Dāvanu komplekti pilnīgam priekam

FromMe dāvanu komplekti
 
 

Lai dāvana tiktu patiesi novērtēta, tai jārada prieks gan saņemšanas brīdī, gan dāvanu izmantojot. Lai padarītu dāvanas saņemšanu par īpašu svētku brīdi, bieži kopā ar galveno dāvanu tiek pasniegti ziedi vai kādi gardumi, jo tie dod nepieciešamo svētku sajūtu.

 

Dāvanu kartes tiek atzītas kā noderīgas dāvanas, kas ļauj dāvanas saņēmējam iegādāties vai izbaudīt ko tiešām vajadzīgu. Daudziem laba dāvana asociējas ar lielu kasti, ko var pasniegt ar nedalītu uzmanību, tāpēc nereti arī dāvanu kartes vai dāvanu kuponus iesaiņo lielākā kastē, sniedzot dāvanas saņēmējam to sajūtu, ka dāvana tiek saņemta un svinīgi izpakota.

 

Vēlamies uzsvērt dāvanas vērtību, kas sastāv no dāvanas saturiskās vērtības un tās saņemšanas mirkļa izbaudīšanas vērtības. Ja esat nolēmuši dāvināt dāvanu karti vai dāvanu kuponu, tad iesakām to pasniegt komplektā ar kādu gardumu vai citu nieciņu, ko cilvēks varēs izbaudīt. Šajā rakstā sniegsim idejas, kā veidot jaukus dāvanu komplektus.

 

Tā kā FromMe komanda ir īpaši specializējusies labu dāvanu piemeklēšanā uzņēmumu darbiniekiem un darba kolēģiem, komplektus esam veidojuši domājot arī par šo dāvanu saņēmēju kategoriju. Vairāk informācija par FromMe piedāvājumu darbinieku sveikšanai.

 

Pieeju varētu iedalīt divās grupās:

  1. Noderīga dāvanu karte kopā ar kaut ko baudāmu,

  2. Dāvana atpūtai vai aktivitātēm kopā ar kaut ko paliekošu.

 

Komplekti ļauj veidot plašāku sajūtu kopumu, kas paspilgtinās dāvanas saņemšanu. Uzsvaru liekam arī uz to, lai dāvanas sarūpēšana būtu pēc iespējas ātra un ērta, bet vienlaikus sniegtu dāvanas tik būtisko sirsnīguma elementu. Lielākā daļa no piemēros minētajām un attēlos parādītajām precēm var iegādāties tuvējā veikalā vai veikalos, uz kuriem esam devuši norādes raksta beigās.

 

Noderīga dāvana ar kaut ko baudāmu

Dāvanas noderīgums parasti ir saistīts ar to, ka cilvēks konkrēto dāvanu varēs praktiski izmantot viņam aktuālu vajadzību īstenošanai. Mūsu gadījumā tā ir dāvanu karte, kuru dāvanas saņēmējs izmantos, lai iegādātos kaut ko sen kārotu, varēs izmēģināt ko jaunu vai ļauties spontānu pirkumu iedvesmai. 

 

Tā kā dāvanu karte ir dāvana, kas reāli tiks izmantota nākotnē, ir jauki to pasniegt kopā ar kaut ko, ko dāvanas saņēmējs var izbaudīt tūlīt. Tas var būt gan kaut kas gards, kaut kas skaists vai jebkas cits, kas rada prieku tūlīt pēc dāvanas saņemšanas.

 

Dāvanu karte baudai un labsajūtai

 

Stenders dāvanu karte tās saņēmējam sniegs īpašas baudas sajūtas. Vai nu tās būs smaržīgas ziepes, īpaša kosmētika vai burbuļojoša vanna, bet šis baudas mirklis būs tikai pēc kāda laika, tāpēc būtu jauki dāvanu papildināt ar kādiem baudāmiem gardumiem. Tad kopējā dāvana tiks ieturēta vienotā stilā.

 

Dāvanu karte skaistumam

 

Dāvanu karti veikalam, kurā var nopirkt skaistas lietas sievietēm ir labi papildināt ar kādu jauku nieciņu, ko uzreiz var novērtēt, paturēt rokā un papriecāties. Patiesi skaistu un gaumei atbilstošu dāvanu varēs iegādāties veikalā, bet dāvanas pasniegšanas brīdī arī gribās ko skaistu. Uz Ziemassvētkiem tās varētu būt kādas jaukas Ziemassvētku mantiņas vai skaistas sveces. Tie, protams, arī var būt kādi smalki saldumi, bet tad ar maz kalorijām.

 

Dāvanu karte visai ģimenei

 

BrainGames dāvanu karte ir lieliska dāvana gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan visai ģimenei kopāIesakām dāvanu papildināt ar gardumiem, kas varētu garšot visai ģimenei vai draugu pulkam. Jo vairāk jo labāk – tad gardo cienastu varēs uzlikt uz svētku galda.

 

Galda spēles ir labs laika pavadīšanas veids, tāpēc dāvanu karti var papildināt ar kādiem nieciņiem ar šo vēstījumu.

 

Dāvanu karte hobija lietām

 

Vīrietim piemērota dāvana ir dāvanu karte veikalā, kurā iespējams iegādāties ko noderīgu viņa hobijam. Ir novērots, ka stiprajam dzimumam ir mazāka vajadzība appušķot dāvanu ar dažādām skaistuma lietām, bet vienlaikus ir arī zināms, ka vīriešiem mīlestība iet caur vēderu.

 

Tāpēc arī SALMO dāvanu karti var pasniegt ar kādu vīrišķīgu gardumu. Dāvanai var pievienot arī kādu nieciņu, kas parāda, ka esat par konkrēto cilvēku padomājis.

 

Dāvanu karte sievietei praktiskiem pirkumam

 

Sievietei universāla dāvana, kas vienmēr tiks sagaidīta ar prieku, ir dāvanu karte skaistumkopšanas salonā, kurā var iegādāties sievietēm ikdienā vajadzīgas lietas. Lai dāvanai pievienotu papildus noskaņu, to var pasniegt komplektā ar kādu sveču komplektu, kas rosinās arī baudīt mieru un iekšējo skaistumu.

 

Dāvanu karte īpašam pirkumam

 

Jauns un moderns pulkstenis ir dāvana, ko ar prieku saņems vai ik katrs vīrietis vai jaunietis. Pulkstenis ir klasiska dāvana, kas ir kā statusa apliecinājums, tāpēc pasniegt to arī var ar kādiem klasiskiem saldumiem vai dzēriena pudeli.

 

Pulksteņu veikala dāvanu karti var dāvināt arī sievietei, bet ļoti tuvās attiecībās tiks sagaidīts, ka cilvēks jau ir izvēlējies konkrētu pulksteni.

 

Universāla dāvanu karte

 

Universālo FromMe karti esam iekļāvuši praktisko dāvanu pulciņā. Tā ir piemērota dāvana darba kolēģiem vai cilvēkiem par kuru vēlmēm, interesēm un vajadzībām nav īsti zināms. FromMe karte ir dāvana, kas sniedz plašas izmantošanas iespējas.

 

Šādā gadījumā papildinošajai dāvanai varētu būt lielāka nozīme, jo tai būtu jāietver domu, ko ar šo dāvanu grib pasniegt. Šo domu, protams, var uzrakstīt uz dāvanu kartes, lai to padarītu personiskāku vai sirsnīgāku.

 

FromMe karti ir labi dāvināt kopā ar klasiskajām mazajām dāvaniņām, kas ir šokolāde, dzēriena pudele vai iespējams korporatīvais suvenīrs. Vairāk dāvanu idejas atradīsi mūsu dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Dāvanu kuponi ar kaut ko paliekošu

Dāvanu kuponi ir labākais veids, kā uzdāvināt baudāmas lietas. Tā var būt gan atpūta, gan piedzīvojumi, gan iespēja izbaudīt ko jaunu un interesantu.

 

Arī šīs dāvanas sniedz prieku par to, ka kaut kad drīzumā ir sagaidāma jaukas dāvanas izbaudīšana, bet pasniegšanas brīdī ir labi pasniegt kaut ko, ko var izbaudīt uzreiz. Varbūt ko taustāmu, kas paliks labā piemiņā.

 

Vakariņas restorānā

Vakariņas restorānā ir jauka dāvana – tas ir kā solījums aizvest uz restorānu vai dāvāt iespēju ar sev tuvu cilvēku aiziet uz restorānu.

 

Tā kā šis jaukais notikums vēl ir atsevišķi jāieplāno, būtu jauki komplektā uzdāvināt vakariņu sākuma komplektu – vīna pudeli vai kādus izsmalcinātus gardumus.

 

Relaksējošas atpūtas piedāvājums

SPA piedāvājuma dāvana ir piemērota, ja vēlat personai atslēgties no ikdienas rūpēm vai vēlaties pateikties par palīdzību. Saistītā dāvana arī varētu būt ar šādu pašu motīvu. Tās varētu būt skaistas sveces, vannas burbuļbumbas vai vīna pudele.

 

Brīvdienu piedāvājums divatā

Atpūtas piedāvājumu dāvana pāriem simboliski izrāda rūpes par to, lai dāvanas saņēmējs vairāk laiku pavada kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem un dodas kopīgā atpūtā. Tā ir sirsnīga dāvana, tāpēc labi saderēs kopā ar kādām lietām, kas sasilda sirdi, piemēram, skaistu sveci, oriģināliem saldumiem vai sarkanvīna pudeli.

 

Aktīvas atpūtas piedāvājums

Dāvinot aktīvu atpūtu ziemā būtu labi uzdāvināt arī kaut ko paliekošu. Izbaudītā atpūta paliks atmiņās, bet dāvanas personiskuma nodrošināšanai var uzdāvināt kaut ko mazu, kas cilvēkam varētu patikt.

 

Konkrētajā piemērā Žagarkalna dāvanu karte ir papildināta ar jaukām lietām no Cita Rota veikaliņa – tas der gadījumā, ja zinām, ka personai patīk latviskas lietas. Ja nekas nenāk prātā, gardumi vienmēr tiks novērtēti.

 

Atpūta draugu lokā

Izlaušanās istabas dāvanu kupons ir lieliska iespēja kopā ar draugiem vai ģimeni pavadīt aizraujošu un kvalitatīvu laiku kopā. Ar šādu pašu domu varētu piemeklēt arī kādu mazu dāvaniņu, kas paliks arī pēc izbaudītā piedzīvojuma. Tas varētu būt kāds prāta mežģis, maza spēle, puzle vai oriģināls magnētiņš.

 

Par saistītajiem partneriem

Šeit esam pieminējuši dažus saistītos partnerus, kas piedāvā iegādāties mīļas un jaukas dāvaniņas, ko pievienot galvenajai dāvanai – dāvanu kartei.
 
 

Skrīveru saldumi ir piemēroti gardumi dāvanu kartes papildināšanai, jo saistās ar kvalitāti, gaumīgi izskatās un ir Latvijā izgatavoti. Tie ir pieejami lielveikalos, tāpēc nepieciešamības gadījumā nesagādās grūtības tos ātri sagādāt.

 

Candle.lv ir Latvijā ražotas sveces, kas ir kvalitatīvas un, kas ir ne mazāk svarīgi – ļoti skaistas. Tās ir ar dažādiem aromātiem un dažādās formās. Tās ir pieejamas daudzos veikalos visā Latvijā.

 

Cita Rota veikalā ir atrodami dažādi jauki nieciņi, kas lieliski papildinās jebkuru dāvanu. Cita Rota firmas zīme ir skaistās latviskā stilā veidotās šalles, kas jau daudziem Latvijā ir iecienīts apģērba aksesuārs. Veikalā ir pieejami arī gatavi dāvanu komplekti.

 

Muhamors – attēlos redzamās šokolādes ar oriģinālajiem uzrakstiem un noformējumiem, magnētiņi un Laimes pogas ir no šī jaukā dāvanu veikaliņa. Muhamors dāvanu karti novērtēs ikviens, kam patīk dabīgas un oriģinālas lietas.

 

Lāču gardumi – Lāču maiznīcā aizvien tiek godā turētas senās maizes cepšanas tradīcijas un augsti vērtēta produkcijas kvalitāte un gaumīgs iesaiņojums. Tāpēc viņu gardumi tiks saņemti ar prieku. Attēlos redzamas Lāču ražotās piparkūkas.

 

 
 

Ieskaties blogā Dāvanu komplekti, ja vēlies atrast vēl citas idejas. Šeit atrodami lieliski dāvanu komplekti, kur FromMe dāvanas sakomplektētas ar dažādiem gardumiem.

 

Lai izdevušies svētki un vērtīgas dāvanas!

 
 
dāvanas fromme
 
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu