Zīda produkti - Silkvei Boutique dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Silkvei Boutiquedod iespēju iepazīt luksuss klases zīda produktus, kam piemīt tik daudz vērtīgas īpašības, kas ne tikai skaisti izskatās vai liek cilvēkam ērti justies tam pieskaroties, bet arī pilda vērtīgu ilgtermiņa veselības un skaistumkopšanas funkciju.100% dabīga mulberry zīda produkcija skaistumam un veselībai! Zīds, turklāt vēl ar pievienotu hialuronskābi, ir labākais noslēpums, lai uzturētu veselīgus matus un mitrinātu sejas ādu, kas aizkavē novecošanas procesus. 

  Par piedāvājumu: 

  Silkvei dāvanu karte dod iespēju iegādāties luksuss produktus, ko ļoti ieteicams izmantot savā ikdienā jebkuram cilvēkam, tomēr vislielāko sajūsmu izrādīs tie, kas pievērš pastiprinātu uzmanību skaistuma un veselības jautājumiem. Zīda spilvendrānas, matu gumijas un acu maskas, kurām pievienota hialuronskābe, iepriecinās jebkuru sievieti.

  • Zīda spilvendrānas - saglabā mata dabīgās mitrināšanas spējas, novēršot matu trauslumu, bojāšanos, piņķerēšanos un pūkošanos. Zīda spilvendrānām piemīt antibakteriālas īpašības, kas ievērojami palīdz labāk gulēt cilvēkiem ar alerģijām
  • Zīda matu gumijas - neaprakstāmi mīkstās zīda matu gumijas atstās jūsu matus taisnus arī pēc "čupčika" nēsāšanas un nepieplacinās matus uz leju! Zīda matu gumijas ar pievienotu hialuronskābi, kas palielina spīdumu, novērš trauslumu un piņķerēšanos.
  • Zīda acu maskas - miega maska satur lielu daudzumu hialuronskābi, kas ir ļoti svarīgi, lai uzturētu ādas mitrināšanu acu zonā, samazinot līnijas un grumbiņas ādā.

  Silkvei Boutique dāvanu karte ir lieliska dāvana viņai, viņam vai abiem kopā, dāvana draudzenei, māsai, mammai; dāvana gadadienā!

 • Dāvanu karti iespējams izmantot mājas lapā www.silkvei.lv, sadaļā "Par mums"  aizpildot kontakformu "Sazinies ar mums" norādot, ka pasūtijumu vēlaties apmaksāt ar FromMe dāvanu karti. 
 • Jautājumu gadījumā, sazināties ar klientu konsultantu, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālr. 22829698

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu