Izbrauciens ar segway kartingu sēdus 15 min

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Zorb.lv - atrakcijas
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Vasara
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Pārvietošanās ar segveju sēdus – kas tāds līdz šim nav bijis! Intuitīvi saprotama vadīšana un palielināta stabilitāte uz ceļa dāvanu kartes saņēmējam ļaus pārvietoties ar ātrumu līdz pat 15 km/h.

  Hoverborda kartings Mini Kart ir ratiņi mini segway hoverbordam, kas atļauj braukt ar to sēdus – vēl vieglāk, ērtāk un drošāk kā braucot stāvus. Ideāli piemērots interesantām stafetēm, sacenšoties ar līdzbraucējiem.

  Ar šo mini segveja kartingu var droši pārvietoties gan bērni, gan pieaugušie. Kartings ir viegli un ērti kontrolējams - pavelkot ātruma rokturus uz augšu, kartings brauks uz priekšu, bet nospiežot uz leju, tas apstāsies.

  Dāvanu kartes saņēmējam būs iespēja 15 minūtes izbaudīt braucienu ar šādu segveja kartingu, ko reti kurš ir pamēģinājis. 

 • Dāvanu karte paredzēta vienai personai;
 • Brauciens ar Segway kartingu pieejams vasaras sezonā;
 • Jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot pa tālruni +371 29535888.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Zorb.lv - atrakcijas dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu