Pēdējā brīža dāvana, ko uzdāvināt attālināti

20.12.2018

Ziemassvētki

Ziemassvētki ir brīnišķīgu emociju piesātināts laiks. Lai gan Ziemassvētki daudziem saistās ar krāšņām dāvanām (kas bieži vien nāk komplektā ar iepirkšanās drudža izraisītu stresu), vislielāko vērtību piešķiram iespējai izbaudīt svētku mirkļus kopā ar saviem tuvākajiem. Tieši ģimene ir šo svētku svinēšanas galvenā vērtība. Taču diemžēl ne visiem ir iespēja šo scenāriju īstenot un pavadīt Ziemassvētkus ar saviem mīļajiem. Gandrīz katrā radu saimē ir kāds ģimenes loceklis, kuram svētkus nākas pavadīt tālumā un svētku vakariņām, labākajā gadījumā, pieslēdzoties ar Skype starpniecību. 

 

Tomēr, arī atrodoties tālu prom, savējiem var sagādāt mīļas un katra interesēm atbilstošas dāvanas. Mūsdienās to izdarīt ir vieglāk kā jebkad. Arī esot prom no mājām, vari saviem ģimenes locekļiem sagādāt prieku un uzdāvināt sen pelnītas un, iespējams, kārotas dāvanas. Un vislabākais - tās var sarūpēt viena vakara laikā, ar pāris klikšķu palīdzību.

 

Piedāvājam dažas idejas, ko līdz Ziemassvētku vakaram paspēsi sarūpēt un nogādāt saņēmējam arī tad, ja pārsteigumu sarūpēšanu gadījies atlikt līdz pēdējam brīdim. Turklāt bez svētku tuvošanās izraisīta stresa, cilvēku pūļiem veikalos un garajām rindām.

FromMe_dāvanas_internetā

 

Izvēlies piemērotāko sveicienu – nosūti elektroniski – dāvā prieku!

FromMe dāvanu karte

FromMe.lv atradīsi dāvanas un dāvanu kartes sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei, bērnam, brālim, māsai – ikvienam, kuru gribi apsveikt svētkos. Atliek vien izvēlēties piemērotāko sveiciena veidu un saturu, un saņēmēja prieks būs pāris datorpeles klikšķu attālumā.

Padoms – katru dāvanu karti vari personalizēt ar īpašu sveiciena tekstu, tā piešķirot īpašu sirsnību un personiskumu.

FromMe dāvanu karšu piedāvājums ir ļoti plašs – tajā atradīsi gan lieliskus piedāvājumus atpūtai, izklaidei un veselībai, kā arī noderīgas dāvanu kartes zināmos veikalos.

 

Ja vēlies aplūkot FromMe piedāvājumus, ieskaties šeit: Visas FromMe dāvanas un Ziemassvētku dāvanu izlase.

 

Dāvanu kupons – vienai konkrētai dāvanai, kuras saturu nosaka dāvinātājs

Ja vēlies uzdāvināt kādu konkrētu dāvanu piedāvājumu, tad FromMe dāvanu kupons ir ērts un ātrs veids kā to panākt. Lieliska Ziemassvētku dāvana ir tāda dāvana, kas parāda rūpes par dāvanas saņēmēju. Tiek novērtēta arī pārliecība par dāvanu, ko dāvināsiet. Tas var būt īpaši izmeklēts SPA rituāls, atbilstoši piemeklēts ekstrēmā sporta veida piedzīvojums vai kāda praktiska un ikdienā noderīga lieta. 

 

Dažas dāvanu idejas:

 

Dāvanu karte – dāvanas iegādei konkrētā vietā, kurā pats saņēmējs var izvēlēties sev tīkamāko 

Ja tomēr neesi tik drošs, lai patstāvīgi izvēlētos konkrētu dāvanu, tad viena no iespējām ir uzdāvināt dāvanu karti. Tev atliek vien piemeklēt dāvanas saņēmēja atzītu veikalu vai uzņēmumu, un ļaut viņam pašam izvēlēties sev dāvanu. Visbiežāk kā dāvanas tiek izvēlēti restorānu apmeklējumi, dažādu veikalu dāvanu kartes un ar hobiju saistīto lietu dāvanu kartes jaunu piederumu iegādei. Izvēlies iepriecināt tuviniekus ar iespēju viņiem pašiem izvelēties sev tīkamāko dāvanas variantu.

 

Dažas dāvanu idejas:

 

FromMe karte – universāla dāvanu karte plašām izvēles iespējām

FromMe karte ir Latvijā unikāla dāvanu karte, kuru var izmantot zināmos veikalos praktiskiem pirkumiem, kā arī izmantot dažādiem pakalpojumiem, piemēram, atpūtai, izklaidei, veselībai, attīstībai / izglītībai u.c. FromMe karti var izmantot visā Latvijā. Šī dāvanas iespēja sniedz vispārēju kontroli dāvanas saņēmējam. Visa izvēle ir tikai un vienīgi viņa paša ziņā - vai izvēlēties relaksējošas atpūtas piedāvājumu, interesanta un aizraujoša piedzīvojuma iespēju vai, piemēram, izmantot iespēju apgūt jaunu valodu kursos.

 

FromMe karti var izmantot pie šiem FromMe partneriem

FromMe karte partneri


 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu