Šaušanas un metamo ieroču meistarklases dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Kolektīviem, kā arī individuāliem apmeklētājiem piemērota atpūta brīvā dabā, iepazīstot un izmēģinot metamos ieročus, šaušanu ar dažāda veida pistolēm, un lokiem, arbaletiem, pneimatiku u.c. Katrs apmeklētājs ir vērtība, tādēļ ir iespējams pielāgot pasākuma scenāriju katra individuālajām vēlmēm.

  Dāvana ģimenei

  Šaušanas klubā AKOTI ir laipni gaidīti gan lieli, gan mazi! Jebkurš var iejusties Robina Huda, Vilhelma Tella vai medību dievietes Diānas lomā. Vecuma, auguma vai fiziskās sagatavotības ierobežojumu praktiski nav, jo pieejams dažāda lieluma, spēka un svara inventārs. 

  Nodarbības notiek, izmantojot profesionālu aizsargaprīkojumu un inventāru. Pirms tām - instruktāža drošības tehnikā. Pasākuma laikā uzraugām drošības pamatprincipu ievērošanu. Augstākās raudzes lietpratēji ar lielu pieredzi, daudzkārtēji sacensību laureāti labprāt atbildēs uz jebkuriem saistītajiem jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru.

  Apmeklētāju ērtībai bez papildmaksas pieejama auto stāvvieta, velosipēdu novietne, lielas šūpoles, skatu tornis, labirints, dīķis, piknika/atpūtas vietas, atkritumu urnas, tualetes.

 • Dāvanu karte izmantojama jebkuru uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu apmaksai.
 • Apmeklējumu pieteikt iepriekš, zvanot uz tālr. 29492239.
 • Tā kā nodarbības notiek brīvdabas šautuvē, lūdzu, izvēlēties laika apstākļiem atbilstošus apavus un apģērbu (vēlams augšdaļā pieguļošu).
 • Par nepilngadīgām personām atbilstoša pakalpojuma izvēli un uzvedību (rīcību) atbildīgas būs pavadošās personas.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu