēlmēm. Noderīga un personiska dāvana!

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijāJa tomēr vēlies izvēli pilnībā atstāt dāvanas saņēmēja ziņā, tad visas augstāk minētās dāvanu kartes un daudzas citas ir apvienotas Ražots Latvijā dāvanu kartē. Tā ir lieliska dāvana tiem, kas vēlas kādu Latvijā radītu preci, taču vislabāk mācēs izvēlēties paši. 

 

 

 

Citas līdzīgas dāvanas pēc saņēmēja vai dāvanu kategorijām būs ērti meklēt FromMe dāvanu katalogā

 

 

FromMe karte – universāla dāvanu karte plašām izvēles iespējām

FromMe karte šobrīd Latvijā ir unikāla dāvanu karte ar ļoti plašām izmantošanas iespējām – tā ir viena dāvanu karte, kuru var izmantot kā maksāšanas līdzekli 50 populārāko FromMe partneru veikalos vai atpūtas vai izklaides vietās. Ar TOP 50 FromMe partneru uzņēmumu sarakstu var iepazīties FromMe karte produkta lapā, bet vizuāli tie atspoguļoti attēlā zemāk.

 

Uzdāvinot FromMe dāvanu karti, veidi, kā to iztērēt, ir ļoti daudzi. Un, ja dāvana tiek meklēta steidzīgi vai no attāluma, tad universāla dāvanu karte ir labākais risinājums, ar kura palīdzību dažu sekunžu laikā iepriecināt tuviniekus svētkos.

 

FromMe karti var izmantot šajos FromMe sadarbības uzņēmumos

FromMe karte uzņēmumi

 

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas

Dāvanu kartes ir noderīga un praktiska dāvana, kas dod iespēju to izmantot dāvanu dažādiem pirkumiem, izklaidei, atpūtai vai veselībai. Bet, lai tā būtu arī sirsnīga un personiska dāvana, esam radījuši iespējas to personalizēt, kas ļauj dāvanas saņēmējam gūt vairāk prieku no saņemtās dāvanas. Tas ir īpaši jauki, ja dāvana tiek saņemta elektroniskā formātā.

 

Iespējas, kā personalizēt FromMe dāvanu kartes:

  1. Izvēlēties dāvanu kartes dizainu.
  2. Ievietot personisku sveicienu ar pantiņu, novēlējumu, EMOJI.
  3. Izvēlēties dāvanu kartes iesaiņojumu, aploksnes krāsu.
  4. Pievienot dāvanu kartei gardu šokolādi no Skrīveru saldumiem, kas redzams attēlā zemāk.

 

Papildus tam, šo kartiņu iespējams aizdarīt ar vaska zīmogu. Tādā veidā dāvanas saņemšana un atvēršana tiek padarīta par īpašu mirkli.

 

Dāvanu karte ar kartiņu

 

Vairāk par dāvanu karšu noformējumu un personalizēšanu vari izlasīt sekojošajos rakstos:

 

 

FromMe darba laiks un piegādes veidi

Dāvanu kartes iegādāties internetā un saņemt elektroniski e-pastā var 24/7 – jebkurā jums ērtā brīdī.

 

Darba laiks Ziemassvētku laikā

 

FromMe klientu serviss Jums ir pieejams darba dienās laikā no 9:00 līdz 18:00. Ziemassvētku laikā strādāsim visas valstī noteiktās darba dienas (ne sarkanos datumus). Ar aktuālo darba laiku pa dienām varat aplūkot mājas lapas kontaktu sadaļā.

 

Tā kā mums rūp, lai Jūs saņemtu Ziemasvētku dāvanas laikā, pastāv iepsēja nodot pasūtījumus arī īsi pēc darba laika beigām. Par to gan jāvienojas atsevišķi, zvanot 27243030.

 

 

Dāvanu karšu saņemšanas veidi

 

Ātrākais dāvanu piegādes veids ir saņemt e-pastā 10 minūšu laikā pēc tās iegādes. E-pastā tiks nosūtīta dāvanu karte PDF formātā, ko var uzdāvināt elektroniski pārsūtot to dāvanas saņēmējam, vai izdrukāt un iesaiņot kādā īpašā veidā.

 

Otrs ātrākais veids ir to saņemt FromMe birojā izdrukātu uz skaista papīra un iesaiņotu aploksnē. Birojā dāvanu karte tiks sagatavota aptuveni stndas laikā pēc pirkuma veikšanas. Pirms ierašanās lūgums piezvanīt un brīdināt par ierašanās laiku, jo iziesim Jums pretī, lai dāvanu karti varam nodot ārpus biroja telpām (drōšības pēc).

 

Trešais ātrākais dāvanu saņemšanas veids ir piegāde ar kurjeru. Ar kurjeru dāvanu karte tiks Jums vai dāvanas saņēmējam nogādāta tās pašas darba dienas laikā, ja pasūtījums būs veikts līdz 12:00. 

 

Piedāvājam dāvanu kartes piegādāt arī ar Omniva un Latvijas Pasts pakalpojumu. Šajos Ziemassvētkos ar šiem piegādes vaidiem nesanāks dāvanas saņemt līdz Ziemassvētkiem (24.12.2020). 

 

Vairāk informācija pieejama rakstā Piegādes veidi.

 

FromMe biroja adrese

 

FromMe birojs atrodas Rīgas centrā, Berga Bazārā Elizabetes ielā 85A/2. Šobrīd pasūtījumus iznesam klientiem pretī un nododam ārpus biroja telpām. Ērtākā tikšanās vieta ir pagalmā, kura ieeja ir no Elizabetes ielas starp veikaliem Bogner un Jāņa Sēta kartes.

 

Skatīt FromMe biroja adresi Google kartē

 

 

Lai skaisti un sirsnīgi Ziemassvētki – kopā ar saviem mīļajiem!

 

Dāvanu kartes internetā

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu